<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva, Banská Bystrica, 16. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.65
Žci 60 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.76
Žci 60 m Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 60 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.66
Žci 60 m Bugr Jaroslav 06 ŠK Juventa Žilina
Žci 60 m Duda Ondrej 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci 60 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 07.49
Žci 60 m Frišo Juraj 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 60 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.25
Žci 60 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.47
Žci 60 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 09.27
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 08.13
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.87
Žci 60 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.32
Žci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.65
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 08.58
Žci 60 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 09.04
Žci 60 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 08.99
Žci 60 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.25
Žci 60 m Kováč Martin 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.14
Žci 60 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 08.63
Žci 60 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.05
Žci 60 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.70
Žci 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 07.60
Žci 60 m Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 60 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 08.10
Žci 60 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.87
Žci 60 m Pokrievka Tomáš 05 ŠK Juventa Žilina 09.10
Žci 60 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 07.77
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.64
Žci 60 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21
Žci 60 m Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.52
Žci 60 m Višňovský Michal 06 ŠK Juventa Žilina 09.57
Žci 150 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 18.77
Žci 150 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.02
Žci 150 m Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 26.04
Žci 150 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.73
Žci 150 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 19.25
Žci 150 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 21.13
Žci 150 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 22.90
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 19.81
Žci 150 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 22.1
Žci 150 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 22.26
Žci 150 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.47
Žci 150 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 150 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 22.01
Žci 150 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 22.71
Žci 150 m Kováč Martin 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21.36
Žci 150 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 21.2
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.54
Žci 150 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 19.73
Žci 150 m Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 22.88
Žci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.47
Žci 150 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 22.51
Žci 150 m Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 20.11
Žci 150 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 19.19
Žci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.90
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.00
Žci 150 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 150 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 22.83
Žci 150 m Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica 23.40
Žci 150 m Višňovský Michal 06 ŠK Juventa Žilina 24.14
Žci 300 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 44.34
Žci 300 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 40.27
Žci 300 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 300 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 43.47
Žci 300 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 41.46
Žci 300 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 300 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 48.16
Žci 800 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 800 m Frišo Juraj 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 800 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.75
Žci 800 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.03
Žci 800 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 800 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 2:31.79
Žci 800 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 2:15.07
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:31.97
Žci 3000 m Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica 11:25.76
Žci 3000 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 14:08.34
Žci 3000 m Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica 14:56.01
Žci 3000 m Macko Peter 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 3000 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 14:04.87
Žci 3000 m Šváb Matej 06 AK Mostáreň Brezno
Žci 100 m pr. 83,8 Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 20.89
Žci 100 m pr. 83,8 Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.20
Žci 100 m pr. 83,8 Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.16
Žci 100 m pr. 83,8 Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 20.40
Žci 100 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.53
Žci 100 m pr. 83,8 Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 23.24
Žci 100 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.02
Žci 300 m pr. 76,2 Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Bugr Jaroslav 06 ŠK Juventa Žilina
Žci 300 m pr. 76,2 Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 49.43
Žci 300 m pr. 76,2 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 300 m pr. 76,2 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 56.99
Žci 300 m pr. 76,2 Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Pokrievka Tomáš 05 ŠK Juventa Žilina 58.70
Žci 1500 m pr. 76,2 Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 1500 m pr. 76,2 Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 6:30.26
Žci 1500 m pr. 76,2 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 1500 m pr. 76,2 Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 1500 m pr. 76,2 Pokrievka Tomáš 05 ŠK Juventa Žilina
Žci chôdza 3000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 3000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:24.84
Žci chôdza 3000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:47.12
Žci chôdza 3000 m Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 25:21.43
Žci chôdza 3000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 14:20.72
Žci chôdza 3000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 14:54.18
Žci chôdza 3000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:31.76
Žci výška Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 135
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Žci výška Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 160
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Žci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 602
Žci diaľka Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 446
Žci diaľka Bugr Jaroslav 06 ŠK Juventa Žilina 412
Žci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 504
Žci diaľka Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 414
Žci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 469
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 431
Žci diaľka Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 494
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 434
Žci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 460
Žci diaľka Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 520
Žci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci diaľka Višňovský Michal 06 ŠK Juventa Žilina 397
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 10.94
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.98
Žci guľa 4 kg Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 06.50
Žci guľa 4 kg Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 11.12
Žci disk 1 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 33.65
Žci disk 1 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.96
Žci disk 1 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.88
Žci disk 1 kg Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 22.32
Žci kladivo 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.84
Žci kladivo 4 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 25.92
Žci oštep 600 g Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 29.00
Žci oštep 600 g Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.73
Žci oštep 600 g Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci oštep 600 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 21.94
Žci oštep 600 g Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 31.35
Žci oštep 600 g Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žci oštep 600 g Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.76
Žci oštep 600 g Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 19.62
Žci oštep 600 g Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.59
Žci 4 x 60 m kluby Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.88
Žky 60 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.6
Žky 60 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 08.0
Žky 60 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 09.74
Žky 60 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 09.14
Žky 60 m Drevenáková Klára 04 AO Olympia Považská Bystrica 09.59
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.69
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Žky 60 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.08
Žky 60 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 10.51
Žky 60 m Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 09.32
Žky 60 m Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 09.26
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 08.06
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.82
Žky 60 m Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.51
Žky 60 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 08.5
Žky 60 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.47
Žky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.59
Žky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.61
Žky 60 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93
Žky 60 m Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.49
Žky 60 m Krainová Kristína 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
Žky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.8
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.41
Žky 60 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 09.61
Žky 60 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.91
Žky 60 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 08.9
Žky 60 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 09.97
Žky 60 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.13
Žky 60 m Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.91
Žky 60 m Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica 08.55
Žky 60 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 10.95
Žky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.5
Žky 60 m Pohančaníková Martina 04 AK Mostáreň Brezno 09.50
Žky 60 m Račková Petra 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.51
Žky 60 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.13
Žky 60 m Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.28
Žky 60 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 09.08
Žky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.25
Žky 60 m Svinčáková Laura 07 AK Mostáreň Brezno 10.11
Žky 60 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.60
Žky 60 m Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina 08.94
Žky 60 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
Žky 60 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.24
Žky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 10.27
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.13
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Žky 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Žky 60 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 08.4
Žky 60 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 09.09
Žky 60 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.44
Žky 150 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 21.15
Žky 150 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 25.4
Žky 150 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 20.51
Žky 150 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 20.05
Žky 150 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 21.31
Žky 150 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.10
Žky 150 m Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 22.07
Žky 150 m Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 23.56
Žky 150 m Drevenáková Klára 04 AO Olympia Považská Bystrica 24.48
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.32
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.28
Žky 150 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.99
Žky 150 m Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 23.29
Žky 150 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 21.74
Žky 150 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 20.33
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 21.53
Žky 150 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 21.43
Žky 150 m Jechová Hana 05 AK Mostáreň Brezno 25.38
Žky 150 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 22.35
Žky 150 m Jurenová Vanesa 04 TJ Orava Dolný Kubín 24.74
Žky 150 m Kaliská Barbora 04 AK Mostáreň Brezno 25.47
Žky 150 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 20.96
Žky 150 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.11
Žky 150 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.44
Žky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 21.88
Žky 150 m Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 24.32
Žky 150 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 19.22
Žky 150 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 23.96
Žky 150 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 23.19
Žky 150 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 22.41
Žky 150 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 22.32
Žky 150 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 25.81
Žky 150 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 25.06
Žky 150 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 24.15
Žky 150 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.42
Žky 150 m Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.60
Žky 150 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 25.84
Žky 150 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.43
Žky 150 m Papicskasová Ema 05 ŠK Juventa Žilina 22.26
Žky 150 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 21.30
Žky 150 m Račková Petra 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23.58
Žky 150 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.99
Žky 150 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 23.50
Žky 150 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 20.70
Žky 150 m Sedliaková Katarína 04 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 150 m Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.02
Žky 150 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 20.48
Žky 150 m Smolková Ema 04 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 150 m Svinčáková Laura 07 AK Mostáreň Brezno 26.10
Žky 150 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 23.93
Žky 150 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.14
Žky 150 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 28.02
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 22.99
Žky 150 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 150 m Želiarová Sofia 08 MŠk Žiar nad Hronom 29.63
Žky 300 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 59.67
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 47.16
Žky 300 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Huťková Henrieta 04 BŠK Banská Bystrica 53.33
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Jechová Hana 05 AK Mostáreň Brezno 52.99
Žky 300 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 54.34
Žky 300 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 42.27
Žky 300 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 47.53
Žky 300 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 46.23
Žky 300 m Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 49.01
Žky 300 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 58.71
Žky 300 m Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom 49.62
Žky 300 m Pohančaníková Martina 04 AK Mostáreň Brezno 53.31
Žky 300 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 45.93
Žky 300 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 45.37
Žky 300 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina 46.58
Žky 300 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 49.53
Žky 300 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 44.01
Žky 300 m Želiarová Aneta 05 MŠk Žiar nad Hronom 56.63
Žky 800 m Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš 2:58.77
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:45.08
Žky 800 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.93
Žky 800 m Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 2:47.69
Žky 800 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:31.18
Žky 800 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Lacová Sofia 05 CVČ Liptovský Mikuláš 2:39.49
Žky 800 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 2:48.82
Žky 800 m Magurová Luisa 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:23.31
Žky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:41.43
Žky 800 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 3:05.51
Žky 800 m Papicskasová Ema 05 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 2:51.45
Žky 2000 m Benčuríková Alica 04 Atletický klub ZTS Martin
Žky 2000 m Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 2000 m Gálusová Pavlína 04 MŠk Žiar nad Hronom 8:40.00
Žky 2000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:31.29
Žky 2000 m Krainová Natália 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 9:24.47
Žky 2000 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 7:57.80
Žky 2000 m Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom 8:39.80
Žky 2000 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 7:38.91
Žky 2000 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 7:51.72
Žky 2000 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 8:10.21
Žky 100m p 76,2-8,2 Baricakova Laura 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.01
Žky 100m p 76,2-8,2 Braciníková Natália 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.59
Žky 100m p 76,2-8,2 Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica 19.53
Žky 100m p 76,2-8,2 Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 19.31
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 19.39
Žky 100m p 76,2-8,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.48
Žky 100m p 76,2-8,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 16.45
Žky 100m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 19.38
Žky 300 m pr. 76,2 Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš 61.85
Žky 300 m pr. 76,2 Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica 58.43
Žky 300 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 60.34
Žky 300 m pr. 76,2 Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Huťková Henrieta 04 BŠK Banská Bystrica 56.48
Žky 300 m pr. 76,2 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 53.06
Žky 300 m pr. 76,2 Lacová Sofia 05 CVČ Liptovský Mikuláš 64.59
Žky 300 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 52.30
Žky 300 m pr. 76,2 Magurová Luisa 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 57.87
Žky 300 m pr. 76,2 Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m pr. 76,2 Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 56.30
Žky 300 m pr. 76,2 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 61.86
Žky 300 m pr. 76,2 Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 48.64
Žky 300 m pr. 76,2 Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 6:48.18
Žky 1500 m pr. 76,2 Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 5:53.15
Žky 1500 m pr. 76,2 Krenželová Vanesa 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 6:11.96
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 6:02.06
Žky 1500 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:01.95
Žky chôdza 3000 m Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:12.49
Žky chôdza 3000 m Bučková Adelina 06 Atletický klub ZTS Martin 21:43.24
Žky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 17:32.93
Žky chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 15:31.36
Žky chôdza 3000 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 19:53.81
Žky chôdza 3000 m Ďurniková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca 21:47.06
Žky chôdza 3000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:26.29
Žky chôdza 3000 m Kurucová Terézia 05 AO Olympia Považská Bystrica 19:18.40
Žky chôdza 3000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:56.64
Žky chôdza 3000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:10.21
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 150
Žky výška Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 135
Žky výška Baricakova Laura 04 AO Olympia Považská Bystrica 135
Žky výška Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 138
Žky výška Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 135
Žky výška Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 156
Žky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 110
Žky výška Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 125
Žky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 133
Žky výška Kurišová Kristína 04 AO Olympia Považská Bystrica 138
Žky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 148
Žky výška Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 135
Žky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Ploransky Anna 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 140
Žky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Žky výška Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Žky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 150
Žky žrď Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 200
Žky žrď Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky žrď Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky diaľka Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 358
Žky diaľka Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 418
Žky diaľka Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 459
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 522
Žky diaľka Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica 356
Žky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 424
Žky diaľka Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 392
Žky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Žky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 353
Žky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Žky diaľka Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 428
Žky diaľka Jurenová Vanesa 04 TJ Orava Dolný Kubín 351
Žky diaľka Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 408
Žky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 437
Žky diaľka Kurišová Kristína 04 AO Olympia Považská Bystrica 364
Žky diaľka Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 449
Žky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 328
Žky diaľka Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 420
Žky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Žky diaľka Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 192
Žky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 430
Žky diaľka Papicskasová Ema 05 ŠK Juventa Žilina 429
Žky diaľka Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 451
Žky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 517
Žky diaľka Ploransky Anna 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 440
Žky diaľka Pohančaníková Martina 04 AK Mostáreň Brezno 336
Žky diaľka Sedliaková Katarína 04 TJ Orava Dolný Kubín 270
Žky diaľka Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 377
Žky diaľka Smolková Ema 04 TJ Orava Dolný Kubín 502
Žky diaľka Svinčáková Laura 07 AK Mostáreň Brezno 322
Žky diaľka Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 312
Žky diaľka Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 443
Žky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 489
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Žky guľa 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.00
Žky guľa 3 kg Bartalská Alžbeta 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 09.62
Žky guľa 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Žky guľa 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.55
Žky guľa 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 10.77
Žky guľa 3 kg Kaliská Barbora 04 AK Mostáreň Brezno 06.27
Žky guľa 3 kg Klabníková Alexandra 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.68
Žky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.73
Žky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.98
Žky guľa 3 kg Lapunikova Sara 04 AO Olympia Považská Bystrica 06.80
Žky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55
Žky guľa 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.36
Žky guľa 3 kg Nikodémová Kristína 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.57
Žky guľa 3 kg Paučová Lea 05 AK Mostáreň Brezno 06.06
Žky guľa 3 kg Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.59
Žky guľa 3 kg Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno
Žky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 06.92
Žky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 19.03
Žky disk 1 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.76
Žky disk 1 kg Bartalská Alžbeta 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 22.64
Žky disk 1 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 15.16
Žky disk 1 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.64
Žky disk 1 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.50
Žky disk 1 kg Lapunikova Sara 04 AO Olympia Považská Bystrica 12.87
Žky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.10
Žky disk 1 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Žky disk 1 kg Nikodémová Kristína 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky disk 1 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.45
Žky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 17.93
Žky kladivo 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 18.33
Žky kladivo 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.07
Žky kladivo 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.74
Žky kladivo 3 kg Ďuratná Sofia 04 AO Olympia Považská Bystrica 14.18
Žky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 24.25
Žky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 16.12
Žky kladivo 3 kg Harvancová Radoslava 05 AO Olympia Považská Bystrica 13.76
Žky kladivo 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.50
Žky kladivo 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.65
Žky kladivo 3 kg Lapunikova Sara 04 AO Olympia Považská Bystrica 17.07
Žky kladivo 3 kg Maceíková Ema 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.65
Žky kladivo 3 kg Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.10
Žky kladivo 3 kg Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.83
Žky oštep 500 g Bartalská Alžbeta 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky oštep 500 g Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 19.29
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.18
Žky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 23.05
Žky oštep 500 g Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.86
Žky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.24
Žky oštep 500 g Jurenová Vanesa 04 TJ Orava Dolný Kubín
Žky oštep 500 g Klabníková Alexandra 04 AO Olympia Považská Bystrica 33.63
Žky oštep 500 g Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.01
Žky oštep 500 g Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 23.12
Žky oštep 500 g Krenželová Vanesa 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.78
Žky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.37
Žky oštep 500 g Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 18.49
Žky oštep 500 g Sedliaková Katarína 04 TJ Orava Dolný Kubín
Žky oštep 500 g Smolková Ema 04 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 4 x 60 m kluby Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 60 m kluby Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
Žky 4 x 60 m kluby Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
Žky 4 x 60 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 60 m kluby Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 60 m kluby Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš (B)
Žky 4 x 60 m kluby Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš (B)
Žky 4 x 60 m kluby Lacová Sofia 05 CVČ Liptovský Mikuláš (B)
Žky 4 x 60 m kluby Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Magurová Luisa 07 CVČ Liptovský Mikuláš (B)
Žky 4 x 60 m kluby Ploransky Anna 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina