<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Žiacky halový míting AZB, Bratislava, 30. 11. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 150 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.67
Žci 150 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 18.55
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 18.21
Žci 150 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 18.98
Žci 150 m Lederleitner Martin 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 150 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.93
Žci 150 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 20.29
Žci 150 m Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 16.88
Žci 150 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 19.64
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.09
Žci 300 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.41
Žci 300 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 44.69
Žci 300 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 40.02
Žci 300 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.53
Žci 300 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 42.23
Žci 300 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 41.63
Žci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.23
Žci 800 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 2:53.59
Žci výška Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 150
Žci výška Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 147
Žci výška Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 159
Žci výška Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 160
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 580
Žci diaľka Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 468
Mžci 150 m Bobák Teodor 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 150 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 22.99
Mžci 150 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Mžci 150 m Cich Dominik 06 Atletický klub Puma Senec
Mžci 150 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín
Mžci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 23.07
Mžci 150 m Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec
Mžci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 21.53
Mžci 150 m Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 150 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 150 m Kuzmický Tomáš 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 150 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 23.69
Mžci 150 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 22.55
Mžci 150 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci 150 m Šimove Pavel 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 150 m Žákovič Matúš 06 Lesky´s runners (A)
Mžci 300 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 50.30
Mžci 300 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín
Mžci 300 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 47.14
Mžci 300 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 48.14
Mžci 300 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 49.95
Mžci 300 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 55.70
Mžci 300 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 49.68
Mžci 300 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 800 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžci 800 m Halenkovičová Kristína 07 Atletický klub Puma Senec
Mžci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 02.15 2:17.07
Mžci 800 m Žákovič Matúš 06 Lesky´s runners (A)
Mžci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Mžci výška Cich Dominik 06 Atletický klub Puma Senec
Mžci výška Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 117
Mžci výška Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 130
Žky 150 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 23.09
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.86
Žky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 22.98
Žky 150 m Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.66
Žky 150 m Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky
Žky 150 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.56
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.77
Žky 150 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.72
Žky 150 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 23.40
Žky 150 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 22.86
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.28
Žky 150 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 21.75
Žky 150 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 22.95
Žky 150 m Mészárosová Natália 04 Deti v pohybe Šamorín
Žky 150 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 20.54
Žky 150 m Paladi Alexandra 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.70
Žky 150 m Radičová Chiara 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 150 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 22.05
Žky 150 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 20.63
Žky 150 m Semančáková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 21.09
Žky 150 m Slobodová Emma 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.31
Žky 150 m Szöcsová Boglárka 04 Deti v pohybe Šamorín
Žky 150 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 21.89
Žky 150 m Šintalová Tereza 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 150 m Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Žky 150 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.51
Žky 150 m Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 23.37
Žky 300 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 45.38
Žky 300 m Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.79
Žky 300 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.84
Žky 300 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.46
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 47.85
Žky 300 m Mészárosová Natália 04 Deti v pohybe Šamorín
Žky 300 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.74
Žky 300 m Radičová Chiara 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.22
Žky 300 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 46.36
Žky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 45.49
Žky 300 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 49.07
Žky 800 m Behalová Veronika 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 800 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 2:28.70
Žky výška Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 120
Žky výška Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 132
Žky výška Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 129
Žky výška Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 137
Žky výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 134
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 145
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 135
Žky diaľka Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 399
Žky diaľka Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 431
Žky diaľka Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 423
Žky diaľka Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 399
Žky diaľka Paladi Alexandra 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky diaľka Slobodová Emma 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 456
Žky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 436
Žky diaľka Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 478
Mžky 150 m Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 24.32
Mžky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.48
Mžky 150 m Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 24.55
Mžky 150 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 23.90
Mžky 150 m Ižová Emma 07 Atletický klub Puma Senec
Mžky 150 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 150 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 150 m Jursová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 25.06
Mžky 150 m Kekeli Stella 07 AK Run For Fun Bratislava
Mžky 150 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 150 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.88
Mžky 150 m Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 21.10
Mžky 150 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Mžky 150 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.27
Mžky 150 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 21.22
Mžky 150 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 26.14
Mžky 150 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava 24.65
Mžky 150 m Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Šebestová Adela 08 AK Inter-SC Bratislava
