<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva, Dubnica nad Váhom, 29. 8. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 100 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina 12.59
J 100 m Vyšinský Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 12.33
J 200 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina 26.58
J 400 m Vyšinský Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 57.51
J 400 m pr. 91,4 Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec
J 400 m pr. 91,4 Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec
J 400 m pr. 91,4 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec
J guľa 6 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 11.96
J kladivo 6 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 30.95
Dci 100 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec 13.43
Dci 100 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 100 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.61
Dci 100 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 13.01
Dci 100 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.38
Dci 100 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Dci 100 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 12.78
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.99
Dci 100 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 11.7
Dci 100 m Tabak Andrej 03 BŠK Banská Bystrica
Dci 200 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 30.44
Dci 200 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.63
Dci 200 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 25.51
Dci 200 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno
Dci 200 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 200 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 30.12
Dci 200 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 27.60
Dci 200 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 23.29
Dci 200 m Luka David 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 200 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 26.04
Dci 200 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 26.18
Dci 200 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 26.55
Dci 200 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 25.18
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.72
Dci 200 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 23.79
Dci 400 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 400 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 56.11
Dci 400 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 65.86
Dci 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 58.56
Dci 400 m Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Luka David 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 400 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.45
Dci 400 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 56.39
Dci 400 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 60.40
Dci 400 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Dci 400 m Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Tabak Andrej 03 BŠK Banská Bystrica
Dci 1500 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec 5:03.88
Dci 1500 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 1500 m Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1500 m Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1500 m Knor Martin 02 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1500 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:40.65
Dci 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:56.78
Dci 1500 m Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 6:01.72
Dci 1500 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 4:48.70
Dci 1500 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 4:45.56
Dci 1500 m Tabak Andrej 03 BŠK Banská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.33
Dci 110 m pr. 91,4 Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 22.64
Dci 110 m pr. 91,4 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.35
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.58
Dci 110 m pr. 91,4 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.51
Dci 110 m pr. 91,4 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 22.72
Dci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 178
Dci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Dci výška Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 184
Dci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Dci výška Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 165
Dci diaľka Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 461
Dci diaľka Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 511
Dci diaľka Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 504
Dci diaľka Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 499
Dci diaľka Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 510
Dci diaľka Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci diaľka Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 494
Dci diaľka Luka David 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci diaľka Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 561
Dci diaľka Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 477
Dci guľa 5 kg Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec
Dci guľa 5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 09.89
Dci guľa 5 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 08.88
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 13.16
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.43
Dci guľa 5 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.89
Dci guľa 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 10.66
Dci guľa 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 13.70
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 13.72
Dci guľa 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.91
Dci disk 1,5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 22.10
Dci disk 1,5 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.71
Dci disk 1,5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 29.36
Dci disk 1,5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 14.41
Dci disk 1,5 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.88
Dci disk 1,5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 24.10
Dci disk 1,5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 32.99
Dci disk 1,5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 35.48
Dci kladivo 5 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 26.21
Dci kladivo 5 kg Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.35
Dci kladivo 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 29.72
Dci kladivo 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 33.94
Dci kladivo 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 18.07
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.50
Dci oštep 700 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.70
Dci oštep 700 g Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.93
Dci oštep 700 g Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 12.55
Dci oštep 700 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 40.20
Dci oštep 700 g Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.37
Dci oštep 700 g Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 44.98
Dci 1-2-3-4 kluby Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Dci 1-2-3-4 kluby Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 09.00
Mžci 60 m Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.01
Mžci 60 m Čeman Martin Peter 07 MAC REDOX Lučenec 09.74
Mžci 60 m Čeman Matej Pavol 07 MAC REDOX Lučenec 10.09
Mžci 60 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.61
Mžci 60 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.82
Mžci 60 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 08.82
Mžci 60 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 08.99
Mžci 60 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 60 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.32
Mžci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 08.70
Mžci 60 m Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.09
Mžci 60 m Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.09
Mžci 60 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 10.14
Mžci 60 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.27
Mžci 150 m Genšor Samuel 07 Atletický klub ZTS Martin 22.70
Mžci 150 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 20.95
Mžci 150 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 22.91
Mžci 150 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 21.46
Mžci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 24.31
Mžci 150 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina
Mžci 150 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 23.76
Mžci 150 m Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 25.92
Mžci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 26.09
Mžci 150 m Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica
Mžci 150 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 22.94
Mžci 150 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 22.15
Mžci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 24.07
Mžci 600 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:51.07
Mžci 600 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 2:12.76
Mžci 600 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:00.30
Mžci 600 m Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:23.65
Mžci 600 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 1:54.75
Mžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:03.26
Mžci 600 m Krišica Sebastian 08 Atletický klub ZZO Čadca 2:19.96
Mžci 600 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:53.88
Mžci 600 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 2:10.46
Mžci 600 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16.93
Mžci 600 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 2:01.28
Mžci 600 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 2:03.67
Mžci 600 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 2:20.62
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:03.44
Mžci 600 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 2:06.51
Mžci 600 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:58.92
Mžci 600 m Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 1:47.55
Mžci 600 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:14.37
Mžci 600 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 2:11.93
Mžci 600 m Zverec Adam 08 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 1500 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 1500 m Lacko Michal 06 MAC REDOX Lučenec 5:31.48
Mžci 1500 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 5:34.05
Mžci 1500 m Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 6:00.34
Mžci 1500 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 5:44.60
Mžci 1500 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 5:51.13
Mžci 1500 m Vorek Jakub 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 60m p 76,2-7,5 Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.86
Mžci 60m p 76,2-7,5 Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 10.91
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 13.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 12.62
Mžci 60m p 76,2-7,5 Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vanzal Miroslav 07 MAC REDOX Lučenec 13.06
Mžci 60m p 76,2-7,5 Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 12.72
Mžci chôdza 2000 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 13:48.53
Mžci diaľka Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 390
Mžci diaľka Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 280
Mžci diaľka Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 413
Mžci diaľka Krišica Sebastian 08 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 431
Mžci diaľka Lacko Michal 06 MAC REDOX Lučenec 436
Mžci diaľka Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 438
Mžci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 460
Mžci diaľka Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 338
Mžci diaľka Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom 345
Mžci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 432
Mžci diaľka Vanzal Miroslav 07 MAC REDOX Lučenec 402
Mžci diaľka Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 389
Mžci diaľka Vorek Jakub 09 Atletický klub ZZO Čadca 309
Mžci guľa 3 kg Hajtol Ladislav 06 MAC REDOX Lučenec 07.44
Mžci guľa 3 kg Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.33
Mžci guľa 3 kg Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 05.57
Mžci guľa 3 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 07.51
Mžci guľa 3 kg Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 05.84
Mžci guľa 3 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom 07.67
Mžci kriket Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 35.26
Mžci kriket Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 36.33
Mžci kriket Čeman Martin Peter 07 MAC REDOX Lučenec 49.26
Mžci kriket Čeman Matej Pavol 07 MAC REDOX Lučenec 47.56
Mžci kriket Genšor Samuel 07 Atletický klub ZTS Martin 27.30
Mžci kriket Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 60.10
Mžci kriket Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 40.25
Mžci kriket Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 32.25
Mžci kriket Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 32.92
Mžci kriket Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 45.90
Mžci kriket Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 37.93
Mžci kriket Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 36.01
Mžci kriket Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica 32.78
Mžci kriket Vanzal Miroslav 07 MAC REDOX Lučenec 38.13
Mžci kriket Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 33.86
Mžci kriket Zverec Adam 08 Atletický klub ZZO Čadca 43.71
Mžci 4 x 60 m kluby Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Lacko Michal 06 MAC REDOX Lučenec
Mžci 4 x 60 m kluby Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Jky 100 m Kuricová Veronika 00 Atletický klub ZZO Čadca 14.62
Jky 1500 m Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen 5:19.42
Jky guľa 5 kg Bruňová Lenka 00 CVČ Liptovský Mikuláš
Jky disk 1 kg Bruňová Lenka 00 CVČ Liptovský Mikuláš
Jky disk 1 kg Fiťmová Dominika 00 AK Danica Zvolen 31.88
Jky kladivo 4 kg Fiťmová Dominika 00 AK Danica Zvolen
Jky oštep 600 g Bruňová Lenka 00 CVČ Liptovský Mikuláš
Jky oštep 600 g Fiťmová Dominika 00 AK Danica Zvolen 32.92
Dky 100 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 14.10
Dky 100 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.92
Dky 100 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 14.14
Dky 100 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 12.84
Dky 100 m Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 13.80
Dky 100 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.39
Dky 100 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 14.15
Dky 100 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 13.32
Dky 100 m Hroncová Dominika 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.51
Dky 100 m Jordánová Alexandra 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 14.15
Dky 100 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 13.00
Dky 100 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.23
Dky 100 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 13.11
Dky 100 m Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno
Dky 100 m Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 14.47
Dky 100 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 14.04
Dky 100 m Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 14.62
Dky 100 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 14.31
Dky 100 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 13.83
Dky 100 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.13
Dky 100 m Turičíková Mária 03 AO Olympia Považská Bystrica 13.26
Dky 200 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 28.91
Dky 200 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň Brezno 29.22
Dky 200 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 28.92
Dky 200 m Blažeková Naneta 03 Atletický klub ZTS Martin 28.82
Dky 200 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 29.75
Dky 200 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 27.04
Dky 200 m Celerínová Katarína 03 Atletický klub ZTS Martin 30.87
Dky 200 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 27.95
Dky 200 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 28.42
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 28.68
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 28.09
Dky 200 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 29.50
Dky 200 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 26.75
Dky 200 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 28.43
Dky 200 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 27.92
Dky 200 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 28.96
Dky 200 m Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 29.95
Dky 200 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 30.52
Dky 200 m Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno
Dky 200 m Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin 32.73
Dky 200 m Turičíková Mária 03 AO Olympia Považská Bystrica 28.07
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 28.57
Dky 200 m Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 30.45
Dky 400 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň Brezno 67.62
Dky 400 m Blažeková Naneta 03 Atletický klub ZTS Martin 66.52
Dky 400 m Celerínová Katarína 03 Atletický klub ZTS Martin 61.29
Dky 400 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 67.54
Dky 400 m Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 62.07
Dky 400 m Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25
Dky 400 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 64.49
Dky 400 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 67.00
Dky 400 m Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 65.61
Dky 400 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 66.66
Dky 1500 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 1500 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:23.98
Dky 1500 m Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 6:10.00
Dky 1500 m Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 5:48.11
Dky 1500 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1500 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:01.01
Dky 1500 m Hroncová Dominika 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 1500 m Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom 6:51.20
Dky 1500 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:33.71
Dky 1500 m Kotianová Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 5:14.63
Dky 1500 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 5:54.37
Dky 1500 m Kurucová Terézia 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 5:24.32
Dky 1500 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 5:26.71
Dky 1500 m Marková Monika 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1500 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 5:58.51
Dky 1500 m Ufrlová Janette 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 1500 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 5:38.54
Dky 100m p 76,2-8,5 Bartková Paulína 03 MŠk Žiar nad Hronom 20.12
Dky 100m p 76,2-8,5 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 21.70
Dky 100m p 76,2-8,5 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 16.99
Dky 100m p 76,2-8,5 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Juráková Lea 04 TJ Orava Dolný Kubín
Dky 100m p 76,2-8,5 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 18.00
Dky 100m p 76,2-8,5 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 18.80
Dky 100m p 76,2-8,5 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 15.43
Dky 100m p 76,2-8,5 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.95
Dky 100m p 76,2-8,5 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 16.80
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.20
Dky 100m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.79
Dky 400 m pr. 76,2 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 99.43
Dky 400 m pr. 76,2 Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 400 m pr. 76,2 Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m pr. 76,2 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 98.92
Dky 400 m pr. 76,2 Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 70.08
Dky 400 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.12
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Dky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 156
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 140
Dky výška Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 135
Dky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150
Dky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Dky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Dky výška Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 153
Dky diaľka Bartková Paulína 03 MŠk Žiar nad Hronom 394
Dky diaľka Dlugošová Estera 05 Detská atletická škôlka Turany 422
Dky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Dky diaľka Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 504
Dky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 442
Dky diaľka Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 440
Dky diaľka Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 398
Dky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 480
Dky diaľka Jordánová Alexandra 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky diaľka Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 406
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 477
Dky diaľka Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky diaľka Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 433
Dky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 430
Dky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 474
Dky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 489
Dky diaľka Želiarová Aneta 05 MŠk Žiar nad Hronom 357
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Dky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 09.93
Dky guľa 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Dky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 10.08
Dky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 07.43
Dky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.74
Dky guľa 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 10.77
Dky guľa 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.31
Dky guľa 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.30
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.78
Dky guľa 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.36
Dky guľa 3 kg Najdeková Alica 02 Atletický klub ZZO Čadca
Dky guľa 3 kg Pačajová Paulína 04 Atletický klub ZTS Martin 07.76
Dky guľa 3 kg Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.12
Dky guľa 3 kg Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec 05.98
Dky guľa 3 kg Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 06.61
Dky guľa 3 kg Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno
Dky guľa 3 kg Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin 04.31
Dky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.50
Dky disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.29
Dky disk 1 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 16.40
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.64
Dky disk 1 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 22.50
Dky disk 1 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 15.64
Dky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.50
Dky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.10
Dky disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 28.33
Dky disk 1 kg Najdeková Alica 02 Atletický klub ZZO Čadca 18.28
Dky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Dky disk 1 kg Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec 14.54
Dky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 27.60
Dky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 18.11
Dky kladivo 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 21.01
Dky kladivo 3 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 32.31
Dky kladivo 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 24.66
Dky kladivo 3 kg Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.20
Dky kladivo 3 kg Ďuratná Sofia 04 AO Olympia Považská Bystrica 13.03
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 24.25
Dky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 16.12
Dky kladivo 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.88
Dky kladivo 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 43.05
Dky kladivo 3 kg Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom 15.30
Dky kladivo 3 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 41.10
Dky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.87
Dky kladivo 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 33.91
Dky kladivo 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky kladivo 3 kg Najdeková Alica 02 Atletický klub ZZO Čadca 20.98
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.64
Dky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.34
Dky oštep 500 g Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 24.37
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 28.11
Dky oštep 500 g Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.86
Dky oštep 500 g Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 20.81
Dky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.24
Dky oštep 500 g Hroncová Dominika 05 MAC REDOX Lučenec
Dky oštep 500 g Juráková Lea 04 TJ Orava Dolný Kubín 33.33
Dky oštep 500 g Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.01
Dky oštep 500 g Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky oštep 500 g Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 33.83
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.78
Dky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.37
Dky oštep 500 g Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 18.49
Dky oštep 500 g Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec 15.78
Dky oštep 500 g Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 18.71
Dky oštep 500 g Zacharová Kristína 04 AK Mostáreň Brezno 25.32
Dky 1-2-3-4 kluby Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina
Mžky 60 m Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.58
Mžky 60 m Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Mžky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.91
Mžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 10.07
Mžky 60 m Bíziková Emily 06 Detská atletická škôlka Turany 08.80
Mžky 60 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.78
Mžky 60 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.40
Mžky 60 m Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.69
Mžky 60 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.31
Mžky 60 m Gálová Kristína 07 MAC REDOX Lučenec 08.76
Mžky 60 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.76
Mžky 60 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 10.81
Mžky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.77
Mžky 60 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 09.43
Mžky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.59
Mžky 60 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93
Mžky 60 m Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.44
Mžky 60 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.12
Mžky 60 m Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 10.15
Mžky 60 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 09.06
Mžky 60 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 08.72
Mžky 60 m Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.28
Mžky 60 m Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica 10.12
Mžky 60 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.60
Mžky 60 m Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.28
Mžky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.25
Mžky 60 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
Mžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.97
Mžky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Mžky 60 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60 m Želiarová Sofia 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.92
Mžky 60 m Žiaková Zuzana 06 Detská atletická škôlka Turany 08.65
Mžky 150 m Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.90
Mžky 150 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Hlavatá Diana 06 Detská atletická škôlka Turany 22.72
Mžky 150 m Húšťavová Zuzana 06 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 21.45
Mžky 150 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 22.90
Mžky 150 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 25.06
Mžky 150 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Novánská Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 27.69
Mžky 150 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 20.64
Mžky 150 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 23.08
Mžky 150 m Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica 26.08
Mžky 150 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 26.23
Mžky 600 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:58.62
Mžky 600 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:04.07
Mžky 600 m Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš 1:57.99
Mžky 600 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:02.38
Mžky 600 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 600 m Húšťavová Zuzana 06 Atletický klub ZTS Martin 1:58.17
Mžky 600 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:01.64
Mžky 600 m Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:16.01
Mžky 600 m Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:48.82
Mžky 600 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:25.46
Mžky 600 m Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 1:59.81
Mžky 600 m Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:10.47
Mžky 600 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 1:56.45
Mžky 600 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.47
Mžky 600 m Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:17.28
Mžky 600 m Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 2:17.08
Mžky 600 m Novánská Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:00.40
Mžky 600 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 1:54.97
Mžky 600 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 1:47.25
Mžky 600 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 600 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:18.94
Mžky 600 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 2:11.40
Mžky 1500 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 6:28.57
Mžky 1500 m Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Janotová Bianca 06 Detská atletická škôlka Turany
Mžky 1500 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 6:07.63
Mžky 1500 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 5:53.19
Mžky 1500 m Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom 6:27.95
Mžky 1500 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 5:59.69
Mžky 1500 m Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 12.41
Mžky 60m p 76,2-7,5 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 12.49
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 11.98
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 11.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš 12.81
Mžky 60m p 76,2-7,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 12.37
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hlavatá Diana 06 Detská atletická škôlka Turany 11.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 13.06
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 12.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom 12.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 Majtáňová Natália 06 Detská atletická škôlka Turany 14.06
Mžky 60m p 76,2-7,5 Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 12.52
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mitašová Nataša 06 AO Olympia Považská Bystrica 12.30
Mžky 60m p 76,2-7,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.67
Mžky 60m p 76,2-7,5 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 13.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.12
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Žiaková Zuzana 06 Detská atletická škôlka Turany 10.62
Mžky chôdza 2000 m Berešíková Ema 06 Detská atletická škôlka Turany 12:29.08
Mžky chôdza 2000 m Bučková Adelina 06 Atletický klub ZTS Martin 12:52.25
Mžky chôdza 2000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 14:14.22
Mžky chôdza 2000 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 11:40.85
Mžky chôdza 2000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 12:38.03
Mžky chôdza 2000 m Jakušová Sofia 09 MŠk Žiar nad Hronom 14:11.68
Mžky chôdza 2000 m Kleinová Zoja 07 Detská atletická škôlka Turany 14:13.78
Mžky chôdza 2000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 11:48.00
Mžky chôdza 2000 m Mojžišová Rebeka 06 Detská atletická škôlka Turany 13:30.38
Mžky chôdza 2000 m Stańová Patrícia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky chôdza 2000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 14:37.01
Mžky výška Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 150
Mžky výška Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 140
Mžky výška Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžky výška Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 115
Mžky výška Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Mžky výška Hlavatá Diana 06 Detská atletická škôlka Turany 146
Mžky výška Janotová Bianca 06 Detská atletická škôlka Turany 141
Mžky výška Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 125
Mžky výška Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115
Mžky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 148
Mžky výška Mitašová Nataša 06 AO Olympia Považská Bystrica 129
Mžky výška Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 115
Mžky výška Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Mžky výška Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžky výška Žiaková Zuzana 06 Detská atletická škôlka Turany 135
Mžky diaľka Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 369
Mžky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 397
Mžky diaľka Berešíková Ema 06 Detská atletická škôlka Turany 379
Mžky diaľka Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 445
Mžky diaľka Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 436
Mžky diaľka Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 412
Mžky diaľka Gorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS Martin 331
Mžky diaľka Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 389
Mžky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 437
Mžky diaľka Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 337
Mžky diaľka Majtáňová Natália 06 Detská atletická škôlka Turany 371
Mžky diaľka Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Mžky diaľka Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 325
Mžky diaľka Polakovičová Diana 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 290
Mžky diaľka Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 378
Mžky guľa 3 kg Berešíková Ema 06 Detská atletická škôlka Turany 06.29
Mžky guľa 3 kg Bíziková Emily 06 Detská atletická škôlka Turany 06.59
Mžky guľa 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 05.37
Mžky guľa 3 kg Gabajová Timea 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 06.82
Mžky guľa 3 kg Gálová Kristína 07 MAC REDOX Lučenec 07.20
Mžky guľa 3 kg Jančovičová Nikola 06 Detská atletická škôlka Turany 08.17
Mžky guľa 3 kg Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.42
Mžky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.73
Mžky guľa 3 kg Majtáňová Natália 06 Detská atletická škôlka Turany 06.01
Mžky guľa 3 kg Marušková Sára 07 MŠk Žiar nad Hronom 05.34
Mžky guľa 3 kg Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 05.43
Mžky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 06.92
Mžky kriket Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 32.96
Mžky kriket Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 41.06
Mžky kriket Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 32.82
Mžky kriket Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky kriket Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 17.14
Mžky kriket Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 44.28
Mžky kriket Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky kriket Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.93
Mžky kriket Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky kriket Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 35.78
Mžky kriket Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.89
Mžky kriket Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.36
Mžky kriket Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky kriket Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 37.00
Mžky kriket Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 20.77
Mžky kriket Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 28.76
Mžky kriket Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky kriket Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.10
Mžky kriket Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 33.29
Mžky kriket Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 32.70
Mžky 4 x 60 m kluby Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Mitašová Nataša 06 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Mžky 4 x 60 m kluby Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina