<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický piatok, Bratislava, 7. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.47
Žci 60 m Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky 08.39
Žci 60 m Fekete Juraj 06 AK Inter-SC Bratislava 09.59
Žci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.52
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.38
Žci 60 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 07.86
Žci 60 m Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 08.51
Žci 60 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 08.90
Žci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.51
Žci 60 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.60
Žci 60 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 09.15
Žci 60 m Kračmár Čestmír 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Lichanec Šimon 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 08.56
Žci 60 m Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.64
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.56
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 08.95
Žci 60 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.30
Žci 60 m Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.41
Žci 150 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 21.17
Žci 150 m Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Elšík Jakub 06 Atletický klub AC Malacky 21.02
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.08
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 18.38
Žci 150 m Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 21.29
Žci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 21.00
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.01
Žci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 20.81
Žci 150 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 22.76
Žci 150 m Kračmár Čestmír 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Lichanec Šimon 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 22.95
Žci 150 m Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 19.59
Žci 150 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 21.54
Žci 150 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.65
Žci 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.32
Žci 150 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.73
Žci 150 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 22.13
Žci 150 m Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 20.70
Žci 60 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.96
Žci 60 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 09.93
Žci 60 m pr. 83,8 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 11.05
Žci 60 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 10.56
Žci 60 m pr. 83,8 Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 11.86
Žci 60 m pr. 83,8 Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 12.33
Žci 60 m pr. 83,8 Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 09.80
Mžci 60 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.91
Mžci 60 m Brestovanský Boris 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.33
Mžci 60 m Dostál Marek 08 AK Slávia UK Bratislava 10.04
Mžci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 09.01
Mžci 60 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06
Mžci 60 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Mžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.33
Mžci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Ingr Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.70
Mžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.19
Mžci 60 m Kopča Andrej 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 08.73
Mžci 60 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.16
Mžci 60 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice
Mžci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.52
Mžci 60 m Mikuška Richard 08 ŠK Atóm Levice
Mžci 60 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.32
Mžci 60 m Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava 10.54
Mžci 60 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 09.69
Mžci 60 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 09.28
Mžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 09.30
Mžci 60 m Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 09.76
Mžci 60 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 09.16
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.32
Mžci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.72
Mžci 60 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.66
Mžci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.49
Mžci 60 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 10.24
Mžci 60 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.45
Mžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.21
Mžci 150 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.46
Mžci 150 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 24.16
Mžci 150 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 24.83
Mžci 150 m Dostál Marek 08 AK Slávia UK Bratislava 25.43
Mžci 150 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 150 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.80
Mžci 150 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 23.19
Mžci 150 m Ingr Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 25.54
Mžci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.82
Mžci 150 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 23.92
Mžci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.92
Mžci 150 m Kopča Andrej 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 150 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 23.69
Mžci 150 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 22.91
Mžci 150 m Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava 27.95
Mžci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 24.29
Mžci 150 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 23.37
Mžci 150 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.84
Mžci 150 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 22.44
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.37
Mžci 150 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 23.05
Mžci 150 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 24.94
Mžci 150 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 25.45
Mžci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 21.05
Mžci 150 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.96
Mžci 800 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 800 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci 800 m Brestovanský Boris 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 800 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 800 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 800 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:39.79
Mžci 800 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice
Mžci 800 m Mikuška Richard 08 ŠK Atóm Levice
Mžci 800 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 800 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60m p 76,2-7,5 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 10.95
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 10.57
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 11.10
Mžci 60m p 76,2-7,5 Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 60m p 76,2-7,5 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 12.98
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 10.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.25
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60m p 76,2-7,5 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 13.24
Mžci 60m p 76,2-7,5 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 10.06
Mžci výška Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci výška Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Mžci výška Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 128
Mžci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 141
Mžci výška Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 130
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Mžci výška Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.90
Mžci guľa 3 kg Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci guľa 3 kg Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci guľa 3 kg Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 06.20
Mžci guľa 3 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 06.80
Mžci guľa 3 kg Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 07.67
Mžci guľa 3 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci guľa 3 kg Mikuška Richard 08 ŠK Atóm Levice
Mžci guľa 3 kg Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.95
Mžci guľa 3 kg Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci guľa 3 kg Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 09.69
Žky 60 m Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky 09.69
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 09.09
Žky 60 m Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 10.39
Žky 60 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava 09.19
Žky 60 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 08.28
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.66
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.82
Žky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.44
Žky 60 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.43
Žky 60 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 09.71
Žky 60 m Lovásová Viktória 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.43
Žky 60 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 09.94
Žky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.68
Žky 60 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.20
Žky 60 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.54
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 09.70
Žky 60 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.52
Žky 60 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.50
Žky 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 09.25
Žky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.40
Žky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.92
Žky 60 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.56
Žky 60 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.27
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Žky 60 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žky 60 m Uhrinová Lenka 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina 10.35
Žky 60 m Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.03
Žky 60 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.88
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.79
Žky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.80
Žky 60 m Zázrivcová Linda 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina 09.94
Žky 150 m Behalová Veronika 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 150 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 24.32
Žky 150 m Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky 24.77
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 22.55
Žky 150 m Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 25.98
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 19.56
Žky 150 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.82
Žky 150 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 20.56
Žky 150 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 22.86
Žky 150 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 21.75
Žky 150 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 22.51
Žky 150 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 22.95
Žky 150 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 22.95
Žky 150 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.61
Žky 150 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.14
Žky 150 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.54
Žky 150 m Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 24.34
Žky 150 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.49
Žky 150 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 24.69
Žky 150 m Radičová Chiara 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22.59
Žky 150 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 21.79
Žky 150 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.22
Žky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 21.09
Žky 150 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.82
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.68
Žky 150 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 20.10
Žky 150 m Uhrinová Lenka 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina
Žky 150 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 22.75
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.74
Žky 150 m Zázrivcová Linda 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina
Žky 60m p 76,2-8,2 Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 08.73
Žky 60m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.68
Žky 60m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 10.08
Žky 60m p 76,2-8,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 11.13
Žky 60m p 76,2-8,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 10.45
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.72
Žky 60m p 76,2-8,2 Uhrinová Lenka 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina
Žky 60m p 76,2-8,2 Zázrivcová Linda 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina
Žky 60m p 76,2-8,2 Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.49
Mžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.29
Mžky 60 m Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.74
Mžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.18
Mžky 60 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 08.97
Mžky 60 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.21
Mžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.31
Mžky 60 m Ďuricová Daniela 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.82
Mžky 60 m Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.18
Mžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Mžky 60 m Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina 11.05
Mžky 60 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.88
Mžky 60 m Korenčiaková Soňa 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina 10.22
Mžky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 10.23
Mžky 60 m Lovisková Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 10.26
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.44
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.56
Mžky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.74
Mžky 60 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.27
Mžky 60 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 08.61
Mžky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.41
Mžky 60 m Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 60 m Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 09.38
Mžky 60 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 09.68
Mžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Mžky 60 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 09.55
Mžky 60 m Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom 11.06
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.83
Mžky 60 m Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.09
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.72
Mžky 60 m Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica 09.66
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.97
Mžky 60 m Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom 10.57
Mžky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 09.05
Mžky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.86
Mžky 60 m Volešinyiová Simona 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.68
Mžky 60 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 09.41
Mžky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.82
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.52
Mžky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.37
Mžky 150 m Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom 24.00
Mžky 150 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.24
Mžky 150 m Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 23.03
Mžky 150 m Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky 150 m Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.19
Mžky 150 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.57
Mžky 150 m Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.87
Mžky 150 m Lovisková Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 27.21
Mžky 150 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 24.25
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.73
Mžky 150 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 27.58
Mžky 150 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 24.49
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.98
Mžky 150 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 24.18
Mžky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 23.47
Mžky 150 m Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 150 m Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 26.59
Mžky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 21.41
Mžky 150 m Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica 25.50
Mžky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.48
Mžky 150 m Šurinová Kristína 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 22.46
Mžky 150 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.79
Mžky 150 m Volešinyiová Simona 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 24.68
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.55
Mžky 800 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 2:57.66
Mžky 800 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Mžky 800 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky 800 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Bratislava
Mžky 800 m Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 800 m Jancová Aneta 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 800 m Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 800 m Korenčiaková Soňa 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina
Mžky 800 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 3:09.49
Mžky 800 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice 2:50.03
Mžky 800 m Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice 2:57.04
Mžky 800 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 800 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 2:49.37
Mžky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:41.78
Mžky 800 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 12.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.58
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.41
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 12.27
Mžky 60m p 76,2-7,5 Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 11.97
Mžky 60m p 76,2-7,5 Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 14.99
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 12.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.14
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 136
Mžky výška Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 136
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 129
Mžky výška Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 116
Mžky výška Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky výška Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 143
Mžky výška Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Mžky výška Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 130
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 135
Mžky výška Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky guľa 3 kg Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Mžky guľa 3 kg Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky guľa 3 kg Ďuricová Daniela 07 CVČ Brezová pod Bradlom 05.12
Mžky guľa 3 kg Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice
Mžky guľa 3 kg Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Mžky guľa 3 kg Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky guľa 3 kg Korenčiaková Soňa 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZA Žilina
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 06.91
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Mžky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 08.23
Mžky guľa 3 kg Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice
Mžky guľa 3 kg Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 06.03
Mžky guľa 3 kg Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky guľa 3 kg Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Mžky guľa 3 kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.70
Mžky guľa 3 kg Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Behal Tomáš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.20
Nžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.77
Nžci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.64
Nžci 60 m Gašparík Lucas 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 09.94
Nžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 09.58
Nžci 60 m Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice
Nžci 60 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 10.17
Nžci 60 m Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice
Nžci 60 m Kocán Lukáš 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.34
Nžci 60 m Malek Martin 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.22
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.21
Nžci 60 m Ožvoldík Sebastián 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.79
Nžci 60 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 09.63
Nžci 60 m Suba Alex 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci 60 m Šedivý Sebastián 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 60 m Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.78
Nžci 60 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.59
Nžci 150 m Balogh Ján 09 ŠK Atóm Levice
Nžci 150 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.86
Nžci 150 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 24.99
Nžci 150 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky 27.26
Nžci 150 m Gašparík Lucas 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 150 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 26.12
Nžci 150 m Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice
Nžci 150 m Kocán Lukáš 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 150 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.32
Nžci 150 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 22.99
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
Nžci 150 m Malek Martin 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 150 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 23.11
Nžci 150 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.82
Nžci 150 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.30
Nžci 150 m Ožvoldík Sebastián 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 150 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 29.24
Nžci 150 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.11
Nžci 150 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 25.01
Nžci 150 m Šedivý Sebastián 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 800 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci 800 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci 800 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 800 m Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice
Nžci 800 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 2:45.38
Nžci 800 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m pr. 68,6 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m pr. 68,6 Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci výška Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci výška Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Nžci výška Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci výška Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci guľa 2 kg Balogh Ján 09 ŠK Atóm Levice
Nžci guľa 2 kg Behal Tomáš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci guľa 2 kg Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners
Nžci guľa 2 kg Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Nžci guľa 2 kg Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina
Nžci guľa 2 kg Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 06.00
Nžci guľa 2 kg Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 04.63
Nžci guľa 2 kg Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 05.39
Nžci guľa 2 kg Škápik Matej 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.15
Nžky 60 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 10.27
Nžky 60 m Bajzová Tereza 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 10.59
Nžky 60 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.59
Nžky 60 m Boledovičová Viktória 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 60 m Cícerová Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.60
Nžky 60 m Dohorák Panna 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 60 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 10.44
Nžky 60 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.57
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Nžky 60 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky 10.26
Nžky 60 m Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.71
Nžky 60 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 10.24
Nžky 60 m Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 60 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.07
Nžky 60 m Marková Paulína 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 10.76
Nžky 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.50
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.78
Nžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.44
Nžky 60 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava 10.41
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 09.10
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.61
Nžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.05
Nžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 10.60
Nžky 60 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky 10.26
Nžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.72
Nžky 60 m Vašková Natália 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 60 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 11.02
Nžky 60 m Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 11.09
Nžky 60 m Záhradníková Anastazia 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.33
Nžky 150 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 26.29
Nžky 150 m Bajzová Tereza 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 150 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 26.13
Nžky 150 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Boledovičová Viktória 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 150 m Cícerová Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 150 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.62
Nžky 150 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.56
Nžky 150 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 27.92
Nžky 150 m Durasová Michaela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.83
Nžky 150 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 25.91
Nžky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 25.38
Nžky 150 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 22.74
Nžky 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 24.88
Nžky 150 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 29.10
Nžky 150 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.21
Nžky 150 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.51
Nžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.51
Nžky 150 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.80
Nžky 150 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 27.85
Nžky 150 m Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 150 m Marková Paulína 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 150 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.94
Nžky 150 m Ondrášiková Tereza 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 150 m Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.66
Nžky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 24.40
Nžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.79
Nžky 150 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.24
Nžky 150 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 24.07
Nžky 150 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 30.31
Nžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 27.36
Nžky 150 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky 25.29
Nžky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.33
Nžky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 22.20
Nžky 150 m Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 150 m Vašková Natália 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 150 m Záhradníková Anastazia 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 25.40
Nžky 800 m Cícerová Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 800 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 800 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 800 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 800 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 800 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky 800 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 800 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 800 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 800 m Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 800 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 800 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky 800 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 800 m Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 800 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 3:08.80
Nžky 60m p 76,2-7,5 Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 11.19
Nžky 60 m pr. 68,6 Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 14.40
Nžky 60 m pr. 68,6 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m pr. 68,6 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m pr. 68,6 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m pr. 68,6 Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m pr. 68,6 Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m pr. 68,6 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m pr. 68,6 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m pr. 68,6 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m pr. 68,6 Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky výška Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky výška Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky 105
Nžky výška Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Cícerová Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 05.17
Nžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky guľa 2 kg Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice
Nžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 05.54
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 06.30
Nžky guľa 2 kg Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice 05.84
Nžky guľa 2 kg Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky guľa 2 kg Vašková Natália 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica