<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci , Košice, 1. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.76
M 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.57
M 60 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 08.06
M 60 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 07.59
M 150 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
M 150 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
M 150 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 18.34
M 150 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
M 150 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
M 150 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou
M 150 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov
M 300 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
M 300 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
M 300 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 39.51
M 300 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 39.86
M 300 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
M 300 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov
M výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 188
M žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 360
M žrď Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 330
M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
M diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 542
M guľa 7,26 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou
M disk 2 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 08.26
Žci 60 m Bujdoš Adam 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.11
Žci 60 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.09
Žci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.08
Žci 60 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.73
Žci 60 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.19
Žci 60 m Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.30
Žci 60 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 07.97
Žci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.74
Žci 60 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.12
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.02
Žci 60 m Kubáni Samuel 04 Akademik TU Košice 08.22
Žci 60 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.60
Žci 60 m Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.62
Žci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Žci 60 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.45
Žci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.64
Žci 60 m Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 08.00
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 08.96
Žci 60 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.46
Žci 60 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 07.80
Žci 60 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 08.91
Žci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 07.78
Žci 60 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.53
Žci 60 m Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.18
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.96
Žci 150 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 20.54
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 19.52
Žci 150 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 18.92
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 18.82
Žci 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.77
Žci 150 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.93
Žci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.23
Žci 150 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 22.09
Žci 150 m Kubáni Samuel 04 Akademik TU Košice 19.91
Žci 150 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.59
Žci 150 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.46
Žci 150 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 21.54
Žci 150 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 150 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 22.13
Žci 150 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.31
Žci 150 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 18.53
Žci 150 m Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Žci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.56
Žci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.69
Žci 150 m Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.55
Žci 150 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.17
Žci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 19.40
Žci 300 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 41.93
Žci 300 m Bujdoš Adam 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 40.78
Žci 300 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 40.07
Žci 300 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 41.55
Žci 300 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice
Žci 300 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.66
Žci 300 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 43.99
Žci 300 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 46.62
Žci 300 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 40.58
Žci 300 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 49.08
Žci 300 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 40.46
Žci 300 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 3000 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov
Žci 3000 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 3000 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 11:18.02
Žci 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 11:23.66
Žci 3000 m Rosinský Denis 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11:13.98
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 17.90
Žci 100 m pr. 83,8 Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.01
Žci 100 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.01
Žci 100 m pr. 83,8 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 14.49
Žci 100 m pr. 83,8 Graban Patrik 05 Akademik TU Košice
Žci 100 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 16.66
Žci 100 m pr. 83,8 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 16.12
Žci 100 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 14.06
Žci 100 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.64
Žci 300 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 83,8 Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 300 m pr. 83,8 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice
Žci 300 m pr. 83,8 Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 300 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m pr. 83,8 Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 83,8 Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 300 m pr. 83,8 Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 300 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci chôdza 3000 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20:45.19
Žci chôdza 3000 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 20:52.98
Žci chôdza 3000 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci chôdza 3000 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 20:22.35
Žci chôdza 3000 m Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19:39.4
Žci chôdza 3000 m Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 17:56.51
Žci chôdza 3000 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 165
Žci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 165
Žci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 153
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Žci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
Žci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 165
Žci výška Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 135
Žci výška Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 155
Žci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci výška Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 130
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 503
Žci diaľka Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 556
Žci diaľka Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 400
Žci diaľka Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 406
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 575
Žci diaľka Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 392
Žci diaľka Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 463
Žci diaľka Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 575
Žci diaľka Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 452
Žci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404
Žci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 620
Žci diaľka Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 415
Žci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 529
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.12
Žci guľa 4 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.10
Žci guľa 4 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.16
Žci guľa 4 kg Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.83
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.22
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.23
Žci guľa 4 kg Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.70
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.72
Žci guľa 4 kg Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci disk 1 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 36.98
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 37.29
Žci disk 1 kg Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 18.38
Žci disk 1 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 23.02
Žci disk 1 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14.20
Žci disk 1 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.32
Žci disk 1 kg Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.07
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.56
Žci oštep 600 g Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 35.94
Žci oštep 600 g Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 41.75
Žci oštep 600 g Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.88
Žci oštep 600 g Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 31.02
Žci oštep 600 g Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.36
Žci oštep 600 g Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.91
Žci oštep 600 g Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 29.23
Žci oštep 600 g Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 17.80
Žky 60 m Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 09.15
Žky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.54
Žky 60 m Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 08.83
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.13
Žky 60 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.96
Žky 60 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 08.28
Žky 60 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.88
Žky 60 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 09.75
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Žky 60 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.21
Žky 60 m Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou
Žky 60 m Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.07
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 07.98
Žky 60 m Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 09.04
Žky 60 m Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m Ongáľová Lucia 06 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.65
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.84
Žky 60 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 09.20
Žky 60 m Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.13
Žky 60 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.43
Žky 60 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 08.93
Žky 60 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.18
Žky 60 m Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.02
Žky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.62
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.69
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Žky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
Žky 150 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.78
Žky 150 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 24.94
Žky 150 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.15
Žky 150 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.74
Žky 150 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 23.02
Žky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.29
Žky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 21.28
Žky 150 m Ongáľová Lucia 06 AK Slávia TU Košice
Žky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.57
Žky 150 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 21.69
Žky 150 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 22.48
Žky 150 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.93
Žky 150 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 23.77
Žky 150 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 22.10
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 22.44
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 21.59
Žky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.83
Žky 150 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.48
Žky 150 m Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov 21.89
Žky 300 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 46.12
Žky 300 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 52.56
Žky 300 m Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 47.44
Žky 300 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 49.02
Žky 300 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 50.26
Žky 300 m Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 300 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 45.39
Žky 300 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 51.65
Žky 300 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 46.72
Žky 300 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 50.11
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 46.90
Žky 2000 m Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca 9:19.31
Žky 2000 m Hudecová Michaela 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca 9:45.07
Žky 2000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 8:53.85
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:39.38
Žky 2000 m Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 7:38.81
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 20.78
Žky 100m p 76,2-8,2 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 14.88
Žky 100m p 76,2-8,2 Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 18.11
Žky 300 m pr. 76,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 48.92
Žky 300 m pr. 76,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky chôdza 3000 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 20:48.74
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 19:24.37
Žky chôdza 3000 m Rojáková Rebeka 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 23:17.87
Žky chôdza 3000 m Viestová Zuzana 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 23:13.52
Žky výška Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 135
Žky výška Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 135
Žky výška Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca 115
Žky výška Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 135
Žky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 150
Žky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Žky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 167
Žky výška Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 150
Žky výška Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 145
Žky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Žky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 155
Žky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 145
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 260
Žky diaľka Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 464
Žky diaľka Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 431
Žky diaľka Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 267
Žky diaľka Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 482
Žky diaľka Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 426
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 511
Žky diaľka Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 363
Žky diaľka Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 309
Žky diaľka Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 301
Žky diaľka Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 425
Žky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 461
Žky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 419
Žky diaľka Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 406
Žky diaľka Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 438
Žky diaľka Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 421
Žky diaľka Ongáľová Lucia 06 AK Slávia TU Košice
Žky diaľka Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 370
Žky diaľka Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 477
Žky diaľka Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 397
Žky diaľka Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 479
Žky diaľka Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 385
Žky diaľka Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 489
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 418
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Žky diaľka Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 411
Žky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 05.66
Žky guľa 3 kg Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 07.85
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67
Žky guľa 3 kg Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Žky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.04
Žky guľa 3 kg Hudecová Michaela 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky guľa 3 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.99
Žky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.53
Žky guľa 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Žky guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.68
Žky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.85
Žky guľa 3 kg Raganová Martina 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 05.07
Žky guľa 3 kg Rojáková Rebeka 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky guľa 3 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.83
Žky guľa 3 kg Viestová Zuzana 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 05.42
Žky guľa 3 kg Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov 08.12
Žky disk 1 kg Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.54
Žky disk 1 kg Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žky disk 1 kg Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 23.79
Žky disk 1 kg Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 13.56
Žky disk 1 kg Hudecová Michaela 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.73
Žky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 20.51
Žky disk 1 kg Raganová Martina 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.30
Žky disk 1 kg Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 1 kg Rojáková Rebeka 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 15.36
Žky disk 1 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 21.54
Žky disk 1 kg Viestová Zuzana 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky disk 1 kg Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 16.77
Žky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14.50
Žky oštep 500 g Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.66
Žky oštep 500 g Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 14.61
Žky oštep 500 g Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.37
Žky oštep 500 g Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou
Žky oštep 500 g Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.39
Žky oštep 500 g Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 28.60
Žky oštep 500 g Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Žky oštep 500 g Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.14
Žky oštep 500 g Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.94
Žky oštep 500 g Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 33.76
Nžci 60 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 09.53
Nžci 60 m 0 Dzák Oliver 11 ABC Humenné 11.44
Nžci 60 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.67
Nžci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.81
Nžci 60 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 10.16
Nžci 60 m 0 Makovec Petr 08 ABC Humenné 09.53
Nžci 60 m Matta Miroslav 10 ABC Humenné 10.33
Nžci 60 m Petrik Adam 10 ABC Humenné 12.11
Nžci 60 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 09.66
Nžci 60 m Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné 09.1
Nžci 150 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 24.18
Nžci 150 m Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.80
Nžci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 21.86
Nžci 150 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 25.16
Nžci 150 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 24.39
Nžci 150 m Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné 29.33
Nžci 1000 m 0 Kaláb Oskar 08 ABC Humenné 4:51.80
Nžci 1000 m 0 Makovec Petr 08 ABC Humenné 3:52.61
Nžci 1000 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci chôdza 1000 m Petrik Adam 10 ABC Humenné 07:35.32
Nžci diaľka z miesta Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 360
Nžci diaľka z miesta Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 362
Nžci diaľka z miesta 0 Dzák Oliver 11 ABC Humenné 284
Nžci diaľka z miesta Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z miesta Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 348
Nžci diaľka z miesta Kaláb Oskar 08 ABC Humenné
Nžci diaľka z miesta Matta Miroslav 10 ABC Humenné 320
Nžci diaľka z miesta Petrik Adam 10 ABC Humenné
Nžci diaľka z miesta Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 339
Nžci diaľka z miesta Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka z miesta Sentivan Marko 10 ABC Humenné
Nžci diaľka z miesta 0 Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 392
Nžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 38.22
Nžci kriket Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.10
Nžci kriket Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.40
Nžci kriket Sentivan Marko 10 ABC Humenné 24.70
Nžci kriket 0 Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 25.10
Nžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Dzák Oliver 11 ABC Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Makovec Petr 08 ABC Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby Matta Miroslav 10 ABC Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné
Nžky 60 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.50
Nžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.13
Nžky 60 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 09.46
Nžky 60 m 0 Halická Lucia 12 ABC Humenné 11.28
Nžky 60 m Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.03
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 10.41
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 09.16
Nžky 60 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 11.51
Nžky 60 m Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.8
Nžky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.05
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 09.8
Nžky 150 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 22.31
Nžky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 22.91
Nžky 150 m Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 26.32
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 22.63
Nžky 150 m Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 150 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 22.86
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 25.51
Nžky 1000 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 4:14.18
Nžky 1000 m Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 4:33.4
Nžky chôdza 1000 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 07:11.75
Nžky chôdza 1000 m Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 08:37.07
Nžky diaľka z miesta Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 395
Nžky diaľka z miesta Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta 0 Halická Lucia 12 ABC Humenné 287
Nžky diaľka z miesta Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z miesta Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z miesta Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 382
Nžky diaľka z miesta Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 424
Nžky diaľka z miesta Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 367
Nžky kriket Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 30.24
Nžky kriket Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 31.32
Nžky kriket Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 28.29
Nžky kriket Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.70
Nžky kriket Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 32.62