<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-AZB mladšieho a staršieho žiactva, Bratislava, 8. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Belluš Martin 04 Naša atletika 07.86
Žci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 08.36
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.82
Žci 60 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 08.33
Žci 60 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika 09.16
Žci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika 08.42
Žci 60 m Zatloukal David 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.80
Žci 150 m Barilla Arne 04 Naša atletika 21.77
Žci 150 m Belluš Martin 04 Naša atletika 18.44
Žci 150 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.67
Žci 150 m Federič Filip 04 Naša atletika 17.28
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 21.57
Žci 150 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.93
Žci 150 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.05
Žci 150 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.31
Žci 150 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika 21.69
Žci 150 m Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.17
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.11
Žci 300 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 40.99
Žci 300 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.63
Žci 300 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 41.16
Žci 300 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.59
Žci 300 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 45.57
Žci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.47
Žci 800 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:07.36
Žci 800 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 3000 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava
Žci 100 m pr. 83,8 Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 15.07
Žci 100 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 15.35
Žci 100 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 15.14
Žci 100 m pr. 83,8 Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 150
Žci výška Kotrla Timotej 04 Atletický klub AC Malacky 150
Žci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 140
Žci diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 508
Žci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 626
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 578
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika 505
Žci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 402
Žci diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 428
Žci diaľka Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 472
Žci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika 495
Žci diaľka Zatloukal David 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci guľa 4 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 11.12
Žci guľa 4 kg Rusnák Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.68
Žci disk 1 kg Aidi Godfred Matthew 04 ŠK Vital Bratislava
Žci disk 1 kg Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 33.59
Žci disk 1 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 33.98
Žci disk 1 kg Rusnák Richard 04 ŠK Vital Bratislava 21.45
Žci kladivo 4 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 27.72
Žci kladivo 4 kg Rusnák Richard 04 ŠK Vital Bratislava 16.09
Žci oštep 600 g Aidi Godfred Matthew 04 ŠK Vital Bratislava 29.08
Žci oštep 600 g Barilla Arne 04 Naša atletika 24.74
Žci oštep 600 g Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika
Žci 4 x 60 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika
Žci 4 x 60 m kluby Majerčík Matúš 04 Naša atletika
Žci 4 x 60 m kluby Šutý Štefan 04 Naša atletika
Mžci 60 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.22
Mžci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.96
Mžci 60 m Gál Adam 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.52
Mžci 60 m Giertl Šimon 07 Naša atletika 09.41
Mžci 60 m Košťál Matúš 07 Naša atletika 10.5
Mžci 60 m Kuzmický Tomáš 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika 10.15
Mžci 60 m Pavlík Samuel 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.86
Mžci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Mžci 60 m Polák Fedor 07 Naša atletika 09.06
Mžci 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 09.00
Mžci 60 m Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.55
Mžci 150 m Belluš Samo 07 Naša atletika 22.58
Mžci 150 m Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.06
Mžci 150 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 23.15
Mžci 150 m Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.10
Mžci 150 m Gajdoš Martin 07 Naša atletika
Mžci 150 m Gál Adam 06 AK Slávia UK Bratislava 22.72
Mžci 150 m Košťál Matúš 07 Naša atletika 25.52
Mžci 150 m Meško Tomáš 07 Naša atletika 23.27
Mžci 150 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci 150 m Pavlík Samuel 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 150 m Polák Fedor 07 Naša atletika
Mžci 150 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.54
Mžci 600 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:50.42
Mžci 600 m Gajdoš Martin 07 Naša atletika 2:15.5
Mžci 600 m Giertl Šimon 07 Naša atletika 2:02.27
Mžci 600 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 1:57.42
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 01.45 1:45.02
Mžci 600 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:08.05
Mžci 60m p 76,2-7,5 Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 13.46
Mžci výška Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci výška Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 120
Mžci diaľka Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 415
Mžci diaľka Belluš Samo 07 Naša atletika 420
Mžci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 382
Mžci diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 403
Mžci diaľka Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 448
Mžci diaľka Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 394
Mžci diaľka Kuzmický Tomáš 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci diaľka Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 333
Mžci diaľka Meško Tomáš 07 Naša atletika 417
Mžci diaľka Minárik Martin 07 Naša atletika
Mžci diaľka Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 377
Mžci diaľka Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 435
Mžci diaľka Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 356
Mžci diaľka Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 318
Mžci guľa 3 kg Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 07.26
Mžci kriket Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 29.61
Mžci kriket Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci kriket Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 44.01
Mžci kriket Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 38.39
Mžci kriket Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 43.51
Mžci kriket Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.64
Mžci kriket Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.79
Mžci 4 x 60 m kluby Belluš Samo 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Giertl Šimon 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Meško Tomáš 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Pavlík Samuel 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Polák Fedor 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Antošová Zuzana 05 Naša atletika 08.97
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.09
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Žky 60 m Dávidová Laura 04 Naša atletika 09.82
Žky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika 09.33
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 09.06
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.83
Žky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.59
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.88
Žky 60 m Kováčová Nela 05 AK Slávia UK Bratislava 09.08
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 08.59
Žky 60 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.12
Žky 60 m Moróczová Nataša 04 AK Inter-SC Bratislava 09.95
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika 09.86
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35
Žky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 08.94
Žky 60 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60
Žky 150 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 23.41
Žky 150 m Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.43
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.73
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.49
Žky 150 m Feglová Karolína 05 Naša atletika
Žky 150 m Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 22.24
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.47
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.28
Žky 150 m Kováčová Nela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.62
Žky 150 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Moróczová Nataša 04 AK Inter-SC Bratislava 25.45
Žky 150 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.79
Žky 150 m Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.78
Žky 150 m Šujanová Elena 05 AK Slávia UK Bratislava 24.00
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 20.44
Žky 150 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.44
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.72
Žky 300 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 47.77
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 49.64
Žky 300 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 44.20
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.13
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 47.02
Žky 800 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:03.04
Žky 800 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 2:30.96
Žky 100m p 76,2-8,2 Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.89
Žky 100m p 76,2-8,2 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 17.23
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika 15.06
Žky 100m p 76,2-8,2 Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 17.20
Žky 100m p 76,2-8,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.63
Žky 100m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 146
Žky výška Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 130
Žky výška Veselská Sandra 04 Naša atletika 158
Žky výška Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 140
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 Naša atletika 440
Žky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 469
Žky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 439
Žky diaľka Gallová Karolína 05 Naša atletika 458
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 453
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 463
Žky diaľka Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky
Žky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 454
Žky diaľka Paďourová Karin 05 Naša atletika 370
Žky diaľka Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 434
Žky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 419
Žky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 456
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 430
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 482
Žky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika 534
Žky diaľka Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 407
Žky diaľka Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 479
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 Naša atletika 09.02
Žky guľa 3 kg Dávidová Laura 04 Naša atletika
Žky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.11
Žky disk 1 kg Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 15.75
Žky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 18.69
Žky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 22.53
Žky oštep 500 g Bankošová Barbora 05 Naša atletika
Žky oštep 500 g Dolníková Nina 05 Naša atletika (C) 19.32
Žky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika 26.35
Žky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 25.84
Žky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika 21.00
Žky oštep 500 g Mnichova Ema 05 Naša atletika 20.02
Žky oštep 500 g Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 28.06
Žky 4 x 60 m kluby Antošová Zuzana 05 Naša atletika (C)
Žky 4 x 60 m kluby Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Bankošová Barbora 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika (A)
Žky 4 x 60 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika (A)
Žky 4 x 60 m kluby Dolníková Nina 05 Naša atletika (C)
Žky 4 x 60 m kluby Feglová Karolína 05 Naša atletika (C)
Žky 4 x 60 m kluby Gallová Karolína 05 Naša atletika (B)
Žky 4 x 60 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika (B)
Žky 4 x 60 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika (B)
Žky 4 x 60 m kluby Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika (C)
Žky 4 x 60 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika (B)
Žky 4 x 60 m kluby Paďourová Karin 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika (A)
Žky 4 x 60 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika (A)
Žky 4 x 60 m kluby Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.34
Mžky 60 m Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 60 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.85
Mžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.77
Mžky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.69
Mžky 60 m Horváthová Nicoll 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 60 m Jedináková Karolína 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 60 m Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.38
Mžky 60 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.68
Mžky 60 m Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika 09.77
Mžky 60 m Orechovská Tereza 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 60 m Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 09.12
Mžky 60 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Rychtáriková Anna 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.85
Mžky 60 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.56
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.84
Mžky 60 m Vybíralová Hana 06 AK Slávia UK Bratislava 10.49
Mžky 150 m Dávidová Lívia 06 Naša atletika
Mžky 150 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 23.12
Mžky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 21.13
Mžky 150 m Hubertová Danka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.18
Mžky 150 m Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava 24.70
Mžky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.45
Mžky 150 m Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava 23.54
Mžky 150 m Plavuchová Lucia 06 Naša atletika 24.20
Mžky 150 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 21.26
Mžky 150 m Rychtáriková Anna 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 27.67
Mžky 150 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 23.63
Mžky 150 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžky 150 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.60
Mžky 150 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.82
Mžky 150 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.25
Mžky 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 20.41
Mžky 150 m Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.30
Mžky 150 m Vybíralová Hana 06 AK Slávia UK Bratislava 25.60
Mžky 600 m Fornadeľová Michaela 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:15.50
Mžky 600 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika 2:10.5
Mžky 600 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:02.59
Mžky 600 m Marková Júlia 07 Naša atletika 2:18.2
Mžky 600 m Plavuchová Lucia 06 Naša atletika 2:05.01
Mžky 600 m Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 1:45.00
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bendová Ema 07 Naša atletika 10.01
Mžky 60m p 76,2-7,5 Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.63
Mžky 60m p 76,2-7,5 Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.50
Mžky výška Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 139
Mžky diaľka Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 362
Mžky diaľka Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 534
Mžky diaľka Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky 357
Mžky diaľka Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika 330
Mžky diaľka Hubertová Danka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 374
Mžky diaľka Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 334
Mžky diaľka Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 370
Mžky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 363
Mžky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika 359
Mžky diaľka Orechovská Tereza 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky diaľka Pulková Chiara Christin 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky diaľka Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžky diaľka Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 368
Mžky diaľka Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 372
Mžky diaľka Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 05.46
Mžky guľa 3 kg Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.78
Mžky kriket Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 33.39
Mžky kriket Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky kriket Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Jedináková Karolína 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky kriket Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.38
Mžky kriket Pulková Chiara Christin 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky kriket Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Čaklošová Valentína 06 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Dávidová Lívia 06 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Fornadeľová Michaela 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Majerčíková Tereza 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Marková Júlia 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Plavuchová Lucia 06 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava