<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá AZB najmladších žiakov a žiačok, Bratislava, 28. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 600 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 2:00.07
M 600 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
M 600 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 2:02.74
M 600 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 1:54.58
M 600 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 2:07.62
M 600 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín
M 1000 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 3:03.03
M 1000 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 3:13.13
M 1000 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 3:11.00 3:11.46
M 1000 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
M 1000 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 3:19.42
M 1000 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
M 1000 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
M výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
M výška Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 150
M výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 117
M výška Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 159
M výška Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
M výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
M výška Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
M výška Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 140
M výška Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
M výška Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Durdiaková Nikola 06 Deti v pohybe Šamorín
Ž 600 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Bratislava 2:01.30
Ž 600 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 1:55.42
Ž 600 m Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava 2:18.2
Ž 600 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 2:25.57
Ž 600 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 2:12.00
Ž 600 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Ž 600 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Ž výška Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 120
Ž výška Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky
Ž výška Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Ž výška Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Ž výška Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 132
Ž výška Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 129
Ž výška Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky
Ž výška Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 130
Ž výška Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 117
Ž výška Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 137
Ž výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 134
Nžci 60 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.10
Nžci 60 m Brynza František 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Cigánik Viktor 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Csonka Oliver 08 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.37
Nžci 60 m Gunár Samuel 08 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Bratislava 10.11
Nžci 60 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Bratislava 11.76
Nžci 60 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Bratislava 10.08
Nžci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.67
Nžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.09
Nžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 09.33
Nžci 60 m Nagy Alex 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.51
Nžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 09.30
Nžci 60 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.07
Nžci 60 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Bratislava 09.94
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.85
Nžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.55
Nžci 150 m Brynza František 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Csonka Oliver 08 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 22.20
Nžci 150 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Bratislava 26.77
Nžci 150 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 23.61
Nžci 150 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.00
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.34
Nžci 150 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27.1
Nžci 150 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.6
Nžci 150 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 54.23
Nžci 300 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 51.95
Nžci 300 m Nagy Alex 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 49.69
Nžci 600 m Cigánik Viktor 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 1:54.79
Nžci 600 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 1000 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3:20.46
Nžci výška Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci výška Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 127
Nžci výška Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Gunár Samuel 08 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 311
Nžci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 411
Nžci diaľka Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 284
Nžci diaľka Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 410
Nžci diaľka Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 360
Nžci diaľka Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 459
Nžci diaľka Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Csonka Oliver 08 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 50.64
Nžci kriket Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci kriket Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 38.71
Nžci kriket Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci kriket Nagy Alex 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci kriket Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci kriket Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 24.51
Nžci kriket Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžci kriket Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 42.21
Nžci 4 x 60 m kluby Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Antúšeková Adela 08 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 09.14
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 11.17
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 09.46
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.18
Nžky 60 m Konečná Mária 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava 09.41
Nžky 60 m Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 10.06
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.02
Nžky 60 m Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.35
Nžky 60 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.89
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 10.27
Nžky 60 m Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Bratislava 10.48
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 09.33
Nžky 60 m Senická Ela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 10.01
Nžky 60 m Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Bratislava 09.25
Nžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.20
Nžky 60 m Žalondeková Kristína 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 24.84
Nžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.42
Nžky 150 m Konečná Mária 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 23.3
Nžky 150 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 27.30
Nžky 150 m Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Martinez Daniela 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.7
Nžky 150 m Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 25.93
Nžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.79
Nžky 150 m Rusnáková Hanka 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Senická Ela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 30.0
Nžky 150 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Bratislava 24.66
Nžky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 23.10
Nžky 300 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 55.88
Nžky 300 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 55.15
Nžky 300 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 2:05.32
Nžky 600 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 2:23.90
Nžky 600 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:06.79
Nžky 600 m Martinez Daniela 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 600 m Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:25.22
Nžky 600 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:00.19
Nžky 600 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:08.1
Nžky výška Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 143
Nžky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 380
Nžky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 285
Nžky diaľka Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 269
Nžky diaľka Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava 372
Nžky diaľka Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava 356
Nžky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 400
Nžky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 380
Nžky diaľka Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 308
Nžky diaľka Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 380
Nžky diaľka Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava 293
Nžky diaľka Žalondeková Kristína 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Antúšeková Adela 08 Naša atletika Bratislava
Nžky kriket Martinez Daniela 09 Naša atletika Bratislava
Nžky kriket Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 36.30
Nžky 4 x 60 m kluby Antúšeková Adela 08 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Martinez Daniela 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Rusnáková Hanka 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kluby Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Žalondeková Kristína 09 AK Run For Fun Bratislava