<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.13 0.189
2 Bendžela DenisBendžela Denis 980916 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.14 0.201
3 Schnek RichardSchnek Richard 000501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.25 0.198
4 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.56 0.189
MS Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 960908 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.64 0.192
MS Novosad MartinNovosad Martin 990527 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.70 0.201
7 Košík MatúšKošík Matúš 000523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.73 0.223
Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MárioHanic Mário 990916 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.38 0.190
2 Šuba JánŠuba Ján 940905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.41 0.187
3 Mečíř AdamMečíř Adam 990425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 07.52 0.167
4 Nguyen MichalNguyen Michal 000528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.63 0.198
5 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.66 0.192
MS Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.83 0.201
7 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.92 0.222
8 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.45 0.287
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rigo PeterRigo Peter 990810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.39 0.201
MS Lúža MarošLúža Maroš 000522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.43 0.196
MS Macho JurajMacho Juraj 990708 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.77 0.187
MS Niko JozefNiko Jozef 700513 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.85 0.175
5 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.90 0.183
6 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.98 0.202
7 Valent OndrejValent Ondrej 000705 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.23 0.261
MS Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.68 0.193
Celkom 8 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendžela DenisBendžela Denis 980916 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.14 0.175
2 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.14 0.189
3 Schnek RichardSchnek Richard 000501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.27 0.208
4 Šuba JánŠuba Ján 940905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.38 0.196
5 Hanic MárioHanic Mário 990916 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.39 0.159
6 Lúža MarošLúža Maroš 000522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.50 0.180
Rigo PeterRigo Peter 990810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Mečíř AdamMečíř Adam 990425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.13
2 Bendžela DenisBendžela Denis 980916 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.14
3 Schnek RichardSchnek Richard 000501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.25
4 Hanic MárioHanic Mário 990916 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.38
5 Rigo PeterRigo Peter 990810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.39
6 Šuba JánŠuba Ján 940905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.41
7 Lúža MarošLúža Maroš 000522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.43
8 Mečíř AdamMečíř Adam 990425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 07.52
9 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 07.56
10 Nguyen MichalNguyen Michal 000528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 07.63
11 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 960908 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 07.64
12 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 07.66
13 Novosad MartinNovosad Martin 990527 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 13 07.70
14 Košík MatúšKošík Matúš 000523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 07.73
15 Macho JurajMacho Juraj 990708 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15 07.77
16 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 07.83
17 Niko JozefNiko Jozef 700513 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 07.85
18 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 07.90
19 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 07.92
20 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20 07.98
21 Valent OndrejValent Ondrej 000705 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 08.23
22 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22 08.68
23 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 09.45
Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24 00.0
Celkom 24 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sloboda SamuelSloboda Samuel 010821 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.27 0.174
MS Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.32 0.183
MS Lazar MarekLazar Marek 011024 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.75 0.202
MS Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 07.82 0.363
5 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.82 0.199
MS Drábek MichalDrábek Michal 020923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.88 0.331
MS Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010421 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.21 0.211
8 Pavuk TimoPavuk Timo 021129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.75 0.194
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MatúšRepa Matúš 020719 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.35 0.173
MS Murcko OliverMurcko Oliver 010502 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 07.39 0.156
3 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.63 0.214
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.69 0.237
5 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.73 0.219
6 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.78 0.154
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.84 0.280
MS Vrábel MárioVrábel Mário 011001 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 8 08.28 0.224
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.49 0.217
MS Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.54 0.177
3 Ručka PhilippRučka Philipp 020921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.71 0.213
MS Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.72 0.165
5 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.33 0.219
MS Škandera Tomᚊkandera Tomáš 020414 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.43 0.444
7 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020522 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.57 0.152
Proksa IvanProksa Ivan 010327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DQ -0.091
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.43 0.389
MS Straška LukášStraška Lukáš 010809 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60 0.403
MS Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.81 0.176
4 Repa RobertRepa Robert 010209 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 07.85 0.211
MS Varga JakubVarga Jakub 021123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.00 0.336
6 Kromka SamuelKromka Samuel 020421 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.34 0.194
7 Mihálik JakubMihálik Jakub 021209 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.52 0.244
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MatúšRepa Matúš 020719 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.32 0.152
2 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.49 0.216
3 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.53 0.172
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.66 0.189
5 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.71 0.219
6 Ručka PhilippRučka Philipp 020921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.75 0.193
7 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.80 0.184
Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 DQ -0.045
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010821 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.27
2 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.32
3 Repa MatúšRepa Matúš 020719 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.35
4 Murcko OliverMurcko Oliver 010502 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.39
5 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.43
6 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49
7 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.54
8 Straška LukášStraška Lukáš 010809 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.60
9 Dráfi KarolDráfi Karol 011004 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 07.63
10 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 07.69
11 Ručka PhilippRučka Philipp 020921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 07.71
12 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 07.72
13 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 07.73
14 Lazar MarekLazar Marek 011024 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 07.75
15 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 15 07.78
16 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 16 07.81
Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 17 07.82
17 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 07.82
18 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 07.84
19 Repa RobertRepa Robert 010209 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 07.85
20 Drábek MichalDrábek Michal 020923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21 07.88
21 Varga JakubVarga Jakub 021123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22 08.00
22 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010421 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 23 08.21
23 Vrábel MárioVrábel Mário 011001 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 24 08.28
24 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 08.33
25 Kromka SamuelKromka Samuel 020421 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 26 08.34
26 Škandera Tomᚊkandera Tomáš 020414 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 27 08.43
27 Mihálik JakubMihálik Jakub 021209 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 28 08.52
28 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 020522 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29 08.57
29 Pavuk TimoPavuk Timo 021129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30 15.75
Proksa IvanProksa Ivan 010327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31 00.0
Celkom 31 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročka MarekKročka Marek 030722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.94 0.362
2 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.12 0.351
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 08.21 0.199
4 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 08.64 0.181
5 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.68 0.190
MS Haraslin RomanHaraslin Roman 030917 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.86 0.326
MS Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.11 0.397
Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.62 0.291
2 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.84 0.168
MS Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.26 0.220
4 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.28 0.255
5 Róka AlexRóka Alex 040906 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.31 0.390
6 Karol TimotejKarol Timotej 030914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.44 0.169
7 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 09.66 0.589
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040629 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030730 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.53 0.207
2 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 07.87 0.181
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031023 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.16 0.196
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.28 0.173
5 Njambi SamuelNjambi Samuel 030605 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.63 0.407
6 Káčer AndrejKáčer Andrej 040516 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 08.70 0.188
7 Červený SamuelČervený Samuel 040714 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.08 0.205
Drblík VladimírDrblík Vladimír 001004 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.65 0.197
2 Nikodém MichalNikodém Michal 030418 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.42 0.348
MS Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 08.58 0.295
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 060402 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.34 0.182
5 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.57 0.301
Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Kováč JakubKováč Jakub 990514 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
Blšták MatúšBlšták Matúš 030903 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.94 0.345
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.28 0.225
MS Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 08.33 0.254
MS Aidi Godfred MatthewAidi Godfred Matthew 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.62 0.165
MS Savolt PatrikSavolt Patrik 040913 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.63 0.333
6 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.23 0.176
MS Baránek KarolBaránek Karol 030922 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 09.71 0.307
Kling AdamKling Adam 061229 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.72 0.195
2 Pačes ViktorPačes Viktor 030407 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.14 0.312
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.21 0.217
4 Lopúch AdamLopúch Adam 031018 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.29 0.419
MS Šintal MariánŠintal Marián 030404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 08.61 0.388
MS Ilgo AdamIlgo Adam 050814 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.65 0.211
7 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.84 0.173
Meško MichalMeško Michal 060802 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.85 0.193
MS Paško AdamPaško Adam 030625 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.27 0.188
3 Čmelka MarkoČmelka Marko 040613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.82 0.381
4 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.88 0.595
5 Tóth TomášTóth Tomáš 041112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.99 0.412
MS Dolný MarekDolný Marek 040924 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.02 0.246
MS Štefan OliverŠtefan Oliver 030927 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.04 0.421
8 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.07 0.373
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.52 0.198
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.64 0.189
3 Lukšo MárioLukšo Mário 030730 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.65 0.287
4 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.79 0.186
5 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.89 0.409
6 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.90 0.199
7 Kročka MarekKročka Marek 030722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.91 0.287
8 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.17 0.179
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030730 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 07.53
2 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.62
3 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.65
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.72
5 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.84
6 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 07.85
7 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.87
Kročka MarekKročka Marek 030722 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.94
8 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 07.94
9 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 08.12
10 Pačes ViktorPačes Viktor 030407 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.14
11 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031023 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 08.16
Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 08.21
12 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 14 08.21
13 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 15 08.26
