<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. Juh, Banská Bystrica, 1. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Nžci 60 m Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.23
Nžci 60 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 09.83
Nžci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.53
Nžci 60 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.37
Nžci 60 m Heretík Ľuboš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 10.05
Nžci 60 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 09.62
Nžci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.06
Nžci 60 m Mašura Adam 09 CVČ Liptovský Mikuláš 09.77
Nžci 60 m Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.74
Nžci 60 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.53
Nžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 09.70
Nžci 60 m Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.56
Nžci 150 m Arpáš Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 32.63
Nžci 150 m Domiňák Richard 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 23.40
Nžci 150 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 25.17
Nžci 150 m Gužík Michal 10 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 150 m Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 150 m Kováč Lukáš 09 BŠK Banská Bystrica 26.70
Nžci 150 m Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 29.53
Nžci 150 m Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 25.36
Nžci 150 m Mulinka Peter 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 25.92
Nžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.30
Nžci 150 m Pohorelec Lukáš 10 BŠK Banská Bystrica 32.27
Nžci 600 m Arpáš Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:33.80
Nžci 600 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.78
Nžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 2:10.48
Nžci 600 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Heretík Ľuboš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:19.07
Nžci 600 m Kováč Lukáš 09 BŠK Banská Bystrica 2:23.05
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.20
Nžci 600 m Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:20.17
Nžci 600 m Skočík Samuel 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:21.67
Nžci 600 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 2:09.38
Nžci 1000 m Arpáš Ondrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 4:21.81
Nžci 1000 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 3:50.09
Nžci 1000 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 3:56.3
Nžci 1000 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 4:06.94
Nžci 1000 m Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci chôdza 1000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:42.2
Nžci chôdza 1000 m Forgáč Adam 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci výška Arpáš Ondrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci výška Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci výška Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci výška Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci výška Maslaňák Marko 09 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci výška Miškocič Matúš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 105
Nžci výška Tóth Simon Ján 08 MAC REDOX Lučenec 125
Nžci výška Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec 115
Nžci diaľka Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 321
Nžci diaľka Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 325
Nžci diaľka Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 305
Nžci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 362
Nžci diaľka Meško Marko 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci diaľka Mulinka Peter 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci diaľka Pepich Matej 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 301
Nžci diaľka Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 379
Nžci diaľka Skočík Samuel 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci diaľka Tóth Simon Ján 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci kriket Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.47
Nžci kriket Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Domiňák Richard 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci kriket Gužík Michal 10 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci kriket Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 28.96
Nžci kriket Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 34.56
Nžci kriket Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.02
Nžci kriket Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 31.96
Nžci kriket Mašura Adam 09 CVČ Liptovský Mikuláš 34.70
Nžci kriket Miškocič Matúš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 25.95
Nžci kriket Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 35.66
Nžci kriket Pepich Matej 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 16.43
Nžci kriket Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 35.26
Nžci kriket Piták Jakub 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 28.53
Nžci kriket Pohorelec Lukáš 10 BŠK Banská Bystrica 21.24
Nžci kriket Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci kriket Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.22
Nžci 4 x 60 m kluby Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 4 x 60 m kluby Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 4 x 60 m kluby Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Tóth Simon Ján 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 4 x 60 m kluby Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 09.60
Nžky 60 m Bartovičová Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.39
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.63
Nžky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.47
Nžky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.10
Nžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.66
Nžky 60 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 09.78
Nžky 60 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 09.52
Nžky 60 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Turtáková Erika 09 MAC REDOX Lučenec 09.54
Nžky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.90
Nžky 150 m Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 25.22
Nžky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 21.50
Nžky 150 m Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 27.24
Nžky 150 m Mikušová Michaela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.62
Nžky 150 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.72
Nžky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 22.36
Nžky 150 m Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 23.12
Nžky 150 m Zaťková Saskia 08 MAC REDOX Lučenec 26.59
Nžky 150 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 24.47
Nžky 600 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2:15.95
Nžky 600 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.02
Nžky 600 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:02.06
Nžky 600 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:06.91
Nžky 600 m Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 2:12.40
Nžky 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.47
Nžky 600 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 2:17.11
Nžky 600 m Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 1000 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 4:13.42
Nžky 1000 m Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 4:31.56
Nžky 1000 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica 4:26.3
Nžky 1000 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 4:15.58
Nžky 1000 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 4:04.1
Nžky chôdza 1000 m Bartovičová Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:10.8
Nžky chôdza 1000 m Červenáková Veronika 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:47.0
Nžky chôdza 1000 m Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26.9
Nžky chôdza 1000 m Gombalová Jasminka 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:46.12
Nžky chôdza 1000 m Knoppová Nina 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:47.5
Nžky chôdza 1000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55.2
Nžky chôdza 1000 m Perichtová Alžbeta 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky výška Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 131
Nžky výška Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115
Nžky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 133
Nžky výška Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 128
Nžky diaľka Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 374
Nžky diaľka Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 365
Nžky diaľka Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 375
Nžky diaľka Kaclíková Katarína 08 CVČ Liptovský Mikuláš 351
Nžky diaľka Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Mikušová Michaela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 391
Nžky diaľka Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 25.96
Nžky kriket Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.04
Nžky kriket Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 28.79
Nžky kriket Kaclíková Katarína 08 CVČ Liptovský Mikuláš 23.92
Nžky kriket Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 22.80
Nžky kriket Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 18.33
Nžky kriket Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 26.27
Nžky kriket Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 20.77
Nžky kriket Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 16.88
Nžky kriket Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Turtáková Erika 09 MAC REDOX Lučenec 11.54
Nžky kriket Zaťková Saskia 08 MAC REDOX Lučenec 16.38
Nžky 4 x 60 m kluby Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kaclíková Katarína 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 4 x 60 m kluby Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 4 x 60 m kluby Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Turtáková Erika 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 4 x 60 m kluby Zaťková Saskia 08 MAC REDOX Lučenec