<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever, Martin, 18. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Nžci 60 m Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Blaho Tomáľ 10 Atletický klub ZTS Martin 10.98
Nžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 09.00
Nžci 60 m Crkoň Jozef 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin 10.72
Nžci 60 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.86
Nžci 60 m Gjabel Juraj 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Haderka Eduard 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci 60 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.26
Nžci 60 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 11.30
Nžci 60 m Kasper Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 09.77
Nžci 60 m Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 10.52
Nžci 60 m Šugár Leonard 08 ŠK Juventa Žilina 10.01
Nžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.76
Nžci 60 m Urík Matej 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Urík Richard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 11.08
Nžci 150 m Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m Doležal Samuel 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci 150 m Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 23.84
Nžci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 24.63
Nžci 150 m Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci 150 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina 24.74
Nžci 150 m Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin 31.61
Nžci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 24.34
Nžci 600 m Bauček Samuel 08 Atletický oddiel Žilina
Nžci 600 m Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Doležal Samuel 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci 600 m Gjabel Juraj 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Habuda Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Kasper Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:04.53
Nžci 600 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 2:15.55
Nžci 600 m Krišica Sebastian 08 Atletický klub ZZO Čadca 2:19.36
Nžci 600 m Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci 600 m Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina 2:13.39
Nžci 600 m Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin 2:32.02
Nžci 600 m Nečeda Matúš 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:37.43
Nžci 600 m Orolín Nicolas 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci 600 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 2:21.15
Nžci 600 m Slezák Adrián 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci 600 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Vojtek Radoslav 08 ŠK Juventa Žilina 2:16.17
Nžci 600 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 2:17.39
Nžci 600 m Zverec Adam 08 Atletický klub ZZO Čadca 2:19.48
Nžci 1000 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:33.59
Nžci 1000 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 4:29.01
Nžci 1000 m Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica 4:30.94
Nžci 1000 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 1000 m Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 4:08.25
Nžci 1000 m Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci výška Haľama Richard 08 AC Victoria Turany nad Váhom 105
Nžci výška Keveš Kristián 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci výška Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 115
Nžci diaľka z miesta Bauček Samuel 08 Atletický oddiel Žilina
Nžci diaľka z miesta Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka z miesta Habuda Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Haľama Richard 08 AC Victoria Turany nad Váhom 383
Nžci diaľka z miesta Keveš Kristián 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci diaľka z miesta Krišica Sebastian 08 Atletický klub ZZO Čadca 343
Nžci diaľka z miesta Markovič Filip 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z miesta Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 353
Nžci diaľka z miesta Nečeda Matúš 09 Atletický klub ZZO Čadca 258
Nžci diaľka z miesta Orolín Nicolas 10 AC Victoria Turany nad Váhom 329
Nžci diaľka z miesta Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z miesta Slezák Adrián 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci diaľka z miesta Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 335
Nžci diaľka z miesta Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 374
Nžci diaľka z miesta Vojtek Radoslav 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z miesta Zverec Adam 08 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci kriket Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 36.33
Nžci kriket Brozman Leo 08 Atletický klub ZTS Martin
Nžci kriket Haderka Eduard 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci kriket Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 33.94
Nžci kriket Kasper Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.35
Nžci kriket Markovič Filip 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 24.88
Nžci kriket Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica 28.74
Nžci kriket Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 26.54
Nžci kriket Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina 37.43
Nžci kriket Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Šugár Leonard 08 ŠK Juventa Žilina 39.66
Nžci kriket Urík Matej 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Urík Richard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36.47
Nžci 4 x 60 m kluby Bauček Samuel 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Doležal Samuel 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Gjabel Juraj 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Habuda Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Haderka Eduard 10 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Haľama Richard 08 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Keveš Kristián 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Markovič Filip 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Orolín Nicolas 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šugár Leonard 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Urík Matej 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Urík Richard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Vojtek Radoslav 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina (B)
Nžky 60 m Balogová Barbora 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 60 m Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina 11.25
Nžky 60 m Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 60 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.76
Nžky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 10.34
Nžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 10.76
Nžky 60 m Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Janíčková Alexandra 09 Atletický oddiel Žilina 12.74
Nžky 60 m Kacianová Zorka 09 Atletický oddiel Žilina 11.20
Nžky 60 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 60 m Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.64
Nžky 60 m Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin 12.03
Nžky 60 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.41
Nžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.94
Nžky 60 m Ratkošová Nela 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 60 m Syčová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 10.54
Nžky 60 m Trepáčová Tamara 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin 12.18
Nžky 60 m Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Závodská Terezka 09 Atletický oddiel Žilina 11.40
Nžky 150 m Calíková Tamara 10 AC Victoria Turany nad Váhom 28.97
Nžky 150 m Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 150 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.00
Nžky 150 m Holková Nikola 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 150 m Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.68
Nžky 150 m Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.63
Nžky 150 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 25.60
Nžky 150 m Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27.93
Nžky 150 m Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 150 m Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 28.99
Nžky 150 m Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Stráňovská Sofia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m Šichtová Adriana 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin 25.76
Nžky 150 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 27.44
Nžky 600 m Balogová Barbora 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:01.52
Nžky 600 m Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 2:11.69
Nžky 600 m Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom 2:41.02
Nžky 600 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.76
Nžky 600 m Janíčková Alexandra 09 Atletický oddiel Žilina 2:41.65
Nžky 600 m Kacianová Zorka 09 Atletický oddiel Žilina 3:01.62
Nžky 600 m Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 600 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 600 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 2:18.15
Nžky 600 m Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin 2:45.22
Nžky 600 m Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:20.66
Nžky 600 m Madarová Elizabeth 08 ŠK Juventa Žilina 2:10.49
Nžky 600 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 600 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 2:21.46
Nžky 600 m Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Syčová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 600 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 2:18.93
Nžky 600 m Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 600 m Závodská Terezka 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 1000 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 1000 m Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 1000 m Ratkošová Nela 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 1000 m Stráňovská Sofia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 1000 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin 3:43.23
Nžky 1000 m Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Calíková Tamara 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky chôdza 1000 m Holková Nikola 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky chôdza 1000 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 7:35.06
Nžky chôdza 1000 m Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky chôdza 1000 m Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom 08:04.66
Nžky chôdza 1000 m Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 08:13.70
Nžky chôdza 1000 m Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom 07:45.24
Nžky výška Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 120
Nžky výška Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom 110
Nžky výška Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Nžky výška Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 100
Nžky výška Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 125
Nžky výška Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 120
Nžky výška Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky výška Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 100
Nžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Nžky výška Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina 100
Nžky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 105
Nžky výška Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky výška Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky výška Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom 100
Nžky diaľka z miesta Badžgoňová Karolína 10 Atletický klub ZZO Čadca 263
Nžky diaľka z miesta Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 383
Nžky diaľka z miesta Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Čorejová Michaela 09 Atletický oddiel Žilina 300
Nžky diaľka z miesta Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 365
Nžky diaľka z miesta Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 340
Nžky diaľka z miesta Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom 358
Nžky diaľka z miesta Krišicová Tamara 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky diaľka z miesta Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Malíková Zoja 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z miesta Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Seduchová Nina 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z miesta Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z miesta Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z miesta Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.93
Nžky kriket Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.76
Nžky kriket Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 32.62
Nžky kriket Madarová Elizabeth 08 ŠK Juventa Žilina 30.58
Nžky kriket Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Seduchová Nina 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 14.98
Nžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Trepáčová Tamara 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 27.78
Nžky kriket Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 25.46
Nžky 4 x 60 m kluby Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Brozová Ela 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Calíková Tamara 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Čorejová Michaela 09 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kacianová Zorka 09 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Madarová Elizabeth 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Ratkošová Nela 10 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Seduchová Nina 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Stráňovská Sofia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Syčová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Závodská Terezka 09 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B)