<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva, Dubnica nad Váhom, 7. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.65
Žci 60 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.82
Žci 60 m Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.43
Žci 60 m Beduš Dominik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21
Žci 60 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Žci 60 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.20
Žci 60 m Ferneza Michal 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 60 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 07.49
Žci 60 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.61
Žci 60 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina
Žci 60 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.42
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 08.13
Žci 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.61
Žci 60 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 09.05
Žci 60 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.65
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 08.42
Žci 60 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 08.82
Žci 60 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 08.42
Žci 60 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.43
Žci 60 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 60 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.05
Žci 60 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.82
Žci 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 07.60
Žci 60 m Luka David 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 60 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81
Žci 60 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 08.94
Žci 60 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 60 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 07.77
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.59
Žci 60 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.00
Žci 60 m Španko Matúš 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 60 m Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.52
Žci 60 m Višňovský Michal 06 ŠK Juventa Žilina 09.51
Žci 150 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 18.77
Žci 150 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.79
Žci 150 m Beduš Dominik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.35
Žci 150 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.96
Žci 150 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.38
Žci 150 m Ferneza Michal 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 150 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 18.21
Žci 150 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina
Žci 150 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 21.13
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 19.81
Žci 150 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 21.88
Žci 150 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 20.65
Žci 150 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom 19.38
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.37
Žci 150 m Kučera Adrián 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 150 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 23.05
Žci 150 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 19.02
Žci 150 m Luka David 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.37
Žci 150 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 22.47
Žci 150 m Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 20.59
Žci 150 m Murín Timotej 05 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 150 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 19.19
Žci 150 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 150 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.00
Žci 150 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.21
Žci 150 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 22.94
Žci 150 m Španko Matúš 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 150 m Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica 23.66
Žci 150 m Višňovský Michal 06 ŠK Juventa Žilina 23.90
Žci 300 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 43.86
Žci 300 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 44.34
Žci 300 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 48.33
Žci 300 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 40.27
Žci 300 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 48.56
Žci 300 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 300 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 40.75
Žci 300 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 41.59
Žci 300 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 47.34
Žci 300 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 48.16
Žci 800 m Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 2:56.59
Žci 800 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 800 m Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 3:08.55
Žci 800 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:35.39
Žci 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:24.18
Žci 800 m Frič Adrián 05 CVČ Liptovský Mikuláš 2:39.70
Žci 800 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:53.20
Žci 800 m Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:42.04
Žci 800 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.03
Žci 800 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 2:31.79
Žci 800 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 800 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.84
Žci 800 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.20
Žci 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.46
Žci 800 m Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 2:55.77
Žci 800 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 2:12.36
Žci 800 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 2:20.35
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:25.13
Žci 3000 m Babic Branko 07 BŠK Banská Bystrica
Žci 3000 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina
Žci 3000 m Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica 14:16.88
Žci 3000 m Macko Peter 05 CVČ Liptovský Mikuláš 11:54.21
Žci 3000 m Novotný Oliver 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 3000 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 10:18.29
Žci 100 m pr. 83,8 Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 17.58
Žci 100 m pr. 83,8 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.20
Žci 100 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.49
Žci 100 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 21.38
Žci 100 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.53
Žci 100 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.02
Žci 300 m pr. 76,2 Frič Adrián 05 CVČ Liptovský Mikuláš 51.63
Žci 300 m pr. 76,2 Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 55.32
Žci 300 m pr. 76,2 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 56.42
Žci 300 m pr. 76,2 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 56.71
Žci chôdza 3000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 14:20.72
Žci chôdza 3000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 14:54.18
Žci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 178
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Žci výška Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 160
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Žci výška Špigura Peter 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 270
Žci diaľka Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 416
Žci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 602
Žci diaľka Beduš Dominik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 442
Žci diaľka Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 511
Žci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 504
Žci diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 547
Žci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Žci diaľka Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 510
Žci diaľka Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 447
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 431
Žci diaľka Luka David 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 478
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 468
Žci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 460
Žci diaľka Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 520
Žci diaľka Murín Timotej 05 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 432
Žci diaľka Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 430
Žci diaľka Višňovský Michal 06 ŠK Juventa Žilina 397
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 10.94
Žci guľa 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 11.35
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.22
Žci guľa 4 kg Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 06.89
Žci guľa 4 kg Kučera Adrián 05 AO Sparta Považská Bystrica 10.40
Žci guľa 4 kg Macko Peter 05 CVČ Liptovský Mikuláš 06.68
Žci guľa 4 kg Špigura Peter 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci disk 1 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 33.65
Žci disk 1 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 25.88
Žci disk 1 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 21.27
Žci disk 1 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci disk 1 kg Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci disk 1 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.62
Žci disk 1 kg Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica
Žci kladivo 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.77
Žci kladivo 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 21.48
Žci kladivo 4 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 25.92
Žci oštep 600 g Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 27.73
Žci oštep 600 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 30.17
Žci oštep 600 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 24.11
Žci oštep 600 g Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 20.01
Žci oštep 600 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 32.22
Žci 4 x 300 m kluby Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Ferneza Michal 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Frič Adrián 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby Macko Peter 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Murín Timotej 05 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Španko Matúš 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Špigura Peter 04 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica
Žky 60 m Bakošová Alexandra 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 60 m Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 09.19
Žky 60 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.56
Žky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.91
Žky 60 m Brišová Terézia 05 ŠK Juventa Žilina 09.65
Žky 60 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 08.09
Žky 60 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 09.59
Žky 60 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.30
Žky 60 m Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.82
Žky 60 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 09.14
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.67
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Žky 60 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.08
Žky 60 m Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 60 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.25
Žky 60 m Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 09.19
Žky 60 m Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 09.26
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 08.06
Žky 60 m Horecká Lea 05 Atletický klub ZTS Martin 09.02
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.77
Žky 60 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 08.68
Žky 60 m Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.51
Žky 60 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 08.68
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.23
Žky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.59
Žky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.65
Žky 60 m Kováčová Veronika 06 ŠK Juventa Žilina 09.84
Žky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.99
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.53
Žky 60 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 09.44
Žky 60 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.5
Žky 60 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.91
Žky 60 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 09.01
Žky 60 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 09.30
Žky 60 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.90
Žky 60 m Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.80
Žky 60 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 10.95
Žky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.53
Žky 60 m Ptáčinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.60
Žky 60 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.10
Žky 60 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 08.55
Žky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.25
Žky 60 m Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 09.23
Žky 60 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.24
Žky 60 m Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 08.83
Žky 60 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 10.02
Žky 60 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.31
Žky 60 m Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.85
Žky 150 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.90
Žky 150 m Bakošová Alexandra 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 150 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 20.34
Žky 150 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 22.07
Žky 150 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 19.45
Žky 150 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.17
Žky 150 m Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 22.07
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.21
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.67
Žky 150 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.23
Žky 150 m Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 21.53
Žky 150 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 21.63
Žky 150 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 20.15
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 21.18
Žky 150 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 22.77
Žky 150 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 21.34
Žky 150 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Jechová Hana 05 AK Mostáreň Brezno 25.12
Žky 150 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 150 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 20.96
Žky 150 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.44
Žky 150 m Kováčová Veronika 06 ŠK Juventa Žilina 25.88
Žky 150 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 19.36
Žky 150 m Kučavíková Dália 06 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 23.96
Žky 150 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 21.49
Žky 150 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 21.91
Žky 150 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 22.90
Žky 150 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 23.45
Žky 150 m Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 22.23
Žky 150 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 25.84
Žky 150 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.41
Žky 150 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 21.30
Žky 150 m Pohančaníková Martina 04 AK Mostáreň Brezno 23.83
Žky 150 m Ptáčinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 150 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 22.38
Žky 150 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.24
Žky 150 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 21.10
Žky 150 m Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina 22.98
Žky 150 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.87
Žky 150 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 21.44
Žky 150 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.38
Žky 150 m Zápotočná Lenka 05 TJ Orava Dolný Kubín 22.53
Žky 150 m Zukalová Liliana 05 Atletický klub ZTS Martin 25.14
Žky 300 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 48.90
Žky 300 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 43.76
Žky 300 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 48.44
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 48.10
Žky 300 m Jechová Hana 05 AK Mostáreň Brezno 52.99
Žky 300 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 300 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 48.74
Žky 300 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 42.27
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.16
Žky 300 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 46.90
Žky 300 m Pohančaníková Martina 04 AK Mostáreň Brezno 53.31
Žky 300 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 45.37
Žky 300 m Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina 46.58
Žky 300 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 45.94
Žky 300 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 44.01
Žky 300 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 47.72
Žky 300 m Zukalová Liliana 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky 800 m Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš 2:56.34
Žky 800 m Brišová Terézia 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:45.08
Žky 800 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.93
Žky 800 m Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš 2:46.30
Žky 800 m Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 800 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.34
Žky 800 m Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m Halbutová Zara 05 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žky 800 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 2:47.69
Žky 800 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:45.13
Žky 800 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:30.72
Žky 800 m Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 2:46.09
Žky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:43.78
Žky 800 m Kučavíková Dália 06 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m Magurová Luisa 07 CVČ Liptovský Mikuláš 2:47.82
Žky 800 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 3:04.05
Žky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:56.19
Žky 800 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 2:46.57
Žky 800 m Rodová Martina 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 800 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 2:30.11
Žky 800 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:42.39
Žky 800 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina
Žky 2000 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 9:42.20
Žky 2000 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:51.04
Žky 2000 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 7:57.80
Žky 2000 m Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom 9:18.71
Žky 2000 m Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin
Žky 2000 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 7:38.91
Žky 2000 m Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 17.65
Žky 100m p 76,2-8,2 Braciníková Natália 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.59
Žky 100m p 76,2-8,2 Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 18.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.48
Žky 100m p 76,2-8,2 Juráková Lea 04 TJ Orava Dolný Kubín 18.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 17.24
Žky 100m p 76,2-8,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 100m p 76,2-8,2 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 100m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.49
Žky 300 m pr. 76,2 Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš 60.43
Žky 300 m pr. 76,2 Braciníková Natália 04 AO Olympia Považská Bystrica 75.22
Žky 300 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 60.34
Žky 300 m pr. 76,2 Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš 60.09
Žky 300 m pr. 76,2 Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 61.23
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 53.19
Žky 300 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 55.02
Žky 300 m pr. 76,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 56.83
Žky 300 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 58.61
Žky 300 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 54.98
Žky 300 m pr. 76,2 Magurová Luisa 07 CVČ Liptovský Mikuláš 59.53
Žky 300 m pr. 76,2 Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 56.30
Žky 300 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 48.64
Žky 300 m pr. 76,2 Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 49.84
Žky chôdza 3000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 17:32.93
Žky chôdza 3000 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 19:53.81
Žky chôdza 3000 m Ďurniková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca 21:47.06
Žky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 20:09.07
Žky chôdza 3000 m Kurucová Terézia 05 AO Olympia Považská Bystrica 19:34.12
Žky chôdza 3000 m Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 20:17.19
Žky chôdza 3000 m Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky chôdza 3000 m Stańová Patrícia 06 Atletický klub ZZO Čadca 21:55.14
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 150
Žky výška Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 135
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 156
Žky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Žky výška Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 145
Žky výška Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 140
Žky výška Kozáková Karolína 05 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žky výška Kurišová Kristína 04 AO Olympia Považská Bystrica 138
Žky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150
Žky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 148
Žky výška Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 135
Žky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Rosinová Júlia 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 140
Žky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 153
Žky výška Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 150
Žky výška Zápotočná Lenka 05 TJ Orava Dolný Kubín 127
Žky žrď Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 200
Žky žrď Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Žky diaľka Bakošová Alexandra 05 TJ Orava Dolný Kubín
Žky diaľka Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 412
Žky diaľka Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 459
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 537
Žky diaľka Brišová Terézia 05 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 424
Žky diaľka Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 401
Žky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Žky diaľka Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360
Žky diaľka Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 418
Žky diaľka Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 359
Žky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Žky diaľka Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 443
Žky diaľka Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 440
Žky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 480
Žky diaľka Kováčová Veronika 06 ŠK Juventa Žilina 367
Žky diaľka Kozáková Karolína 05 AK Svetlošák Banská Bystrica
Žky diaľka Kučavíková Dália 06 ŠK Juventa Žilina 355
Žky diaľka Kurišová Kristína 04 AO Olympia Považská Bystrica 367
Žky diaľka Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 328
Žky diaľka Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 412
Žky diaľka Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 435
Žky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Žky diaľka Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 430
Žky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 517
Žky diaľka Rosinová Júlia 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 446
Žky diaľka Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Žky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 489
Žky diaľka Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Žky guľa 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.17
Žky guľa 3 kg Bartalská Alžbeta 04 CVČ Liptovský Mikuláš 08.18
Žky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 09.93
Žky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.74
Žky guľa 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 10.77
Žky guľa 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.42
Žky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.36
Žky guľa 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.30
Žky guľa 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.42
Žky guľa 3 kg Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom 09.60
Žky guľa 3 kg Nikodémová Kristína 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.57
Žky guľa 3 kg Pačajová Paulína 04 Atletický klub ZTS Martin 07.76
Žky guľa 3 kg Paučová Lea 05 AK Mostáreň Brezno 06.06
Žky guľa 3 kg Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.12
Žky guľa 3 kg Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.27
Žky guľa 3 kg Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.50
Žky disk 1 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.18
Žky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 19.87
Žky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.64
Žky disk 1 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.02
Žky disk 1 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 22.50
Žky disk 1 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky disk 1 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 13.77
Žky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.80
Žky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.50
Žky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.10
Žky disk 1 kg Maceíková Ema 05 AO Olympia Považská Bystrica 15.59
Žky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Žky disk 1 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.45
Žky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.74
Žky kladivo 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 21.01
Žky kladivo 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.50
Žky kladivo 3 kg Ďuratná Sofia 04 AO Olympia Považská Bystrica 13.53
Žky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 30.09
Žky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 16.41
Žky kladivo 3 kg Harvancová Radoslava 05 AO Olympia Považská Bystrica 15.67
Žky kladivo 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.88
Žky kladivo 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky kladivo 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 13.92
Žky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.24
Žky kladivo 3 kg Maceíková Ema 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.47
Žky kladivo 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.17
Žky kladivo 3 kg Nikodémová Kristína 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky kladivo 3 kg Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.60
Žky kladivo 3 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 17.94
Žky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.64
Žky oštep 500 g Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 24.37
Žky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica
Žky oštep 500 g Bartalská Alžbeta 04 CVČ Liptovský Mikuláš 18.97
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.33
Žky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 33.33
Žky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.24
Žky oštep 500 g Juráková Lea 04 TJ Orava Dolný Kubín 33.33
Žky oštep 500 g Klabníková Alexandra 04 AO Olympia Považská Bystrica 30.44
Žky oštep 500 g Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 27.17
Žky oštep 500 g Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 25.54
Žky oštep 500 g Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.02
Žky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.78
Žky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.37
Žky oštep 500 g Rosinová Júlia 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 15.91
Žky oštep 500 g Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 18.49
Žky oštep 500 g Zacharová Kristína 04 AK Mostáreň Brezno 25.32
Žky 4 x 300 m kluby Bartalská Alžbeta 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 300 m kluby Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 300 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 300 m kluby Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 300 m kluby Magurová Luisa 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina (B)
Žky 4 x 300 m kluby Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 300 m kluby Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 60 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.51
Nžci 60 m Blaho Tomáľ 10 Atletický klub ZTS Martin 10.98
Nžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 09.00
Nžci 60 m Brozman Leo 08 Atletický klub ZTS Martin 10.70
Nžci 60 m Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin 10.72
Nžci 60 m Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.94
Nžci 60 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.31
Nžci 60 m Ďurica Tomáš 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Follner Oliver 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 09.76
Nžci 60 m Haderka Eduard 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.75
Nžci 60 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.37
Nžci 60 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 09.43
Nžci 60 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 11.26
Nžci 60 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 08.82
Nžci 60 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 09.68
Nžci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
Nžci 60 m Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin 10.69
Nžci 60 m Kubiš Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Laštiak Adrián 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 09.81
Nžci 60 m Loiacono Martin 08 AK Mostáreň Brezno 11.19
Nžci 60 m Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina 10.91
Nžci 60 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.32
Nžci 60 m Maslaňák Marko 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 10.46
Nžci 60 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.02
Nžci 60 m Piták Jakub 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 09.79
Nžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.74
Nžci 60 m Rosenberger Richard 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina 09.69
Nžci 60 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.92
Nžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 09.70
Nžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.35
Nžci 60 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.96
Nžci 60 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.40
Nžci 60 m Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.56
Nžci 150 m Domiňák Richard 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 23.40
Nžci 150 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 24.78
Nžci 150 m Gužík Michal 10 AK Svetlošák Banská Bystrica 25.42
Nžci 150 m Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica 26.48
Nžci 150 m Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 23.79
Nžci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 24.31
Nžci 150 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.88
Nžci 150 m Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 27.36
Nžci 150 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 25.73
Nžci 150 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Nosáľ Patrik Milos 09 AK Mostáreň Brezno 28.50
Nžci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 25.48
Nžci 150 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.30
Nžci 150 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin 30.08
Nžci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 24.07
Nžci 150 m Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci 150 m Zboroň Boris 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 25.64
Nžci 600 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.78
Nžci 600 m Bauček Samuel 08 Atletický oddiel Žilina 2:19.65
Nžci 600 m Domiňák Richard 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:06.14
Nžci 600 m Follner Oliver 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 2:06.42
Nžci 600 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 2:09.20
Nžci 600 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 2:00.65
Nžci 600 m Heretík Ľuboš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:18.29
Nžci 600 m Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 2:13.83
Nžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 1:59.84
Nžci 600 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:52.52
Nžci 600 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 2:13.00
Nžci 600 m Kubiš Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 2:03.72
Nžci 600 m Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina 2:29.52
Nžci 600 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:17.16
Nžci 600 m Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina 2:03.37
Nžci 600 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 2:15.83
Nžci 600 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 2:21.15
Nžci 600 m Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:06.32
Nžci 600 m Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:15.70
Nžci 600 m Skočík Samuel 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:21.67
Nžci 600 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 2:09.38
Nžci 600 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:13.87
Nžci 600 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 2:12.81
Nžci 1000 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:07.35
Nžci 1000 m Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 3:55.09
Nžci 1000 m Ďurica Tomáš 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 4:07.8
Nžci 1000 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 3:47.61
Nžci 1000 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:55.96
Nžci 1000 m Nosáľ Patrik Milos 09 AK Mostáreň Brezno 4:19.33
Nžci 1000 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 3:42.82
Nžci 1000 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 3:56.3
Nžci 1000 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 3:53.76
Nžci 1000 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 3:56.78
Nžci chôdza 1000 m Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 07:06.39
Nžci chôdza 1000 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci výška Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 114
Nžci výška Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci výška Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115
Nžci výška Maslaňák Marko 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 120
Nžci výška Meško Marko 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 125
Nžci výška Miškocič Matúš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 120
Nžci výška Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 126
Nžci výška Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Nžci výška Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 105
Nžci diaľka z miesta Bauček Samuel 08 Atletický oddiel Žilina 345
Nžci diaľka z miesta Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 296
Nžci diaľka z miesta Heretík Ľuboš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Janoštiak Marek 08 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka z miesta Kaštiel Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 291
Nžci diaľka z miesta Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 328
Nžci diaľka z miesta Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 393
Nžci diaľka z miesta Meško Marko 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 365
Nžci diaľka z miesta Michalko Richard 09 AK Mostáreň Brezno 317
Nžci diaľka z miesta Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 357
Nžci diaľka z miesta Nečeda Matúš 09 Atletický klub ZZO Čadca 258
Nžci diaľka z miesta Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci diaľka z miesta Pepich Matej 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 278
Nžci diaľka z miesta Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 426
Nžci diaľka z miesta Skočík Samuel 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 290
Nžci diaľka z miesta Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 407
Nžci diaľka z miesta Zboroň Boris 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 308
Nžci diaľka z miesta Zvarík Adam 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 37.10
Nžci kriket Brozman Leo 08 Atletický klub ZTS Martin 35.33
Nžci kriket Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.22
Nžci kriket Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 35.66
Nžci kriket Gužík Michal 10 AK Svetlošák Banská Bystrica 29.50
Nžci kriket Haderka Eduard 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci kriket Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 35.35
Nžci kriket Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 34.94
Nžci kriket Janoštiak Marek 08 AK Mostáreň Brezno 32.62
Nžci kriket Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.71
Nžci kriket Kaštiel Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.40
Nžci kriket Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 33.88
Nžci kriket Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.41
Nžci kriket Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 38.78
Nžci kriket Laštiak Adrián 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 28.72
Nžci kriket Loiacono Martin 08 AK Mostáreň Brezno 32.36
Nžci kriket Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina 28.58
Nžci kriket Miškocič Matúš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 29.18
Nžci kriket Pepich Matej 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.48
Nžci kriket Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 35.66
Nžci kriket Piták Jakub 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 28.53
Nžci kriket Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 24.50
Nžci kriket Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 26.54
Nžci kriket Rosenberger Richard 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina 39.03
Nžci kriket Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.50
Nžci kriket Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina 17.86
Nžci kriket Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 33.86
Nžci kriket Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.22
Nžci kriket Zvarík Adam 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Bauček Samuel 08 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžky 60 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.17
Nžky 60 m Babicová Nelly 10 BŠK Banská Bystrica 10.63
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.61
Nžky 60 m Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom 09.97
Nžky 60 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.78
Nžky 60 m Calíková Tamara 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 09.68
Nžky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.94
Nžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 12.11
Nžky 60 m Ďurišová Aneta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 09.68
Nžky 60 m Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 10.65
Nžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.66
Nžky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.12
Nžky 60 m Jurečková Zoja 08 Atletický klub ZTS Martin 10.06
Nžky 60 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.49
Nžky 60 m Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom (A) 10.59
Nžky 60 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.95
Nžky 60 m Krainová Kristína 10 Atletický klub ZZO Čadca 10.92
Nžky 60 m Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.30
Nžky 60 m Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin 11.83
Nžky 60 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.24
Nžky 60 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.93
Nžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.69
Nžky 60 m Moricová Sára 08 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.21
Nžky 60 m Papierniková TImea 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.08
Nžky 60 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 09.21
Nžky 60 m Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 12.02
Nžky 60 m Šavlová Sophia Ela 08 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Šichtová Adriana 09 Atletický klub ZTS Martin 10.69
Nžky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 10.19
Nžky 60 m Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.43
Nžky 60 m Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 10.11
Nžky 60 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 150 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Brezinová Sandra 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28.14
Nžky 150 m Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 26.69
Nžky 150 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m Dubovcová Karolína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 150 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.49
Nžky 150 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 150 m Holková Nikola 08 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 29.20
Nžky 150 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 26.67
Nžky 150 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 25.04
Nžky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 21.50
Nžky 150 m Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 28.23
Nžky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 150 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.20
Nžky 150 m Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 25.88
Nžky 150 m Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina 29.37
Nžky 150 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 27.20
Nžky 150 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.04
Nžky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 22.36
Nžky 150 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 23.12
Nžky 150 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 25.61
Nžky 150 m Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin 25.37
Nžky 600 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:11.79
Nžky 600 m Babicová Nelly 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2:15.95
Nžky 600 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 2:11.69
Nžky 600 m Brezinová Sandra 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:14.28
Nžky 600 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.36
Nžky 600 m Dubovcová Karolína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 2:37.35
Nžky 600 m Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 2:41.02
Nžky 600 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 600 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:15.72
Nžky 600 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:31.21
Nžky 600 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:02.06
Nžky 600 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:06.21
Nžky 600 m Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 2:24.67
Nžky 600 m Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:36.98
Nžky 600 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16.20
Nžky 600 m Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:10.47
Nžky 600 m Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 2:32.80
