<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-VsAZ v cespoľnom behu, Moldava nad Bodvou, 26. 10. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J cezpoľný beh Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
J cezpoľný beh Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci cezpoľný beh Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
Dci cezpoľný beh Sláma Richard 03 AK Slávia TU Košice
Žci cezpoľný beh Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov
Žci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci cezpoľný beh Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci cezpoľný beh Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice
Žci cezpoľný beh Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci cezpoľný beh Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Elek Marco 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci cezpoľný beh Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci cezpoľný beh Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Olenič Filip 06 Akademik TU Košice
Mžci cezpoľný beh Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Dky cezpoľný beh Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Dky cezpoľný beh Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky cezpoľný beh Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Dky cezpoľný beh Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky cezpoľný beh Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žky cezpoľný beh Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky cezpoľný beh Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice
Žky cezpoľný beh Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky cezpoľný beh Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Černega Viktor 08 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Karp Sebastian 09 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžci cezpoľný beh Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžci cezpoľný beh Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Magyarová Liana 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky cezpoľný beh Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné
Nžky cezpoľný beh Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou