<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek, Bratislava, 1. 3. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.39
Dci 60 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 07.66
Dci 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.60
Dci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 07.71
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.27
Dci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.25
Dci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.83
Dci 60 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 07.34
Dci 60 m Dzuruš Martin 03 BŠK Banská Bystrica 07.29
Dci 60 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 07.31
Dci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 07.00
Dci 60 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 07.43
Dci 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.56
Dci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.51
Dci 60 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.49
Dci 60 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 07.67
Dci 60 m Kojš Timotej 03 CVČ Liptovský Mikuláš 07.68
Dci 60 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 07.38
Dci 60 m Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.69
Dci 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 07.60
Dci 60 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 07.28
Dci 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.06
Dci 60 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 07.45
Dci 60 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 07.20
Dci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.49
Dci 60 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 07.67
Dci 60 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 07.49
Dci 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.40
Dci 60 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 07.51
Dci 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.72
Dci 60 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 07.45
Dci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.54
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.60
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.23
Dci 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 23.42
Dci 200 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.48
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.63
Dci 200 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.81
Dci 200 m Dzuruš Martin 03 BŠK Banská Bystrica 25.02
Dci 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24
Dci 200 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 24.58
Dci 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 23.07
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.76
Dci 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.22
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.42
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.72
Dci 200 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 23.79
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.74
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.20
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.89
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 24.24
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.33
Dci 200 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 24.75
Dci 400 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 57.85
Dci 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 52.10
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 51.20
Dci 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 51.33
Dci 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 57.93
Dci 400 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 57.69
Dci 400 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 57.42
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 55.07
Dci 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 53.83
Dci 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.24
Dci 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.95
Dci 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 58.05
Dci 400 m Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.49
Dci 400 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 52.92
Dci 400 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.21
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 55.29
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.99
Dci 400 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 57.46
Dci 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 55.79
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 53.49
Dci 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 54.47
Dci 400 m Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 58.24
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.10
Dci 800 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.43
Dci 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 2:01.58
Dci 800 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 2:35.93
Dci 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:10.11
Dci 800 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 2:15.33
Dci 800 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:12.21
Dci 800 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Dci 800 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.61
Dci 800 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 2:17.29
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:10.16
Dci 800 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 2:16.29
Dci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:14.74
Dci 800 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:23.05
Dci 800 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 2:39.52
Dci 800 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:24.60
Dci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:52.22
Dci 800 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 2:44.73
Dci 1500 m Adam Slavomír 04 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 1500 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 4:45.11
Dci 1500 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:45.86
Dci 1500 m Hurik Tibor 03 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:29.50
Dci 1500 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:38.02
Dci 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:27.40
Dci 1500 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 4:52.02
Dci 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:19.80
Dci 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 4:25.51
Dci 1500 m Šimek Dávid 04 Individuálny člen SAZ 4:39.70
Dci 1500 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:00.55
Dci 1500 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 4:48.99
Dci 1500 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 5:30.89
Dci 1500 m Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 4:54.94
Dci 1500 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 4:28.64
Dci 3000 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 12:19.10
Dci 3000 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 11:23.90
Dci 3000 m Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 3000 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 10:16.62
Dci 3000 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina 10:22.94
Dci 3000 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 10:46.75
Dci 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:13.85
Dci 3000 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:41.47
Dci 3000 m Rákoci Samuel 04 Atletický club Nové Zámky 11:26.48
Dci 60 m pr. 91,4 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12
Dci 60 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.07
Dci 60 m pr. 91,4 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 08.74
Dci 60 m pr. 91,4 Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 09.79
Dci 60 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 09.63
Dci 60 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.61
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.35
Dci 60 m pr. 91,4 Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.62
Dci 60 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 60 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 08.95
Dci 60 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.48
Dci 60 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 08.78
Dci 60 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.03
Dci 60 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 08.61
Dci 60 m pr. 91,4 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
Dci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 185
Dci výška Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica 155
Dci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 182
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 192
Dci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 166
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 182
Dci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 184
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 190
Dci výška Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 173
Dci výška Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice 173
Dci výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 174 174
Dci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 160
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 173
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
Dci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 360
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 260
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 280
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 645
Dci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 567
Dci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 516
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 605
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 672
Dci diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 583
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Dci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 595
Dci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 565
Dci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 514
Dci diaľka Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 495
Dci diaľka Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 520
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 585
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 542
Dci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 643
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 511
Dci trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 12.17
Dci trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.05
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.29
Dci trojskok Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 11.61
Dci trojskok Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice 10.42
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.09
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.16
Dci guľa 5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou 14.67
Dci guľa 5 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 09.91
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 15.49
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.21
Dci guľa 5 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 12.69
Dci guľa 5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.37
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.16
Dci guľa 5 kg Pifko Štefan 03 Atletický club Nové Zámky 11.81
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 13.54
Dci guľa 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.54
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 12.00
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.90
Dci 4 x 200 m kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 4 x 200 m kluby Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 4 x 200 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dci 4 x 200 m kluby Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Hudec Daniel 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dci 4 x 200 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dci 4 x 200 m kluby Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Dci 4 x 200 m kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina
Dci 4 x 200 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 4 x 200 m kluby Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dci 4 x 200 m kluby Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 4 x 200 m kluby Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 4 x 200 m kluby Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 4 x 200 m kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 4 x 200 m kluby Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 4 x 200 m kluby Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Dci 4 x 200 m kluby Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Dci 4 x 200 m kluby Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 4 x 200 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.42
Dky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Dky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.03
Dky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.88
Dky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.05
Dky 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.23
Dky 60 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 08.34
Dky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.80
Dky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 08.61
Dky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27
Dky 60 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.03
Dky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.24
Dky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.15
Dky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.56
Dky 60 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.65
Dky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.57
Dky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Dky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.99
Dky 60 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.27
Dky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.53
Dky 60 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.35
Dky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.34
Dky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.43
Dky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
Dky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.46
Dky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.43
Dky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.13
Dky 60 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.24
Dky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 08.61
Dky 60 m Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.76 07.76
Dky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.41
Dky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.50
Dky 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 28.00
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Dky 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.65
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 26.45
Dky 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 28.13
Dky 200 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.84
Dky 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 26.89
Dky 200 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 27.62
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.06
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.68
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 28.06
Dky 200 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 27.74
Dky 200 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 26.75
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Dky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 28.63
Dky 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.97
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 28.53
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.99
Dky 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 27.98
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Dky 200 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28.71
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.90
Dky 200 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 28.45
Dky 200 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.26
Dky 400 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 65.28
Dky 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 71.35
Dky 400 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 70.66
Dky 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 65.71
Dky 400 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 67.49
Dky 400 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 68.76
Dky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.19
Dky 400 m Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.70
Dky 400 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 62.01
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 63.88
Dky 400 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25
Dky 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Srholcová Karolína 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 69.18
Dky 400 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 65.38
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.00
Dky 400 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 63.84
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 64.47
Dky 400 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 800 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 2:48.13
Dky 800 m Cápayová Mária 03 Naša atletika Bratislava 2:26.79
Dky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:24.22
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:30.72
Dky 800 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 2:41.91
Dky 800 m Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš 2:44.20
Dky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:49.36
Dky 800 m Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:19.03
Dky 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:22.06
Dky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.12
Dky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:41.78
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Dky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:30.52
Dky 800 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:40.07
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.70
Dky 1500 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 5:26.52
Dky 1500 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 5:37.93
Dky 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 5:16.19
Dky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:08.07
Dky 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 5:15.55
Dky 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 4:54.94
Dky 1500 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 6:12.61
Dky 3000 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 3000 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:35.31
Dky 3000 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina
Dky 3000 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 3000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 10:55.53
Dky 3000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:44.66
Dky 60m p 76,2-8,5 Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.64
Dky 60m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.03
Dky 60m p 76,2-8,5 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 10.51
Dky 60m p 76,2-8,5 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 60m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Dky 60m p 76,2-8,5 Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 09.43
Dky 60m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 09.41
Dky 60m p 76,2-8,5 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 60m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 09.05
Dky 60m p 76,2-8,5 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 19.82
Dky 60m p 76,2-8,5 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.85
Dky 60m p 76,2-8,5 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 60m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.23
Dky 60m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.50
Dky 60m p 76,2-8,5 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.63
Dky 60m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Dky 60m p 76,2-8,5 Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Dky 60m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 09.89
Dky 60m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 155
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 166
Dky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 150
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 157
Dky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 164
Dky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 150
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Dky výška Škapcová Nina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 155
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 161
Dky výška Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 150
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 157
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 200
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 240
Dky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Dky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 310
Dky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 200
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 250
Dky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 270
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 275
Dky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Dky diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 541
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.86 486
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 491
Dky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 480
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 462
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 536
Dky diaľka Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 446
Dky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 475
Dky diaľka Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 542
Dky diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 479
Dky diaľka Škapcová Nina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 472
Dky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 448
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 523
Dky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 521
Dky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 489
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 541
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.81 585
Dky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Dky trojskok Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.49
Dky trojskok Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 11.52
Dky trojskok Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.48
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.62
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Dky guľa 3 kg Csonka Vanessa 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.17
Dky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 08.82
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.35
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Dky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 13.61
Dky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.81
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 12.60
Dky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.45
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.94
Dky guľa 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.03
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.45
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg Šubová Denisa 04 ŠK ŠOG Nitra 08.60
Dky 4 x 200 m kluby Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 200 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava (D)
Dky 4 x 200 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Dky 4 x 200 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 200 m kluby Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Dky 4 x 200 m kluby Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 200 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky 4 x 200 m kluby Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava (D)
Dky 4 x 200 m kluby Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Plichtová Patrícia 03 Naša atletika Bratislava (D)
Dky 4 x 200 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky 4 x 200 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 200 m kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky 4 x 200 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Vanovčanová Zuzana 03 Naša atletika Bratislava (D)
Dky 4 x 200 m kluby Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 200 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Dky 4 x 200 m kluby Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky (A)