<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Medzinárodné trojstretnutie žiactva Tábor-Znojmo-Nové Zámky, Nové Zámky, 2. 10. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Farkaš Kristián 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Fiala Tomáš 05 TJ Znojmo 07.85
Žci 60 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Mikulanda Jan 05 TJ VS Tábor, z. s. 09.13
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.16
Žci 60 m Novotný Dominik 05 TJ VS Tábor, z. s. 07.93
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Štancl Petr 04 TJ Znojmo 07.80
Žci 300 m Achrer Ivar 05 TJ Znojmo 44.72
Žci 300 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 44.99
Žci 300 m Farkaš Kristián 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 41.30
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 39.38
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 38.54
Žci 300 m Skuček Jakub 05 TJ VS Tábor, z. s. 46.30
Žci 300 m Štancl Petr 04 TJ Znojmo 41.20
Žci 800 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Bednařík Vilém 05 TJ Znojmo 3:18.20
Žci 800 m Budín Ondřej 05 TJ Znojmo 2:03.20
Žci 800 m Čech Jakub 05 TJ Znojmo
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:15.99
Žci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:14.59
Žci 800 m Vybíral Stanislav 04 TJ Znojmo 2:22.60
Žci 100 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 16.24
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 17.10
Žci 100 m pr. 83,8 Mikulanda Jan 05 TJ VS Tábor, z. s. 19.01
Žci 100 m pr. 83,8 Svoboda Petr 04 TJ VS Tábor, z. s. 14.25
Žci 100 m pr. 83,8 Urban Jan 04 TJ Znojmo 17.42
Žci výška Achrer Ivar 05 TJ Znojmo 160
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 161
Žci výška Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci výška Skuček Jakub 05 TJ VS Tábor, z. s. 158
Žci výška Süsenbek Damián 05 TJ Znojmo 172
Žci výška Urban Jan 04 TJ Znojmo 155
Žci diaľka Farkaš Kristián 04 Atletický club Nové Zámky
Žci diaľka Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci diaľka Novotný Dominik 05 TJ VS Tábor, z. s. 517
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Süsenbek Damián 05 TJ Znojmo 533
Žci diaľka Svoboda Petr 04 TJ VS Tábor, z. s. 657
Žci guľa 4 kg Baláž Richard 04 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 08.73
Žci guľa 4 kg Fiala Tomáš 05 TJ Znojmo 10.24
Žci guľa 4 kg Kolman Pavel 04 TJ Znojmo 09.63
Žci guľa 4 kg Rodr Vojtěch 04 TJ VS Tábor, z. s. 12.39
Žci oštep 600 g Baláž Richard 04 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Kolman Pavel 04 TJ Znojmo 29.94
Žci oštep 600 g Rodr Vojtěch 04 TJ VS Tábor, z. s. 36.67
Žci oštep 600 g Urban Jan 04 TJ Znojmo 25.30
Žci 4 x 60 m kluby Achrer Ivar 05 TJ Znojmo
Žci 4 x 60 m kluby Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Fiala Tomáš 05 TJ Znojmo
Žci 4 x 60 m kluby Kolman Pavel 04 TJ Znojmo
Žci 4 x 60 m kluby Süsenbek Damián 05 TJ Znojmo
Žci 4 x 60 m kluby Štancl Petr 04 TJ Znojmo
Žci 4 x 60 m kluby Urban Jan 04 TJ Znojmo
Žci 4 x 60 m kluby Vybíral Stanislav 04 TJ Znojmo
Mžci 60 m Bajcarová Michaela 06 TJ Znojmo 08.69
Mžci 300 m Bajcarová Michaela 06 TJ Znojmo 48.20
Mžci 800 m Hammer Šimon 06 TJ VS Tábor, z. s. 2:53.00
Mžci 100 m pr. 83,8 Holzer Metoděj 06 TJ Znojmo 16.80
Mžci výška Holzer Metoděj 06 TJ Znojmo 155
Mžci diaľka Holzer Metoděj 06 TJ Znojmo 513
Mžci guľa 4 kg Hammer Šimon (SVK) 06 TJ VS Tábor, z. s. 07.70
Mžci 4 x 60 m kluby Holzer Metoděj 06 TJ Znojmo
Žky 60 m Březinová Aneta 04 TJ Znojmo 08.49
Žky 60 m Kovářová Julie 04 TJ VS Tábor, z. s. 07.93
Žky 60 m Manuel Gloria Lurdes 05 TJ VS Tábor, z. s. 08.03
Žky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.46
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.32
Žky 60 m Zídková Monika 05 TJ Znojmo 08.90
Žky 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žky 300 m Jíšová Zuzana 04 TJ VS Tábor, z. s. 44.52
Žky 300 m Manuel Gloria Lurdes 05 TJ VS Tábor, z. s. 45.00
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 42.66
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Zídková Monika 05 TJ Znojmo 47.40
Žky 800 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 2:48.35
Žky 800 m Krchová Šárka 05 TJ VS Tábor, z. s.
Žky 800 m Příhodová Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žky 800 m Skřivanová Veronika 04 TJ Znojmo 02.48
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:35.39
Žky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.47
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:43.85
Žky 100m p 76,2-8,2 Havlíková Natálie 05 TJ Znojmo 18.65
Žky 100m p 76,2-8,2 Kümmelová Agáta 05 TJ VS Tábor, z. s. 16.24
Žky 100m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.73
Žky 100m p 76,2-8,2 Skaláková Aneta 05 TJ VS Tábor, z. s. 16.90
Žky 100m p 76,2-8,2 Skřivanová Veronika 04 TJ Znojmo 18.16
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.74
Žky výška Hodinová Tereza 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žky výška Kovářová Julie 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žky výška Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky výška Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 155
Žky diaľka Březinová Aneta 04 TJ Znojmo 04.85
Žky diaľka Cílková Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žky diaľka Jíšová Zuzana 04 TJ VS Tábor, z. s.
Žky diaľka Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 425
Žky guľa 3 kg Bělobradičová Bára 04 TJ Znojmo 08.29
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky guľa 3 kg Pavlíčková Jitka 05 TJ Znojmo 08.10
Žky guľa 3 kg Plešáková Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. 09.83
Žky guľa 3 kg Skaláková Aneta 05 TJ VS Tábor, z. s. 10.53
Žky guľa 3 kg Százvai Noémi 04 Atletický club Nové Zámky
Žky oštep 500 g Havlíková Natálie 05 TJ Znojmo 29.92
Žky oštep 500 g Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 37.22
Žky oštep 500 g Pavlíčková Jitka 05 TJ Znojmo 29.02
Žky oštep 500 g Plešáková Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. 36.75
Žky oštep 500 g Příhodová Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s. 18.60
Žky oštep 500 g Százvai Noémi 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Březinová Aneta 04 TJ Znojmo
Žky 4 x 60 m kluby Havlíková Natálie 05 TJ Znojmo
Mžky 60 m Bajcarová Michaela 06 TJ Znojmo 08.69
Mžky 60 m Křížová Marie 06 TJ Znojmo 08.95
Mžky 300 m Bajcarová Michaela 06 TJ Znojmo 48.20
Mžky 800 m Hamzová Marie 07 TJ Znojmo 02.45
Mžky výška Černá Michaela 06 TJ Znojmo 01.39
Mžky výška Křížová Marie 06 TJ Znojmo 01.38
Mžky diaľka Coufalová Jana 06 TJ Znojmo 04.31
Mžky diaľka Černá Michaela 06 TJ Znojmo 04.33
Mžky guľa 3 kg Coufalová Jana 06 TJ Znojmo 07.45
Mžky 4 x 60 m kluby Bajcarová Michaela 06 TJ Znojmo
Mžky 4 x 60 m kluby Černá Michaela 06 TJ Znojmo
EleH 60 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky 10.22
EleH 60 m Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 11.24
EleH 600 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky 2:12.12
EleH 600 m Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 3:07.71
Nžci 60 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 09.85
Nžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.34
Nžci 60 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 10.12
Nžci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 10.24
Nžci 600 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 2:17.26
Nžci 600 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 2:10.78
Nžci 600 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 2:53.66
EleZ 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 10.59
EleZ 60 m Decsiová Mia 14 Atletický club Nové Zámky
EleZ 60 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 11.25
EleZ 60 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 10.85
EleZ 60 m Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky
EleZ 60 m Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky 11.36
EleZ 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
EleZ 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 10.60
EleZ 600 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 2:32.26
EleZ 600 m Decsiová Mia 14 Atletický club Nové Zámky
EleZ 600 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 2:29.24
EleZ 600 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 2:23.36
EleZ 600 m Pálešová Karla 10 Atletický club Nové Zámky 2:16.51
EleZ 600 m Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky 2:40.48
EleZ 600 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 2:40.77
EleZ 600 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 2:49.59
Nžky 60 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 10.44
Nžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.91
Nžky 60 m Gyenesová Liliana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 09.94
Nžky 60 m Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 10.69
Nžky 60 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 12.59
Nžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 10.76
Nžky 60 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 10.71
Nžky 60 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 09.55
Nžky 600 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 2:52.34
Nžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:14.98
Nžky 600 m Gyenesová Liliana 09 Atletický club Nové Zámky 2:27.08
Nžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 2:17.77
Nžky 600 m Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 2:22.77
Nžky 600 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 2:52.52
Nžky 600 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 2:40.99
Nžky 600 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 2:21.00
Nžky 600 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 2:19.73