<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

JBL Jump Fest/"DVOJBOJ - šprint a skok do diaľky žiakov ZŠ" a "ŠPRINTÉRSKE NÁDEJE", Košice, 4. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.60
Mžci 60 m Kollár Matej 07 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Mžci 60 m Krepop Samuel (SVK) 07 Družba Piešťany 08.76
Mžci 60 m Lazorik Juraj 07 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Mžci 60 m Mirga Roland 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Mžci 60 m Nduka Samuel (SVK) 07 AC Stavbár Nitra 08.16
Mžci dvojboj ČUHA Bruno 07 ZŠ Staničná 13
Mžci dvojboj Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa
Mžci dvojboj ĎURÁŠ TIMUR 07 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
Mžci dvojboj Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci dvojboj Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci dvojboj Krepop Samuel (SVK) 07 Družba Piešťany
Mžci dvojboj Lazár Patrik 06 ZŠ Michaľany
Mžci dvojboj Lazorik Juraj 07 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Mžci dvojboj Macko Marek 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci dvojboj Mirga Roland 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Mžci dvojboj Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Mžci dvojboj Olenič Filip 06 Akademik TU Košice
Mžci dvojboj Sitiarik Marek 07 ZŠ s MŠ Vikartovce
Mžci dvojboj Smolár Daniel 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana Náhalku
Mžci dvojboj Surňák Juraj 06 ZŠ Trebišovská 10 Košice
Mžci dvojboj Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Bieliková Natália (SVK) 06 AK MŠK Žiar nad Hronom 08.54
Mžky 60 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné 09.35
Mžky 60 m Kizeková Michaela 07 Šport Hrou Prešov
Mžky 60 m Kroková Anastázia 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Mžky 60 m Kulcsárová Karolína 06 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Mžky dvojboj Bendová Ema 07 Naša atletika
Mžky dvojboj Bieliková Natália (SVK) 06 AK MŠK Žiar nad Hronom
Mžky dvojboj Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky dvojboj Dunajská Antónia 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana Náhalku
Mžky dvojboj FERENCOVÁ BIANKA 06 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
Mžky dvojboj GALČÍKOVÁ Natália 07 ZŠ Staničná 13
Mžky dvojboj Hanušovská Anna 07 SOPKA Seňa
Mžky dvojboj Hrabovská Veronika 06 ZŠ Michaľany
Mžky dvojboj Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Kizeková Michaela 07 Šport Hrou Prešov
Mžky dvojboj Klohnová Karin 07 ZŠ Trebišovská 10 Košice
Mžky dvojboj Krajňáková Zuzana 06 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Mžky dvojboj Kroková Anastázia 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Mžky dvojboj Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice
Mžky dvojboj Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice
Mžky dvojboj Pelegrínová Leona 06 ZŠsMŠ Čečejovce
Mžky dvojboj Szalková Jessica 06 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Szalková Jessica (SVK) 06 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Szatmáry Timea (SVK) 06 Lastomír
Mžky dvojboj Šebestová Kristína 07 ZŠ s MŠ Vikartovce
Mžky dvojboj Šimková Anna (SVK) 06 ATU Košice
EleHm 60 m Bednár Jakub Sebastián 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 60 m Čornej Patrik 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 60 m Čulák Samuel 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleHm 60 m Hrustič Marcus 12 Šport Hrou Prešov
EleHm 60 m Mikula Vladimir (SVK) 14 Namestovo
EleHm 60 m Nemec Richard (SVK) 12 Rimavská Sobota, individuálne
EleHm 60 m Penkert Ján 12 ZŠ s MŠ Nižná brána
EleHm 60 m Skyba Edo (SVK) 12 Individuálne
EleHm 60 m Szabó Viktor 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleHm 60 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 11.52
EleHm 60 m Trocha Roland (SVK) 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm dvojboj Adamišin Adam 12 Šport Hrou Prešov
EleHm dvojboj Andrejčák Oliver (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleHm dvojboj Balog Peter (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleHm dvojboj Bednár Jakub Sebastián 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm dvojboj Bulava Samuel 12 ZŠ Štefana Náhalku Liptovská Teplička
EleHm dvojboj Čornej Patrik 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm dvojboj Čulák Samuel 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleHm dvojboj Devečková Sofia (SVK) 12 ZŠ Okružná 17 Michalovce
EleHm dvojboj Eröš Oliver (SVK) 12 ZŠ Považská 12, Košice
EleHm dvojboj Fedorčák Martin 12 ZŠ Michaľany
EleHm dvojboj Hrustič Marcus 12 Šport Hrou Prešov
EleHm dvojboj Krúpa Alex (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleHm dvojboj Laky Alex (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleHm dvojboj MIHOK MATÚŠ 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
EleHm dvojboj Mikula Vladimir (SVK) 14 Namestovo
EleHm dvojboj Müller Jozef 12 ZŠ Trebišovská 10 Košice
EleHm dvojboj Nemec Richard (SVK) 12 Rimavská Sobota, individuálne
EleHm dvojboj Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa
EleHm dvojboj Penkert Ján 12 ZŠ s MŠ Nižná brána
EleHm dvojboj PIGA ŠIMON 13 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
EleHm dvojboj Píš Simon 12 ZŠsMŠ Čečejovce
EleHm dvojboj Sliva Tomáš (SVK) 13 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves
EleHm dvojboj Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z.
EleHm dvojboj Trocha Roland (SVK) 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm dvojboj Zelko Šimon (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleH 60 m Anjel Jakub (SVK) 10 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleH 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.78
EleH 60 m Balog Patrik 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleH 60 m Cibula Roman (SVK) 10 ZŠ Drábová
EleH 60 m Genčúr Richard (SVK) 11 Cestice 22
EleH 60 m Kiník Alexander 10 Šport Hrou Prešov
EleH 60 m Kiník Alexander (SVK) 10 Šport Hrou Prešov
EleH 60 m Kuzmiak Jakub (SVK) 11 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleH 60 m Lazorik Martin 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 60 m Mikula Adam (SVK) 10 Namestovo
EleH 60 m Mikula Adam (SVK) 10 Namestovo
EleH 60 m Páll Dávid 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 60 m Skubeň Sebastián (SVK) 10 Juventus Academy Košice
EleH 60 m Smolár Adam 10 ZŠ Liptovská Teplička Štefana Náhalku
EleH 60 m Tomáš Lukáš 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleH 60 m Veisenpacher Adam (SVK) 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves
EleH 60 m Veisenpacher Leo Jozef (SVK) 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves
EleH 60 m Volner Jonáš 11 ZŠ Kežmarská 28
EleH dvojboj Anjel Jakub (SVK) 10 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
EleH dvojboj Anjel Jakub (SVK) 10 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleH dvojboj Babiková Nela (SVK) 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves
EleH dvojboj Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
EleH dvojboj Bak Tomáš Peter 11 ZS s MS Tovarné 173
EleH dvojboj Balog Patrik 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleH dvojboj Cibula Roman (SVK) 10 ZŠ Drábová
EleH dvojboj Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
EleH dvojboj Gajdoš Ján 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH dvojboj GENČÚR LUKÁŠ 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
EleH dvojboj Genčúr Richard (SVK) 11 Cestice 22
EleH dvojboj GROMA Tobias 10 ZŠ Staničná 13
EleH dvojboj Herichová Soňa (SVK) 10 ZŠ Medzev
EleH dvojboj Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
EleH dvojboj Kiník Alexander 10 Šport Hrou Prešov
EleH dvojboj Kluknavský Šimon (SVK) 10 Bez klubu
EleH dvojboj Kráľ Róbert (SVK) 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves
EleH dvojboj Kuzmiak Jakub (SVK) 11 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleH dvojboj Kuzmiak Jakub (SVK) 11 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
EleH dvojboj Lazorik Martin 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH dvojboj Mikula Adam (SVK) 10 Namestovo
EleH dvojboj Mucha Adam 10 ZŠ Trebišovská 10 Košice
EleH dvojboj Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné
EleH dvojboj Skuban Marko (SVK) 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová ves
EleH dvojboj Skubeň Sebastián (SVK) 10 Juventus Academy Košice
EleH dvojboj Sliva Jakub (SVK) 10 ZŠ nad Medzou 1 , Spišská Nová ves
EleH dvojboj Takáč Šimon 10 ZŠ Michaľany
EleH dvojboj Tomáš Lukáš 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleH dvojboj Varga Alex 10 ZŠsMŠ Čečejovce
EleH dvojboj Vartovník Michal (SVK) 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves
Nžci 60 m Grajcarová Emma 08 ZŠ, Obchodná 5, Sečovce
Nžci 60 m Gujda Nikolas 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 60 m Horovčák Jakub (SVK) 08 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Nžci 60 m Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou 09.05
Nžci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.73
Nžci 60 m Janura Richard (SVK) 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Kaňuk Ján 09 Šport Hrou Prešov
Nžci 60 m Kluknavský Šimon (SVK) 09 Bez klubu
Nžci 60 m Lazorik Jakub 09 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 60 m Mikula Matúš (SVK) 08 Namestovo
Nžci 60 m Mikula Matúš (SVK) 08 Namestovo
Nžci 60 m Penkert Igor 09 ZŠ s MŠ Nižná brána
Nžci 60 m Remeňák Peter 09 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 60 m Rybonka Viacheslav (SVK) 08 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Nžci 60 m Zavacký Šimon (SVK) 09 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Nžci dvojboj Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Nžci dvojboj Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci dvojboj Brosztl Lukáš (SVK) 09 ZŠ Medzev
Nžci dvojboj Bučková Soňa (SVK) 08 ZŠ Medzev
Nžci dvojboj Cerula Boris (SVK) 09 ZŠ Bernolákova Vranov n. T.
Nžci dvojboj Eštok Michal 09 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
Nžci dvojboj Fetishcheva Oleksandra (SVK) 08 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Nžci dvojboj Gujda Nikolas 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci dvojboj Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Nžci dvojboj Hreško Tomáš 08 ZS s MS Tovarné 173
Nžci dvojboj Igor Penkert (SVK) 09 ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok
Nžci dvojboj Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou
Nžci dvojboj Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Nžci dvojboj Kaňuk Ján 09 Šport Hrou Prešov
Nžci dvojboj Képes Peter 08 ZŠsMŠ Čečejovce
Nžci dvojboj Kostovčík Dušan 09 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
Nžci dvojboj Lange Adam (SVK) 08 ZS Smeralova 25 Presov
Nžci dvojboj Lazorik Jakub 09 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci dvojboj Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Nžci dvojboj Miháľ Tomáš 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
Nžci dvojboj Mikula Matúš (SVK) 08 Namestovo
Nžci dvojboj MIŠEK Šimon 08 ZŠ Staničná 13
Nžci dvojboj Mucha Alexander 08 ZŠ Liptovská Teplička Štefana Náhalku
Nžci dvojboj Penkert Igor 09 ZŠ s MŠ Nižná brána
Nžci dvojboj PIGA ŠIMON 08 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
Nžci dvojboj Restei Šimon 08 ZŠ Trebišovská 10 Košice
Nžci dvojboj Rohrerová Sofia (SVK) 09 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Nžci dvojboj Rybonka Viacheslav (SVK) 08 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Nžci dvojboj Rybonka Viacheslav (SVK) 08 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
Nžci dvojboj Szalka Maxim (SVK) 09 ZŠ Medzev
Nžci dvojboj Špilka Peter 09 SOPKA Seňa
Nžci dvojboj Zajac Marek 08 ZŠ Michaľany
Nžci dvojboj Zavacký Šimon (SVK) 09 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
Nžci dvojboj Zavacký Šimon (SVK) 09 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleZm 60 m Benková Zara Mária (SVK) 12 AK Slávia TU Košice
EleZm 60 m Cviková Alexandra (SVK) 12 ZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba- Lamač
EleZm 60 m Devečková Sofia (SVK) 12 ZŠ Okružná 17 Michalovce
EleZm 60 m Ferčáková Jenifer 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZm 60 m Hintosova Soňa (SVK) 12 ZŠ Čečejovce 17.39
EleZm 60 m Mattová Michaela 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZm 60 m Ondraskova Ema (SVK) 12 Atleticky klub Stara Bystrica
EleZm 60 m Pankuchová Zuzana 12 Šport Hrou Prešov
EleZm 60 m Šimonová Tamara 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm 60 m Targošová Soňa (SVK) 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 60 m Vargaeštoková Martina 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZm dvojboj Benková Zara Mária (SVK) 12 AK Slávia TU Košice
EleZm dvojboj Bimbová Simona (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleZm dvojboj Ferčáková Jenifer 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZm dvojboj Halická Lucia (SVK) 12 ABC Humenné
EleZm dvojboj Hanušovská Alžbeta 12 SOPKA Seňa
EleZm dvojboj Janošková Alexandra 12 ZŠ Michaľany
EleZm dvojboj Kaňuchová Michaela 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZm dvojboj Mattová Michaela 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZm dvojboj Ondraskova Ema (SVK) 12 Atleticky klub Stara Bystrica
EleZm dvojboj Pankuchová Zuzana 12 Šport Hrou Prešov
EleZm dvojboj Petríková Tereza 12 ZŠ Trebišovská 10 Košice
EleZm dvojboj PORVAZNÍKOVÁ SOFIA 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
EleZm dvojboj Regecová Simona (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleZm dvojboj Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z.
EleZm dvojboj Šuranová Ella (SVK) 12 Slávia Bratislava
EleZm dvojboj Targošová Soňa (SVK) 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm dvojboj Timková Natália (SVK) 14 MŠ Zupkova 37 Košice
EleZm dvojboj Varga Kristina (SVK) 13 Atletika Kosice
EleZm dvojboj Vargaeštoková Martina 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZ 60 m Bieliková Patrícia (SVK) 11 AK MŠK Žiar nad Hronom 09.87
EleZ 60 m Ferčáková Lívia 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZ 60 m Gregová Nella 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ 60 m Grigeľová Emma 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZ 60 m Karasová Zora (SVK) 11 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleZ 60 m Kardošová Gréta (SVK) 10 individualne 10.31
EleZ 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 10.41
EleZ 60 m Krepopová Natália (SVK) 10 Družba Piešťany 09.97
EleZ 60 m Kucáková Nela 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 0916
EleZ 60 m Mičuchová Lucia (SVK) 10 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleZ 60 m Puškášová Alžbeta 10 ZŠ, Obchodná 5, Sečovce
EleZ 60 m Weissová Natália 11 ZŠ Tomášikova Košice
EleZ dvojboj Babiková Nela (SVK) 11 ZŠ Nad medzou 1, Spišská Nová Ves
EleZ dvojboj Bieliková Patrícia (SVK) 11 AK MŠK Žiar nad Hronom
EleZ dvojboj Brnová Alexandra (SVK) 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves
EleZ dvojboj Ferčáková Lívia 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZ dvojboj Gajdoš Adam 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZ dvojboj Grigeľová Emma 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZ dvojboj Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
EleZ dvojboj KARAJOŠOVÁ Karolína 10 ZŠ Staničná 13
EleZ dvojboj Karasová Zora (SVK) 11 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
EleZ dvojboj Karasová Zora (SVK) 11 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
EleZ dvojboj Kardošová Gréta (SVK) 10 ZŠ Čordákova 50, KE
EleZ dvojboj Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Krepopová Natália (SVK) 10 Družba Piešťany
EleZ dvojboj Kucáková Nela 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZ dvojboj Lazarová Michaela 10 ZŠ Michaľany
EleZ dvojboj Mičuchová Lucia (SVK) 10 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
EleZ dvojboj Miklošková Mária Elen 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ dvojboj Puškášová Alžbeta 10 ZŠ, Obchodná 5, Sečovce
EleZ dvojboj Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Slatinová Tamara 11 ZS s MS Tovarné 173
EleZ dvojboj Sláviková Lea 10 ZŠ Trebišovská 10 Košice
EleZ dvojboj Spodníková Sára (SVK) 11 ZŠ Nad Medzuo 1, Spišská Nová Ves
EleZ dvojboj Szatmáry Nina (SVK) 10 Lastomír
EleZ dvojboj ŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKA 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
EleZ dvojboj Váczyová Vilma 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ dvojboj Varga Benetta (SVK) 11 Atletika Kosice
EleZ dvojboj Weissová Natália 11 ZŠ Tomášikova Košice
EleZ dvojboj Zalacková Alexandra 10 ZŠsMŠ Čečejovce
Nžky 60 m Andrisová Lucia (SVK) 09 ZS Pavla Horova Michalovcce
Nžky 60 m Andrisová Lucia (SVK) 09 ZŠ Horova Michalovce
Nžky 60 m Červenáková Kiara 08 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 09.16
Nžky 60 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 09.19
Nžky 60 m Dučaiová Dorotka 09 Šport Hrou Prešov
Nžky 60 m Duždová Iveta 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 60 m Fetishcheva Oleksandra (SVK) 08 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Nžky 60 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 09.46
Nžky 60 m Rohrerová Sofia (SVK) 09 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Nžky 60 m Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.56
Nžky 60 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 10.54
Nžky 60 m Urdová Tamara 08 Šport Hrou Prešov
Nžky 60 m Weiserová Sofia 08 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky dvojboj Andrisová Lucia 09 ZŠ Pavla Horova Michalovce
Nžky dvojboj Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Nžky dvojboj Červenáková Kiara 08 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
Nžky dvojboj Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava
Nžky dvojboj Dučaiová Dorotka 09 Šport Hrou Prešov
Nžky dvojboj Duždová Iveta 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky dvojboj Fecenková Ela 09 ZS s MS Tovarné 173
Nžky dvojboj Fetisheva Oleksandra (SVK) 08 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
Nžky dvojboj Gajdošová Eliška 08 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky dvojboj Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Nžky dvojboj Grajcarová Emma 08 ZŠ, Obchodná 5, Sečovce
Nžky dvojboj Harčárová Emma 08 ZŠsMŠ Čečejovce
Nžky dvojboj Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Nžky dvojboj Kolsálová Iveta 08 ZŠ Trebišovská 10 Košice
Nžky dvojboj MALINOVSKÁ Sofia 08 ZŠ Staničná 13
Nžky dvojboj Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z.
Nžky dvojboj PIGOVÁ MARTINKA 09 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
Nžky dvojboj Rohrerová Sofia (SVK) 09 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
Nžky dvojboj Sedlačeková Juliana 08 ZŠ Michaľany
Nžky dvojboj Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky dvojboj Stankovič Natália 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
Nžky dvojboj Svatušková Michaela (SVK) 09 ZŠ Fabryho Košice
Nžky dvojboj Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z.
Nžky dvojboj Urdová Tamara 08 Šport Hrou Prešov