Dátum konania | Názov | Miesto konania | Prihlášky | Propozície | Výsledky | |
---|---|---|---|---|---|---|
01. 05. 2024 | 1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Sever | Dubnica nad Váhom | Pretekári | Výsledky | ||
01. 05. 2024 | 2. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov, dospelých a ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku. | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
01. 05. 2024 | ETHOS Májový beh cyklotrasou | Krásno nad Kysucou | Výsledky | |||
01. 05. 2024 | Májové preteky | Frýdek-Místek (CZE) | Výsledky | |||
01. 05. 2024 | Májové preteky na Juliske | Praha (CZE) | Výsledky | |||
02. 05. 2024 | 1.kolo AZB družstiev starších žiakov a žiačok | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
03. 05. 2024 | Majstrovstvá okresu Základných škôl - okres Trnava | Trnava | Výsledky | |||
03. 05. 2024 | UAE Athletics Grand Prix (WACT Bronze) | Dubaj (UAE) | Výsledky | |||
03. 05. 2024 | Verejné preteky PAS | Praha (CZE) | Výsledky | |||
04. 05. 2024 | 2. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Juh | Žiar nad Hronom | Pretekári | Výsledky | ||
04. 05. 2024 | Dojčanská "9" | Dojč | Výsledky | |||
04. - 05. 05. 2024 | Majstrovstvá Sveta v štafetách | Nassa (BAH) | Výsledky | |||
04. 05. 2024 | Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 1. kolo | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
05. 05. 2024 | 1.semifinále Majstrovstiev Moravy a Sliezska družstiev mládeže | Ostrava (CZE) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | 2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku. | Piešťany | Pretekári | Výsledky | ||
05. 05. 2024 | Banskobystrický chodecký míting | Banská Bystrica | Pretekári | Výsledky | ||
05. 05. 2024 | Internationales thallos Läufermeeting (WACT Challenger) | Pliezhausen (GER) | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | M-SsAZ v chôdzi | Banská Bystrica | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | Majstrovstvá Slovenska v chôdzi na 15 km mužov a žien, 10 km juniorov a junioriek | Banská Bystrica | Výsledky | |||
05. 05. 2024 | Meeting Poljane | Maribor (SLO) | Výsledky | |||
06. 05. 2024 | Jarné 5. kolo Turčianskej žiackej ligy 2023/2024 | Martin | Výsledky | |||
07. 05. 2024 | Kontrolné preteky - vrhačské disciplíny | Bratislava | Výsledky | |||
07. 05. 2024 | Súťaž ZŠ v skoku do výšky- ŽIACKA LATKA 2024 | Dolný Kubín | Výsledky | |||
08. 05. 2024 | 1. kolo Atletickej ligy | Košice | Pretekári | Výsledky | ||
08. 05. 2024 | Beh víťazstva | Medzev | Pretekári | Výsledky | ||
08. 05. 2024 | Pomlé run | Šamorín | Výsledky | |||
09. 05. 2024 | Detská P-T-S 2024 krajské kolo Nitriansky kraj | Nové Zámky | Pretekári | Výsledky | ||
10. 05. 2024 | Čokoládová tretra | Žiar nad Hronom | Pretekári | Výsledky | ||
10. 05. 2024 | Okresné kolo ZŠ v atletika - okres Prešov | Prešov | Výsledky | |||
11. - 12. 05. 2024 | Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji dorastu a st. žiactva. | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | 2.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva | Dubnica nad Váhom | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | 3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku. | Trnava | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | 3. kolo M-AZB družstiev najml. a ml. žiactva + prípravka a miniprípravka | Bratislava | Pretekári | Výsledky | ||
11. 05. 2024 | Danube Valley Athletic Conference | Bratislava | Výsledky | |||
11. 05. 2024 | Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a ml. žiactva - 2. kolo | Košice | Pretekári | Výsledky |