<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok, Trnava, 25. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.79
M 150 m Volko Ján 96 Naša atletika 15.89
M 200 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.66
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika 20.24
M 1500 m Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné 4:43.65
M desaťboj Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 6167
J 100 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.13
J 150 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske
J 200 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 25.39
J 200 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.66
J 1500 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 4:36.87
J desaťboj Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5421
J desaťboj Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 60 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 07.78
Dci 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.49
Dci 100 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 13.57
Dci 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.39
Dci 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.80
Dci 100 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava
Dci 150 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 18.79
Dci 150 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 19.56
Dci 150 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 17.26
Dci 150 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 18.27
Dci 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 24.87
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 23.01
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.20
Dci 1500 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 4:57.27
Dci desaťboj Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci desaťboj Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 4433
Dci desaťboj Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci desaťboj Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 60 m Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 08.51
Žci 60 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 08.64
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.70
Žci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 08.18
Žci 60 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky 07.79
Žci 150 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 20.29
Žci 150 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 19.75
Žci 150 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky 18.99
Žci 1000 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 3:25.33
Žci 1000 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 1500 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:52.68
Žci 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:07.18
Žci deväťboj Belluš Martin 04 Naša atletika
Žci deväťboj Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Federič Filip 04 Naša atletika
Žci deväťboj Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Žci deväťboj Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Žci deväťboj Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci deväťboj Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci deväťboj Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci deväťboj Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci deväťboj Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Žci deväťboj Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 09.70
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.60
Mžci 60 m Giertl Šimon 07 Naša atletika 10.00
Mžci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.87
Mžci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 09.22
Mžci 60 m Petřvalský Samuel 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.48
Mžci 150 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 24.28
Mžci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 150 m Giertl Šimon 07 Naša atletika 23.55
Mžci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 21.53
Mžci 150 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 23.98
Mžci 150 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 24.85
Mžci 1000 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Ž sedemboj Faturová Gabriela 99 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 60 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Jky 100 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 13.21
Jky 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.16
Jky 100 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 14.12
Jky 100 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.88
Jky 150 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.64
Jky 200 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 28.78
Jky 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.73
Jky sedemboj Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit
Jky sedemboj Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 4197
Jky sedemboj Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky sedemboj Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3996
Jky sedemboj Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3918
Jky sedemboj Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3717
Dky 60 m Giertl Lujza 03 Naša atletika 09.37
Dky 60 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.71
Dky 100 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.74
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.07
Dky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.71
Dky 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.60
Dky 150 m Giertl Lujza 03 Naša atletika
Dky 150 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.70
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.63
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.00
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.12
Dky 1000 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky sedemboj Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 4033
Dky sedemboj Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky sedemboj Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky sedemboj Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina
Dky sedemboj Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky sedemboj Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 3449
Dky sedemboj Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava
Dky sedemboj Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3961
Dky sedemboj Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 4711
Dky sedemboj Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky sedemboj Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3465
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.22
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika 08.05
Žky 60 m Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 09.42
Žky 60 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 08.89
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 08.65
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika 10.02
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35
Žky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 09.07
Žky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 08.53
Žky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 08.22
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.73
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.49
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika 20.34
Žky 150 m Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 22.24
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.45
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 21.66
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 21.30
Žky 150 m Paďourová Karin 05 Naša atletika 24.53
Žky 150 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 22.89
Žky 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 20.57
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 20.50
Žky 200 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 1000 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen
Žky sedemboj Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky sedemboj Bendová Ema 07 Naša atletika
Žky sedemboj Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Žky sedemboj Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky sedemboj Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žky sedemboj Gallová Karolína 05 Naša atletika
Žky sedemboj Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2918
Žky sedemboj Mikuličková Ina 05 Naša atletika
Žky sedemboj Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Mnichova Ema 05 Naša atletika
Žky sedemboj Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice
Žky sedemboj Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 4086
Žky sedemboj Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky sedemboj Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Veselská Sandra 04 Naša atletika 2664
Žky sedemboj Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky sedemboj Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 1000 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 09.89
Nžci 60 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.76
Nžci 60 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.85
Nžci 150 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky 25.22
Nžci 150 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky 23.61
Nžci 150 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 23.61
Nžci 150 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 24.97
Nžci 150 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 27.83
Nžci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 22.18
Nžci 1000 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky 09.46
Nžky 60 m Slezáková Regína 09 Atletický klub AC Malacky 10.11
Nžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.54
Nžky 150 m Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky 27.12
Nžky 150 m Slezáková Regína 09 Atletický klub AC Malacky 23.6
Nžky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 23.36