<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok, Trenčín, 15. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci pätboj Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci pätboj Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Ďuriš Martin 08 Naša atletika 1214
Mžci pätboj Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci pätboj Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci pätboj Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec
Mžci pätboj Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci pätboj Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci pätboj Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci pätboj Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 1972
Mžci pätboj Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci pätboj Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci pätboj Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci pätboj Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj Lacko Michal 06 MAC REDOX Lučenec
Mžci pätboj Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci pätboj Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina
Mžci pätboj Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Mžci pätboj Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci pätboj Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci pätboj Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci pätboj Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci pätboj Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 2309
Mžci pätboj Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky pätboj Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky pätboj Bendová Ema 07 Naša atletika
Mžky pätboj Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky pätboj Bíziková Emily 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky pätboj Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 2399
Mžky pätboj Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Mžky pätboj Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Červenková Leona 06 MAC REDOX Lučenec
Mžky pätboj Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky pätboj Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky pätboj Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky pätboj Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky pätboj Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky pätboj Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky pätboj Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky pätboj Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Jursová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Mžky pätboj Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky pätboj Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina
Mžky pätboj Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec
Mžky pätboj Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky pätboj Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky pätboj Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky pätboj Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky pätboj Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky pätboj Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 2557
Mžky pätboj Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky pätboj Trgová Viktória 06 Naša atletika
Mžky pätboj Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h 0 Haľamová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom 1886
Mžky pätboj h 0 Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 2058
Mžky pätboj h 0 Janotová Bianca 06 AC Victoria Turany nad Váhom 1586
Mžky pätboj h 0 Žiaková Zuzana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 2325