Mžky 150 m Vargová Nicol 07 Deti v pohybe Šamorín
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Mžky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 22.78
Mžky 150 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.12
Mžky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 300 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 300 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 300 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Bratislava 59.85
Mžky 300 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky 79.16
Mžky 300 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 300 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 300 m Jursová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 54.66
Mžky 300 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 300 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 300 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 300 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 300 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 300 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 49.54
Mžky 300 m Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 800 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 800 m Ižová Emma 07 Atletický klub Puma Senec
Mžky 800 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 800 m Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 800 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Mžky 800 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 03.00
Mžky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:52.84
Mžky výška Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 130
Mžky výška Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky výška Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 100
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Jursová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky výška Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 120
Mžky výška Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky výška Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky výška Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky výška Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 122
Mžky výška Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky výška Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 130
Mžky výška Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 23.13
Nžci 150 m Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Druga Martin 08 Atletický klub Puma Senec
Nžci 150 m Grófik Róbert 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.9
Nžci 150 m Gruca Marek 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Bratislava 28.3
Nžci 150 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 24.95
Nžci 150 m Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.04
Nžci 150 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.66
Nžci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22.42
Nžci 150 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Kuric Martin 09 Atletický klub Puma Senec
Nžci 150 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Lauko Richard 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 27.8
Nžci 150 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Martančík Dávid 09 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Mišura Martin 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Muráň Samuel 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 23.93
Nžci 150 m Sedláček Michal 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.6
Nžci 150 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 27.83
Nžci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 22.18
Nžci 150 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.39
Nžci 300 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 53.87
Nžci 300 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 55.00
Nžci 300 m Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 51.86
Nžci 300 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 50.80
Nžci 300 m Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.18
Nžci 300 m Ľaš Maxim 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 300 m Muráň Samuel 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 300 m Sedláček Michal 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 300 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 58.30
Nžci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 46.70
Nžci 300 m Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 800 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 800 m Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 800 m Druga Martin 08 Atletický klub Puma Senec
Nžci 800 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 800 m Kuric Martin 09 Atletický klub Puma Senec
Nžci 800 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci výška Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci výška Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci výška Lauko Richard 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci výška Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci výška Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci výška Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 29.14
Nžky 150 m Baníková Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.82
Nžky 150 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Nžky 150 m Bombalová Alexandra 09 Deti v pohybe Šamorín 28.4
Nžky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Čechová Gabriela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.0
Nžky 150 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 22.72
Nžky 150 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Hrnčiarová Simona 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 28.80
Nžky 150 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.8
Nžky 150 m Konečná Mária 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.48
Nžky 150 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.7
Nžky 150 m Miklášová Melánia 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Mocková Diana 08 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Mrázová Laura 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.40
Nžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.79
Nžky 150 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Sedliaková Zuzana 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 23.6
Nžky 150 m Slotíková Nikol 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 150 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky 29.01
Nžky 150 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Tornayová Laura 09 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Vašková Adela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.2
Nžky 150 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Čechová Gabriela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Dobranská Hana 08 Maraton AC Rača 56.88
Nžky 300 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 60.36
Nžky 300 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 300 m Hrnčiarová Simona 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 300 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 62.91
Nžky 300 m Jánošová Simona 08 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 55.15
Nžky 300 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 54.17
Nžky 300 m Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec
Nžky 300 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 300 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.36
Nžky 300 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 300 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 800 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 800 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Nžky 800 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 800 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava
Nžky 800 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 800 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 800 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 800 m Lizáková Veronika 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 800 m Mocková Diana 08 Atletický klub Puma Senec
Nžky 800 m Mrázová Laura 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky 800 m Slotíková Nikol 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 800 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 800 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky výška Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky výška Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky výška Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky výška Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec