<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva, Trenčín, 18. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.28
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.56
Žci 60 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 10.23
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.35
Žci 60 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 08.24
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.77
Žci 60 m Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 08.15
Žci 60 m Fekte Mátyás 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.59
Žci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.00
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 08.21
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.28
Žci 60 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.92
Žci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.37
Žci 60 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 09.46
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 08.27
Žci 60 m Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 07.82
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.22
Žci 60 m Orban Kryštof 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.31
Žci 60 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 08.01
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žci 60 m Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.18
Žci 60 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 08.98
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.71
Žci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.83
Žci 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.68
Žci 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.55
Žci 60 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 09.56
Žci 60 m Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.60
Žci 150 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 20.77
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 21.08
Žci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 22.75
Žci 150 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 21.58
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.50
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 22.74
Žci 150 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 22.12
Žci 150 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.21
Žci 150 m Galaba Jakub 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 150 m Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.56
Žci 150 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 25.84
Žci 150 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce 23.91
Žci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.27
Žci 150 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 23.43
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 19.91
Žci 150 m Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 18.75
Žci 150 m Orban Kryštof 05 Atletický klub Zlaté Moravce 22.11
Žci 150 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 19.29
Žci 150 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 18.95
Žci 150 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.14
Žci 150 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 17.68
Žci 150 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.48
Žci 150 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 22.30
Žci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 21.94
Žci 150 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 23.57
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 18.54
Žci 150 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 18.12
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.80
Žci 150 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 20.17
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 44.99
Žci 300 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 44.55
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 42.62
Žci 300 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica
Žci 300 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.93
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 40.56
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 41.41
Žci 300 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa
Žci 300 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 44.20
Žci 300 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 53.20
Žci 300 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 41.41
Žci 300 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 49.76
Žci 300 m Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.51
Žci 300 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 2:33.39
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:18.07
Žci 800 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:39.48
Žci 800 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 2:15.92
Žci 800 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.37
Žci 800 m Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 800 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:29.31
Žci 800 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 3000 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 3000 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11:00.86
Žci 3000 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 11:13.84
Žci 3000 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra 10:12.93
Žci 3000 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11:30.46
Žci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra
Žci 3000 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra 13:56.46
Žci 3000 m Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa
Žci 3000 m Režnák Tomáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom 12:02.03
Žci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 11:17.03
Žci 100 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19.82
Žci 100 m pr. 83,8 Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 100 m pr. 83,8 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.58
Žci 100 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 18.03
Žci 100 m pr. 83,8 Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.83
Žci 100 m pr. 83,8 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.89
Žci 100 m pr. 83,8 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 22.42
Žci 300 m pr. 76,2 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 61.61
Žci 300 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 49.85
Žci 300 m pr. 76,2 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 49.31
Žci 300 m pr. 76,2 Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.64
Žci 300 m pr. 76,2 Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 53.94
Žci 300 m pr. 76,2 Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m pr. 76,2 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 66.01
Žci 300 m pr. 76,2 Zmatlík Tadeáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:34.40
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:21.05
Žci chôdza 3000 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 22:29.6
Žci chôdza 3000 m Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:14.10
Žci výška Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 140
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 160
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 153
Žci výška Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žci výška Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 145
Žci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 145
Žci výška Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 153
Žci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 166
Žci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 132
Žci výška Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 135
Žci výška Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 225
Žci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci žrď Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 200
Žci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 300
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 220
Žci diaľka Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 489
Žci diaľka Galaba Jakub 05 Atletický klub Zlaté Moravce 376
Žci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 365
Žci diaľka Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 492
Žci diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 445
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 462
Žci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 420
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 519
Žci diaľka Režnák Tomáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom 435
Žci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 556
Žci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 400
Žci diaľka Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Žci diaľka Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 399
Žci diaľka Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 419
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 456
Žci diaľka Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci diaľka Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 471
Žci guľa 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 08.95
Žci guľa 4 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 11.66
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.51
Žci guľa 4 kg Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.63
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 12.49
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 11.13
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.37
Žci guľa 4 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Repta Róbert Milan 04 CVČ Brezová pod Bradlom 09.51
Žci guľa 4 kg Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci guľa 4 kg Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.82
Žci disk 1 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 44.55
Žci disk 1 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 23.30
Žci disk 1 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.35
Žci disk 1 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.46
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 31.22
Žci disk 1 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 15.18
Žci disk 1 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci disk 1 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 21.20
Žci disk 1 kg Sedlák Peter 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci disk 1 kg Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci disk 1 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 30.89
Žci kladivo 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 24.59
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 24.60
Žci kladivo 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 29.86
Žci kladivo 4 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 13.99
Žci kladivo 4 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.56
Žci kladivo 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 30.21
Žci kladivo 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 25.05
Žci kladivo 4 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 23.11
Žci kladivo 4 kg Zmatlík Tadeáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom 24.13
Žci oštep 600 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 18.65
Žci oštep 600 g Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci oštep 600 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 34.90
Žci oštep 600 g Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.27
Žci oštep 600 g Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky 18.40
Žci oštep 600 g Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 13.56
Žci oštep 600 g Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra
Žci oštep 600 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 41.56
Žci oštep 600 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 39.57
Žci oštep 600 g Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Žci oštep 600 g Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 31.58
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 29.60
Žci oštep 600 g Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 18.80
Žci oštep 600 g Zmatlík Tadeáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom 13.80
Žci oštep 600 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 29.54
Žci 4 x 60 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 60 m kluby Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Galaba Jakub 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 60 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 60 m kluby Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Orban Kryštof 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 60 m kluby Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Režnák Tomáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.70
Žky 60 m Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky 09.12
Žky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 10.20
Žky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.53
Žky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 08.94
Žky 60 m Beňová Eva 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 60 m Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 09.40
Žky 60 m Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 11.22
Žky 60 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 09.57
Žky 60 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 09.96
Žky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Žky 60 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.01
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.69
Žky 60 m Gahurová Miriam 06 AK Junior Holič 09.95
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.39
Žky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 08.77
Žky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 09.94
Žky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 09.87
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.90
Žky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.87
Žky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.29
Žky 60 m Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.81
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.75
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.68
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žky 60 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 10.23
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.53
Žky 60 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 10.11
Žky 60 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.80
Žky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.59
Žky 60 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 09.64
Žky 60 m Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 08.94
Žky 60 m Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 09.63
Žky 60 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 09.21
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.62
Žky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.15
Žky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.81
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.08
Žky 60 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.39
Žky 60 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.29
Žky 60 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 10.65
Žky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.69
Žky 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.88
Žky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.54
Žky 60 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.99
Žky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.44
Žky 60 m Reháková Karolína 07 AK Junior Holič 12.11
Žky 60 m Rendeková Tamara 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.89
Žky 60 m Rosinská Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky 60 m Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 09.32
Žky 60 m Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom 09.11
Žky 60 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 09.76
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 09.06
Žky 60 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 09.27
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.67
Žky 60 m Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.55
Žky 60 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 09.19
Žky 60 m Vajdová Tamara 07 AK Junior Holič
Žky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 09.45
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.88
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.10
Žky 60 m Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 09.17
Žky 60 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.59
Žky 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 21.14
Žky 150 m Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky 22.32
Žky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 21.78
Žky 150 m Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica 23.56
Žky 150 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 24.76
Žky 150 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič
Žky 150 m Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 21.75
Žky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.53
Žky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.64
Žky 150 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 21.00
Žky 150 m Gahurová Miriam 06 AK Junior Holič
Žky 150 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 23.76
Žky 150 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Žky 150 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 22.87
Žky 150 m Hamerlíková Patrícia 05 AK AŠK Slávia Trnava 24.33
Žky 150 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 21.71
Žky 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 22.57
Žky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 24.10
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Žky 150 m Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.44
Žky 150 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 25.20
Žky 150 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 20.98
Žky 150 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 24.05
Žky 150 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 24.02
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 22.90
Žky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 23.46
Žky 150 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 23.98
Žky 150 m Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 21.74
Žky 150 m Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 23.98
Žky 150 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 22.16
Žky 150 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 22.88
Žky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Žky 150 m Ngová Petra 04 AK Junior Holič
Žky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.29
Žky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 150 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.20
Žky 150 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 20.61
Žky 150 m Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 22.17
Žky 150 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 22.65
Žky 150 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 24.73
Žky 150 m Reháková Karolína 07 AK Junior Holič
Žky 150 m Rosinská Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 24.92
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 22.23
Žky 150 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 24.93
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.06
Žky 150 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra 22.83
Žky 150 m Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 21.76
Žky 150 m Vajdová Tamara 07 AK Junior Holič
Žky 150 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 21.64
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Žky 150 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 22.04
Žky 300 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.13
Žky 300 m Ballová Tatiana 04 ŠK ŠOG Nitra 47.83
Žky 300 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Žky 300 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.48
Žky 300 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Žky 300 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 49.18
Žky 300 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.06
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.16 45.16
Žky 300 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 44.24
Žky 300 m Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom 47.61
Žky 300 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 300 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky 300 m Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 49.49
Žky 300 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 47.59
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 47.21
Žky 300 m Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 50.38
Žky 300 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Ballová Tatiana 04 ŠK ŠOG Nitra 2:49.97
Žky 800 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:59.06
Žky 800 m Dobrovodská Sára 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 2:32.30
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:45.05
Žky 800 m Ngová Petra 04 AK Junior Holič 2:48.53
Žky 800 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:46.55
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.48
Žky 800 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.07
Žky 800 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 2:45.22
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Žky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.86
Žky 800 m Tonkovičová Paulína 04 Atletický klub Bojničky 2:48.02
Žky 800 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:29.33
Žky 800 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:52.30
Žky 2000 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 7:53.11
Žky 2000 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 8:15.47
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 8:23.46
Žky 2000 m Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:36.64
Žky 2000 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:05.52
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:49.27
Žky 2000 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:19.63
Žky 2000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 7:06.58
Žky 2000 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 9:02.06
Žky 2000 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 7:33.60
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10:23.63
Žky 2000 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:45.63
Žky 2000 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 8:41.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 14.91
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.37
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 19.11
Žky 100m p 76,2-8,2 Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 100m p 76,2-8,2 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Žky 100m p 76,2-8,2 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.85
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 20.95
Žky 100m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.68
Žky 100m p 76,2-8,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.92
Žky 100m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky
Žky 100m p 76,2-8,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.23
Žky 100m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 56.60
Žky 300 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 58.79
Žky 300 m pr. 76,2 Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 61.78
Žky 300 m pr. 76,2 Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Žky 300 m pr. 76,2 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 67.98
Žky 300 m pr. 76,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 57.52
Žky 300 m pr. 76,2 Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 53.81
Žky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.24
Žky 300 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 49.05
Žky 300 m pr. 76,2 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 61.15
Žky 300 m pr. 76,2 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky chôdza 3000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 18:25.8
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 19:28.4
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 20:01.86
Žky výška Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 155
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica 125
Žky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 135
Žky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 130
Žky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 140
Žky výška Ištoková Nikola 05 CVČ Brezová pod Bradlom 135
Žky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 150
Žky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 125
Žky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žky výška Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 143
Žky výška Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 135
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 125
Žky výška Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 155
Žky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky žrď Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 180
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 240
Žky diaľka Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 407
Žky diaľka Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 417
Žky diaľka Beňová Eva 05 Atletika ŠK Skalica
Žky diaľka Csiba Réka 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 364 365
Žky diaľka Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 471
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 484
Žky diaľka Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 528
Žky diaľka Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 351
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 371
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 449
Žky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 467
Žky diaľka Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 401
Žky diaľka Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 395
Žky diaľka Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 476
Žky diaľka Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 314
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 404
Žky diaľka Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 427
Žky diaľka Rendeková Tamara 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky diaľka Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom 452
Žky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 417 417
Žky diaľka Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Žky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Žky diaľka Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 395
Žky diaľka Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 355
Žky diaľka Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Žky diaľka Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 444
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 577
Žky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 410
Žky diaľka Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 466
Žky diaľka Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 427
Žky diaľka Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske
Žky diaľka Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 363
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 519
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 07.87
Žky guľa 3 kg Barbiríková Vanesa 06 AK Junior Holič
Žky guľa 3 kg Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 05.80
Žky guľa 3 kg Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 08.50
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Žky guľa 3 kg Čechová Alexandra 04 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 06.22
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.65
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.76
Žky guľa 3 kg Hamerlíková Patrícia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.90
Žky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.12
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.18
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.15
Žky guľa 3 kg Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 07.73
Žky guľa 3 kg Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 06.70
Žky guľa 3 kg Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 06.70
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 07.16
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 07.69
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 07.52
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.22
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.32
Žky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.75
Žky guľa 3 kg Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 05.53
Žky guľa 3 kg Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.51
Žky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.50
Žky guľa 3 kg Raymonds Ella 07 AK Junior Holič
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 09.75
Žky disk 1 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 12.59
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.44
Žky disk 1 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 21.03
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.71
Žky disk 1 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky
Žky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 25.73
Žky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 11.41
Žky disk 1 kg Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky 13.02
Žky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.89
Žky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 23.15
Žky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 21.13
Žky kladivo 3 kg Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.15
Žky kladivo 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 22.35
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 31.03
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 14.10
Žky kladivo 3 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.69
Žky kladivo 3 kg Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky 14.74
Žky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.78
Žky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.20
Žky kladivo 3 kg Synaková Sabína 04 Atletický klub Bojničky 18.74
Žky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 26.26
Žky oštep 500 g Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 22.39
Žky oštep 500 g Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 18.35
Žky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.44
Žky oštep 500 g Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 24.00
Žky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 17.53
Žky oštep 500 g Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky oštep 500 g Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.18
Žky oštep 500 g Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky oštep 500 g Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 11.04
Žky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.77 27.77
Žky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 30.41
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 32.09
Žky oštep 500 g Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 28.98
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 27.71
Žky oštep 500 g Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 17.00
Žky oštep 500 g Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Žky oštep 500 g Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 15.09
Žky oštep 500 g Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.05
Žky oštep 500 g Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 19.17
Žky 4 x 60 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Hamerlíková Patrícia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Ištoková Nikola 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 60 m kluby Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 60 m kluby Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Andráš Martin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Bolerázsky Andrej 09 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Nžci trojboj Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžci trojboj Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Fedorišin Tadeáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Fehér Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Halgaš Daniel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Hangya Roland 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Hencz Krisztián 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Horňák Lukáš 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Húsenica Milan 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Jancso Štefan 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Kamenčík Maroš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Kozár Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Krajčír Vincent 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany
Nžci trojboj Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Langchald Illés 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Laššo Matúš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Mateáš Jakub 09 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Novota Adam 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Plajer Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Prokopec Alexej 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Rapant Roman 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Repiský Slavomír 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Salva Adam 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci trojboj Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Smolka Milan 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Sorád Tomáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci trojboj Szórad Normen 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Trnkus Jakub 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany
Nžci trojboj Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa
Nžci trojboj Vailing Toedor 11 TJ Družba Piešťany
Nžci trojboj Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Valášek Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžci trojboj Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Bejdáková Karla 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Bizmarova Isabella 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Dubovská Sára 10 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Hangya Vivien 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Hlavnová Tatiana 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Hudáková Sofia Aleaxandra 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Koišová Petra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Kotlárová Vanesa 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Kublová Tamara 09 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Lehocká Emma 13 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Nžky trojboj Lelovská Alexandra 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Martišová Laura 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Matúšová Táňa 11 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Matyšaková Alžbeta 08 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Porubská Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Prosmanová Klára 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Roštárová Lea 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Sasková Laura 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Uhliariková Viktoria 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Úradníková Natália 11 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
Nžky trojboj Veľká Karla 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Volešinyiová Simona 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Nžky trojboj Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava