<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok, Trnava, 25. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.79
M 100 m Stremi Richard 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.58
M 200 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.66
M 200 m Stremi Richard 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.73
M desaťboj Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M desaťboj Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 6167
J 100 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.13
J 200 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.66
J desaťboj Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5421
J desaťboj Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
J desaťboj Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5604
Dci desaťboj Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci desaťboj Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci desaťboj Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci deväťboj Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Žci deväťboj Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci deväťboj Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci deväťboj Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Žci deväťboj Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci deväťboj Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Žci deväťboj Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Jky sedemboj Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit
Jky sedemboj Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky sedemboj Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3996
Jky sedemboj Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3918
Jky sedemboj Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3717
Dky sedemboj Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky sedemboj Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky sedemboj Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina
Dky sedemboj Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky sedemboj Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 3449
Dky sedemboj Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3961
Dky sedemboj Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky sedemboj Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3465
Žky 1000 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen
Žky sedemboj Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Žky sedemboj Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky sedemboj Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žky sedemboj Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2918
Žky sedemboj Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 4086
Žky sedemboj Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky sedemboj Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky sedemboj Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava