<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok , Bratislava, 29. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci pätboj h Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj h Beniač Matej 10 Občianske združenie TABATA
Mžci pätboj h Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci pätboj h Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj h Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 0755
Mžci pätboj h Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 1375
Mžci pätboj h Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
Mžci pätboj h Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Mžci pätboj h Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci pätboj h Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci pätboj h Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj h Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Mžci pätboj h Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci pätboj h Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci pätboj h Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 1421
Mžci pätboj h Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1221
Mžci pätboj h Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj h Kurcsák Teodor 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžci pätboj h Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 1253
Mžci pätboj h Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj h Lukáš Michal 08 Občianske združenie TABATA
Mžci pätboj h Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj h Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj h Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Mžci pätboj h Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
Mžci pätboj h Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci pätboj h Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 1114
Mžci pätboj h Rusňák Róbert 08 Občianske združenie TABATA
Mžci pätboj h Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 1095
Mžci pätboj h Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci pätboj h Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Mžci pätboj h Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj h Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci pätboj h Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci pätboj h Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj h Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci pätboj h Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj h Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj h Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci pätboj h Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžky pätboj h Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj h Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky pätboj h Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky pätboj h Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky pätboj h Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 3056
Mžky pätboj h Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Mžky pätboj h Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1885
Mžky pätboj h Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Mžky pätboj h Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky pätboj h Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Mžky pätboj h Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 1408
Mžky pätboj h Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky pätboj h Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj h Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj h Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky pätboj h Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 1526
Mžky pätboj h Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 1842
Mžky pätboj h Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky pätboj h Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj h Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj h Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Mžky pätboj h Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky pätboj h Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky pätboj h Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 1048
Mžky pätboj h Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky pätboj h Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj h Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky pätboj h Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj h Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj h Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky pätboj h Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj h Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1555
Mžky pätboj h Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky pätboj h Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj h Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj h Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky pätboj h Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 2551
Mžky pätboj h Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj h Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Mžky pätboj h Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Mžky pätboj h Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj h Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky pätboj h Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj h Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj h Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 0878
Mžky pätboj h Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj h Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj h Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Mžky pätboj h Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj h Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj h Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky pätboj h Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 1861
Mžky pätboj h Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj h Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky pätboj h Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj h Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky pätboj h Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky pätboj h Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj h Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 1532
Mžky pätboj h Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky pätboj h Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky pätboj h Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky