<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v chôdzi mužov, žien, juniorov, junioriek, st.žiactva, veteránov a veterániek, Banská Bystrica, 5. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M chôdza 3000 m Baďura Jozef 55 AK Borský Svätý Jur
M chôdza 5000 m Morvay Michal 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M chôdza 5000 m Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J chôdza 5000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
J chôdza 5000 m Nemčok Patrik 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
J chôdza 5000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin
J chôdza 5000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
J 5 km chôdza Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra
Žci chôdza 2000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 2000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 2000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 2000 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci chôdza 2000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 2000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 2000 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žci chôdza 2000 m Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 2000 m Zámečník Richard 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
V 3000 m Černý Jaroslav 72 Atletika Nové Mesto nad Váhom
V 3000 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
V chôdza 3000 m Kafka Marián 74 AK Slávia TU Košice
V chôdza 3000 m Krestianko Boris 64 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
V chôdza 3000 m Malík Ondrej 61 Miestny ŠK Borský Mikuláš
V chôdza 3000 m Mráz Miroslav 81 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
V chôdza 3000 m Zámečník Peter 74 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
V 3 km chôdza Straka Eduard 46 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž chôdza 3000 m Czaková Mária 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z chôdza 3000 m Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 3 km chôdza Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky chôdza 3000 m Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Jky chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Jky chôdza 3000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Jky chôdza 3000 m Hubcejová Laura 03 Atletický klub ZTS Martin
Jky chôdza 3000 m Masaryková Annamária 02 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Jky 3 km chôdza Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 2000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Škvarková Ema 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky 2000 m Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky chôdza 2000 m Boboková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky chôdza 2000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky chôdza 2000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky chôdza 2000 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky chôdza 2000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky chôdza 2000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky chôdza 2000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky chôdza 2000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky chôdza 2000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky chôdza 2000 m Knoppová Nina 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky chôdza 2000 m Lapinová Michaela 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Sládečková Bibiana 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Ščepková Daniela 05 AK Borský Svätý Jur
Žky chôdza 2000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 2000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Vky 3000 m Černá Dana 73 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Vky chôdza 3000 m Lapinová Miriam 76 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Vky chôdza 3000 m Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky
- chôdza 2000 m Mrázová Sabína (SVK) 20 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica