<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky, Bratislava, 18. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.45
M 100 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.88
M 100 m Singhoffer Matej 01 ŠK Vital Bratislava 13.09
M 400 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 52.00
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 52.11
M 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 2:05.49
M 800 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 2:08.71
M 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:19.24
M 800 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava
M 800 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:17.44
M 800 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 2:10.67
M guľa 4 kg Školka Frederik 00 ŠK Vital Bratislava
M oštep 600 g Školka Frederik 00 ŠK Vital Bratislava
Dci 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.13
Dci 100 m Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 12.50
Dci 100 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 11.96
Dci 100 m Hummel Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
Dci 100 m Koreň Kristián 03 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.70
Dci 100 m Kožich Simon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Tedla Michal 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 53.19
Dci 400 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.01
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 53.20
Dci 400 m Kožich Simon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 57.73
Dci 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.03
Dci 800 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 2:11.50
Dci 800 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:03.64
Dci 800 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci diaľka Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 566
Dci diaľka Bezručka Adam 03 ŠK Vital Bratislava 564
Dci diaľka Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 571
Dci diaľka Tedla Michal 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Bezručka Adam 03 ŠK Vital Bratislava 10.52
Dci guľa 5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.67
Dci guľa 5 kg Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 11.74
Dci guľa 5 kg Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Hummel Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.86
Dci guľa 5 kg Koreň Kristián 03 Naša atletika Bratislava 05.65
Dci guľa 5 kg Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 11.19
Dci guľa 5 kg Tedla Michal 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci oštep 700 g Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.19
Dci oštep 700 g Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 33.95
Dci oštep 700 g Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci oštep 700 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 39.07
Žci 60 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 08.25
Žci 60 m Barilla Arne 04 Naša atletika Bratislava 09.67
Žci 60 m Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 07.86
Žci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 09.50
Žci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 07.32
Žci 60 m Gál Adam 06 AK Slávia UK Bratislava 09.33
Žci 60 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 07.88
Žci 60 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 07.66
Žci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava 08.36
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.82
Žci 60 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 08.27
Žci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 08.15
Žci 60 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika Bratislava 09.16
Žci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.42
Žci 60 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky 07.73
Žci 150 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 150 m Barilla Arne 04 Naša atletika Bratislava 21.33
Žci 150 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.67
Žci 150 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 20.09
Žci 150 m Gál Adam 06 AK Slávia UK Bratislava 22.72
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 18.74
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 21.07
Žci 150 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.93
Žci 150 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.77
Žci 150 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika Bratislava 21.69
Žci 150 m Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.31
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.11
Žci 150 m Vlnieška Šimon 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 150 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky 18.99
Žci 300 m Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.41
Žci 300 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 40.45
Žci 300 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.53
Žci 300 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 42.67
Žci 300 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 44.09
Žci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.47
Žci 800 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 2:44.73
Žci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 164
Žci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 181
Žci výška Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 159
Žci výška Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 163
Žci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 160
Žci diaľka Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 401
Žci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 530
Žci diaľka Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci diaľka Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 409
Žci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 626
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 458
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 580
Žci diaľka Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 529
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava 526
Žci diaľka Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 511
Žci guľa 4 kg Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.66
Žci guľa 4 kg Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 10.21
Žci guľa 4 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 11.12
Žci oštep 600 g Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 14.95
Žci 4 x 60 m kluby Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Ž 100 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 14.95
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.63
Ž 400 m Dospelová Michaela 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 800 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 2:16.59
Ž oštep 800 g Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava
Dky 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.13
Dky 100 m Górová Natália 02 AK Slávia UK Bratislava 16.07
Dky 100 m Guštafíková Alexandra 02 ŠK Vital Bratislava 15.02
Dky 100 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 14.06
Dky 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.70
Dky 100 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 100 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 13.49
Dky 100 m Plichtová Patrícia 03 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Rumanovičová Terézia 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72
Dky 100 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava 15.29
Dky 800 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:35.87
Dky 800 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:36.00
Dky 800 m Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:53.42
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 484
Dky diaľka Plichtová Patrícia 03 Naša atletika Bratislava 461
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 488
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Dky guľa 3 kg Nagyová Kristína 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 05.51
Dky guľa 3 kg Rumanovičová Terézia 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky oštep 500 g Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 31.29
Dky oštep 500 g Straková Adriana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.16
Dky oštep 500 g Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.97
Žky 60 m Antošová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 09.11
Žky 60 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.58
Žky 60 m Beková Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.07
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 09.10
Žky 60 m Dolníková Nina 05 Naša atletika Bratislava 08.92
Žky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 11.17
Žky 60 m Ďurmeková Adela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.61
Žky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.01
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.49
Žky 60 m Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.87
Žky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.14
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 09.05
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.83
Žky 60 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 08.89
Žky 60 m Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava 09.92
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.82
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava 09.41
Žky 60 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.59
Žky 60 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.43
Žky 60 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 08.74
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 09.86
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35
Žky 60 m Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 08.65
Žky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.23
Žky 60 m Slobodová Emma 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.12
Žky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 08.94
Žky 60 m Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 08.99
Žky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 08.53
Žky 60 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 08.71
Žky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 08.38
Žky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 08.41
Žky 60 m Vozárová Lenka 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60
Žky 60 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.74
Žky 60 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.41
Žky 150 m Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.83
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.94
Žky 150 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 21.09
Žky 150 m Dolníková Nina 05 Naša atletika Bratislava 21.63
Žky 150 m Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.66
Žky 150 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 22.36
Žky 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 21.06
Žky 150 m Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.84
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.77
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.28
Žky 150 m Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava 24.47
Žky 150 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava 23.84
Žky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.70
Žky 150 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 21.22
Žky 150 m Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.87
Žky 300 m Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.79
Žky 300 m Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Hubertová Danka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.03
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 47.85
Žky 300 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 300 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.22
Žky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 46.25
Žky 800 m Pašúthová Dominika 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 800 m Šujanová Elena 05 AK Slávia UK Bratislava 3:01.91
Žky výška Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 138
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 144
Žky výška Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 135
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 442
Žky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 479
Žky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 517
Žky diaľka Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 316
Žky diaľka Ďurmeková Adela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 376
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 453
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 482
Žky diaľka Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava 328
Žky diaľka Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 399
Žky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 476
Žky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 392
Žky diaľka Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 464
Žky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 401
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 449
Žky diaľka Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 378
Žky diaľka Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 450
Žky diaľka Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava 293
Žky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 430
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 466
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 489
Žky guľa 3 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 07.36
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 Naša atletika Bratislava 08.68
Žky guľa 3 kg Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 06.64
Žky guľa 3 kg Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 08.57
Žky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.12
Žky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 22.53
Žky oštep 500 g Bankošová Barbora 05 Naša atletika Bratislava 17.46
Žky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 26.35
Žky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 25.84
Žky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.60
Žky oštep 500 g Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 28.06
Žky oštep 500 g Šárkányová Viktória 04 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Antošová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Beková Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Vozárová Lenka 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava