<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky, Bratislava, 11. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.45
J 100 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 100 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 12.37
J 100 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.88
J 100 m Singhoffer Matej 01 ŠK Vital Bratislava 13.09
J guľa 6 kg Školka Frederik 00 ŠK Vital Bratislava 08.12
J oštep 800 g Školka Frederik 00 ŠK Vital Bratislava
Dci 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.13
Dci 100 m Hummel Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
Dci 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.70
Dci 400 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 54.77
Dci 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 53.91
Dci 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.96
Dci 400 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava
Dci 400 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 56.01
Dci 1500 m Kožich Simon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 110 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.08
Dci 400 m pr. 83,8 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.96
Dci výška Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci výška Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci diaľka Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci diaľka Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Dci guľa 5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.67
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.86
Dci oštep 700 g Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci oštep 700 g Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava
Žci 150 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.67
Žci 150 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 20.09
Žci 150 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 21.57
Žci 150 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.93
Žci 150 m Múčka Matej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.11
Žci 800 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:22.34
Žci 800 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.28
Žci 100m p 76,2-8,5 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Žci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci diaľka Ďuriš Martin 08 Naša atletika 395
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 458
Žci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika 511
Žci guľa 4 kg Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 06.42
Žci guľa 4 kg Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 09.51
Žci guľa 4 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 11.12
Žci guľa 4 kg Šutý Štefan 04 Naša atletika 06.71
Žci oštep 600 g Aidi Godfred Matthew 04 ŠK Vital Bratislava 29.08
Žci oštep 600 g Škerlec Matej 04 ŠK Vital Bratislava
Ž 100 m Letovancová Lenka 99 AK Slávia UK Bratislava 13.24
Ž 400 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 65.23
Jky 100 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 14.95
Jky disk 1 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 24.92
Jky kladivo 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 32.91
Jky oštep 600 g Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 25.43
Dky 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.13
Dky 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 12.92
Dky 100 m Górová Natália 02 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 14.06
Dky 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.65
Dky 100 m Lešková Jana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.70
Dky 100 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 13.49
Dky 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72
Dky 100 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:25.97
Dky 1500 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:00.08
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky diaľka Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 471
Dky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 465
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 488
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Dky diaľka Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 454
Dky guľa 3 kg Nagyová Kristína 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky guľa 3 kg Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 09.40
Dky guľa 3 kg Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.09
Dky oštep 500 g Straková Adriana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.16
Dky oštep 600 g Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 30.23
Žky 150 m Antošová Zuzana 05 Naša atletika 22.35
Žky 150 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.02
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.94
Žky 150 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 21.09
Žky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 150 m Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika 27.92
Žky 150 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.84
Žky 150 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.28
Žky 150 m Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava 24.47
Žky 150 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika 24.25
Žky 150 m Paďourová Karin 05 Naša atletika 24.34
Žky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 21.07
Žky 150 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 21.89
Žky 150 m Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 150 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 20.70
Žky 150 m Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.87
Žky 150 m Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 23.37
Žky 800 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 800 m Šujanová Elena 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 800 m Vyšinská Tatiana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 16.46
Žky výška Čorejová Tereza 05 Naša atletika 138
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 144
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 Naša atletika 442
Žky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 479
Žky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 453
Žky diaľka Dubajová Sofia 09 Naša atletika 316
Žky diaľka Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 350
Žky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika 392
Žky diaľka Paďourová Karin 05 Naša atletika 370
Žky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 421
Žky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 425
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 Naša atletika 08.68
Žky guľa 3 kg Čorejová Tereza 05 Naša atletika
Žky guľa 3 kg Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.11
Žky guľa 3 kg Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky oštep 500 g Bankošová Barbora 05 Naša atletika 17.46
Žky oštep 500 g Čorejová Tereza 05 Naša atletika 17.78