<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-VsAZ jednotlivcov - starší žiaci + 5 boj mladší žiaci, Košice, 19. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.41
Žci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 08.28
Žci 60 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 08.10
Žci 60 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.09
Žci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.08
Žci 60 m Daňo Lukáš 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.88
Žci 60 m Fedorčuk Eduard 04 Atletika Košice o.z.
Žci 60 m Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.50
Žci 60 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 08.12
Žci 60 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.82
Žci 60 m Klima Jakub 04 Atletika Košice o.z. 08.18
Žci 60 m Kovalčin Richard 04 ŠŠK-Junior Prešov 08.77
Žci 60 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.70
Žci 60 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 60 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 08.01
Žci 60 m Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Žci 60 m Mrúz Michal 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 60 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 07.77
Žci 60 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 07.77
Žci 60 m Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 07.66
Žci 60 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 08.28
Žci 60 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.50
Žci 150 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.46
Žci 150 m Baránek Emanuel 05 1.Atletický klub Humenné 23.16
Žci 150 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 20.54
Žci 150 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.55
Žci 150 m Ebergényi Vratko 04 AK Slovan Levoča
Žci 150 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.09
Žci 150 m Fedorčuk Eduard 04 Atletika Košice o.z.
Žci 150 m Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.97
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 18.82
Žci 150 m Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 19.02
Žci 150 m Klima Jakub 04 Atletika Košice o.z. 20.29
Žci 150 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.59
Žci 150 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 150 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 150 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 18.53
Žci 150 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.10
Žci 150 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 21.12
Žci 150 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.23
Žci 150 m Vavrek Ján 05 AK Slovan Levoča
Žci 300 m Baránek Eduard 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 40.58
Žci 300 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 42.65
Žci 800 m Baránek Emanuel 05 1.Atletický klub Humenné
Žci 800 m Bujdoš Adam 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:19.20
Žci 800 m Ebergényi Vratko 04 AK Slovan Levoča 2:41.88
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:18.00
Žci 800 m Lokšík Ján 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 800 m Mako Dominik 05 SOPKA Seňa (A)
Žci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:20.32
Žci 800 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 2:19.82
Žci 3000 m Baránek Eduard 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 3000 m Mako Dominik 05 SOPKA Seňa (A)
Žci 3000 m Mrúz Michal 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 13:08.04
Žci 3000 m Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 11:23.39
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 17.90
Žci 100 m pr. 83,8 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 16.51
Žci 100 m pr. 83,8 Mako Dominik 05 SOPKA Seňa (A)
Žci 100 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 14.31
Žci 100 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.64
Žci 300 m pr. 76,2 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m pr. 76,2 Daňo Lukáš 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 76,2 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 45.91
Žci 300 m pr. 76,2 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 76,2 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.75
Žci 300 m pr. 76,2 Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 60.01
Žci 300 m pr. 76,2 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.02
Žci chôdza 3000 m Mikita Juraj 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 17:11.9
Žci chôdza 3000 m Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19:39.4
Žci chôdza 3000 m Žofčin Dominik 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20:05.8
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 163
Žci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
Žci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 165
Žci výška Kovalčin Richard 04 ŠŠK-Junior Prešov 142
Žci výška Vavrek Ján 05 AK Slovan Levoča 144
Žci žrď Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 210
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 503
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 544
Žci diaľka Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov 331
Žci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550
Žci diaľka Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 543
Žci diaľka Klima Jakub 04 Atletika Košice o.z. 540
Žci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 510
Žci diaľka Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 548
Žci diaľka Selecký Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 432
Žci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 537
Žci diaľka Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 521
Žci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 620
Žci guľa 4 kg Balog Patrik 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.45
Žci guľa 4 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 08.78
Žci guľa 4 kg Ebergényi Vratko 04 AK Slovan Levoča
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.12
Žci guľa 4 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.10
Žci guľa 4 kg Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 10.25
Žci guľa 4 kg Lešňák Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci guľa 4 kg Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.83
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.00
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.23
Žci guľa 4 kg Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.70
Žci guľa 4 kg Vavrek Ján 05 AK Slovan Levoča
Žci disk 1 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 34.92
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 37.29
Žci disk 1 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 23.02
Žci disk 1 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.32
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.60
Žci kladivo 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 25.54
Žci kladivo 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 35.23
Žci oštep 600 g Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 41.75
Žci oštep 600 g Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.91
Žci oštep 600 g Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 38.75
Žci oštep 600 g Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 27.29
Žci oštep 600 g Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 17.80
Žci oštep 600 g Varady Tomáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 31.37
Žci 4 x 60 m kluby Baránek Eduard 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 4 x 60 m kluby Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 60 m kluby Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 60 m kluby Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 60 m kluby Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 300 m kluby Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 300 m kluby Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 300 m kluby Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 4 x 300 m kluby Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 300 m kluby Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 300 m kluby Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj Babjarčík Tobiaš 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci pätboj Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa (A)
Mžci pätboj Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1035
Mžci pätboj Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci pätboj Gergeľ Nikolas 08 SOPKA Seňa (A)
Mžci pätboj Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci pätboj Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 1119
Mžci pätboj Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci pätboj Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj Macko Marek 06 1.Atletický klub Humenné 0674
Mžci pätboj Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0663
Mžci pätboj Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci pätboj Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 1712
Žky 60 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.50
Žky 60 m Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 08.40
Žky 60 m Kaminská Lea 05 MŠK 1895 Kežmarok 08.70
Žky 60 m Krajniková Hanka 04 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.45
Žky 60 m Pavliková Denisa 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.71
Žky 60 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Žky 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.53
Žky 60 m Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.36
Žky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.05
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.83
Žky 150 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.52
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.71
Žky 150 m Kaminská Lea 05 MŠK 1895 Kežmarok
Žky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 21.57
Žky 150 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 21.09
Žky 300 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 47.71
Žky 300 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 48.91
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 47.11
Žky 300 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 50.34
Žky 300 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 48.84
Žky 800 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:32.91
Žky 800 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 2:35.90
Žky 800 m Paľovčíková Hana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:37.62
Žky 800 m Pavliková Denisa 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 2000 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 7:29.75
Žky 2000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 8:37.81
Žky 2000 m Laporčáková Daniela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 8:10.54
Žky 2000 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 7:39.60
Žky 2000 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Žky 100m p 76,2-8,2 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 22.42
Žky 100m p 76,2-8,2 Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 100m p 76,2-8,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 16.54
Žky 100m p 76,2-8,2 Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 18.49
Žky 100m p 76,2-8,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 15.03
Žky 300 m pr. 76,2 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 59.93
Žky 300 m pr. 76,2 Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m pr. 76,2 Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 300 m pr. 76,2 Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 21:00.3
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 16:18.31
Žky chôdza 3000 m Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 19:39.1
Žky výška Krajniková Hanka 04 1.Atletický klub Humenné 130
Žky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 141
Žky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168
Žky výška Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 161
Žky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 146
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 155
Žky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 515
Žky diaľka Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 456
Žky diaľka Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 454
Žky diaľka Kaminská Lea 05 MŠK 1895 Kežmarok 414
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 448
Žky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 520
Žky diaľka Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 421
Žky diaľka Pavliková Denisa 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 436
Žky diaľka Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 387
Žky diaľka Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 411
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 407
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Žky diaľka Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov 389
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67
Žky guľa 3 kg Dzivá Karin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.08
Žky guľa 3 kg Halasová Veronika 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.38
Žky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.34
Žky guľa 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.10
Žky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.34
Žky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.02
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.75
Žky guľa 3 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.06
Žky guľa 3 kg Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov 08.12
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.54
Žky disk 1 kg Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky disk 1 kg Dzivá Karin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.98
Žky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 20.51
Žky disk 1 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 22.36
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Žky disk 1 kg Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 20.60
Žky disk 1 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 21.54
Žky kladivo 3 kg Philippiová Emma 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.34
Žky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 24.10
Žky oštep 500 g Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.39
Žky oštep 500 g Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.33
Žky oštep 500 g Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 28.60
Žky oštep 500 g Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 32.59
Žky 4 x 60 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky pätboj Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1648
Mžky pätboj Glevaňáková Erika 06 MŠK 1895 Kežmarok
Mžky pätboj Horváthová Saša 06 MŠK 1895 Kežmarok
Mžky pätboj Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0846
Mžky pätboj Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky pätboj Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky pätboj Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1092
Mžky pätboj Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 2295
Mžky pätboj Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov