<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

18. ročník M-okresu Šaľa naj.žiactva a ml.žiactva v atletike, memoriál zakladateľov atletiky v Šali prof. Milana Melicherčíka a prof. Jána Mutkoviča, Šaľa, 25. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Buch Patrik (SVK) 06 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Czibula Dominik 09 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 60 m Hipp Adam (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Jánošík Zsolt 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 60 m Lenčéšová Emma (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Lešš Filip (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Martinka Pavol 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžci 60 m Matušica Ondrej 07 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci 60 m Nagy Dávid 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 60 m Pecárová Paulína (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 60 m Sárkányiová Viktória 09 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 60 m Szalay Zoltán 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 60 m Tóth Krisztián 07 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžci 60 m Varga Gabriel 07 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 60 m Zilizi Erik 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Czibula Dominik 09 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Jamrich Matej 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžci 600 m Jánošík Zsolt 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 600 m Jóšvaiová Zoé 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Klubník Adam 07 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Kolenčíková Laura (SVK) 06 ZŠ Močenok
Mžci 600 m Laczkó Dániel 06 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžci 600 m Lenčéšová Emma (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 600 m Lukáčová Kristína 07 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Majer David 06 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Matušica Ondrej 07 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci 600 m Mikóczi Martin 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžci 600 m Packa Adam (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 600 m Sárkányiová Viktória 09 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Sklenár Matej (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 600 m Slamka Lukáš 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Uhrová Naďa (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 600 m Varga Bálint 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 600 m Varga Gabriel 07 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 600 m Zilizi Erik 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 1500 m Jamrich Matej 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžci 1500 m Jóšvaiová Zoé 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 1500 m Klubník Adam 07 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 1500 m Laczkó Dániel 06 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžci 1500 m Lukáčová Kristína 07 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 1500 m Majer David 06 Základná škola Tešedíkovo
Mžci 1500 m Packa Adam (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 1500 m Sklenár Matej (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 1500 m Slamka Lukáš 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci diaľka Hipp Adam (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci diaľka Lešš Filip (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci diaľka Martinka Pavol 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžci diaľka Michaela Brzová (SVK) 06 ZŠ Močenok
Mžci diaľka Nagy Dávid 08 Základná škola Tešedíkovo
Mžci diaľka Néma Jozef 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci diaľka Pecárová Paulína (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci diaľka Szekeres Máté 06 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžci guľa 3 kg Mikóczi Martin 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžci guľa 3 kg Szarka Bálint 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci kriket Brzová Michaela (SVK) 06 ZŠ Močenok
Mžci kriket Buch Patrik (SVK) 06 ZŠ Močenok
Mžci kriket Fichtel Peter 07 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci kriket Kolenčíková Laura (SVK) 06 ZŠ Močenok
Mžci kriket Néma Jozef 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci kriket Samuel Karásik 07 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci kriket Szekeres Máté 06 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžci kriket Tóth Krisztián 07 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžci kriket Uhrová Naďa (SVK) 07 ZŠ Močenok
Mžci 4 x 60 m kluby Jánošík Zsolt 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 4 x 60 m kluby Néma Jozef 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 4 x 60 m kluby Szalay Zoltán 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci 4 x 60 m kluby Varga Bálint 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžci Medicinbal 3kg David Olach 06 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci Medicinbal 3kg Fichtel Peter 07 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžci Medicinbal 3kg Samuel Karásik 07 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky 60 m Bozsek Brigitta 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 60 m Bukovčanová Vanesa 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky 60 m Čonková Naďa 06 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky 60 m Füzék Viktória 06 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžky 60 m Mazurová Viktória 06 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky 60 m Miklisová Liana 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky 60 m Poló Zsófia 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 600 m Čonková Naďa 06 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky 600 m Füzék Viktória 06 Zš s Vjm Tešedíkovo
Mžky 600 m Miklisová Liana 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky 1500 m Benešová Alexandra 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky diaľka Korcová Stanislava 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky diaľka Lazová Katarína 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky guľa 3 kg Korcová Stanislava 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky guľa 3 kg Mikócziová Anna Mária 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky guľa 3 kg Sirková Jana 06 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky kriket Bozsek Brigitta 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky kriket Lazová Katarína 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky kriket Mazurová Viktória 06 ZŠ s MŠ Hájske 67
Mžky kriket Mikócziová Anna Mária 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Mžky 4 x 60 m kluby Balogh Eszter 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 4 x 60 m kluby Bozsek Brigitta 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 4 x 60 m kluby Poló Zsófia 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Mžky 4 x 60 m kluby Urbančoková Viktória 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci 60 m Adame Frederik Oliver (SVK) 09 ZŠ Močenok
Nžci 60 m Bleho Miloš (SVK) 08 ZŠ močenok
Nžci 60 m David Prochádzka 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci 60 m Köteles Tomáš 08 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci 60 m Kováč Jakub 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci 60 m Matušicová Ema (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 60 m Szüllő Arnold 08 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci 60 m Tanka Maurício 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci 60 m Udvaros Márton 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci 60 m Vašková Lea (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 60 m Vereš Lukáš 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci 60 m Vorosová Viktoria (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Bleho Miloš (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Matušicová Ema (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Palkovič Samuel (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Prochádzková Sofia (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Tanka Maurício 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci 600 m Udvaros Márton 09 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci 600 m Vargačík Alkex (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 600 m Vereš Lukáš 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci 1500 m Adame Frederik Oliver (SVK) 09 ZŠ Močenok
Nžci 1500 m Kováč Jakub 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci 1500 m Palkovič Samuel (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 1500 m Tungli Dávid 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci 1500 m Vargačík Alex (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci 1500 m Vlček Lukáš 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci 1500 m Vorosová Viktória (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci výška Marek Trubač 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci diaľka Prochádzková Sofia (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci diaľka Vašková Lea (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci diaľka Zimmermann Hugo 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci guľa 2 kg Marek Trubač 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci guľa 2 kg Szüllő Arnold 08 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci guľa 2 kg Tadeáš Packa 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci kriket David Prochádzka 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci kriket Köteles Tomáš 08 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Nžci kriket Matušicová Ema (SVK) 08 ZŠ Močenok
Nžci kriket Tadeáš Packa 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci kriket Tungli Dávid 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžci kriket Vlček Lukáš 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžci kriket Zimmermann Hugo 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky 60 m Kolláriková Soňa 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky 60 m Pápayová Tiffany 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky 60 m Petrovičová Viktória 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky 60 m Tanková Pamela 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky 600 m Hadnaďová Simona 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky 600 m Odrášková Barbora 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky 600 m Petrovičová Viktória 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky 600 m Tanková Pamela 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky 1500 m Holevová Viktória 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky 1500 m Pápayová Tiffany 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky diaľka Hadnaďová Simona 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Nžky diaľka Janebová Veronika 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky diaľka Strigačová Patrícia 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky guľa 2 kg Janebová Veronika 09 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky guľa 2 kg Odrášková Barbora 08 ZŠ s MŠ Hájske 67
Nžky guľa 2 kg Strigačová Patrícia 09 ZŠ s MŠ Hájske 67