<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M okresu Šaľa žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev , Šaľa, 21. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Ács Adrián 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 60 m Arvay Márió 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Dci 60 m Bácsai Adrián 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 60 m Czibula Attila 05 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci 60 m Dogáň Erik 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci 60 m Duba Márton 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 60 m Farkas Adrian 05 Základná Škola Ágostona Pongrácza
Dci 60 m Farkas Alex 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 60 m Herencsárová Cynthia (SVK) 03 ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa
Dci 60 m Holovič Rudolf 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 60 m Horváth Ármin 04 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci 60 m Jakubec Daniel 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 60 m Köteles Kevin 04 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 60 m Kováts Gergő 03 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 60 m Lavo Christo 03 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 60 m Lipkovicsová Laura 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 60 m Martinka Rastislav 04 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 60 m Néma Jozef 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 60 m Néma Richard 07 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 60 m Osztényi Márton 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 60 m Pápay Lukáš 03 ZŠ Močenok
Dci 60 m Polák Attila 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 60 m Rábek Christopher 04 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci 60 m Sámel Filip 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci 60 m Seleši Samuel 03 ZŠ Močenok
Dci 60 m Solčány Adam 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci 60 m Stojka Luciano 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci 60 m Vágai Aurel 04 ZŠ Močenok
Dci 60 m Varga Jozef 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 60 m Vincze Dean 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci 60 m Zlatoš Adam 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci 300 m Arvay Márió 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Dci 300 m Bácsai Adrián 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 300 m Búran Matej 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci 300 m Csikós Peter 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 300 m Farkas Adrian 05 Základná Škola Ágostona Pongrácza
Dci 300 m Farkas Rick 03 Základná Škola Ágostona Pongrácza
Dci 300 m Gyevát Enrique 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 300 m Holovič Rudolf 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 300 m Horváth Peter 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 300 m Jakubec Daniel 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 300 m Kováč Erik 03 ZŠ Močenok
Dci 300 m Kukučka Peter 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci 300 m Kukučka Samuel 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci 300 m Kürthy Dárius 04 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec
Dci 300 m Lenčéš Martin 05 ZŠ Močenok
Dci 300 m Néma Richard 07 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 300 m Osztényi Márton 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 300 m Pápay Lukáš 03 ZŠ Močenok
Dci 300 m Polgár Bálint 05 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci 300 m Procházdka Dominik 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci 300 m Sallai Matúš 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 300 m Sámel Filip 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci 300 m Surányi Dávid 04 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 300 m Szabó Samuel 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 300 m Szarka Gergő 03 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci 300 m Weisssenstein Tomáš (SVK) 03 ZŠ Hollého Šaľa
Dci 300 m Zlatoš Adam 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci 1000 m Bene Ivan 04 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 1000 m Bene Matúš 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 1000 m Csillag Adam 03 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 1000 m Farkas Rick 03 Základná Škola Ágostona Pongrácza
Dci 1000 m Ficek Samuel 06 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 1000 m Fischer Marek 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 1000 m Gyevát Enrique 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 1000 m Gyöpös Adam 04 Základná Škola Ágostona Pongrácza
Dci 1000 m Horváth Ármin 04 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci 1000 m Kliha Bruno 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci 1000 m Kocsis Ľudovít 06 Základná škola Tešedíkovo
Dci 1000 m Kováč Erik 03 ZŠ Močenok
Dci 1000 m Majer David 06 Základná škola Tešedíkovo
Dci 1000 m Mikula Peter 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci 1000 m Paldan Tomáš 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci 1000 m Poláček Dávid 03 ZŠ Močenok
Dci 1000 m Procházdka Dominik 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci 1000 m Surányi Dávid 04 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 1000 m Szarka Gergő 03 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci 1000 m Vágai Aurel 04 ZŠ Močenok
Dci výška Bartaloš Gabriel 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci výška Guľáš Ondrej 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci výška Hučko Samuel (SVK) 03 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Dci výška Kliha Bruno 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci výška Lednický Daniel 03 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci výška Rábek Christopher 04 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci výška Sallai Matúš 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci výška Sirka Denis 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci výška Stelo Mário 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci výška Ševčík Lukáš (SVK) 03 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Dci výška Tóth Lorenzo 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci diaľka Ács Adrián 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci diaľka Bene Matúš 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci diaľka Csikós Peter 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci diaľka Dogáň Erik 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci diaľka Farkas Alex 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci diaľka Fischer Marek 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci diaľka Gyöpös Adam 04 Základná Škola Ágostona Pongrácza
Dci diaľka Horváth Peter 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci diaľka Kocsis Ľudovít 06 Základná škola Tešedíkovo
Dci diaľka Kováts Gergő 03 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci diaľka Lavo Christo 03 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci diaľka Lednický Daniel 03 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci diaľka Lenčéš Jakub 04 ZŠ Močenok
Dci diaľka Lóžiová Dominika 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci diaľka Martinka Rastislav 04 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci diaľka Néma Jozef 06 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci diaľka Nyeso Dávid 03 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci diaľka Paldan Tomáš 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci diaľka Poláček Dávid 03 ZŠ Močenok
Dci diaľka Polák Attila 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci diaľka Polgár Bálint 05 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci diaľka Rapi Róbert 06 Základná škola Tešedíkovo
Dci diaľka Seleši Samuel 03 ZŠ Močenok
Dci diaľka Sirka Denis 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci diaľka Stelo Mário 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci diaľka Ševčík Lukáš (SVK) 03 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Dci diaľka Vincze Dean 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci diaľka Weissenstein Tomáš (SVK) 03 ZŠ Hollého Šaľa
Dci guľa 4 kg Bečka Marko 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci guľa 4 kg Bertók Ján 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci guľa 4 kg Gáll Dominik 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci guľa 4 kg Gubran Patrik 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci guľa 4 kg Guľáš Ondrej 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci guľa 4 kg Gyopos Ondrej 03 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci guľa 4 kg Kukučka Samuel 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci guľa 4 kg Lipkovics Norbert 04 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci guľa 4 kg Melo Patrik 03 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci guľa 4 kg Nyeso Dávid 03 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci guľa 4 kg Pollak Michal 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci guľa 4 kg Popelka Alex 04 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci guľa 4 kg Solčány Adam 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci kriket Bartaloš Gabriel 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci kriket Bečka Marko 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci kriket Bertók Ján 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci kriket Bozsek Brigitta 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci kriket Búran Matej 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci kriket Czibula Attila 05 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dci kriket Ficek Samuel 06 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci kriket Gáll Dominik 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci kriket Gubran Patrik 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci kriket Gyopos Ondrej 03 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci kriket Köteles Kevin 04 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci kriket Kukučka Peter 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dci kriket Lenčéš Jakub 04 ZŠ Močenok
Dci kriket Lenčéš Martin 05 ZŠ Močenok
Dci kriket Lipkovics Norbert 04 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci kriket Lipkovicsová Laura 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci kriket Lóžiová Dominika 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci kriket Lóžiová Dominika 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci kriket Majer David 06 Základná škola Tešedíkovo
Dci kriket Melo Patrik 03 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci kriket Polák Attila 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci kriket Pollak Michal 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dci kriket Rapi Róbert 06 Základná škola Tešedíkovo
Dci kriket Stojka Luciano 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dci kriket Tóth Lorenzo 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dci 4 x 60 m kluby Ács Adrián 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 4 x 60 m kluby Arvay Márió 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 4 x 60 m kluby Bácsai Adrián 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 4 x 60 m kluby Bozsek Brigitta 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 4 x 60 m kluby Bujko Dávid 04 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 4 x 60 m kluby Csikós Peter 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 4 x 60 m kluby Duba Márton 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 4 x 60 m kluby Farkas Alex 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 4 x 60 m kluby Fischer Marek 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 4 x 60 m kluby Holovič Rudolf 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 4 x 60 m kluby Jakubec Daniel 03 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dci 4 x 60 m kluby Kováts Gergő 03 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 4 x 60 m kluby Lipkovicsová Laura 05 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 4 x 60 m kluby Néma Richard 07 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dci 4 x 60 m kluby Nyeso Dávid 03 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 4 x 60 m kluby Poló Zsófia 07 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dci 4 x 60 m kluby Sallai Matúš 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dci 4 x 60 m kluby Varga Jozef 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Žci 60 m Bennár Patrik (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci 60 m Berecký Dominik (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Borš Mário (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Daru Csenge (SVK) 05 ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa
Žci 60 m Farkaš Marek (SVK) 04 ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa
Žci 60 m Hamar Daniel (SVK) 05 ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa
Žci 60 m Kurňava Matúš (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša šaľa
Žci 60 m Matejdes Juraj (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 60 m Ollári Marko (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci 300 m Bennár Patrik (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci 300 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 300 m Borš Mário (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 300 m Somogyi Lara (SVK) 05 ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa
Žci 300 m Takács Kristián (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 1000 m Banič Šimon (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci 1000 m Csizmadia Viktor (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci 1000 m Čelitko Tomáš (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci 1000 m Svorad Kornel (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci výška Hnátová Beáta (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci výška Koza Lukáš (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci výška Matejdes Juraj (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci diaľka Berecký Dominik (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci diaľka Čelitko Tomáš (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci diaľka Kurňava Matúš (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci guľa 4 kg Koza Lukáš (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci guľa 4 kg Landl Matej (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci guľa 4 kg Landl Matej (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci guľa 4 kg Marinčák Lukas (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci guľa 4 kg Svorad Kornel (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci guľa 4 kg Vánik Matúš (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci guľa 4 kg Vozár Šimon (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci kriket Marinčák Lukas (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci kriket Ollári Marko (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša Šaľa
Žci kriket Takács Kristián (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žci kriket Vánik Matúš (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žci kriket Vozár Šimon (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Mžci 60 m Jakubíková Vivien (SVK) 06 ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa
Mžci 60 m Závodsky Christofer (SVK) 06 ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM Šaľa
Mžci 1000 m Runák Roman (SVK) 06 ZŠ Hollého Šaľa
Mžci výška Runák Roman (SVK) 06 ZŠ Hollého Šaľa
Dky 60 m Audiová Adriana 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 60 m Baloghová Jozefína 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 60 m Bilavská Alexandra 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 60 m Dadáková Emma 06 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 60 m Farkas Alexa 05 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky 60 m Forrová Laura 03 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky 60 m Hana Lenčéšová 03 ZŠ Močenok
Dky 60 m Kárasová Vanesa 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 60 m Kováts Réka 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 60 m Kušnierová Diana 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky 60 m Lencse Emma Dóra 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 60 m Lóžiová Dominika 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 60 m Marosiová Tímea 04 Základná škola Tešedíkovo
Dky 60 m Mikócziová Anna Mária 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 60 m Mikócziová Anna Mária 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 60 m Nina Leššová 05 ZŠ Močenok
Dky 60 m Osztényiová Romana 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 60 m Pavlíková Nikoleta 06 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 60 m Szabóová Natália 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 60 m Szalóci Jázmin 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 60 m Šípošová Amina 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 60 m Takács Bianka 03 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky 60 m Tatai Patrícia 06 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky 60 m Tóthová Kristína 08 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 60 m Vinczeová Chiara 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky 300 m Bilavská Alexandra 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 300 m Bírová Roberta 06 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 300 m Bombic Dalma 07 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky 300 m Bordáčová Melánia 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 300 m Farkašová Scarlet 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 300 m Félixová Zuzana 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 300 m Hambalková Milada 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 300 m Horváthová Alexa 03 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 300 m Hubinaková Natália 04 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dky 300 m Chudá Monika 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 300 m Játiová Nina 03 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky 300 m Kárasová Vanesa 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 300 m Laura Kolenčíková 06 ZŠ Močenok
Dky 300 m Marosiová Tímea 04 Základná škola Tešedíkovo
Dky 300 m Nina Pápayová 03 ZŠ Močenok
Dky 300 m Osztényiová Romana 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 300 m Rickerová Jasmína 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky 300 m Sabina Vrabcová 04 ZŠ Močenok
Dky 300 m Szabóová Natália 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 300 m Švecová Vanessa 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 300 m Takács Bianka 03 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky 300 m Tatai Patrícia 06 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky 300 m Udvaros Borbála 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 800 m Audiová Adriana 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 800 m Baloghová Jozefína 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 800 m Bombic Dalma 07 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky 800 m Domeová Dominika 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 800 m Gužíková Gabriela 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky 800 m Horváthová Alexa 03 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 800 m Kováčiková Lucia 03 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky 800 m Krajčíková Veronika 07 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 800 m Laura Kolenčíková 06 ZŠ Močenok
Dky 800 m Mazurová Natália 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dky 800 m Nina Pápayová 03 ZŠ Močenok
Dky 800 m Pavlíková Nikoleta 06 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 800 m Plevková Lea 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 800 m Pogranová Karin 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky 800 m Šúreková Tereza 04 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky 800 m Tóthová Kristína 08 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky výška Farkas Alexa 05 ZŠ s MŠ s VJM Vlčany
Dky výška Farkašová Scarlet 04 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky výška Félixová Zuzana 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky výška Hambalková Milada 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky výška Hlavatá Slávka 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky výška Hubinaková Natália 04 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dky výška Kováčiková Lucia 03 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky výška Lokšenincová Lea 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky výška Mazurová Natália 05 ZŠ s MŠ Hájske 67
Dky výška Nina Leššová 05 ZŠ Močenok
Dky výška Plevková Lea 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky výška Rickerová Jasmína 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky výška Telkesiová Vivien 06 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky výška Zaprelová Dominika 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky diaľka Dadáková Emma 06 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky diaľka Hana Lenčéšová 03 ZŠ Močenok
Dky diaľka Hlavatá Slávka 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky diaľka Játiová Nina 03 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky diaľka Kovácsová Alexandra 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky diaľka Kubičková Emma 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky diaľka Kušnierová Diana 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky diaľka Lencse Emma Dóra 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky diaľka Lokšenincová Lea 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky diaľka Mlejová Viktória 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky diaľka Sabina Vrabcová 04 ZŠ Močenok
Dky diaľka Sallaiová Hana 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky diaľka Szabóová Natália 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky diaľka Šúreková Tereza 04 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky diaľka Zaprelová Dominika 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky guľa 3 kg Horváthová Rebeka 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky guľa 3 kg Kovácsová Alexandra 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky guľa 3 kg Kubičková Emma 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky guľa 3 kg Lelkésová Viktória 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky guľa 3 kg Nováková Michaela 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky guľa 3 kg Pogranová Karin 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky guľa 3 kg Szabóová Sharona 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky guľa 3 kg Szalaiová Ráchel 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky guľa 3 kg Šalatová Radka 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky guľa 3 kg Štrpková Monika 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky guľa 3 kg Tóthová Annabella 06 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky guľa 3 kg Vinczeová Chiara 04 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky kriket Bírová Roberta 06 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky kriket Forrová Laura 03 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky kriket Horváthová Rebeka 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky kriket Lelkésová Viktória 05 ZŠ Jozefa Cígera Hronského
Dky kriket Lóžiová Dominika 05 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa
Dky kriket Mlejová Viktória 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky kriket Sallaiová Hana 05 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky kriket Szabóová Sharona 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky kriket Szalaiová Ráchel 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky kriket Šalatová Radka 05 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky kriket Štrpková Monika 04 ZŠ Ľ. Štúra Šaľa
Dky kriket Telkesiová Vivien 06 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky kriket Tóthová Annabella 06 ZŠ s MŠ Vlčany
Dky 4 x 60 m kluby Audiová Adriana 05 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 4 x 60 m kluby Hambalková Milada 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 4 x 60 m kluby Kárasová Vanesa 04 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 4 x 60 m kluby Kováts Réka 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 4 x 60 m kluby Némová Dóra 04 ZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec (A)
Dky 4 x 60 m kluby Szalóci Jázmin 05 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 4 x 60 m kluby Šípošová Amina 06 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Dky 4 x 60 m kluby Telkesiová Vivien 06 ZŠ Trnovec nad Váhom 302
Dky 4 x 60 m kluby Udvaros Borbála 04 ZŠsVJM-Alapiskola, Diakovce-Deáki
Žky 60 m Blehová Sofia (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky 60 m Hatvanyiová Bianka (SVK) 05 ZŠ s MŠ J. Murgača
Žky 60 m Kellnerová Nina (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žky 60 m Póšová Simona (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky 60 m Szabo Lea (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Žky 300 m Hatvanyiová Bianka (SVK) 05 ZŠ s MŠ J. MURGAšA
Žky 300 m Juríková Krisína (SVK) 05 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Žky 300 m Mihová Lenka (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky 300 m Pappová Barbora (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky 800 m Mihová Lenka (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky 800 m Pappová Barbora (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky 800 m Vyskočová Petra (SVK) 05 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Žky výška Sýkorová Ema (SVK) 05 ZŠ s MŠ J Murgaša
Žky výška Toroková Viktória (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky diaľka Juríková Kristína (SVK) 05 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Žky diaľka Kellnerová Nina (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žky diaľka Szabo Lea (SVK) 04 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Žky diaľka Toroková Viktória (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Žky guľa 3 kg Csadiová Liliana (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žky guľa 3 kg Gubová Petra (SVK) 05 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Žky guľa 3 kg Hnátová Beáta (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žky guľa 3 kg Honzová Ema (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žky guľa 3 kg Vyskočová Petra (SVK) 05 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Žky kriket Csadiová Liliana (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žky kriket Gubová Petra (SVK) 05 ZŠ s Mš J. Murgaša
Žky kriket Honzová Ema (SVK) 04 ZŠ Hollého Šaľa
Žky kriket Póšová Simona (SVK) 05 ZŠ Hollého Šaľa
Mžky 60 m Lenčéšová Lucia (SVK) 06 ZŠ s MŠ J. M urgaša
Mžky 800 m Kmotríková Zuzana (SVK) 07 ZŠ s MŠ J. MURGAšA
Mžky 800 m Mesárošová Nela (SVK) 07 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Mžky výška Haritunová Simona (SVK) 06 ZŠ Hollého Šaľa
Mžky diaľka Haritunová Simona (SVK) 06 ZŠ Hollého Šaľa
Mžky kriket Gubová Hana (SVK) 06 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Mžky 4 x 60 m kluby Gubová Hana (SVK) 06 ZŠ s MŠ J. Murgaša
Mžky 4 x 60 m kluby Lenčéšová Lucia (SVK) 06 ZŠ s MŠ J. Murgaša