<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh, Banská Bystrica, 19. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Nžci 60 m Arpáš Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.45
Nžci 60 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.51
Nžci 60 m Boldiš Richard 08 MŠk Žiar nad Hronom 11.57
Nžci 60 m Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.48
Nžci 60 m Dorot Jakub 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 09.83
Nžci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Nžci 60 m Hassan Simon 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Heretík Ľuboš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 10.05
Nžci 60 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 09.62
Nžci 60 m Kaštiel Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.93
Nžci 60 m Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.28
Nžci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.06
Nžci 60 m Mag Patrik 12 MAC REDOX Lučenec 12.55
Nžci 60 m Ondruš Jakub 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.51
Nžci 60 m Pepich Matej 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.99
Nžci 60 m Piták Jakub 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 10.00
Nžci 60 m Potančok Marek 10 BŠK Banská Bystrica 10.31
Nžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.74
Nžci 60 m Slezák Tom 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.10
Nžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 09.70
Nžci 60 m Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.52
Nžci 60 m Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.56
Nžci 150 m Domiňák Richard 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 24.04
Nžci 150 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 150 m Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 25.36
Nžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.77
Nžci 150 m Pohorelec Lukáš 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 150 m Zboroň Boris 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 25.64
Nžci 600 m Arpáš Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:42.34
Nžci 600 m Arpáš Ondrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:34.75
Nžci 600 m Boldiš Richard 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:29.34
Nžci 600 m Domiňák Richard 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 600 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 2:11.03
Nžci 600 m Gallas Martin 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:22.17
Nžci 600 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 2:14.33
Nžci 600 m Heretík Ľuboš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:19.07
Nžci 600 m Korčok Jakub 09 Atletický klub Krupina
Nžci 600 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.46
Nžci 600 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:32.64
Nžci 600 m Mag Patrik 12 MAC REDOX Lučenec 2:55.80
Nžci 600 m Pepich Matej 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:11.64
Nžci 600 m Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 2:20.17
Nžci 600 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Skočík Samuel 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 600 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 2:18.39
Nžci 600 m Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Nžci 600 m Uhrík Lukáš 09 Atletický klub Krupina 1:59.02
Nžci 1000 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 1000 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 3:44.20
Nžci 1000 m Mikuláš Erik 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 1000 m Potančok Marek 10 BŠK Banská Bystrica 4:09.09
Nžci 1000 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 3:58.40
Nžci chôdza 1000 m Dorot Jakub 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:36.26
Nžci chôdza 1000 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 06:08.12
Nžci chôdza 1000 m Mojžiš Michal 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:42.49
Nžci chôdza 1000 m Zámečník Richard 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:29.3
Nžci výška Arpáš Ondrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci výška Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 100
Nžci výška Meško Marko 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 120
Nžci výška Mikuláš Erik 08 MAC REDOX Lučenec 120
Nžci výška Miškocič Matúš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci výška Ondruš Jakub 08 MŠk Žiar nad Hronom 110
Nžci výška Potančok Marek 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci výška Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec 115
Nžci diaľka z miesta Cimba Jakub 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 350
Nžci diaľka z miesta Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 358
Nžci diaľka z miesta Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 334
Nžci diaľka z miesta Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 332
Nžci diaľka z miesta Korčok Jakub 09 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka z miesta Kováč Filip 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka z miesta Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 393
Nžci diaľka z miesta Meško Marko 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 365
Nžci diaľka z miesta Mikuláš Erik 08 MAC REDOX Lučenec 350
Nžci diaľka z miesta Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 344
Nžci diaľka z miesta Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka z miesta Skočík Samuel 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Štubňa Martin 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka z miesta Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Uhrík Lukáš 09 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Boldiš Richard 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Cimba Jakub 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.29
Nžci kriket Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.15
Nžci kriket Dorot Jakub 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 30.30
Nžci kriket Hassan Simon 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 34.56
Nžci kriket Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Kaštiel Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.04
Nžci kriket Korčok Jakub 09 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Kováč Filip 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 33.59
Nžci kriket Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.72
Nžci kriket Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec 28.13
Nžci kriket Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Mag Patrik 12 MAC REDOX Lučenec 10.28
Nžci kriket Miškocič Matúš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci kriket Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 34.70
Nžci kriket Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 35.26
Nžci kriket Piták Jakub 09 AK Svetlošák Banská Bystrica 28.53
Nžci kriket Pohorelec Lukáš 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci kriket Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.34
Nžci kriket Štubňa Martin 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.36
Nžci kriket Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.50
Nžci kriket Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.70
Nžci kriket Zboroň Boris 09 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Domiňák Richard 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Heretík Ľuboš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Korčok Jakub 09 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 4 x 60 m kluby Meško Marko 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Miškocič Matúš 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 4 x 60 m kluby Piták Branislav 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Piták Jakub 09 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Pohorelec Lukáš 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 4 x 60 m kluby Skočík Samuel 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Uhrík Lukáš 09 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Nžci 4 x 60 m kluby Zboroň Boris 09 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžky 60 m Bartošová Vladimíra 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Bartovičová Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.39
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.63
Nžky 60 m Dzurová Karin 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Dzurová Sára 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.53
Nžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.76
Nžky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.26
Nžky 60 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.95
Nžky 60 m Kocsíková Viktória 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Kováčová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Kubínyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.49
Nžky 60 m Liškayova Zdenka 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 10.32
Nžky 60 m Paľovčiková Lea 09 BŠK Banská Bystrica 11.24
Nžky 60 m Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.75
Nžky 60 m Pivarčiová Ema 08 MAC REDOX Lučenec 12.82
Nžky 60 m Slašťanová Nella 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.26
Nžky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.81
Nžky 60 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 09.26
Nžky 60 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 09.41
Nžky 60 m Švecová Júlia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Ticháková Katarína 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Tóthova Zina 08 BŠK Banská Bystrica 09.83
Nžky 60 m Turtáková Erika 09 MAC REDOX Lučenec 10.03
Nžky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.90
Nžky 150 m Arpášová Dorota 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Fronková Adela 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Fronková Michaela 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.76
Nžky 150 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.9
Nžky 150 m Hvorecká Lívia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Kubincová Zara 08 MAC REDOX Lučenec 27.73
Nžky 150 m Mikušová Michaela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 23.35
Nžky 150 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 25.33
Nžky 150 m Slovíková Diana 08 AK Svetlošák Banská Bystrica
Nžky 150 m Švecová Paulína 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 24.6
Nžky 150 m Zaťková Saskia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Želiarová Sofia 08 MŠk Žiar nad Hronom 29.63
Nžky 600 m Arpášová Dorota 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2:15.95
Nžky 600 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:20.04
Nžky 600 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Dúchajova Simonka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.45
Nžky 600 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.48
Nžky 600 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 2:23.47
Nžky 600 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:06.91
Nžky 600 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Kocsíková Viktória 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Kubínyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.73
Nžky 600 m Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 2:22.40
Nžky 600 m Paľovčiková Lea 09 BŠK Banská Bystrica 2:25.78
Nžky 600 m Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Pivarčiová Ema 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 2:00.59
Nžky 600 m Ticháková Katarína 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Turtáková Erika 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 1000 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 4:13.42
Nžky 1000 m Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 4:31.56
Nžky 1000 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 1000 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 1000 m Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky 1000 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 4:15.58
Nžky 1000 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 1000 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 3:52.47
Nžky chôdza 1000 m Bartovičová Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26.64
Nžky chôdza 1000 m Dohnanová Silvia 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:49.62
Nžky chôdza 1000 m Gombalová Jasminka 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:46.12
Nžky chôdza 1000 m Knoppová Nina 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55.3
Nžky chôdza 1000 m Kováčiková Anna 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Kováčiková Ema 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:31.2
Nžky chôdza 1000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:57.14
Nžky chôdza 1000 m Škvarková Ema 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:06.80
Nžky výška Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 131
Nžky výška Guevara Matilda 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115
Nžky výška Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 110
Nžky výška Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 100
Nžky výška Slovíková Diana 08 AK Svetlošák Banská Bystrica 125
Nžky výška Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky výška Tóthova Zina 08 BŠK Banská Bystrica 110
Nžky výška Zaťková Saskia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky výška Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 120
Nžky diaľka z miesta Baranová Tamara 09 BŠK Banská Bystrica 323
Nžky diaľka z miesta Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 374
Nžky diaľka z miesta Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 350
Nžky diaľka z miesta Guevara Matilda 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z miesta Kucejová Michaela 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z miesta Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 282
Nžky diaľka z miesta Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Michalová Lea 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Mikušová Michaela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z miesta Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 294
Nžky diaľka z miesta Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z miesta Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Arpášová Dorota 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.32
Nžky kriket Baranová Tamara 09 BŠK Banská Bystrica 19.01
Nžky kriket Bartošová Vladimíra 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Dohnanová Silvia 08 BŠK Banská Bystrica 14.54
Nžky kriket Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.99
Nžky kriket Hvorecká Lívia 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 28.79
Nžky kriket Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Kocsíková Viktória 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Kováčová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Kubincová Zara 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Kucejová Michaela 08 MAC REDOX Lučenec 20.69
Nžky kriket Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.47
Nžky kriket Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Michalová Lea 08 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 23.39
Nžky kriket Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 20.31
Nžky kriket Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Slašťanová Nella 11 MŠk Žiar nad Hronom 10.03
Nžky kriket Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 12.25
Nžky kriket Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec 22.76
Nžky kriket Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Švecová Paulína 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Ticháková Katarína 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Turtáková Erika 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Želiarová Sofia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby Baranová Tamara 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Bartošová Vladimíra 08 MAC REDOX Lučenec (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Dohnanová Silvia 08 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Hvorecká Lívia 08 MAC REDOX Lučenec (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica (D)
Nžky 4 x 60 m kluby Kubincová Zara 08 MAC REDOX Lučenec (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kucejová Michaela 08 MAC REDOX Lučenec (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Michalová Lea 08 BŠK Banská Bystrica (D)
Nžky 4 x 60 m kluby Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Paľovčiková Lea 09 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Pivarčiová Ema 08 MAC REDOX Lučenec (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Tóthova Zina 08 BŠK Banská Bystrica (D)