Dci |
60 m |
|
Ács Adrián |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Arvay Márió |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Bácsai Adrián |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Czibula Attila |
05 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Dogáň Erik |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Duba Márton |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Farkas Adrian |
05 |
Základná Škola Ágostona Pongrácza |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Farkas Alex |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Herencsárová Cynthia |
03 |
ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Holovič Rudolf |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Horváth Ármin |
04 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Jakubec Daniel |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
60 m (1/2) |
|
Köteles Kevin |
04 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Kováts Gergő |
03 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Lavo Christo |
03 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Lipkovicsová Laura |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Martinka Rastislav |
04 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Néma Jozef |
06 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Néma Richard |
07 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Osztényi Márton |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Pápay Lukáš |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Polák Attila |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Rábek Christopher |
04 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Sámel Filip |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Seleši Samuel |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Solčány Adam |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Stojka Luciano |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Vágai Aurel |
04 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Varga Jozef |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Vincze Dean |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Zlatoš Adam |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Arvay Márió |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Bácsai Adrián |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Búran Matej |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Csikós Peter |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Farkas Adrian |
05 |
Základná Škola Ágostona Pongrácza |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Farkas Rick |
03 |
Základná Škola Ágostona Pongrácza |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Gyevát Enrique |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Holovič Rudolf |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Horváth Peter |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Jakubec Daniel |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Kováč Erik |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Kukučka Peter |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Kukučka Samuel |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Kürthy Dárius |
04 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Lenčéš Martin |
05 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Néma Richard |
07 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Osztényi Márton |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Pápay Lukáš |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Polgár Bálint |
05 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Procházdka Dominik |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Sallai Matúš |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Sámel Filip |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Surányi Dávid |
04 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Szabó Samuel |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Szarka Gergő |
03 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Weisssenstein Tomáš |
03 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Dci |
300 m |
|
Zlatoš Adam |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Bene Ivan |
04 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Bene Matúš |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Csillag Adam |
03 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Farkas Rick |
03 |
Základná Škola Ágostona Pongrácza |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Ficek Samuel |
06 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Fischer Marek |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Gyevát Enrique |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Gyöpös Adam |
04 |
Základná Škola Ágostona Pongrácza |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Horváth Ármin |
04 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Kliha Bruno |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Kocsis Ľudovít |
06 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Kováč Erik |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Majer David |
06 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Mikula Peter |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Paldan Tomáš |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Poláček Dávid |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Procházdka Dominik |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Surányi Dávid |
04 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Szarka Gergő |
03 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
1000 m |
|
Vágai Aurel |
04 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Bartaloš Gabriel |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Guľáš Ondrej |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Hučko Samuel |
03 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Kliha Bruno |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Lednický Daniel |
03 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Rábek Christopher |
04 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Sallai Matúš |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Sirka Denis |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Stelo Mário |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Tóth Lorenzo |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Ács Adrián |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Bene Matúš |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Csikós Peter |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Dogáň Erik |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Farkas Alex |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Fischer Marek |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Gyöpös Adam |
04 |
Základná Škola Ágostona Pongrácza |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Horváth Peter |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Kocsis Ľudovít |
06 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Kováts Gergő |
03 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Lavo Christo |
03 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Lednický Daniel |
03 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Lenčéš Jakub |
04 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Lóžiová Dominika |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Martinka Rastislav |
04 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Néma Jozef |
06 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Nyeso Dávid |
03 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Paldan Tomáš |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Poláček Dávid |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Polák Attila |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Polgár Bálint |
05 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Rapi Róbert |
06 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Seleši Samuel |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Sirka Denis |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Stelo Mário |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Vincze Dean |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Weissenstein Tomáš |
03 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Bečka Marko |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Bertók Ján |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Gáll Dominik |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Gubran Patrik |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Guľáš Ondrej |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Gyopos Ondrej |
03 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Kukučka Samuel |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Lipkovics Norbert |
04 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Melo Patrik |
03 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Nyeso Dávid |
03 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Pollak Michal |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Popelka Alex |
04 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
guľa 4 kg |
|
Solčány Adam |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Bartaloš Gabriel |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Bečka Marko |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Bertók Ján |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Bozsek Brigitta |
07 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Búran Matej |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Czibula Attila |
05 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Ficek Samuel |
06 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Gáll Dominik |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Gubran Patrik |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Gyopos Ondrej |
03 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Köteles Kevin |
04 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Kukučka Peter |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Lenčéš Jakub |
04 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Lenčéš Martin |
05 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Lipkovics Norbert |
04 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Lipkovicsová Laura |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Lóžiová Dominika |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Lóžiová Dominika |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Majer David |
06 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Melo Patrik |
03 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Polák Attila |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Pollak Michal |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Rapi Róbert |
06 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Stojka Luciano |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dci |
kriket |
|
Tóth Lorenzo |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ács Adrián |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Arvay Márió |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bácsai Adrián |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bozsek Brigitta |
07 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Bujko Dávid |
04 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Csikós Peter |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Duba Márton |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Farkas Alex |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Fischer Marek |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Holovič Rudolf |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Jakubec Daniel |
03 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Kováts Gergő |
03 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Lipkovicsová Laura |
05 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Néma Richard |
07 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Nyeso Dávid |
03 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Poló Zsófia |
07 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Sallai Matúš |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Varga Jozef |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Bennár Patrik |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Berecký Dominik |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Borš Mário |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Daru Csenge |
05 |
ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Farkaš Marek |
04 |
ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Hamar Daniel |
05 |
ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Kurňava Matúš |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Matejdes Juraj |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Ollári Marko |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Bennár Patrik |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Borš Mário |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Somogyi Lara |
05 |
ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Takács Kristián |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
1000 m |
|
Banič Šimon |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
1000 m |
|
Csizmadia Viktor |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
1000 m |
|
Čelitko Tomáš |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
1000 m |
|
Svorad Kornel |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Hnátová Beáta |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Koza Lukáš |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Matejdes Juraj |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Berecký Dominik |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Čelitko Tomáš |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Kurňava Matúš |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Koza Lukáš |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Landl Matej |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Landl Matej |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Marinčák Lukas |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Svorad Kornel |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Vánik Matúš |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Vozár Šimon |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
kriket |
|
Marinčák Lukas |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
kriket |
|
Ollári Marko |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa |
|
|
|
Žci |
kriket |
|
Takács Kristián |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
kriket |
|
Vánik Matúš |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žci |
kriket |
|
Vozár Šimon |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Jakubíková Vivien |
06 |
ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Závodsky Christofer |
06 |
ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa |
|
|
|
Mžci |
1000 m |
|
Runák Roman |
06 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Runák Roman |
06 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Audiová Adriana |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Baloghová Jozefína |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Bilavská Alexandra |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Dadáková Emma |
06 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Farkas Alexa |
05 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Forrová Laura |
03 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Hana Lenčéšová |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Kárasová Vanesa |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Kováts Réka |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Kušnierová Diana |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Lencse Emma Dóra |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Lóžiová Dominika |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Marosiová Tímea |
04 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Mikócziová Anna Mária |
06 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Mikócziová Anna Mária |
06 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Nina Leššová |
05 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Osztényiová Romana |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Pavlíková Nikoleta |
06 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Szabóová Natália |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Szalóci Jázmin |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Šípošová Amina |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Takács Bianka |
03 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Tatai Patrícia |
06 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Tóthová Kristína |
08 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
60 m |
|
Vinczeová Chiara |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Bilavská Alexandra |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Bírová Roberta |
06 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Bombic Dalma |
07 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Bordáčová Melánia |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Farkašová Scarlet |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Félixová Zuzana |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Hambalková Milada |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Horváthová Alexa |
03 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Hubinaková Natália |
04 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Chudá Monika |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Játiová Nina |
03 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Kárasová Vanesa |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Laura Kolenčíková |
06 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Marosiová Tímea |
04 |
Základná škola Tešedíkovo |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Nina Pápayová |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Osztényiová Romana |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Rickerová Jasmína |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Sabina Vrabcová |
04 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Szabóová Natália |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Švecová Vanessa |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Takács Bianka |
03 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Tatai Patrícia |
06 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
300 m |
|
Udvaros Borbála |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Audiová Adriana |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Baloghová Jozefína |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Bombic Dalma |
07 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Domeová Dominika |
06 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Gužíková Gabriela |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Horváthová Alexa |
03 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Kováčiková Lucia |
03 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Krajčíková Veronika |
07 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Laura Kolenčíková |
06 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Mazurová Natália |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Nina Pápayová |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Pavlíková Nikoleta |
06 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Plevková Lea |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Pogranová Karin |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Šúreková Tereza |
04 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Tóthová Kristína |
08 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Farkas Alexa |
05 |
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Farkašová Scarlet |
04 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Félixová Zuzana |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Hambalková Milada |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Hlavatá Slávka |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Hubinaková Natália |
04 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Kováčiková Lucia |
03 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Lokšenincová Lea |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Mazurová Natália |
05 |
ZŠ s MŠ Hájske 67 |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Nina Leššová |
05 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Plevková Lea |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Rickerová Jasmína |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Telkesiová Vivien |
06 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Zaprelová Dominika |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Dadáková Emma |
06 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Hana Lenčéšová |
03 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Hlavatá Slávka |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Játiová Nina |
03 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Kovácsová Alexandra |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Kubičková Emma |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Kušnierová Diana |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Lencse Emma Dóra |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Lokšenincová Lea |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Mlejová Viktória |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Sabina Vrabcová |
04 |
ZŠ Močenok |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Sallaiová Hana |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Szabóová Natália |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Šúreková Tereza |
04 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Zaprelová Dominika |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Horváthová Rebeka |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kovácsová Alexandra |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kubičková Emma |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lelkésová Viktória |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Nováková Michaela |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Pogranová Karin |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Szabóová Sharona |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Szalaiová Ráchel |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Šalatová Radka |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Štrpková Monika |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Tóthová Annabella |
06 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Vinczeová Chiara |
04 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Bírová Roberta |
06 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Forrová Laura |
03 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Horváthová Rebeka |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Lelkésová Viktória |
05 |
ZŠ Jozefa Cígera Hronského |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Lóžiová Dominika |
05 |
ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Mlejová Viktória |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Sallaiová Hana |
05 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Szabóová Sharona |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Szalaiová Ráchel |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Šalatová Radka |
05 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Štrpková Monika |
04 |
ZŠ Ľ. Štúra Šaľa |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Telkesiová Vivien |
06 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
kriket |
|
Tóthová Annabella |
06 |
ZŠ s MŠ Vlčany |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Audiová Adriana |
05 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hambalková Milada |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kárasová Vanesa |
04 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby |
|
Kováts Réka |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Némová Dóra |
04 |
ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby |
|
Szalóci Jázmin |
05 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby |
|
Šípošová Amina |
06 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Telkesiová Vivien |
06 |
ZŠ Trnovec nad Váhom 302 |
|
|
|
Dky |
4 x 60 m kluby |
|
Udvaros Borbála |
04 |
ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Blehová Sofia |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Hatvanyiová Bianka |
05 |
ZŠ s MŠ J. Murgača |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Kellnerová Nina |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Póšová Simona |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Szabo Lea |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Hatvanyiová Bianka |
05 |
ZŠ s MŠ J. MURGAšA |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Juríková Krisína |
05 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Mihová Lenka |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Pappová Barbora |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Mihová Lenka |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Pappová Barbora |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Vyskočová Petra |
05 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Sýkorová Ema |
05 |
ZŠ s MŠ J Murgaša |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Toroková Viktória |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Juríková Kristína |
05 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Kellnerová Nina |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Szabo Lea |
04 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Toroková Viktória |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Csadiová Liliana |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Gubová Petra |
05 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hnátová Beáta |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Honzová Ema |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Vyskočová Petra |
05 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
kriket |
|
Csadiová Liliana |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
kriket |
|
Gubová Petra |
05 |
ZŠ s Mš J. Murgaša |
|
|
|
Žky |
kriket |
|
Honzová Ema |
04 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Žky |
kriket |
|
Póšová Simona |
05 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Lenčéšová Lucia |
06 |
ZŠ s MŠ J. M urgaša |
|
|
|
Mžky |
800 m |
|
Kmotríková Zuzana |
07 |
ZŠ s MŠ J. MURGAšA |
|
|
|
Mžky |
800 m |
|
Mesárošová Nela |
07 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Haritunová Simona |
06 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Haritunová Simona |
06 |
ZŠ Hollého Šaľa |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gubová Hana |
06 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gubová Hana |
06 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Lenčéšová Lucia |
06 |
ZŠ s MŠ J. Murgaša |
|
|
|