Nžky 600 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:29.88
Nžky 600 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 2:12.02
Nžky 600 m Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin 2:33.41
Nžky 600 m Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.80
Nžky 600 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:34.47
Nžky 600 m Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 2:12.40
Nžky 600 m Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 600 m Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:55.41
Nžky 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.47
Nžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 1:58.71
Nžky 600 m Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 600 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:18.94
Nžky 600 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 2:16.45
Nžky 600 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 1000 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:41.33
Nžky 1000 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 4:13.42
Nžky 1000 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 1000 m Ratkošová Nela 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A) 5:12.03
Nžky 1000 m Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 4:31.56
Nžky 1000 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin 3:43.23
Nžky 1000 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 4:15.58
Nžky chôdza 1000 m Calíková Tamara 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A) 07:48.90
Nžky chôdza 1000 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Holková Nikola 08 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 09:17.54
Nžky chôdza 1000 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom (A) 07:54.47
Nžky chôdza 1000 m Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 07:00.26
Nžky chôdza 1000 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky chôdza 1000 m Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 08:13.70
Nžky chôdza 1000 m Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 07:31.20
Nžky výška Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 131
Nžky výška Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom 110
Nžky výška Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Nžky výška Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 115
Nžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 125
Nžky výška Ďurišová Aneta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 110
Nžky výška Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 125
Nžky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 133
Nžky výška Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 110
Nžky výška Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 110
Nžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Nžky výška Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 110
Nžky výška Šveláňová Klaudia 08 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Nžky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 105
Nžky výška Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 110
Nžky výška Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 115
Nžky výška Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 110
Nžky diaľka z miesta Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 315
Nžky diaľka z miesta Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 401
Nžky diaľka z miesta Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 375
Nžky diaľka z miesta Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 374
Nžky diaľka z miesta Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 365
Nžky diaľka z miesta Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 358
Nžky diaľka z miesta Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 350
Nžky diaľka z miesta Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 395
Nžky diaľka z miesta Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 340
Nžky diaľka z miesta Karcolová Ella 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky diaľka z miesta Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 359
Nžky diaľka z miesta Kubalová Zara 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky diaľka z miesta Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 337
Nžky diaľka z miesta Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 336
Nžky diaľka z miesta Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 296
Nžky diaľka z miesta Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 302
Nžky diaľka z miesta Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Ratkošová Nela 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A) 289
Nžky diaľka z miesta Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 336
Nžky diaľka z miesta Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 294
Nžky diaľka z miesta Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 329
Nžky diaľka z miesta Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z miesta Šveláňová Klaudia 08 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Nžky diaľka z miesta Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky diaľka z miesta Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 327
Nžky diaľka z miesta Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom (B) 300
Nžky diaľka z miesta Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 37.16
Nžky kriket Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.57
Nžky kriket Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.93
Nžky kriket Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 28.94
Nžky kriket Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15.35
Nžky kriket Karcolová Ella 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C) 17.83
Nžky kriket Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 28.41
Nžky kriket Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 22.80
Nžky kriket Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.76
Nžky kriket Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 37.00
Nžky kriket Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky kriket Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 22.90
Nžky kriket Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 17.46
Nžky kriket Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 27.05
Nžky kriket Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 20.77
Nžky kriket Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 27.92
Nžky kriket Šavlová Sophia Ela 08 Atletický klub ZTS Martin
Nžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 30.58
Nžky kriket Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 18.77
Nžky kriket Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.94
Nžky kriket Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 21.53
Nžky kriket Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 27.78
Nžky kriket Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.66
Nžky 4 x 60 m kluby Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Babicová Nelly 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Calíková Tamara 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Ďurišová Aneta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Karcolová Ella 09 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Kubalová Zara 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Papierniková TImea 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Ratkošová Nela 10 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina