<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Žiacky halový míting AZB, Bratislava, 16. 11. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 09.19
Mžci 60 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.45
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.04
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.32
Mžci 60 m Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.87
Mžci 60 m Košťál Matúš 07 Naša atletika 10.31
Mžci 60 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 09.59
Mžci 60 m Kukla Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Kurcsák Teodor (SVK) 07 ŠAK športový atletický klub Komárno
Mžci 60 m Kuzmický Tomáš 07 AK Inter-SC Bratislava 10.10
Mžci 60 m Kvasnička Juraj 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
Mžci 60 m Meško Tomáš 07 Naša atletika 09.35
Mžci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.52
Mžci 60 m Miklenčič Jakub 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 09.18
Mžci 60 m Nevín Marek 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Pošta Samuel (SVK) 07 ŠAK športový atletický klub Komárno
Mžci 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 09.00
Mžci 60 m Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 11.39
Mžci 60 m Stančík Branislav 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 600 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 1:59.19
Mžci 600 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 2:01.20
Mžci 600 m Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:28.4
Mžci 600 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 2:08.62
Mžci 600 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 1:54.58
Mžci 600 m Kukla Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Kvasnička Juraj 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m Meško Tomáš 07 Naša atletika 2:03.91
Mžci 600 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 2:18.74
Mžci 600 m Miklenčič Jakub 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 600 m Nevín Marek 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Stančík Branislav 07 Športový triatlonový klub Pezinok 2:08.25
Mžci 60m p 76,2-7,5 Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 11.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 14.03
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 10.53
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 10.86
Mžci 60m p 76,2-7,5 Košťál Matúš 07 Naša atletika
Mžci 60m p 76,2-7,5 Meško Tomáš 07 Naša atletika 12.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 11.02
Mžky 60 m Adamčová Nikoleta (SVK) 07 ŠAK športový atletický klub Komárno
Mžky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 09.81
Mžky 60 m Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Durdiaková Nikola 06 Deti v pohybe Šamorín 09.28
Mžky 60 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.57
Mžky 60 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.69
Mžky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.49
Mžky 60 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika 09.71
Mžky 60 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.36
Mžky 60 m Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 08.98
Mžky 60 m Kekeli Stella 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.45
Mžky 60 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 60 m Kollárová Nela 07 Športový triatlonový klub Pezinok 08.92
Mžky 60 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 08.71
Mžky 60 m Macháčková Hana 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky 60 m Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 09.59
Mžky 60 m Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.45
Mžky 60 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners (A)
Mžky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 10.32
Mžky 60 m Pavlačková Alexandra 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky 60 m Piešťanská Lívia 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 08.93
Mžky 60 m Rychtáriková Anna 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.85
Mžky 60 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.56
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 10.00
Mžky 60 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava 10.18
Mžky 60 m Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.61
Mžky 60 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.37
Mžky 60 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.59
Mžky 600 m Adamčová Nikoleta (SVK) 07 ŠAK športový atletický klub Komárno
Mžky 600 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 2:20.89
Mžky 600 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 600 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:17.62
Mžky 600 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 1:53.04
Mžky 600 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky 3:02.63
Mžky 600 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika 2:08.64
Mžky 600 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:01.30
Mžky 600 m Kekeli Stella 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 600 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 600 m Macháčková Hana 06 Športový triatlonový klub Pezinok 2:08.73
Mžky 600 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 2:00.06
Mžky 600 m Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:10.59
Mžky 600 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Mžky 600 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 2:12.00 2:15.98
Mžky 600 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 2:12.51
Mžky 600 m Pavlačková Alexandra 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky 600 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 600 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:00.28
Mžky 600 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 12.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 12.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 12.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 12.00
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 11.52
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 10.20
Mžky 60m p 76,2-7,5 Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 12.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 11.86
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 12.76
EleH 60 m Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.48
EleH 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.49
EleH 60 m Bobál Boris 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60 m Bodka Patrik (SVK) 11 ŠAK športový atletický klub Komárno
EleH 60 m Botka Patrik 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60 m Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 12.26
EleH 60 m Búci Marek 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleH 60 m Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky 11.84
EleH 60 m Dinka Samuel 11 Naša atletika
EleH 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.42
EleH 60 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.65
EleH 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners (A)
EleH 60 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.85
EleH 60 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners (A)
EleH 60 m Kvasnička Matúš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60 m Martínez Cándido 11 Naša atletika 11.51
EleH 60 m Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleH 60 m Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.27
EleH 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Minčík Nino 10 Naša atletika 10.44
EleH 60 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 09.89
EleH 60 m Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika 10.20
EleH 60 m Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.9
EleH 60 m Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.95
EleH 60 m Polkan Allen 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 12.06
EleH 60 m Polkan Leon 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.1
EleH 60 m Sekot Damian 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.61
EleH 60 m Szileczký Matej (SVK) 10 Run for Fun
EleH 60 m Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.5
EleH 60 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Vanečko Jakub 10 NAŠA atletika
EleH 60 m Znamenáček Marek 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 13.49
EleH 600 m Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 600 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 3:01.09
EleH 600 m Búci Marek 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleH 600 m Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 600 m Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 600 m Hipszki Dávid 10 ŠAK športový AK Komárno
EleH 600 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 600 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 600 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 600 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 2:23.97
EleH 600 m Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleH 600 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 600 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 600 m Petro Maximilián 10 Naša atletika
EleH 600 m Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 600 m Sirotek Tomáš 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 600 m Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 600 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 600 m Uhrín Matej 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleH 60m p 76,2-7,5 Bobál Boris 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Bodka Patrik (SVK) 11 ŠAK športový atletický klub Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Bodka Patrik (SVK) 11 ŠAK športový atletický klub Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Botka Patrik 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Dinka Samuel 11 Naša atletika
EleH 60m p 76,2-7,5 Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Hipszki Dávid 10 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleH 60m p 76,2-7,5 Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners (A)
EleH 60m p 76,2-7,5 Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Krútel Marko 10 Lesky´s runners (A)
EleH 60m p 76,2-7,5 Kvasnička Matúš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Martínez Cándido 11 Naša atletika
EleH 60m p 76,2-7,5 Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Minčík Nino 10 Naša atletika
EleH 60m p 76,2-7,5 Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 60m p 76,2-7,5 Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60m p 76,2-7,5 Petro Maximilián 10 Naša atletika
EleH 60m p 76,2-7,5 Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Polkan Allen 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Polkan Leon 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Sekot Damian 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Sirotek Tomáš 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Uhrín Matej 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 60m p 76,2-7,5 Vanečko Jakub 10 NAŠA atletika
EleH 60m p 76,2-7,5 Znamenáček Marek 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 60 m Berec Matej 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Bročko Matúš 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Čermák Jakub 09 Atletický klub AC Malacky 11.15
Nžci 60 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.08
Nžci 60 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.76
Nžci 60 m Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky 09.23
Nžci 60 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 09.73
Nžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.01
Nžci 60 m Kostoláni Alexander 09 Športový triatlonový klub Pezinok 10.59
Nžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.69
Nžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.11
Nžci 60 m Lukáček Dávid 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.23
Nžci 60 m Majerčák Jakub 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Mészáros Marek 09 NAŠA atletika
Nžci 60 m Mihaľov Maxim 08 Športový triatlonový klub Pezinok 09.81
Nžci 60 m Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.70
Nžci 60 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.38
Nžci 60 m Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno 10.25
Nžci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 09.25
Nžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.30
Nžci 60 m Ružička Miroslav 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.42
Nžci 60 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 09.97
Nžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Nžci 60 m Tanáč Dominik 09 Športový triatlonový klub Pezinok 10.71
Nžci 60 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.94
Nžci 60 m Turinič Martin 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Vančo Michal 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.85
Nžci 60 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.00
Nžci 600 m Berec Matej 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 600 m Bročko Matúš 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Čermák Jakub 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:01.01
Nžci 600 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:26.2
Nžci 600 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 2:11.82
Nžci 600 m Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 2:06.63
Nžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:53.90
Nžci 600 m Kostoláni Alexander 09 Športový triatlonový klub Pezinok 2:18.60
Nžci 600 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 1:54.79
Nžci 600 m Lukáček Dávid 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.40
Nžci 600 m Majerčák Jakub 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Mihaľov Maxim 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:11.70
Nžci 600 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:35.0
Nžci 600 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:10.72
Nžci 600 m Ružička Miroslav 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:57.70
Nžci 600 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:29.25
Nžci 600 m Tanáč Dominik 09 Športový triatlonový klub Pezinok 2:38.43
Nžci 600 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:29.70
Nžci 600 m Turinič Martin 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Vančo Michal 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 1:55.85
Nžci 600 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:09.63
Nžci 60m p 76,2-7,5 Mészáros Marek 09 NAŠA atletika
Nžci 60m p 76,2-7,5 Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 60 m Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok 10.63
EleZ 60 m Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.62
EleZ 60 m Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.98
EleZ 60 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60 m Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.9
EleZ 60 m Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.7
EleZ 60 m Fartelová Ester 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60 m Gondová Natália 11 Naša atletika
EleZ 60 m Gregorová Petra 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60 m Holásková Simona 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.79
EleZ 60 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.59
EleZ 60 m Klátiková Aurélia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.69
EleZ 60 m Klimčíková Viktória 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 60 m Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60 m Kotesová Natália 11 Naša atletika
EleZ 60 m Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky 10.37
EleZ 60 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 10.70
EleZ 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.41
EleZ 60 m Lampertová Sofia 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.17
EleZ 60 m Makovníková Johanka 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 60 m Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60 m Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60 m Mészárosová Natália 11 Naša atletika
EleZ 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 11.90
EleZ 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60 m Poláková Mia (SVK) 11 ŠAK športový atletický klub Komárno
EleZ 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners (A)
EleZ 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners (A)
EleZ 60 m Slimáková Nikol 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.37
EleZ 60 m Šišková Adela 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 12.90
EleZ 60 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.95
EleZ 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Tanáčová Lea 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60 m Tužinská Hana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 14.25
EleZ 60 m Virágová Natália 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m Vozárová Sofia Zara 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60 m Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.3
EleZ 60 m Zvončeková Dina 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 600 m Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 600 m Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 600 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 600 m Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 600 m Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 600 m Fartelová Ester 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 600 m Gondová Natália 11 Naša atletika
EleZ 600 m Gregorová Petra 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 600 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 600 m Klátiková Aurélia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 600 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:44.45
EleZ 600 m Mészárosová Natália 11 Naša atletika
EleZ 600 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 600 m Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 600 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 600 m Piešťanská Sára 10 Naša atletika
EleZ 600 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 600 m Tanáčová Lea 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 600 m Virágová Natália 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 600 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 600 m Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60m p 76,2-7,5 Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZ 60m p 76,2-7,5 Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60m p 76,2-7,5 Holásková Simona 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Klimčíková Viktória 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 60m p 76,2-7,5 Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60m p 76,2-7,5 Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60m p 76,2-7,5 Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Lampertová Sofia 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 60m p 76,2-7,5 Makovníková Johanka 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 60m p 76,2-7,5 Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60m p 76,2-7,5 Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60m p 76,2-7,5 Poláková Mia (SVK) 11 ŠAK športový atletický klub Komárno
EleZ 60m p 76,2-7,5 Polohová Daniela 14 Lesky´s runners (A)
EleZ 60m p 76,2-7,5 Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners (A)
EleZ 60m p 76,2-7,5 Slimáková Nikol 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Šišková Adela 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Tužinská Hana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60m p 76,2-7,5 Vozárová Sofia Zara 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60m p 76,2-7,5 Zvončeková Dina 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 60 m Antalová Soňa (SVK) 08 ŠAK športový atletický klub Komárno
Nžky 60 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 10.73
Nžky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners (A)
Nžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 09.41
Nžky 60 m Číková Karolína 09 Športový triatlonový klub Pezinok 10.68
Nžky 60 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky 10.63
Nžky 60 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 10.09
Nžky 60 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Jakušová Barbora 08 Športový triatlonový klub Pezinok 10.07
Nžky 60 m Karaffová Lívia 10 AK Slávia UK Bratislava 12.67
Nžky 60 m Koleníková Ema 08 Športový triatlonový klub Pezinok 09.63
Nžky 60 m Konečná Mária 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.43
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 10.52
Nžky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika
Nžky 60 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Langerová Dominika 09 Naša atletika 11.76
Nžky 60 m Marková Ema 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Martinez Daniela 09 Naša atletika
Nžky 60 m Mozolová Romana 08 Športový triatlonový klub Pezinok 10.15
Nžky 60 m Mozolová Simona 09 Športový triatlonový klub Pezinok 12.83
Nžky 60 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.71
Nžky 60 m Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava 10.71
Nžky 60 m Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 10.1
Nžky 60 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika 10.00
Nžky 60 m Rýdziová Nina 08 Atletický klub Bojničky 09.98
Nžky 60 m Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.44
Nžky 60 m Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky 09.46
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.89
Nžky 60 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners (A)
Nžky 60 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky 10.38
Nžky 60 m Štalmašková Sofia 08 Naša atletika
Nžky 60 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.01
Nžky 60 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.25
Nžky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.77
Nžky 60 m Vargová Ema 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 11.12
Nžky 60 m Žalondeková Kristína 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.58
Nžky 600 m Antalová Soňa (SVK) 08 ŠAK športový atletický klub Komárno
Nžky 600 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners (A)
Nžky 600 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 2:01.40
Nžky 600 m Číková Karolína 09 Športový triatlonový klub Pezinok 2:19.33
Nžky 600 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 2:03.18
Nžky 600 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky 2:09.86
Nžky 600 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Jakušová Barbora 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:29.47
Nžky 600 m Koleníková Ema 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:04.45
Nžky 600 m Konečná Mária 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 600 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Langerová Dominika 09 Naša atletika
Nžky 600 m Marková Ema 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 600 m Martinez Daniela 09 Naša atletika 2:17.71
Nžky 600 m Mozolová Romana 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:19.49
Nžky 600 m Mozolová Simona 09 Športový triatlonový klub Pezinok 3:00.30
Nžky 600 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 2:05.15
Nžky 600 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:37.74
Nžky 600 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:01.28
Nžky 600 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika
Nžky 600 m Rýdziová Nina 08 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 600 m Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 2:26.55
Nžky 600 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners (A)
Nžky 600 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:31.72
Nžky 600 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.18
Nžky 600 m Vargová Ema 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 600 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 1:54.81
Nžky 600 m Žalondeková Kristína 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Bortlíková Lucia 08 Naša atletika
Nžky 60m p 76,2-7,5 Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Králiková Michaela 08 Naša atletika
Nžky 60m p 76,2-7,5 Langerová Dominika 09 Naša atletika
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 12.61
Nžky 60m p 76,2-7,5 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 11.11