<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Brezovské atletické hry, Brezová pod B., 15. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Duchoslav Adrián 03 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci 60 m Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 07.30
Dci 60 m Gašpar Ján Juraj 04 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dci 60 m Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 08.15
Dci 60 m Hodúl Ĺubor 05 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dci 60 m Kračmár Čestmír 05 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Dci 60 m Matula Tomáš 05 AK Junior Holič (C) 09.94
Dci 60 m Parči Filip 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dci 60 m Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 08.90
Dci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Dci 60 m Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci 1000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (C) 3:35.37
Dci 1000 m Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Dci 1000 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 3:21.22
Dci 1000 m Daniel Richard 03 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dci 1000 m Duchoslav Adrián 03 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci 1000 m Gašpar Ján Juraj 04 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dci 1000 m Hrušecký Filip 03 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dci 1000 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 3:18.18
Dci 1000 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 3:03.18
Dci 1000 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 1000 m Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom (D)
Dci 1000 m Matula Tomáš 05 AK Junior Holič (C)
Dci 1000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 3:21.09
Dci výška Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (C) 120
Dci výška Fondrk Juraj 03 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci výška Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci výška Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci výška Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 150
Dci diaľka Di Marco Campbell Mario 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dci diaľka Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 493
Dci diaľka Mihálik Christian 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Dci diaľka Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 454
Dci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 556
Dci guľa 4 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 15.24
Dci guľa 4 kg Fondrk Juraj 03 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci guľa 4 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 11.40
Dci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 11.72
Dci guľa 4 kg Kračmár Čestmír 05 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Dci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 09.37
Dci guľa 4 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 09.18
Dci guľa 4 kg Repta Róbert Milan 04 CVČ Brezová pod Bradlom (C) 09.51
Dci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.82
Dci 4 x 400 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Dci 4 x 400 m kluby Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Dci 4 x 400 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci 4 x 400 m kluby Fáber René 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 400 m kluby Gašpar Ján Juraj 04 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dci 4 x 400 m kluby Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci 4 x 400 m kluby Kračmár Čestmír 05 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Dci 4 x 400 m kluby Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci 4 x 400 m kluby Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 400 m kluby Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 400 m kluby Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dci 4 x 400 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dci 4 x 400 m kluby Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 400 m kluby Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dci 4 x 400 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Žci 60 m Božoň Radoslav 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci 60 m Daniel Róbert 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žci 60 m Gabriš Daniel 05 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci 60 m Chen Jack 05 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci 60 m Nejedlík Lukáš 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci 60 m Plaskoň Juraj 05 ZŠ s MŠ Vrbovce (A)
Žci 60 m Skokan Samuel 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žci 1000 m Caletka Michal 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žci 1000 m Kusovský Patrik 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci 1000 m Mihaljevič Matúš 04 ZŠ s MŠ Vrbovce (A)
Žci 1000 m Plaskoň Juraj 05 ZŠ s MŠ Vrbovce (A)
Žci 1000 m Sapák Maximilián 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci 1000 m Zubák Adam 04 ZŠ s MŠ Cerová
Žci výška Caletka Michal 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žci výška Hadbábny Marek 05 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci výška Chrenka Patrik 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci výška Kubový Filip 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci výška Symonchuk Olexii 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci diaľka Chrenka Patrik 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci diaľka Krčik Timotej 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žci diaľka Kusovský Patrik 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci diaľka Mihaljevič Matúš 04 ZŠ s MŠ Vrbovce (A)
Žci diaľka Nejedlík Lukáš 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci diaľka Skokan Samuel 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žci diaľka Ščepko Patrik 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci diaľka Vanek Rastislav 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci diaľka Zubák Adam 04 ZŠ s MŠ Cerová
Žci guľa 4 kg Gabriš Daniel 05 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci guľa 4 kg Krčik Timotej 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žci guľa 4 kg Symonchuk Olexii 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Žci guľa 4 kg Ščepko Patrik 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žci guľa 4 kg Vanek Rastislav 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžci 60 m Frýdl Jakub 06 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci 60 m Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci 60 m Imriška Samuel 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci 60 m Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 09.66
Mžci 60 m Kačány Peter 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci 60 m Karvayová Denisa 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci 60 m Pagáč Filip 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžci 60 m Sedlák Daniel 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 08.71
Mžci 60 m Štefík Lukáš 05 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžci 60 m Tomík Dominik 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžci 60 m Vrbický Nikolas 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžci 1000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžci 1000 m Batka Šimon 07 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci 1000 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 3:46.63
Mžci 1000 m Herák Jakub 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci 1000 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci 1000 m Malík Mário 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžci 1000 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžci 1000 m Surman Martin 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci výška Malík Mário 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžci výška Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 136
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 132
Mžci výška Surman Martin 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci výška Vanek Radoslav 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžci výška Zámečník David 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci výška Zámečník David 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci diaľka Batka Šimon 07 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci diaľka Frýdl Jakub 06 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci diaľka Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci diaľka Imriška Samuel 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci diaľka Klbečka Jakub 05 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžci diaľka Matušík Oliver Maxim 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžci diaľka Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 412
Mžci diaľka Pagáč Filip 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžci diaľka Sedlák Daniel 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžci diaľka Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 364
Mžci diaľka Tomík Dominik 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžci diaľka Zámečník David 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 08.01
Mžci guľa 3 kg Herák Jakub 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci guľa 3 kg Konečný David 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžci guľa 3 kg Polák Petr 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžci guľa 3 kg Skoršepa Teodor 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci 4 x 200 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžci 4 x 200 m kluby Batka Šimon 07 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci 4 x 200 m kluby Frýdl Jakub 06 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci 4 x 200 m kluby Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci 4 x 200 m kluby Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžci 4 x 200 m kluby Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžci 4 x 200 m kluby Sedlák Daniel 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžci 4 x 200 m kluby Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžci 4 x 200 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dky 60 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič (C) 09.96
Dky 60 m Dubovská Nikola 05 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dky 60 m Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 08.44
Dky 60 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič (C) 10.11
Dky 60 m Oslejová Alexandra 05 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dky 60 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 08.39
Dky 60 m Petrušová Eliška 05 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 09.51
Dky 60 m Reháková Karolína 07 AK Junior Holič (C)
Dky 60 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica (A) 08.61
Dky 800 m Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 2:52.89
Dky 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica (A) 2:29.57
Dky 800 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 2:57.64
Dky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič (C) 125
Dky výška Ištoková Nikola 05 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 135
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 150
Dky diaľka Hutyrová Natália 05 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 497
Dky diaľka Láslová Diana 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Dky diaľka Petrušová Eliška 05 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dky diaľka Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 374
Dky diaľka Reháková Karolína 07 AK Junior Holič (C)
Dky diaľka Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 452
Dky diaľka Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 471
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.65
Dky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 09.76
Dky guľa 3 kg Ištoková Nikola 05 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 06.20
Dky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič (C) 06.97
Dky guľa 3 kg Ščepková Diana 03 ZŠ s MŠ Cerová
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 09.59
Dky 4 x 200 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Dky 4 x 200 m kluby Petrušová Eliška 05 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dky 4 x 200 m kluby Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Dky 4 x 200 m kluby Ščepková Diana 03 ZŠ s MŠ Cerová
Dky 4 x 200 m kluby Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Fabianová Emma 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žky 60 m Lukáčová Michaela 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky 60 m Mikulčíková Liliana 05 ZŠ s MŠ Cerová
Žky 60 m Mikulčíková Sofia 05 ZŠ s MŠ Cerová
Žky 60 m Smeričková Eliška 05 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žky 60 m Švrčková Sandra 05 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky 800 m Ngová Petra 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky 800 m Smeričková Eliška 05 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žky výška Kovačičová Natália 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky diaľka Fabianová Emma 04 ZŠ ŠST ČACHTICE
Žky diaľka Jánošková Natália 04 ZŠ s MŠ Cerová
Žky diaľka Lukáčová Michaela 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky diaľka Mikulčíková Liliana 05 ZŠ s MŠ Cerová
Žky diaľka Švrčková Sandra 05 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky guľa 3 kg Hološková Nela 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky guľa 3 kg Lašáková Nela 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky 4 x 200 m kluby Jánošková Natália 04 ZŠ s MŠ Cerová
Žky 4 x 200 m kluby Kovačičová Natália 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky 4 x 200 m kluby Lukáčová Michaela 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky 4 x 200 m kluby Mikulčíková Liliana 05 ZŠ s MŠ Cerová
Žky 4 x 200 m kluby Mikulčíková Sofia 05 ZŠ s MŠ Cerová
Žky 4 x 200 m kluby Ngová Petra 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Žky 4 x 200 m kluby Švrčková Sandra 05 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 60 m Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 10.39
Mžky 60 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom (C) 09.99
Mžky 60 m Dohnálková Liana 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 60 m Dujsíková Aneta 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 60 m Gahurová Miriam 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 60 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 08.98
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.75
Mžky 60 m Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 09.53
Mžky 60 m Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 09.88
Mžky 60 m Kosíková Aneta 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžky 60 m Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 09.64
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica (A) 08.95
Mžky 60 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 09.73
Mžky 60 m Peričková Laura 07 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžky 60 m Šeniglová Bianka 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.88
Mžky 600 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom (C)
Mžky 600 m Karvayová Denisa 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky 600 m Krakau Luisa 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 600 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica (A) 2:03.95
Mžky 600 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 2:00.52
Mžky 600 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 2:14.06
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:05.88
Mžky 600 m Ondrejková Anna 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky 600 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 2:05.15
Mžky 600 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica (A) 1:51.96
Mžky 600 m Tokošová Klaudia 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 600 m Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 2:23.06
Mžky 600 m Vajdová Tamara 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 600 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 2:05.27
Mžky 800 m Gorbatenková Simona 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Dohnálková Liana 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky výška Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžky výška Gahurová Miriam 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky výška Gorbatenková Sofia 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 139
Mžky výška Kohoutová Christína 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky výška Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 125
Mžky výška Ondrejková Anna 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky výška Ščepková Aneta 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 127
Mžky diaľka Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 295
Mžky diaľka Dujsíková Aneta 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica (A) 392
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 449
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 428
Mžky diaľka Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 373
Mžky diaľka Kvasnicová Nina 07 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžky diaľka Miklášová Radka 06 Základná škola - Štúrova 18, Myjava (A)
Mžky diaľka Peštová Sarah 08 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžky diaľka Raymonds Ella Ugochi 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 394
Mžky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica (A) 395
Mžky diaľka Ščepková Aneta 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky diaľka Šeniglová Bianka 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky diaľka Tokošová Klaudia 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky diaľka Turčeková Alexandra 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky guľa 3 kg Ďuricová Daniela 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 05.12
Mžky guľa 3 kg Gabrišová Aneta 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky guľa 3 kg Gabrišová Aneta 07 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky guľa 3 kg Karnošová Tamara 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky guľa 3 kg Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B) 04.93
Mžky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica (A) 07.59
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 06.91
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.32
Mžky guľa 3 kg Raymonds Ella Ugochi 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A) 06.94
Mžky guľa 3 kg Turčeková Alexandra 06 ZŠ ŠST ČACHTICE
Mžky 4 x 200 m kluby Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Dohnálková Liana 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Dujsíková Aneta 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 200 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 200 m kluby Kohoutová Christína 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Krakau Luisa 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Králiková Natália 06 ŠK Jablonica (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Martišová Diana 08 ŠK Jablonica (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 200 m kluby Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Peštová Sarah 08 CVČ Brezová pod Bradlom (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Raymonds Ella Ugochi 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Šeniglová Bianka 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Tokošová Klaudia 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Vajdová Tamara 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Mžky 4 x 200 m kluby Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Masaryk Tomáš 08 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Nžci 60 m Nosek Samuel 09 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Nžci 60 m Rabatinová Karolína 08 ZŠ ŠST ČACHTICE
Nžci 1000 m Caletka Timotej 08 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Nžci 1000 m Nosek Samuel 09 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Nžci výška Filický Radovan 08 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Nžci diaľka Filický Radovan 08 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Nžci diaľka Masaryk Tomáš 08 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Nžky 600 m Pikálková Aneta 08 ZŠ Školská 2, Holíč (A)