Žci |
60 m |
|
Balej Simon |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.28 |
|
Žci |
60 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.56 |
|
Žci |
60 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.23 |
|
Žci |
60 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
07.35 |
|
Žci |
60 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
08.24 |
|
Žci |
60 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.77 |
|
Žci |
60 m |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
08.15 |
|
Žci |
60 m |
|
Fekte Mátyás |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
08.59 |
|
Žci |
60 m |
|
Gargalík Gregor |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.00 |
|
Žci |
60 m |
|
Homola Ivan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.21 |
|
Žci |
60 m |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.64 |
|
Žci |
60 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.28 |
|
Žci |
60 m |
|
Kilian Simon |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.92 |
|
Žci |
60 m |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.37 |
|
Žci |
60 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.46 |
|
Žci |
60 m |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.27 |
|
Žci |
60 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
07.82 |
|
Žci |
60 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.22 |
|
Žci |
60 m |
|
Orban Kryštof |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.76 |
|
Žci |
60 m |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.31 |
|
Žci |
60 m |
|
Pollák Michal |
04 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
08.01 |
|
Žci |
60 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.41 |
|
Žci |
60 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.41 |
|
Žci |
60 m |
|
Semančík Miroslav |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.18 |
|
Žci |
60 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.98 |
|
Žci |
60 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.71 |
|
Žci |
60 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
07.83 |
|
Žci |
60 m |
|
Tóth Gergő |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.68 |
|
Žci |
60 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.55 |
|
Žci |
60 m |
|
Valentíny Tomáš |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.56 |
|
Žci |
60 m |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.60 |
|
Žci |
150 m |
|
Balej Simon |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.77 |
|
Žci |
150 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.08 |
|
Žci |
150 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.75 |
|
Žci |
150 m |
|
Černý Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.58 |
|
Žci |
150 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
17.50 |
|
Žci |
150 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.74 |
|
Žci |
150 m |
|
Duchovič Damian |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.12 |
|
Žci |
150 m |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.21 |
|
Žci |
150 m |
|
Galaba Jakub |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Hrebík Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.56 |
|
Žci |
150 m |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.84 |
|
Žci |
150 m |
|
Košút Samuel |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
23.91 |
|
Žci |
150 m |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.27 |
|
Žci |
150 m |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
23.43 |
|
Žci |
150 m |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
19.91 |
|
Žci |
150 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
18.75 |
|
Žci |
150 m |
|
Orban Kryštof |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
22.11 |
|
Žci |
150 m |
|
Palaky Arnold |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.29 |
|
Žci |
150 m |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.95 |
|
Žci |
150 m |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.14 |
|
Žci |
150 m |
|
Repta Richard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.68 |
|
Žci |
150 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
23.48 |
|
Žci |
150 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.30 |
|
Žci |
150 m |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.94 |
|
Žci |
150 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.57 |
|
Žci |
150 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
18.54 |
|
Žci |
150 m |
|
Tóth Gergő |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.12 |
|
Žci |
150 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
18.80 |
|
Žci |
150 m |
|
Vaško Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.17 |
|
Žci |
300 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.99 |
|
Žci |
300 m |
|
Belica Róbert |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
44.55 |
|
Žci |
300 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
42.62 |
|
Žci |
300 m |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Masarovič Tomáš |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Moravčík Ondrej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
42.93 |
|
Žci |
300 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
40.56 |
|
Žci |
300 m |
|
Palaky Arnold |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.41 |
|
Žci |
300 m |
|
Pollák Michal |
04 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Repta Richard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.20 |
|
Žci |
300 m |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
53.20 |
|
Žci |
300 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
41.41 |
|
Žci |
300 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
49.76 |
|
Žci |
300 m |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
42.51 |
|
Žci |
300 m |
|
Vaško Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Černý Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:33.39 |
|
Žci |
800 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:18.07 |
|
Žci |
800 m |
|
Gargalík Gregor |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:39.48 |
|
Žci |
800 m |
|
Kilian Simon |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Mižialko Kristián |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Novák Erik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:15.92 |
|
Žci |
800 m |
|
Pavle Peter |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:27.37 |
|
Žci |
800 m |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:29.31 |
|
Žci |
800 m |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Valentíny Tomáš |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11:00.86 |
|
Žci |
3000 m |
|
Emanuel Radovan |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11:13.84 |
|
Žci |
3000 m |
|
Granský Dávid |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
10:12.93 |
|
Žci |
3000 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11:30.46 |
|
Žci |
3000 m |
|
Kováč Marek |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Küttschreütter Patrik |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13:56.46 |
|
Žci |
3000 m |
|
Poláček Dávid |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Režnák Tomáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12:02.03 |
|
Žci |
3000 m |
|
Sauer Timur |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
11:17.03 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19.82 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Karper Ivan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Masarovič Tomáš |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.58 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.03 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.83 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Semančík Miroslav |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.89 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22.42 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
61.61 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
49.85 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Masarovič Tomáš |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
49.31 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.64 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
53.94 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
66.01 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Zmatlík Tadeáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
20:34.40 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Primič Daniel |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
20:21.05 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Repta Jakub |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22:29.6 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
20:14.10 |
|
Žci |
výška |
|
Duchovič Damian |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
140 |
|
Žci |
výška |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
160 |
|
Žci |
výška |
|
Homola Ivan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
153 |
|
Žci |
výška |
|
Karper Ivan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
153 |
|
Žci |
výška |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
166 |
|
Žci |
výška |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
132 |
|
Žci |
výška |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
135 |
|
Žci |
výška |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
145 |
|
Žci |
žrď |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
225 |
|
Žci |
žrď |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
žrď |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
žrď |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
200 |
|
Žci |
žrď |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
300 |
|
Žci |
žrď |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
220 |
|
Žci |
diaľka |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
489 |
|
Žci |
diaľka |
|
Galaba Jakub |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
376 |
|
Žci |
diaľka |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
365 |
|
Žci |
diaľka |
|
Košút Samuel |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
492 |
|
Žci |
diaľka |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
445 |
|
Žci |
diaľka |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
462 |
|
Žci |
diaľka |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
420 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
550 |
|
Žci |
diaľka |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
538 |
|
Žci |
diaľka |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
519 |
|
Žci |
diaľka |
|
Režnák Tomáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
435 |
|
Žci |
diaľka |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
556 |
|
Žci |
diaľka |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
400 |
|
Žci |
diaľka |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
380 |
|
Žci |
diaľka |
|
Semančík Miroslav |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
399 |
|
Žci |
diaľka |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
419 |
|
Žci |
diaľka |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
456 |
|
Žci |
diaľka |
|
Vaško Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
471 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Batka Ondrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.95 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
11.66 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.51 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.63 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12.49 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Lipovský Mário |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.13 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Marťák Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.37 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Michalička Erik |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Repta Róbert Milan |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.51 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Tóth Bence |
05 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Varačka Matúš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.82 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
44.55 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Gábriš Šimon Eduard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.30 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.35 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
28.46 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Lipovský Mário |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
31.22 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Marťák Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
15.18 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Russo Leandro |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.20 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Varačka Matúš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
30.89 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Batka Ondrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
24.59 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
24.60 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
29.86 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Gábriš Šimon Eduard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
13.99 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.56 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
30.21 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marťák Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
25.05 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Michalička Erik |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Russo Leandro |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.11 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Zmatlík Tadeáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
24.13 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Batka Ondrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.65 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Belica Róbert |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
34.90 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Gábriš Šimon Eduard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.27 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Hrebík Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.40 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.56 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Lipovský Mário |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Moravčík Ondrej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
41.56 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
39.57 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
31.58 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.60 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Russo Leandro |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.80 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Zmatlík Tadeáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
13.80 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.54 |
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Emanuel Radovan |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Galaba Jakub |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Košút Samuel |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kováč Marek |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Michalička Erik |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Mižialko Kristián |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Novák Erik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Orban Kryštof |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Primič Daniel |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Repta Jakub |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Repta Richard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Režnák Tomáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Sauer Timur |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.89 |
|
Žky |
60 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.70 |
|
Žky |
60 m |
|
Baloghová Elena |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.12 |
|
Žky |
60 m |
|
Belanská Veronika |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.20 |
|
Žky |
60 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.53 |
|
Žky |
60 m |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.94 |
|
Žky |
60 m |
|
Beňová Eva |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.40 |
|
Žky |
60 m |
|
Danižíková Barbora |
05 |
AK Junior Holič |
|
11.22 |
|
Žky |
60 m |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.57 |
|
Žky |
60 m |
|
Dubecká Anna Mária |
04 |
AK Junior Holič |
|
09.96 |
|
Žky |
60 m |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.72 |
|
Žky |
60 m |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.01 |
|
Žky |
60 m |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.69 |
|
Žky |
60 m |
|
Gahurová Miriam |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.95 |
|
Žky |
60 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.39 |
|
Žky |
60 m |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.77 |
|
Žky |
60 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.94 |
|
Žky |
60 m |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.87 |
|
Žky |
60 m |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.90 |
|
Žky |
60 m |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.87 |
|
Žky |
60 m |
|
Hübschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.29 |
|
Žky |
60 m |
|
Janíková Lucia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.81 |
|
Žky |
60 m |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.75 |
|
Žky |
60 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.68 |
|
Žky |
60 m |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.15 |
|
Žky |
60 m |
|
Kováčiková Zorana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.23 |
|
Žky |
60 m |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
09.53 |
|
Žky |
60 m |
|
Kusá Kristýna |
05 |
AK Junior Holič |
|
10.11 |
|
Žky |
60 m |
|
Laiferová Adela |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.80 |
|
Žky |
60 m |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.59 |
|
Žky |
60 m |
|
Lišiaková Júlia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.64 |
|
Žky |
60 m |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
|
08.94 |
|
Žky |
60 m |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.63 |
|
Žky |
60 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.21 |
|
Žky |
60 m |
|
Mokryšová Paulína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.62 |
|
Žky |
60 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.15 |
|
Žky |
60 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.81 |
|
Žky |
60 m |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.08 |
|
Žky |
60 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.39 |
|
Žky |
60 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.29 |
|
Žky |
60 m |
|
Pavelková Miriam |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.65 |
|
Žky |
60 m |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.69 |
|
Žky |
60 m |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.88 |
|
Žky |
60 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Rauschová Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.99 |
|
Žky |
60 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.44 |
|
Žky |
60 m |
|
Reháková Karolína |
07 |
AK Junior Holič |
|
12.11 |
|
Žky |
60 m |
|
Rendeková Tamara |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.89 |
|
Žky |
60 m |
|
Rosinská Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Roštárová Ema |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.32 |
|
Žky |
60 m |
|
Rybáriková Natália |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.11 |
|
Žky |
60 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.76 |
|
Žky |
60 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.06 |
|
Žky |
60 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.27 |
|
Žky |
60 m |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.67 |
|
Žky |
60 m |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.55 |
|
Žky |
60 m |
|
Šulterová Petra |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.15 |
|
Žky |
60 m |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.19 |
|
Žky |
60 m |
|
Vajdová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Vážanová Ema |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.45 |
|
Žky |
60 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.88 |
|
Žky |
60 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.10 |
|
Žky |
60 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
ŠK Jablonica |
|
09.17 |
|
Žky |
60 m |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.59 |
|
Žky |
60 m |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.24 |
|
Žky |
150 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
21.14 |
|
Žky |
150 m |
|
Baloghová Elena |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.32 |
|
Žky |
150 m |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.78 |
|
Žky |
150 m |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.56 |
|
Žky |
150 m |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
24.76 |
|
Žky |
150 m |
|
Dubecká Anna Mária |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.75 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.53 |
|
Žky |
150 m |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.64 |
|
Žky |
150 m |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.00 |
|
Žky |
150 m |
|
Gahurová Miriam |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
23.76 |
|
Žky |
150 m |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.87 |
|
Žky |
150 m |
|
Hamerlíková Patrícia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.33 |
|
Žky |
150 m |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.71 |
|
Žky |
150 m |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.57 |
|
Žky |
150 m |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
24.10 |
|
Žky |
150 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Kolejová Ivana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.44 |
|
Žky |
150 m |
|
Kováčiková Zorana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.20 |
|
Žky |
150 m |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.98 |
|
Žky |
150 m |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
24.05 |
|
Žky |
150 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
24.02 |
|
Žky |
150 m |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.90 |
|
Žky |
150 m |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.46 |
|
Žky |
150 m |
|
Lišiaková Júlia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.98 |
|
Žky |
150 m |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
|
21.74 |
|
Žky |
150 m |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.98 |
|
Žky |
150 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.16 |
|
Žky |
150 m |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.88 |
|
Žky |
150 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.53 |
|
Žky |
150 m |
|
Ngová Petra |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.29 |
|
Žky |
150 m |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22.20 |
|
Žky |
150 m |
|
Pavelková Miriam |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
20.61 |
|
Žky |
150 m |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.17 |
|
Žky |
150 m |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.65 |
|
Žky |
150 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
24.73 |
|
Žky |
150 m |
|
Reháková Karolína |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Rosinská Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.92 |
|
Žky |
150 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
22.23 |
|
Žky |
150 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
24.93 |
|
Žky |
150 m |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.06 |
|
Žky |
150 m |
|
Šulterová Petra |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.83 |
|
Žky |
150 m |
|
Trnková Nikoleta |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.76 |
|
Žky |
150 m |
|
Vajdová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Vogelová Anna Alžbeta |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.64 |
|
Žky |
150 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.11 |
|
Žky |
150 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.04 |
|
Žky |
300 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.13 |
|
Žky |
300 m |
|
Ballová Tatiana |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
47.83 |
|
Žky |
300 m |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Hübschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.48 |
|
Žky |
300 m |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
49.18 |
|
Žky |
300 m |
|
Laiferová Adela |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
50.06 |
|
Žky |
300 m |
|
Lukašíková Beáta |
06 |
Atletický klub ZZO Čadca |
45.16 |
45.16 |
|
Žky |
300 m |
|
Miková Natália |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Mokryšová Paulína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.24 |
|
Žky |
300 m |
|
Rybáriková Natália |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
47.61 |
|
Žky |
300 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Trnková Nikoleta |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
49.49 |
|
Žky |
300 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
47.59 |
|
Žky |
300 m |
|
Vogelová Anna Alžbeta |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
47.21 |
|
Žky |
300 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
ŠK Jablonica |
|
50.38 |
|
Žky |
300 m |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Ballová Tatiana |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:49.97 |
|
Žky |
800 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:59.06 |
|
Žky |
800 m |
|
Dobrovodská Sára |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
2:32.30 |
|
Žky |
800 m |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:45.05 |
|
Žky |
800 m |
|
Ngová Petra |
04 |
AK Junior Holič |
|
2:48.53 |
|
Žky |
800 m |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:46.55 |
|
Žky |
800 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:27.48 |
|
Žky |
800 m |
|
Rauschová Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:57.07 |
|
Žky |
800 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:45.22 |
|
Žky |
800 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:33.28 |
|
Žky |
800 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:29.86 |
|
Žky |
800 m |
|
Tonkovičová Paulína |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:48.02 |
|
Žky |
800 m |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Vašková Adriána |
05 |
ŠK Jablonica |
|
2:29.33 |
|
Žky |
800 m |
|
Vážanová Ema |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Záležáková Jasmine |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:52.30 |
|
Žky |
2000 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
ŠK Jablonica |
|
7:53.11 |
|
Žky |
2000 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
8:15.47 |
|
Žky |
2000 m |
|
Harendarčíková Paulína |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
8:23.46 |
|
Žky |
2000 m |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
7:36.64 |
|
Žky |
2000 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
9:05.52 |
|
Žky |
2000 m |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
9:49.27 |
|
Žky |
2000 m |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
9:19.63 |
|
Žky |
2000 m |
|
Režnáková Lucia |
04 |
ŠK Jablonica |
|
7:06.58 |
|
Žky |
2000 m |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
9:02.06 |
|
Žky |
2000 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
7:33.60 |
|
Žky |
2000 m |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
10:23.63 |
|
Žky |
2000 m |
|
Trusková Viktoria |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
8:45.63 |
|
Žky |
2000 m |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
8:41.64 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14.91 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.37 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.11 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.85 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.95 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.68 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.92 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.84 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.84 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Střelcová Ema |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.23 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.46 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Belanská Veronika |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
56.60 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
58.79 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
61.78 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Režnáková Lucia |
04 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Střelcová Ema |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
67.98 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
57.52 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
53.81 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
48.24 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vašková Adriána |
05 |
ŠK Jablonica |
|
49.05 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
61.15 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
18:25.8 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
19:28.4 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:01.86 |
|
Žky |
výška |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
142 |
|
Žky |
výška |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
125 |
|
Žky |
výška |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Dubecká Anna Mária |
04 |
AK Junior Holič |
|
130 |
|
Žky |
výška |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
142 |
|
Žky |
výška |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Ištoková Nikola |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
130 |
|
Žky |
výška |
|
Janíková Lucia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
125 |
|
Žky |
výška |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
130 |
|
Žky |
výška |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
143 |
|
Žky |
výška |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
125 |
|
Žky |
výška |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
155 |
|
Žky |
žrď |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
180 |
|
Žky |
žrď |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
240 |
|
Žky |
žrď |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
240 |
|
Žky |
diaľka |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
407 |
|
Žky |
diaľka |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
417 |
|
Žky |
diaľka |
|
Beňová Eva |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Csiba Réka |
06 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
364 |
365 |
|
Žky |
diaľka |
|
Čapuchová Vanesa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
471 |
|
Žky |
diaľka |
|
Domonkosová Tímea (H) |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
484 |
|
Žky |
diaľka |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
528 |
|
Žky |
diaľka |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
351 |
|
Žky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
428 |
|
Žky |
diaľka |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
371 |
|
Žky |
diaľka |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
449 |
|
Žky |
diaľka |
|
Hübschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
467 |
|
Žky |
diaľka |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
401 |
|
Žky |
diaľka |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
395 |
|
Žky |
diaľka |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
|
476 |
|
Žky |
diaľka |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
314 |
|
Žky |
diaľka |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
404 |
|
Žky |
diaľka |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
427 |
|
Žky |
diaľka |
|
Rendeková Tamara |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Rybáriková Natália |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
452 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sidó Franciska |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
417 |
417 |
|
Žky |
diaľka |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
395 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
355 |
|
Žky |
diaľka |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
444 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta (H) |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
577 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
410 |
|
Žky |
diaľka |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
466 |
|
Žky |
diaľka |
|
Zmeková Kristína |
05 |
ŠK Jablonica |
|
427 |
|
Žky |
diaľka |
|
Znášiková Petra |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
363 |
|
Žky |
diaľka |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
519 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
07.87 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Barbiríková Vanesa |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
05.80 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.50 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.10 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Čechová Alexandra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.98 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Danižíková Barbora |
05 |
AK Junior Holič |
|
06.22 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.65 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hacajova Katarina |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.76 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hamerlíková Patrícia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.90 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.12 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.18 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.15 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kolejová Ivana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
07.73 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
06.70 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.70 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kusá Kristýna |
05 |
AK Junior Holič |
|
07.16 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lángyiová Kinga |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.69 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.52 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.57 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
07.22 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
06.32 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.75 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
05.53 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.51 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.50 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.75 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
12.59 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.44 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.03 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
23.71 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Lángyiová Kinga |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.73 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.41 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Pavlíková Vanesa |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.02 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.89 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.15 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Sýkorová Vanesa |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.13 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.15 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.35 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
31.03 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.10 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
14.69 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Pavlíková Vanesa |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.74 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.78 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Sýkorová Vanesa |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.20 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Synaková Sabína |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.74 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
26.26 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.39 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
18.35 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.44 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Čapuchová Vanesa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Danižíková Barbora |
05 |
AK Junior Holič |
|
17.53 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
29.18 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Kusá Kristýna |
05 |
AK Junior Holič |
|
11.04 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Lukašíková Ema |
04 |
Atletický klub ZZO Čadca |
27.77 |
27.77 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
30.41 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
32.09 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Miková Natália |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
28.98 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.71 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
17.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Roštárová Ema |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
15.09 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Sýkorová Vanesa |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.05 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.17 |
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Baloghová Elena |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Čuvalová Megan |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hamerlíková Patrícia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ištoková Nikola |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kolejová Ivana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Lišiaková Júlia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Palanská Lucia |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rauschová Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Režnáková Lucia |
04 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Seidlová Simona |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vašková Adriána |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Znášiková Petra |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Adamec Gregor |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Andráš Martin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Balaban Roman |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Baráth Juraj |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bočkay Adam |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bolerázsky Andrej |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Cifra Martin |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Cservenka Kristóf |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Čičo Samuel |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Čunderlík Samuel |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Drančák Samuel |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Dubovský Zoran |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Fedorišin Tadeáš |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Fehér Martin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Fúska Alexander |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hajbane Adam |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Halgaš Daniel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hamza Gregor |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hangya Roland |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Harnúšek Gabriel |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Havlíček Jakub |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hencz Krisztián |
09 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Horňák Lukáš |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hozák Dávid |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Húsenica Milan |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Jancso Štefan |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Jančo Romano |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Józsa Dávid |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kamenčík Maroš |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Katrušin Leo |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Katuščák Michal |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kozár Marián |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kozár Matúš |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krajčír Vincent |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kriško Ivan |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Krumpál Oliver |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Kupči Marko |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Langchald Illés |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Laššo Matúš |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Lehocký Leonard |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Ligač Roland |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Lukács Bálint |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Macák Artur |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mateáš Jakub |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mikulčík Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Mlynek Maxim |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Nemec Erik |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Novota Adam |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Novotný Dominik |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Paulovič Tomáš |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Pecko Samuel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Pelech Michal |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Petho Kristián |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Petrovič Michal |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Petrovič Richard |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Piši Oliver |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Plajer Dominik |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Prokop Martin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Prokopec Alexej |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Rapant Roman |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Repiský Slavomír |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Salva Adam |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Salva Jakub |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Sirotek Radoslav |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Smolen Sebastián |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Smolka Milan |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Sorád Tomáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Spasič Viliam |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Szórad Normen |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šandrik Marek |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šarina Ivan |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Ševc Adrián |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šrámek Tadeáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Šuba Peter |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Švajda Filip |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Trnkus Jakub |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Úradník Tadeáš |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Urbán Jakub |
09 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Vailing Teodor |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Valášek Jakub |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Zápražný Tobiáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Zeman Šimon |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Zemene Matúš |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
trojboj |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Balková Terézia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bejdáková Karla |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bejdáková Pavla |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Belková Alžbeta |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Belokostolská Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bezáková Zoja |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bizmarova Isabella |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bódiová Simona |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Bus Emily Zoe |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Csemezová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Čerenková Nella |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Demanková Kristína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Dobiašová Nina |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Doffek Petra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Drobná Gréta |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Dubovská Sára |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Gereková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Giraltošová Simona |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Griesbachová Stela |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Grinajová Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hamranová Lea |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hangya Vivien |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Heldesová Karolína |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hlavnová Tatiana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hlozáková Eliška |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hudáková Sofia Aleaxandra |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Humlová Hana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hupková Stella |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Chudá Ema |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jakubcová Sofia |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jakubíková Tereza Roisi |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jakušová Lucia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kászová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kimerlingová Teraza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kňašková Ema |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Koišová Petra |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kotlárová Vanesa |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kozolková Melissa |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kublová Tamara |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kuráková Karolína |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Kyselicová Gabriela |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Lehocká Emma |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Lehocká Hana |
09 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Lelovská Alexandra |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Majerčinová Lenka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mandíková Nela |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Markovičová Agáta |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Martišová Laura |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Matúšová Táňa |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Matyšaková Alžbeta |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mészárosová Vivien |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Némethová Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pajtinková Alexandra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pašková Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pavelková Miriam |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Pečimútová Nela |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Porubská Barbora |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Prosmanová Klára |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Ranostajová Nicol |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Repková Lenka |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Roštárová Lea |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Sasková Laura |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Seková Barbora |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Smolenová Alexandra |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Šantavá Olívia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Štefánková Pavla |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Štercelová Oľga |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Štukovská Veronika |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Titková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Uhliariková Viktoria |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Úradníková Natália |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Veľká Karla |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Volešinyiová Simona |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
trojboj |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|