<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletická nedeľa, Bratislava, 19. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Al-Khaldi Mohammed 08 Atletický klub Puma Senec 10.69
Mžci 60 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.19
Mžci 60 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Mžci 60 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 09.54
Mžci 60 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 09.80
Mžci 60 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.91
Mžci 60 m Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.36
Mžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.74
Mžci 60 m Bulavčiak Damián 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci 60 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 10.42
Mžci 60 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín 08.47
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 09.15
Mžci 60 m Drobena Alex 08 Lesky´s runners 10.44
Mžci 60 m Druga Martin 08 Atletický klub Puma Senec 09.45
Mžci 60 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 10.07
Mžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.77
Mžci 60 m Gajdár Lukáš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.41
Mžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.33
Mžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.30
Mžci 60 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 10.25
Mžci 60 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 09.54
Mžci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.63
Mžci 60 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 09.62
Mžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 09.39
Mžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 08.73
Mžci 60 m Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.64
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.16
Mžci 60 m Kuzmický Tomáš 07 AK Inter-SC Bratislava 10.10
Mžci 60 m Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.07
Mžci 60 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.83
Mžci 60 m Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 09.12
Mžci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.52
Mžci 60 m Molko Ján Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.58
Mžci 60 m Molko Šimon Peter 08 Atletická akadémia Žilina 09.14
Mžci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 09.01
Mžci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 09.03
Mžci 60 m Polák Fedor 07 Naša atletika Bratislava 09.00
Mžci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.25
Mžci 60 m Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno 08.94
Mžci 60 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 09.28
Mžci 60 m Rischer Kristián 08 ŠK TRIATLON Pezinok 11.96
Mžci 60 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 09.87
Mžci 60 m Šimove Pavel 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.77
Mžci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.55
Mžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.70
Mžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.55
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.51
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 09.19
Mžci 300 m Al-Khaldi Mohammed 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci 300 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci 300 m Bulavčiak Damián 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci 300 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava
Mžci 300 m Druga Martin 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci 300 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci 300 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžci 300 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 46.64
Mžci 300 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 49.24
Mžci 300 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 50.80
Mžci 300 m Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 55.25
Mžci 300 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 42.58 42.58
Mžci 300 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 54.89
Mžci 300 m Molko Ján Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci 300 m Molko Šimon Peter 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci 300 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 300 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 300 m Šimove Pavel 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 46.70
Mžci 300 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 1:53.33
Mžci 600 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 1:54.11
Mžci 600 m Bulavčiak Damián 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci 600 m Černý Jakub 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:01.01
Mžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:59.90
Mžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 1:59.81
Mžci 600 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Kurcsák Teodor 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžci 600 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice
Mžci 600 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 1:47.76
Mžci 600 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 1:59.49
Mžci 600 m Rischer Kristián 08 ŠK TRIATLON Pezinok 2:34.39
Mžci 600 m Sporyshev Dmitry 08 ŠK Atóm Levice
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 12.08
Mžci 60m p 76,2-7,5 Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 10.67
Mžci 60m p 76,2-7,5 Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Polák Fedor 07 Naša atletika Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 11.16
Mžci výška Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci výška Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci výška Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 130
Mžci výška Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 125
Mžci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 130
Mžci výška Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava
Mžci výška Paulik Maxim 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci výška Polák Fedor 07 Naša atletika Bratislava
Mžci výška Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 135
Mžci výška Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci diaľka Al-Khaldi Mohammed 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci diaľka Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 414
Mžci diaľka Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 353
Mžci diaľka Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 445
Mžci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 384
Mžci diaľka Druga Martin 08 Atletický klub Puma Senec
Mžci diaľka Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci diaľka Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 418
Mžci diaľka Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 372
Mžci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 407
Mžci diaľka Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 336
Mžci diaľka Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 336
Mžci diaľka Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 420
Mžci diaľka Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 412
Mžci diaľka Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 417
Mžci diaľka Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 384
Mžci diaľka Molko Ján Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 340
Mžci diaľka Molko Šimon Peter 08 Atletická akadémia Žilina 370
Mžci diaľka Pošta Samuel 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžci diaľka Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 343
Mžci diaľka Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 459
Mžci diaľka Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 348
Mžci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 395
Mžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 386
Mžci guľa 3 kg Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 06.00
Mžci guľa 3 kg Drobena Alex 08 Lesky´s runners
Mžci guľa 3 kg Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava
Mžci guľa 3 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci guľa 3 kg Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci guľa 3 kg Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.98
Mžci guľa 3 kg Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci guľa 3 kg Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci guľa 3 kg Kurcsák Teodor 07 ŠAK športový AK Komárno 08.30
Mžci guľa 3 kg Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci guľa 3 kg Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Mžci guľa 3 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 08.05
Mžci guľa 3 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 05.83
Mžci guľa 3 kg Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany
Mžci guľa 3 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Mžci guľa 3 kg Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.15
Mžci guľa 3 kg Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 60 m Antúšeková Adela 08 Naša atletika Bratislava 11.07
Mžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.42
Mžky 60 m Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.72
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.75
Mžky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 09.44
Mžky 60 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.09
Mžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.21
Mžky 60 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 08.99
Mžky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.18
Mžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.39
Mžky 60 m Frčová Veronika 07 Atletický klub Puma Senec
Mžky 60 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 10.10
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.39
Mžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 09.45
Mžky 60 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky 12.83
Mžky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 10.38
Mžky 60 m Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec 10.15
Mžky 60 m Heveši Elisa 08 Atletický klub Puma Senec 10.31
Mžky 60 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 09.26
Mžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 10.33
Mžky 60 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 10.07
Mžky 60 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.43
Mžky 60 m Kása Kristína 08 Atletický klub Puma Senec 10.68
Mžky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.20
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 10.07
Mžky 60 m Koleníková Ema 08 ŠK TRIATLON Pezinok 09.19
Mžky 60 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 08.90
Mžky 60 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.40
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 09.33
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.51
Mžky 60 m Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.74
Mžky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.27
Mžky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 10.23
Mžky 60 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.92
Mžky 60 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.49
Mžky 60 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.14
Mžky 60 m Lovisková Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 10.48
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.57
Mžky 60 m Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava 10.02
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.56
Mžky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.95
Mžky 60 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 09.79
Mžky 60 m Mocková Diana 08 Atletický klub Puma Senec 10.30
Mžky 60 m Mokrišova Sofia 08 Atletický klub Puma Senec 10.31
Mžky 60 m Nina Aleksieva 08 Naša atletika Bratislava 10.03
Mžky 60 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.89
Mžky 60 m Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 09.56
Mžky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 09.87
Mžky 60 m Pavlačková Alexandra 07 ŠK TRIATLON Pezinok 10.96
Mžky 60 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.04
Mžky 60 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 09.68
Mžky 60 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 10.59
Mžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Mžky 60 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 09.55
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.54
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.83
Mžky 60 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava 09.82
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.89
Mžky 60 m Szárazová Ela 08 Deti v pohybe Šamorín
Mžky 60 m Šebestová Adela 08 AK Inter-SC Bratislava
Mžky 60 m Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec 09.99
Mžky 60 m Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica 09.95
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.09
Mžky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 09.05
Mžky 60 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Bratislava 08.87
Mžky 60 m Tondrová Katarína 08 Atletický klub Puma Senec 10.44
Mžky 60 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 09.72
Mžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 09.38
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.52
Mžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.13
Mžky 60 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.88
Mžky 300 m Antúšeková Adela 08 Naša atletika Bratislava
Mžky 300 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.27
Mžky 300 m Frčová Veronika 07 Atletický klub Puma Senec
Mžky 300 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 58.78
Mžky 300 m Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec 57.72
Mžky 300 m Heveši Elisa 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky 300 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Mžky 300 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 300 m Kása Kristína 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky 300 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 50.61
Mžky 300 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 300 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 300 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany
Mžky 300 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 49.97
Mžky 300 m Lovisková Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky 300 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 300 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 58.20
Mžky 300 m Mocková Diana 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky 300 m Mokrišova Sofia 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky 300 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 55.58
Mžky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 50.44
Mžky 300 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 300 m Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec 65.12
Mžky 300 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky 300 m Tondrová Katarína 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky 300 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky 300 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 49.54
Mžky 600 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.63
Mžky 600 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 2:05.06
Mžky 600 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 2:04.38
Mžky 600 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 1:57.28
Mžky 600 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 1:59.28
Mžky 600 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 02.06
Mžky 600 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:19.90
Mžky 600 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky 2:45.66
Mžky 600 m Horníková Terézia 10 AK Veterán Bratislava 02.22
Mžky 600 m Hudáková Nicole 08 Naša atletika Bratislava
Mžky 600 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 2:23.83
Mžky 600 m Koleníková Ema 08 ŠK TRIATLON Pezinok 1:59.36
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 2:01.21
Mžky 600 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:19.14
Mžky 600 m Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 600 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 600 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 02.05 2:11.22
Mžky 600 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 1:59.60
Mžky 600 m Pavlačková Alexandra 07 ŠK TRIATLON Pezinok 2:24.70
Mžky 600 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 600 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 1:56.49
Mžky 600 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:30.56
Mžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:54.88
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 10.01
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 11.29
Mžky 60m p 76,2-7,5 Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 12.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 14.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 12.45
Mžky 60m p 76,2-7,5 Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 12.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 13.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 12.88
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 12.50
Mžky 60m p 76,2-7,5 Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Bratislava 11.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 11.11
Mžky výška Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky výška Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 125
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 133
Mžky výška Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Mžky výška Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 115
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 143
Mžky výška Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava
Mžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 130
Mžky výška Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 130
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky diaľka Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 402
Mžky diaľka Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 303
Mžky diaľka Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 438
Mžky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 380
Mžky diaľka Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 328
Mžky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 401
Mžky diaľka Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 374
Mžky diaľka Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Frčová Veronika 07 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 392
Mžky diaľka Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 304
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 455
Mžky diaľka Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Heveši Elisa 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 368
Mžky diaľka Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 380
Mžky diaľka Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 331
Mžky diaľka Kása Kristína 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 327
Mžky diaľka Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 381
Mžky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 430
Mžky diaľka Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 318
Mžky diaľka Lovisková Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 240
Mžky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 392
Mžky diaľka Mocková Diana 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Mokrišova Sofia 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Nina Aleksieva 08 Naša atletika Bratislava 286
Mžky diaľka Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 375
Mžky diaľka Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 350
Mžky diaľka Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 368
Mžky diaľka Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 318
Mžky diaľka Piešťanská Lívia 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 339
Mžky diaľka Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 365
Mžky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 380
Mžky diaľka Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 391
Mžky diaľka Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 379
Mžky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 405
Mžky diaľka Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 394
Mžky diaľka Tondrová Katarína 08 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 373
Mžky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 454
Mžky guľa 3 kg Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.69
Mžky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 09.22
Mžky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Mžky guľa 3 kg Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky guľa 3 kg Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky guľa 3 kg Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky guľa 3 kg Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Miklošková Rita Margaréta 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Mžky guľa 3 kg Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky guľa 3 kg Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 06.03
Mžky guľa 3 kg Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Mžky guľa 3 kg Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.40
Mžky guľa 3 kg Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky guľa 3 kg Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Nžci 60 m Al-Khaldi Abdulrahman 10 Atletický klub Puma Senec 11.30
Nžci 60 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.68
Nžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci 60 m Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners
Nžci 60 m Čakloš Tomáš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.37
Nžci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 09.94
Nžci 60 m Gurčík Kristián 10 Atletický klub Puma Senec
Nžci 60 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 10.76
Nžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci 60 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 09.21
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.25
Nžci 60 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 10.17
Nžci 60 m Jurkovič Tomáš 09 Atletický klub Puma Senec
Nžci 60 m Kiník Alexander 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.73
Nžci 60 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.99
Nžci 60 m Kostoláni Alexander 09 ŠK TRIATLON Pezinok 09.82
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.61
Nžci 60 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners 10.47
Nžci 60 m Kuric Martin 09 Atletický klub Puma Senec 09.93
Nžci 60 m Kuruc Daniel 09 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 11.61
Nžci 60 m Liška Jakub 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.15
Nžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.67
Nžci 60 m Mateáš Jakub 09 Funny athletics Piešťany
Nžci 60 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.55
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.26
Nžci 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.43
Nžci 60 m Minčík Nino 10 Naša atletika Bratislava 10.44
Nžci 60 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.34
Nžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 09.65
Nžci 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 09.82
Nžci 60 m Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava 10.01
Nžci 60 m Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 10.74
Nžci 60 m Prepik Alexander 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.74
Nžci 60 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Strapáč Martin 09 Atletický klub Puma Senec 08.98
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 10.00
Nžci 60 m Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.72
Nžci 60 m Turner Mathias 10 Atletický klub Puma Senec
Nžci 60 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 12.27
Nžci 60 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 60 m Žukovský Ondrej 09 Atletický klub Puma Senec 11.51
Nžci 300 m Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Al-Khaldi Abdulrahman 10 Atletický klub Puma Senec
Nžci 600 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Balogh Ján 09 ŠK Atóm Levice
Nžci 600 m Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 600 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 2:09.86
Nžci 600 m Gurčík Kristián 10 Atletický klub Puma Senec
Nžci 600 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci 600 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 2:25.74
Nžci 600 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 2:20.30
Nžci 600 m Jurkovič Tomáš 09 Atletický klub Puma Senec
Nžci 600 m Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice 0:01.40
Nžci 600 m Kiník Alexander 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Kostoláni Alexander 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:01.65
Nžci 600 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:12.75
Nžci 600 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners 2:23.94
Nžci 600 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 1:54.81
Nžci 600 m Kuric Martin 09 Atletický klub Puma Senec 2:48.59
Nžci 600 m Kuruc Daniel 09 Atletický klub Bojničky
Nžci 600 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 2:20.41
Nžci 600 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 2:13.37
Nžci 600 m Mateáš Jakub 09 Funny athletics Piešťany
Nžci 600 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 1:55.91
Nžci 600 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:35.0
Nžci 600 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 1:56.37
Nžci 600 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.16
Nžci 600 m Strapáč Martin 09 Atletický klub Puma Senec 1:56.14
Nžci 600 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:54.50
Nžci 600 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 2:16.95
Nžci 600 m Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 600 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:13.87
Nžci 600 m Toth Daniel 09 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 600 m Turner Mathias 10 Atletický klub Puma Senec
Nžci 600 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 2:18.16
Nžci 600 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.95
Nžci 600 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 600 m Žukovský Ondrej 09 Atletický klub Puma Senec 2:30.83
Nžci 60m p 76,2-7,5 Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kiník Alexander 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kuruc Daniel 09 Atletický klub Bojničky
Nžci výška Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci výška Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Nžci výška Prepik Alexander 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci guľa 2 kg Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners
Nžci guľa 2 kg Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Nžci guľa 2 kg Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci guľa 2 kg Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci guľa 2 kg Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci guľa 2 kg Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 10.25
Nžky 60 m Al-ANsari Adriana 10 Atletický klub Puma Senec
Nžky 60 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 10.81
Nžky 60 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.59
Nžky 60 m Borges Jaroslava 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky 60 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 12.27
Nžky 60 m Csanyiova Veronika 10 Atletický klub Puma Senec 10.49
Nžky 60 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 11.02
Nžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Gallovičová Nela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Garajová Ema 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.33
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Nžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky 10.38
Nžky 60 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 10.40
Nžky 60 m Horvathová Lara 09 Atletický klub Puma Senec 10.74
Nžky 60 m Jakešová Tereza 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Janečková Ela 09 Naša atletika Bratislava 10.14
Nžky 60 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.70
Nžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Klátiková Aurélia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.14
Nžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 10.32
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.39
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Konečná Mária 09 AK Run For Fun Bratislava 10.09
Nžky 60 m Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 11.18
Nžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 10.24
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 09.76
Nžky 60 m Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky 09.81
Nžky 60 m Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 10.69
Nžky 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 10.06
Nžky 60 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 11.02
Nžky 60 m Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava 11.33
Nžky 60 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky 10.99
Nžky 60 m Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače 10.85
Nžky 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.62
Nžky 60 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 11.25
Nžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 10.06
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.97
Nžky 60 m Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 09.83
Nžky 60 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 11.09
Nžky 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.53
Nžky 60 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 10.34
Nžky 60 m Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.70
Nžky 60 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika Bratislava 09.46
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 09.33
Nžky 60 m Senická Ela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 11.29
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.61
Nžky 60 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 10.58
Nžky 60 m Sokolovská Veronika 09 Funny athletics Piešťany 10.10
Nžky 60 m Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice 11.22
Nžky 60 m Šišková Hanka 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 11.82
Nžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.72 08.72
Nžky 60 m Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice 11.96
Nžky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.65
Nžky 60 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 11.12
Nžky 60 m Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 60 m Vidova Tamara 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 10.38
Nžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 10.06
Nžky 600 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 2:29.74
Nžky 600 m Al-ANsari Adriana 10 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:08.50
Nžky 600 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 2:26.51
Nžky 600 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:28.04
Nžky 600 m Borges Jaroslava 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica
Nžky 600 m Csanyiova Veronika 10 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 2:23.90
Nžky 600 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Gallovičová Nela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky 2:09.86
Nžky 600 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 2:18.91
Nžky 600 m Horvathová Lara 09 Atletický klub Puma Senec 2:44.20
Nžky 600 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:26.32
Nžky 600 m Klátiková Aurélia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:35.00
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:03.26
Nžky 600 m Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:29.42
Nžky 600 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 2:20.75
Nžky 600 m Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 2:18.58
Nžky 600 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače 2:46.08
Nžky 600 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:29.21
Nžky 600 m Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice 0:02.00
Nžky 600 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:22.84
Nžky 600 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 2:18.48
Nžky 600 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:43.95
Nžky 600 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 2:12.6
Nžky 600 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:07.96
Nžky 600 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika Bratislava 2:17.53
Nžky 600 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 2:12.67
Nžky 600 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:30.42
Nžky 600 m Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 600 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 2:29.04
Nžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:07.37
Nžky 600 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:18.94
Nžky 600 m Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice 2:36.13
Nžky 600 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:12.74
Nžky 600 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Vidova Tamara 09 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 2:26.85
Nžky 600 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 2:30.95
Nžky 60m p 76,2-7,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.07
Nžky 60m p 76,2-7,5 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 110
Nžky výška Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Nžky výška Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Nžky guľa 2 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Kováříková Timea 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 05.78
Nžky guľa 2 kg Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice