<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M - okresu Levice žiakov a žiačok základných škôl v atletike jednotlivcov rok 2019 , Šahy, 14. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Baraňai Marco 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151
Dci 60 m Belányi Kristián 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 60 m Beňo Adam 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 60 m Beňo Damián 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 60 m Berkeš Marcel 03 Základná škola Hronské Kľačany
Dci 60 m Bistricky David 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151
Dci 60 m Bohumel Benjamín 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 60 m Broškovič Matúš 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 60 m Demian Gabriel 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci 60 m Dombai Sebastian 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 60 m Drapák Samuel 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 60 m Dudáš Krisztián 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 60 m Ďurčov Filip 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 60 m Farkas Gábor 06 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151
Dci 60 m Ferenci Richard 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 60 m Gašpar Rastislav 05 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 60 m Graus Milan 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 60 m Griesbach Kristián 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 60 m Gunda Tadeáš 05 ZŠ Tlmače
Dci 60 m Hegedus Filip 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 60 m Hengeričová Erika 04 ZŠ Tlmače
Dci 60 m Hudec Adam 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 60 m Chlebo Lukáš 04 Zš s Mš Čajkov
Dci 60 m Jakubík Szabolcs 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 60 m Kakara Tomáš 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci 60 m Kálnay Daniel (SVK) 04 ZŠ Želiezovce
Dci 60 m Kiss Jakab Kornél 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 60 m Kociňák Jáchim (SVK) 03 ZŠ Želiezovce
Dci 60 m Konkoly Adam 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 60 m Kováč Sebestian 06 Zš Bátovce
Dci 60 m Lakatoš Ladislav 05 ZŠ Tlmače
Dci 60 m Maďar Martin 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci 60 m Marko Martin 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci 60 m Maszay Peter 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 60 m Matyó Kevin 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 60 m Mentuš Kevin (SVK) 03 ZŠ Želiezovce
Dci 60 m Mojžiš Nikolas 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 60 m Parák Dávid 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 60 m Penzeš Marek 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 60 m Püspöki Bence 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 60 m Rusnák David 06 Zš Bátovce
Dci 60 m Sádovský Branislav 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 60 m Slamka Martin 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 60 m Smolka Igor 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 60 m Snida Miroslav 05 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 60 m Száraz Ján 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 60 m Šimkovič Timotej 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci 60 m Šuchter Adrián 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 60 m Teknős Peter 03 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 60 m Totkovič Peter 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 60 m Ujhelyi Samuel 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 60 m Valentík Adam 04 Zš s Mš Čajkov
Dci 60 m Varga Peter 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 300 m Antus Tamás 06 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 300 m Baláž Adam 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 300 m Balya Krisztián 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 300 m Baraňai Marco 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151
Dci 300 m Beňo Adam 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 300 m Beňo Adam 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 300 m Beňo Adam 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 300 m Berkeš Marcel 03 Základná škola Hronské Kľačany
Dci 300 m Bielik Tomáš 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 300 m Bistricky David 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151
Dci 300 m Boťťán Ladislav (SVK) 04 ZŠ Želiezovce
Dci 300 m Broškovič Matúš 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 300 m Demian Gabriel 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci 300 m Dombai Sebastian 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 300 m Ďurčov Filip 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 300 m Ďurovský Lukáš 03 Zš s Mš Čajkov
Dci 300 m Ešek Samuel 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 300 m Farkas Gábor 06 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151
Dci 300 m Gál Bence 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 300 m Grobář Martin 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 300 m Hoksa Daniel 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 300 m Horňák Benjamín 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 300 m Hudec Adam 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 300 m Jakubík Szabolcs 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 300 m Kabát Samuel 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 300 m Kóša Adrián 04 ZŠ Zbrojníky
Dci 300 m Kotora Samuel 06 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci 300 m Lőrincz Kevin Levente 04 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 300 m Marko Martin 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci 300 m Maszay Peter 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 300 m Matuška Jakub 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 300 m Mesároš Viktor 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 300 m Mojžiš Nikolas 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 300 m Pacala Samuel 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 300 m Palic Samuel 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 300 m Pásztor Tobias 05 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci 300 m Paulovicsová Rebeka 04 ZŠ Želiezovce
Dci 300 m Szalai Róbert 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 300 m Száraz Ján 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 300 m Šaróka Ladislav 05 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 300 m Totkovič Peter 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 300 m Ujhelyi Samuel 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 300 m Valent Tadeáš 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 300 m Varga Alex-Donát 07 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 300 m Viglaš Matej 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 300 m Vozár Lukáš 06 ZŠ Tlmače
Dci 300 m Záležák Jakub 04 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci 300 m Zlatner Kristián 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 300 m Zorvan Andrej 05 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 800 m Filla Marco 05 ZŠ Zbrojníky
Dci 1000 m Alkus Michal 05 Zš Bátovce
Dci 1000 m Andréka Ramón 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 1000 m Antus Tamás 06 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 1000 m Bátovský Boris 05 Zš s Mš Čajkov
Dci 1000 m Beňo Damián 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 1000 m Bernáth Justin 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci 1000 m Bielik Matúš 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 1000 m Bielik Tomáš 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 1000 m Bobáľ Martin 03 Základná škola Hronské Kľačany
Dci 1000 m Bôžik Samuel 06 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 1000 m Bubeník Marcel 05 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 1000 m Cinege Denis 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 1000 m Cinege Patrik 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 1000 m Csáki Ladislav 05 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 1000 m Červenák Dávid 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci 1000 m Ešek Samuel 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 1000 m Fehér Matej 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 1000 m Hajko Martin 06 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 1000 m Havran Matúš 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci 1000 m Horányi Kevin 04 Základná škola Ladislava Balleka
Dci 1000 m Hoták Marian 06 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 1000 m Kabát Samuel 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 1000 m Kasala Martin 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 1000 m Koszorú Jaroslav 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 1000 m Kulčár Lukáš 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 1000 m Lukács Peter (SVK) 04 ZŠ Želiezovce
Dci 1000 m Maďar Martin 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci 1000 m Matuška Jakub 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 1000 m Paluška Alex Štefan 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci 1000 m Püspöki Bence 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 1000 m Rákoci Samuel 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 1000 m Slaninka Matúš 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 1000 m Šimkovič Timotej 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci 1000 m Tinák Matúš 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci 1000 m Ujhelyi Matúš 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 1000 m Valent Simon 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 1000 m Valent Tadeáš 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 1000 m Varga Alex-Donát 07 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 1000 m Varga Peter 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 1000 m Viglaš Matej 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 1000 m Vozár Lukáš 06 ZŠ Tlmače
Dci výška Baláž Adam 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci výška Balla Kevin 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci výška Balya Krisztián 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci výška Bielik Joshua 03 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci výška Boťťán Ladislav 04 ZŠ Želiezovce
Dci výška Bôžik Samuel 06 ZŠ s MŠ Rybník
Dci výška Drevený Adrián 03 ZŠ Tlmače
Dci výška Dudáš Krisztián 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci výška Furár Roman 03 ZŠ Tlmače
Dci výška Hegedus Filip 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci výška Chlebo Jakub 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci výška Jančo Daniel 04 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci výška Kádek René 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci výška Kasala Martin 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci výška Koštrna Mário 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci výška Kotora Samuel 06 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci výška Laky René 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci výška Macho Peter 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci výška Majetič Ján 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci výška Mesároš Viktor 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci výška Michlo Štefan (SVK) 03 Zš Želiezovce
Dci výška Nagy Szabolcs 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci výška Pacala Samuel 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci výška Rákoci Samuel 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci výška Solčanský Samuel 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci výška Szuchetka Patrik 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci výška Šuchter Adrián 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci výška Tyl Otokar 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci výška Vizi David 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci výška Záležák Jakub 04 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci diaľka Balla Kevin 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci diaľka Barcík Filip 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci diaľka Belányi Kristián 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci diaľka Bobáľ Martin 03 Základná škola Hronské Kľačany
Dci diaľka Bohumel Benjamín 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci diaľka Csala Christofer 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci diaľka Červenák Dávid 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci diaľka Čuchor Ondrej 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci diaľka Drevený Adrián 03 ZŠ Tlmače
Dci diaľka Ďurovský Lukáš 03 Zš s Mš Čajkov
Dci diaľka Fehér Matej 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci diaľka Furár Roman 03 ZŠ Tlmače
Dci diaľka Griesbach Kristián 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci diaľka Grobář Martin 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci diaľka Hancko Darek 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci diaľka Hoksa Daniel 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci diaľka Horňák Benjamín 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci diaľka Hoták Marian 06 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci diaľka Chlebo Jakub 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci diaľka Chlebo Lukáš 04 Zš s Mš Čajkov
Dci diaľka Chraštanský Jakub 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci diaľka Jančo Daniel 04 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci diaľka Janovický Damián 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci diaľka Kiss Jakab Kornél 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci diaľka Konkoly Adam 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci diaľka Kulčár Lukáš 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci diaľka Laky René 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci diaľka Lovecký Martin 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci diaľka Majetič Ján 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci diaľka Michlo Štefan (SVK) 03 ZŠ Želiezovce
Dci diaľka Palic Samuel 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci diaľka Parák Dávid 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci diaľka Slamka Martin 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci diaľka Slaninka Matúš 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci diaľka Sudický Daniel 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci diaľka Teknős Peter 03 Základná škola Ladislava Balleka
Dci diaľka Tinák Matúš 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci diaľka Tyl Otokar 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci diaľka Ujhelyi Matúš 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci diaľka Valent Simon 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci diaľka Vizi David 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci guľa 4 kg Adámik Július 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci guľa 4 kg Arvaj Richard (SVK) 04 Zš Želeizovce
Dci guľa 4 kg Banda Lazar 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci guľa 4 kg Breza Adrián 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dci guľa 4 kg Cinege Denis 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci guľa 4 kg Duba Bence 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci guľa 4 kg Ďurček Ivan 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci guľa 4 kg Gál Bence 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci guľa 4 kg Graus Milan 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci guľa 4 kg Gubáni Ján 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci guľa 4 kg Herák Alex 04 ZŠ Zbrojníky
Dci guľa 4 kg Chamaj Kristián 03 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci guľa 4 kg Ižold Matúš 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci guľa 4 kg Karvay Márk 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci guľa 4 kg Kiss Peter 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci guľa 4 kg Kociňák Jáchim (SVK) 03 ZŠ Želiezovce
Dci guľa 4 kg Kossuth Adam 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci guľa 4 kg Kramár Matej 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci guľa 4 kg Mihál Ľuboš 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci guľa 4 kg Polák Alexej 04 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci guľa 4 kg Roľko Stanislav 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci guľa 4 kg Solčanský Samuel 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci guľa 4 kg Stojka David 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci guľa 4 kg Sudick´ý Peter 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci guľa 4 kg Szalai Róbert 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci guľa 4 kg Šári Leo 06 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci guľa 4 kg Šebo Peter 04 ZŠ Tlmače
Dci guľa 4 kg Šeliga Adam 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci guľa 4 kg Šugár Martin 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci guľa 4 kg Švaral Jakub 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci guľa 4 kg Tóth Adam 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci guľa 4 kg Zelei Anton 04 ZŠ Tlmače
Dci kriket Andréka Ramón 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci kriket Banda Lazar 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci kriket Barcík Filip 05 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci kriket Bednár Marek (SVK) 03 ZŠ Želiezovce
Dci kriket Bielik Joshua 03 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci kriket Breza Adrián 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dci kriket Buris Rómeo 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci kriket Cinege Patrik 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci kriket Csala Christofer 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci kriket Čuchor Ján 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci kriket Čuchor Ondrej 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dci kriket Drapák Samuel 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci kriket Ferenci Richard 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci kriket Goda Patrik 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci kriket Gubáni Ján 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci kriket Hancko Darek 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci kriket Hanczko Damian 05 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci kriket Havčo Seastian 03 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci kriket Hengeričová Erika 04 ZŠ Tlmače
Dci kriket Janovický Damián 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dci kriket Kádek René 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dci kriket Karvay Márk 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci kriket Kossuth Adam 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci kriket Koszorú Jaroslav 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci kriket Koštrna Mário 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci kriket Kramár Matej 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci kriket Lovecký Martin 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci kriket Polák Alexej 04 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dci kriket Smolka Igor 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci kriket Stojka David 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci kriket Šári Leo 06 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci kriket Šebo Peter 04 ZŠ Tlmače
Dci kriket Šugár Martin 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci kriket Tóth Adam 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci kriket Valentík Adam 04 Zš s Mš Čajkov
Dci kriket Zelei Anton 04 ZŠ Tlmače
Dci kriket Zlatner Kristián 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 4 x 60 m kluby Alkus Michal 05 Zš Bátovce
Dci 4 x 60 m kluby Baláž Adam 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Balya Krisztián 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dci 4 x 60 m kluby Bátovský Boris 03 Zš s Mš Čajkov
Dci 4 x 60 m kluby Belányi Kristián 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 4 x 60 m kluby Beňo Damián 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Bernáth Justin 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Bielik Tomáš 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 4 x 60 m kluby Bohumel Benjamín 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 4 x 60 m kluby Bosý Peter 08 Zš Bátovce
Dci 4 x 60 m kluby Boťťán Ladislav (SVK) 04 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Broškovič Matúš 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Csáki Ladislav 05 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Dombai Sebastian 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Drapák Samuel 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Dudáš Krisztián 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Ďurčov Filip 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Ďurovský lukáš 03 Zš s Mš Čajkov
Dci 4 x 60 m kluby Ešek Samuel 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Ferenci Richard 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Furár Roman 03 ZŠ Tlmače
Dci 4 x 60 m kluby Gál Bence 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 4 x 60 m kluby Graus Milan 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 4 x 60 m kluby Griesbach Kristián 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Gunda Tadeáš 05 ZŠ Tlmače
Dci 4 x 60 m kluby Hajko Martin 06 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Hancko Darek 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Havranová Laura 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 4 x 60 m kluby Hengeričová Erika 04 ZŠ Tlmače
Dci 4 x 60 m kluby Hoksa Daniel 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Horňák Benjamín 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 4 x 60 m kluby Hoták Marian 06 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 4 x 60 m kluby Hudec Adam 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Chlebo lukáš 04 Zš s Mš Čajkov
Dci 4 x 60 m kluby Imre Alan 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Jakubík Szabolcs 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dci 4 x 60 m kluby Kálnay Daniel (SVK) 04 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Kiss Jakab Kornél 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dci 4 x 60 m kluby Kociňák Jáchim (SVK) 03 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Konkoly Adam 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 4 x 60 m kluby Konopková Karina 04 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Kossuth Adam 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Koszorú Jaroslav 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Kováč Sebestian 06 Zš Bátovce
Dci 4 x 60 m kluby Kramár Matej 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Lakatoš Ladislav 05 ZŠ Tlmače
Dci 4 x 60 m kluby Laky René 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Lovecký Martin 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 4 x 60 m kluby Majetič Ján 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Marcinek Lukáš 06 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 4 x 60 m kluby Matuška Jakub 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Matyó Kevin 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Mesároš Viktor 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dci 4 x 60 m kluby Michlo Štefan (SVK) 03 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Mojžiš Nikolas 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Molnárová Nikoleta 03 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Murániová Ema 04 ZŠ Tlmače
Dci 4 x 60 m kluby Palic Samuel 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Parák Dávid 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dci 4 x 60 m kluby Paulovicsová Rebeka 04 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Penzeš Marek 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 4 x 60 m kluby Püspöki Bence 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Rákoci Samuel 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Rusnák David 06 Zš Bátovce
Dci 4 x 60 m kluby Sádovský Branislav 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dci 4 x 60 m kluby Slamka Martin 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Smolka Igor 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dci 4 x 60 m kluby Sudický Daniel 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Sudický Peter 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dci 4 x 60 m kluby Svobodová Alexandra 04 ZŠ Želiezovce
Dci 4 x 60 m kluby Szalai Róbert 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 4 x 60 m kluby Száraz Ján 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Šugár Martin 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Šuchter Adrián 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dci 4 x 60 m kluby Totkovič Peter 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Tyl Otokar 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Ujhelyi Matúš 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Ujhelyi Samuel 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad Hronom
Dci 4 x 60 m kluby Valentík Adam 04 Zš s Mš Čajkov
Dci 4 x 60 m kluby Varga Peter 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dci 4 x 60 m kluby Viglaš Matej 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Vizi David 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dci 4 x 60 m kluby Vozár Lukáš 06 ZŠ Tlmače
Žci 300 m Sádovský Branislav 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 60 m Babka Patrícia 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 60 m Bajanová Jennifer 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 60 m Basile Isabel 03 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 60 m Belisová Zuzana 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky 60 m Bertóková Dominika 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 60 m Bučková Romana 07 ZŠ s MŠ Čaka
Dky 60 m Bučková Romana 07 ZŠ s MŠ Čaka
Dky 60 m Cziriová Vivien 06 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 60 m Ďuričová Tamara 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 60 m Ďurovská Emma 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul 09.26
Dky 60 m Fojtíková Kornélia 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 60 m Furárová Barbara 04 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky 60 m Gyenes Vivien 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 60 m Havranová Soňa 08 ZŠ s MŠ Rybník
Dky 60 m Hostinská Sarah 03 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky 60 m Chorvátová Dominika 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky 60 m Jaďuď Emese 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 60 m Jaššová Katarína 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dky 60 m Klukon Anna 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 60 m Kluková Natália 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy (B)
Dky 60 m Kravcová Ema 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 60 m Kurinová Alžbeta 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul 09.32
Dky 60 m Matejovová Ema 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 60 m Molnárová Dóra 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky 60 m Molnárová Nikoleta 03 ZŠ Želiezovce
Dky 60 m Moravčíková Emma 06 ZŠ s MŠ Rybník
Dky 60 m Moravčíková Lucia 04 Základná škola Ladislava Balleka
Dky 60 m Moravská Tamara 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 60 m Murániová Ema 04 ZŠ Tlmače
Dky 60 m Murániová Ema 04 ZŠ Tlmače (A)
Dky 60 m Nagy Emma 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky 60 m Nagyová Vanda 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky 60 m Oroszlányová Jasmína 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 60 m Pataiová Sylvia 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 60 m Sekerešová Ema 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 60 m Semanová Viktória 05 ZŠ Zbrojníky
Dky 60 m Svobodová Alexandra 04 ZŠ Želiezovce
Dky 60 m Szalaiová Martina 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky 60 m Šebová Paulína 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 60 m Štefániková Claudia 07 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151
Dky 60 m Šuchterová Michaela 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 60 m Tornócziová Erika 03 Základná škola Ladislava Balleka
Dky 60 m Tóthová Hana 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 60 m Ujhelyiová Dominika 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 60 m Ungerová Dominika 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 60 m Valentíková Saša 07 Zš Bátovce
Dky 60 m Vámoš Evelin 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 60 m Vydrová Luisa 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 60 m Žemberyová Timea 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 300 m Babka Patrícia 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 300 m Basile Isabel 03 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 300 m Bosý Peter 08 Zš Bátovce
Dky 300 m Bučková Romana 07 ZŠ s MŠ Čaka
Dky 300 m Cibulová Hana 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 300 m Ďuričová Tamara 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 300 m Foldesiová Lucia 07 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 300 m Gyenes Vivien 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 300 m Haulíková Paulína 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 300 m Havranová Soňa 08 ZŠ s MŠ Rybník
Dky 300 m Hrušková Lucia 04 ZŠ Tlmače
Dky 300 m Jánošková Barbora 06 ZŠ Zbrojníky
Dky 300 m Jarošíková Alexandra 04 Základná škola Ladislava Balleka
Dky 300 m Kiselová Kristína 06 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 300 m Kissová Štefánia 05 ZŠ Zbrojníky
Dky 300 m Klukon Sára 08 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 300 m Krnčanová Veronika 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky 300 m Lacková Natália 07 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 300 m Laktišová Simona 07 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 300 m Lipovská Megan 05 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 300 m Ľuptáková Karin 06 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 300 m Luptáková Natália 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 300 m Mácsaiová Jana 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 300 m Majerhoferová Mária 06 Zš Bátovce
Dky 300 m Maťová Patrícia 05 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 300 m Mihálková Tereza 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul 50.33
Dky 300 m Mihálová Natália 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky 300 m Miklóšová Karolína 07 ZŠ s MŠ Rybník
Dky 300 m Moravská Debora 07 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 300 m Nagyová Vanda 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky 300 m Oroszlánová Karina 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 300 m Pivarčiová Nikol 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky 300 m Porubská Tatiana 07 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 300 m Senešiová Martina 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 300 m Spasič Viliam 08 ZŠ Tlmače
Dky 300 m Šebešová Táňa 05 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 300 m Tomová Nina 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 300 m Trhanová Ema 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky 300 m Ujfalušiová Michaela 04 Základná škola Hronské Kľačany
Dky 300 m Ujhelyiová Dominika 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 800 m Adamcová Petra 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 800 m Belisová Zuzana 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky 800 m Demeterová Lucia 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 800 m Fialová Sofia 07 ZŠ s MŠ Rybník
Dky 800 m Gazdíková Vivien 05 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 800 m Hajková Emma 05 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky 800 m Haulíková Paulína 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 800 m Jaďuď Emese 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 800 m Klučiarová Emma 09 ZŠ Tlmače
Dky 800 m Klukon Anna 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 800 m Kováčová Nela 07 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 800 m Lacková Natália 07 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 800 m Laktišová Simona 07 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 800 m Ľuptáková Karin 06 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 800 m Macáková Lenka 07 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 800 m Mácsaiová Jana 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 800 m Madarászová Melitta 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky 800 m Majerhoferová Sabina 05 Zš Bátovce
Dky 800 m Maťová Patrícia 05 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 800 m Meszárošová Laura 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 800 m Miklóšová Karolína 07 ZŠ s MŠ Rybník
Dky 800 m Moravská Debora 07 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 800 m Pálová Katalin 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 800 m Palušková Dorotea 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky 800 m Pásztor Réka 06 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky 800 m Pataiová Sylvia 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 800 m Pivarčiová Nikol 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky 800 m Porubská Tatiana 07 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 800 m Repiská Radka 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 800 m Straňáková Katarína 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 800 m Szántóová Miriam 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 800 m Takácsová Božena 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 800 m Tomová Nina 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky 800 m Vajdová Lea 07 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 800 m Žemberyová Timea 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 1000 m Kováč Adam 08 Základná škola Hronské Kľačany
Dky 1000 m Spasič Viliam 08 ZŠ Tlmače
Dky výška Adamová Rebeka 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky výška Babicová Bianka 05 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky výška Ballová Beatrix 04 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky výška Čengerová Sofia 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky výška Dubovská Žofia 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky výška Ďurovská Nikoleta 06 ZŠ s MŠ Rybník
Dky výška Fojtíková Kornélia 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky výška Hajduová Romana 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky výška Hajková Emma 05 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky výška Halasiová Natália 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky výška Horňáková Slávka 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky výška Horváthová Johana 04 ZŠ Tlmače
Dky výška Hrašková Kristína 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky výška Kálnay Enikő Csenge 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky výška Kotrusz Emma 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky výška Krajčírová Natália 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky výška Maszayová Martina 04 ZŠ s MŠ Rybník
Dky výška Mihálková Tereza 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky výška Murániová Ema 04 ZŠ Tlmače
Dky výška Nagy Jázmin 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky výška Némová Karin 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky výška Roštášová Eva 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky výška Sabová Sabina 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky výška Szántóová Miriam 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky výška Szojková Annamária 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky výška Šebová Paulína 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky výška Šimko Anna 09 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky diaľka Bajanová Jennifer 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky diaľka Bajúszová Ružena 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky diaľka Ballová Beatrix 04 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky diaľka Bertóková Dominika 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky diaľka Bryndziarová Paulína 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky diaľka Dubovská Žofia 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky diaľka Ďurovská Nikoleta 06 ZŠ s MŠ Rybník
Dky diaľka Hajduová Romana 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky diaľka Hlbočanová Natália 04 ZŠ Tlmače
Dky diaľka Holečková Chiara 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky diaľka Horváthová Johana 04 ZŠ Tlmače
Dky diaľka Hostinská Sarah 03 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky diaľka Hudáková Zsófia 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky diaľka Chorvátová Dominika 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky diaľka Jaššová Katarína 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
Dky diaľka Kálnay Enikő Csenge 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky diaľka Krajčírová Natália 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky diaľka Kurinová Alžbeta 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky diaľka Luptáková Natália 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky diaľka Madarászová Melitta 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky diaľka Matejovová Ema 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky diaľka Molnárová Dóra 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky diaľka Moravčíková Emma 06 ZŠ s MŠ Rybník
Dky diaľka Moravská Tamara 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky diaľka Nagy Jázmin 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky diaľka Némová Karin 04 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky diaľka Ráczová Izabela 06 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky diaľka Sekerešová Ema 05 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky diaľka Semanová Viktória 05 ZŠ Zbrojníky
Dky diaľka Sendreiová Karin 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky diaľka Skačanová Ema 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky diaľka Šebešová Táňa 05 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky diaľka Takácsová Božena 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky diaľka Tóthová Hana 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky diaľka Vámoš Evelin 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky diaľka Vanek Rebeka 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky guľa 3 kg Bajúszová Ružena 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky guľa 3 kg Belányiová Nikola 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky guľa 3 kg Bočgaiová Paulína 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky guľa 3 kg Botková Radoslava 05 ZŠ s MŠ Rybník
Dky guľa 3 kg Demeterová Lucia 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky guľa 3 kg Demianová Ema 04 ZŠ Tlmače
Dky guľa 3 kg Dovičinová Veronika 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul 13.57
Dky guľa 3 kg Grossová Bibiana 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky guľa 3 kg Havranová Laura 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky guľa 3 kg Holečková Chiara 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky guľa 3 kg Horňáková Slávka 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky guľa 3 kg Kosorínová Hana 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky guľa 3 kg Kúdelová Barbora 05 ZŠ s MŠ Čaka
Dky guľa 3 kg Lauková Karina 06 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky guľa 3 kg Lipovská Megan 05 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky guľa 3 kg Majerníková Karolína 04 ZŠ Tlmače
Dky guľa 3 kg Malíková Lucia 03 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky guľa 3 kg Mészárosová Viktória 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky guľa 3 kg Mišáková Zina 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky guľa 3 kg Oroszlánová Karina 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky guľa 3 kg Sabová Sabina 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky guľa 3 kg Straňáková Adriana 03 ZŠ Želiezovce
Dky guľa 3 kg Szojková Annamária 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky guľa 3 kg Šumerajová Karolína 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky guľa 3 kg Vajdová Michaela 05 ZŠ s MŠ Rybník
Dky guľa 3 kg Vaskó Vivien 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky guľa 3 kg Zemančíková Nina 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky kriket Adamová Rebeka 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky kriket Balya Dóra 06 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice
Dky kriket Bočgaiová Paulína 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky kriket Bogárová Alexandra 06 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky kriket Bryndziarová Paulína 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky kriket Cziriová Vivien 06 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky kriket Demianová Ema 04 ZŠ Tlmače
Dky kriket Fialová Sofia 07 ZŠ s MŠ Rybník
Dky kriket Foldesiová Lucia 07 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky kriket Gyenyesová Veronika 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy
Dky kriket Hlavatá Daniela 06 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky kriket Hudáková Zsófia 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky kriket Klukon Sára 08 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky kriket Kosorínová Hana 03 ZŠ Andreja Kmeťa Levice
Dky kriket Kúdelová Barbora 05 ZŠ s MŠ Čaka
Dky kriket Lauková Karina 06 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky kriket Ľuptáková Karin 06 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky kriket Macáková Lenka 07 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky kriket Majerhoferová Sabina 05 Zš Bátovce
Dky kriket Malíková Lucia 03 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky kriket Mihálová Natália 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky kriket Poljaková Karin 05 ZŠ Zbrojníky
Dky kriket Polovková Veronika 05 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky kriket Ráczová Izabela 06 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky kriket Repiská Radka 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky kriket Sendreiová Karin 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky kriket Skačanová Ema 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927
Dky kriket Straňáková Katarína 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky kriket Szilvova Tamara 05 Zš Bátovce
Dky kriket Tomasovszka Natalia 03 ZŠ Želiezovce
Dky kriket Ungerová Dominika 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky kriket Vajdová Michaela 05 ZŠ s MŠ Rybník
Dky kriket Vámoš Evelin 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky kriket Vydrová Luisa 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 4 x 60 m kluby Babicová Bianka 05 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Babka Patrícia 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 4 x 60 m kluby Bajanová Jennifer 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 4 x 60 m kluby Bajúszová Ružena 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Ballová Beatrix 04 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky 4 x 60 m kluby Basile Isabel 03 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Bertóková Dominika 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Bryndziarová Paulína 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Cziriová Vivien 06 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 4 x 60 m kluby Dubovská Žofia 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 4 x 60 m kluby Ďuričová Tamara 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 4 x 60 m kluby Ďurovská Emma 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 4 x 60 m kluby Fojtíková Kornélia 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 4 x 60 m kluby Furárová Barbara 04 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky 4 x 60 m kluby Gyenes Vivien 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 4 x 60 m kluby Hajková Emma 05 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky 4 x 60 m kluby Halasiová Natália 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Haulíková Paulína 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Hlavatá Daniela 06 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Holečková Chiara 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 4 x 60 m kluby Hostinská Sarah 03 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky 4 x 60 m kluby Hudáková Zsófia 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky 4 x 60 m kluby Klukon Anna 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 4 x 60 m kluby Kluková Natália 04 ZŠ Janka Kráľa Šahy (B)
Dky 4 x 60 m kluby Krajčírová Natália 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 4 x 60 m kluby Kravcová Ema 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 4 x 60 m kluby Krnčanová Veronika 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dky 4 x 60 m kluby Kurinová Alžbeta 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 4 x 60 m kluby Lacková Natália 07 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Laktišová Simona 07 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Lauková Karina 06 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Dky 4 x 60 m kluby Lipovská Megan 05 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Luptáková Natália 06 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 4 x 60 m kluby Madarászová Melitta 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dky 4 x 60 m kluby Majerhoferová Sabina 05 Zš Bátovce
Dky 4 x 60 m kluby Majerhoferová Mária 06 Zš Bátovce
Dky 4 x 60 m kluby Matejovová Ema 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Mihálková Tereza 03 KSŠ sv. Vincenta de Paul
Dky 4 x 60 m kluby Molnárová Dóra 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, Želiezovce
Dky 4 x 60 m kluby Nagy Emma 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dky 4 x 60 m kluby Nagyová Vanda 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Levice (A)
Dky 4 x 60 m kluby Oroszlánová Karina 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 4 x 60 m kluby Oroszlányová Jasmína 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 4 x 60 m kluby Pataiová Sylvia 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
Dky 4 x 60 m kluby Ráczová Izabela 06 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Sabová Sabina 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Sendreiová Karin 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
Dky 4 x 60 m kluby Szántóová Miriam 05 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Szilvova Tamara 05 Zš Bátovce
Dky 4 x 60 m kluby Šebová Paulína 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Šuchterová Michaela 03 ZŠ Janka Kráľa Šahy (A)
Dky 4 x 60 m kluby Tóthová Hana 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Trhanová Ema 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
Dky 4 x 60 m kluby Ujhelyiová Dominika 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Ungerová Dominika 04 ZŠ Saratovská 85 Levice
Dky 4 x 60 m kluby Vajdová Lea 07 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11
Dky 4 x 60 m kluby Valentíková Saša 07 Zš Bátovce
Dky 4 x 60 m kluby Vámoš Evelin 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
Dky 4 x 60 m kluby Vanek Rebeka 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy (A)
Žky diaľka Konopková Karina 04 ZŠ Želiezovce