14 Paško AdamPaško Adam 030625 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 08.27
Rojka TomášRojka Tomáš 040601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 08.28
Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 08.28
15 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 08.28
16 Lopúch AdamLopúch Adam 031018 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 08.29
17 Róka AlexRóka Alex 040906 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 21 08.31
18 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 22 08.33
19 Nikodém MichalNikodém Michal 030418 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 23 08.42
20 Karol TimotejKarol Timotej 030914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 08.44
21 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 25 08.58
22 Šintal MariánŠintal Marián 030404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 26 08.61
23 Aidi Godfred MatthewAidi Godfred Matthew 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 27 08.62
Savolt PatrikSavolt Patrik 040913 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 29 08.63
24 Njambi SamuelNjambi Samuel 030605 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 28 08.63
25 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 30 08.64
26 Ilgo AdamIlgo Adam 050814 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 31 08.65
27 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 32 08.68
28 Káčer AndrejKáčer Andrej 040516 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 33 08.70
29 Čmelka MarkoČmelka Marko 040613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 34 08.82
30 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 08.84
31 Haraslin RomanHaraslin Roman 030917 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 36 08.86
32 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37 08.88
33 Tóth TomášTóth Tomáš 041112 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38 08.99
34 Dolný MarekDolný Marek 040924 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 39 09.02
35 Štefan OliverŠtefan Oliver 030927 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 40 09.04
36 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 41 09.07
37 Červený SamuelČervený Samuel 040714 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42 09.08
38 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 43 09.11
39 Hulka AlexHulka Alex 060731 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 44 09.23
40 Petrovič NatanPetrovič Natan 060402 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 45 09.34
41 Sdurka AdamSdurka Adam 051114 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46 09.57
42 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 47 09.66
43 Baránek KarolBaránek Karol 030922 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 48 09.71
Kling AdamKling Adam 061229 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 54 DNS
Meško MichalMeško Michal 060802 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 56 DNS
Drblík VladimírDrblík Vladimír 001004 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 53 DNS
Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50 DNS
Kováč JakubKováč Jakub 990514 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 55 DNS
Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 49 DNS
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040629 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 51 DNS
Blšták MatúšBlšták Matúš 030903 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 52 DNS
Celkom 56 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990501 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.28 0.188
2 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.48 0.357
MS Bošková KristínaBošková Kristína 990429 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.52 0.343
MS Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.62 0.251
5 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 000415 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.84 0.154
6 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 990302 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.94 0.173
Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.80 0.211
MS Tomková DášaTomková Dáša 000615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.11 0.347
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.51 0.185
MS Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980913 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.55 0.242
MS Bartošová NikolaBartošová Nikola 980606 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.61 0.165
MS Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.65 0.349
MS Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína 990919 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.41 0.353
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.03 0.175
MS Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 930530 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.25 0.197
MS Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.27 0.214
MS Šajbenová KláraŠajbenová Klára 001002 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.37 0.184
5 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990801 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.59 0.190
MS Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000623 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.67 0.223
7 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970923 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.09 0.194
Celkom 7 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.79 0.215
2 Tomková DášaTomková Dáša 000615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.03 0.368
3 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990501 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.23 0.163
4 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.42 0.225
5 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.62 0.226
Šajbenová KláraŠajbenová Klára 001002 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 930530 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.80
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.03
3 Tomková DášaTomková Dáša 000615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.11
4 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 930530 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.25
5 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.27
6 Čelková GabrielaČelková Gabriela 990501 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.28
7 Šajbenová KláraŠajbenová Klára 001002 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.37
8 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990925 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.48
9 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 08.51
10 Bošková KristínaBošková Kristína 990429 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 08.52
11 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980913 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 08.55
12 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990801 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 08.59
13 Bartošová NikolaBartošová Nikola 980606 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13 08.61
14 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 08.62
15 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 08.65
16 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000623 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 08.67
17 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 000415 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 08.84
18 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 990302 AK Junior HoličAK Junior Holič 18 08.94
19 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970923 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 09.09
20 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína 990919 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20 09.41
Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21 00.0
Celkom 21 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010501 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.09 0.221
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010827 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.22 0.180
MS Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.69 0.152
MS Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.90 0.185
MS Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.95 0.368
6 Bédiová EmaBédiová Ema 010825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 0.191
7 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020410 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.53 0.437
Štefková ValériaŠtefková Valéria 011205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.03 0.193
2 Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.63 0.145
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.65 0.219
4 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.66 0.371
MS Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.77 0.355
6 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 020304 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44 0.158
7 Valovičová SáraValovičová Sára 020126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.79 0.289
Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990801 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010827 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.22 0.317
2 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.29 0.181
3 Lafeková MartinaLafeková Martina 010414 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.38 0.222
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.49 0.182
MS Kuníková LuciaKuníková Lucia 020131 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.89 0.339
MS Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020529 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.95 0.345
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.04 0.163
8 Bílá SandraBílá Sandra 020922 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.91 0.229
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020407 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.07 0.257
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.40 0.175
3 Mihoková PetraMihoková Petra 010125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.61 0.386
MS Stanková KarinStanková Karin 000806 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.17 0.265
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.22 0.159
6 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.66 0.429
Ácsová PaulaÁcsová Paula 021001 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.99 0.152
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020407 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.03 0.230
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010827 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.11 0.180
4 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.31 0.189
5 Lafeková MartinaLafeková Martina 010414 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.33 0.201
6 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.39 0.183
7 Mihoková PetraMihoková Petra 010125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.49 0.364
8 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.54 0.285
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020407 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.07
3 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010501 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.09
Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010827 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.22
4 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010827 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.22
5 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.29
6 Lafeková MartinaLafeková Martina 010414 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.38
7 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.40
8 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 08.49
9 Mihoková PetraMihoková Petra 010125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 08.61
10 Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 08.63
11 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 08.65
12 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 08.66
13 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 08.69
14 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 08.77
15 Kuníková LuciaKuníková Lucia 020131 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 08.89
16 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 17 08.90
Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 18 08.95
17 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020529 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 19 08.95
18 Bédiová EmaBédiová Ema 010825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 08.97
19 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21 09.04
20 Stanková KarinStanková Karin 000806 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 22 09.17
21 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23 09.22
22 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 020304 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 09.44
23 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020410 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 09.53
24 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26 09.66
25 Valovičová SáraValovičová Sára 020126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27 09.79
26 Bílá SandraBílá Sandra 020922 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 28 09.91
Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 990801 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 29 00.0
Ácsová PaulaÁcsová Paula 021001 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30 00.0
Štefková ValériaŠtefková Valéria 011205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 31 00.0
Celkom 31 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.64 0.254
MS Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030731 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.84 0.167
MS Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.00 0.207
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050824 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.25 0.262
MS Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060326 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.46 0.221
6 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.54 0.437
Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 DNS
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050926 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Bučková BenitaBučková Benita 040927 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.46 0.197
MS Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.65 0.187
3 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.01 0.153
4 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.36 0.211
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040626 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.58 0.199
6 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.60 0.159
7 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65 0.426
8 Ižáková RútIžáková Rút 030826 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.80 0.154
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.44 0.244
2 Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.54 0.133
3 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.97 0.362
MS Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.22 0.468
MS Valekova MaiaraValekova Maiara 040603 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 09.24 0.174
6 Némethová ViktóriaNémethová Viktória 030730 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.51 0.269
MS Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 030311 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.54 0.318
8 Danihelová EsterDanihelová Ester 050928 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.72 0.249
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.72 0.186
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040405 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86 0.332
3 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.12 0.425
4 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.20 0.414
5 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041026 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.52 0.178
6 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.68 0.453
7 Urminská EmaUrminská Ema 040520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.85 0.465
MS Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 060109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.47 0.182
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.55 0.167
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050529 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.85 0.271
MS Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.07 0.164
MS Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.23 0.303
5 Roštárová EmaRoštárová Ema 040830 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.32 0.264
6 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.04 0.157
MS Kuníková MariannaKuníková Marianna 050530 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.20 0.375
Hulíková KarolínaHulíková Karolína 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.206
MS Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040909 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.35 0.350
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.96 0.176
MS Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 08.97 0.180
MS Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 040905 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.26 0.399
MS Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.27 0.391
7 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040513 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.79 0.322
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 060807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.37 0.337
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040418 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.49 0.175
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.63 0.368
MS Veselská SandraVeselská Sandra 041003 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.73 0.363
MS Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.96 0.423
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040828 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.99 0.220
Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.30 0.155
2 Nováková SoňaNováková Soňa 030805 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.59 0.256
MS Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.61 0.173
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.64 0.332
5 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.95 0.181
6 Piterková DominikaPiterková Dominika 041028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.03 0.204
7 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.68 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030624 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.49 0.169
2 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.81 0.356
3 Vašková AdriánaVašková Adriána 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.87 0.321
4 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.96 0.399
5 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030915 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.02 0.247
6 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 040925 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.07 0.162
7 Lacinová LuciaLacinová Lucia 030203 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.38 0.201
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.53 0.204
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.71 0.150
3 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031011 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.81 0.176
MS Magnerová PetraMagnerová Petra 050718 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.00 0.194
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.02 0.164
6 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.12 0.260
7 Koričárová AnnaKoričárová Anna 040705 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.77 0.236
8 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.95 0.180
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.40 0.161
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.71 0.506
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.73 0.559
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20 0.237
5 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.28 0.181
6 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.52 0.186
7 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.59 0.169
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.99 0.193
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37 0.146
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.37 0.161
4 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.38 0.192
5 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030624 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.47 0.162
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.49 0.241
7 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040418 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.52 0.193
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.62 0.179
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.97
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.30
3 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040909 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.35
4 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.37
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.40
6 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.44
7 Bučková BenitaBučková Benita 040927 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.46
Cellerová AgátaCellerová Agáta 030624 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.49
8 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040418 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 08.49
9 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 08.53
10 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.55
11 Nováková SoňaNováková Soňa 030805 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 08.59
12 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 08.61
13 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 08.63
Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 16 08.64
14 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 08.64
15 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 08.65
Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 19 08.71
16 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 08.71
17 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20 08.72
Veselská SandraVeselská Sandra 041003 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22 08.73
18 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21 08.73
Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 08.81
19 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031011 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 08.81
20 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030731 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25 08.84
21 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050529 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 08.85
22 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040405 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27 08.86
23 Vašková AdriánaVašková Adriána 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 28 08.87
24 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 29 08.95
Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 32 08.96
Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 30 08.96
25 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 31 08.96
Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 33 08.97
26 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 34 08.97
27 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040828 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 35 08.99
Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 37 09.00
28 Magnerová PetraMagnerová Petra 050718 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 36 09.00
29 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 38 09.01
Hudeková AgathaHudeková Agatha 040509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39 09.02
30 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030915 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 40 09.02
31 Piterková DominikaPiterková Dominika 041028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 41 09.03
Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 040925 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 42 09.07
32 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 43 09.07
Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44 09.12
33 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030817 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45 09.12
Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 47 09.20
34 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46 09.20
35 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 48 09.22
36 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 49 09.23
37 Valekova MaiaraValekova Maiara 040603 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 50 09.24
38 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050824 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 51 09.25
39 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 040905 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 52 09.26
40 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 53 09.27
41 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 54 09.28
42 Roštárová EmaRoštárová Ema 040830 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 55 09.32
43 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 56 09.36
44 Lacinová LuciaLacinová Lucia 030203 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 57 09.38
45 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060326 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 58 09.46
46 Némethová ViktóriaNémethová Viktória 030730 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 59 09.51
Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 61 09.52
47 Smereková MichaelaSmereková Michaela 041026 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 60 09.52
Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 63 09.54
48 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 030311 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 62 09.54
49 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040626 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 64 09.58
50 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 65 09.59
51 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 66 09.60
52 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 67 09.65
Hudáková MarusiaHudáková Marusia 050210 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 69 09.68
53 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 68 09.68
54 Danihelová EsterDanihelová Ester 050928 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 70 09.72
55 Koričárová AnnaKoričárová Anna 040705 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 71 09.77
56 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040513 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 72 09.79
57 Ižáková RútIžáková Rút 030826 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 73 09.80
58 Urminská EmaUrminská Ema 040520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 74 09.85
59 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 75 09.95
60 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 76 10.04
61 Kuníková MariannaKuníková Marianna 050530 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 77 10.20
62 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 060109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 78 10.47
Hulíková KarolínaHulíková Karolína 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 81 DNS
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 060807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 83 DNS
Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 79 DNS
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050926 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 82 DNS
Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 050227 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 80 DNS
Celkom 83 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030730 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 18.09
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 18.22
4 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.48
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.17
2 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.72
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031023 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.62
4 Paško AdamPaško Adam 030625 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.01
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 18.74
2 Dvoran MatejDvoran Matej 040702 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 18.90
3 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.53
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.40
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 19.28
2 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.92
3 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 20.63
Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031015 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hruška PeterHruška Peter 031007 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 19.70
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 19.82
3 Savolt PatrikSavolt Patrik 040913 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 21.76
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040629 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čmelka MarkoČmelka Marko 040613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 21.57
2 Beharka AdriánBeharka Adrián 031001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.16
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060402 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 22.72
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 23.17
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 19.31
2 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.45
3 Chodelka JakubChodelka Jakub 030513 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.03
4 Haraslin RomanHaraslin Roman 030917 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.20
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 030914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.09
2 Káčer AndrejKáčer Andrej 040516 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.65
3 Kubík FilipKubík Filip 031013 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 21.81
4 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.92
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 20.42
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 030930 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.51
3 Lopúch AdamLopúch Adam 031018 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.51
4 Nikodém MichalNikodém Michal 030418 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 20.88
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Varga JakubVarga Jakub 021123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.29
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 19.83
3 Valentovič DavidValentovič David 040804 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.89
Celkom 3 pretekári
Beh 11 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 19.78
2 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.90
Celkom 2 pretekári

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030730 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 18.09
2= Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
2= Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.17
4 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 18.22
5 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.48
6 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 18.72
7 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.74
8 Dvoran MatejDvoran Matej 040702 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 18.90
9 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 10 19.28
10 Varga JakubVarga Jakub 021123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 19.29
11 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 12 19.31
12 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 19.45
13 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 19.53
14 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031023 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 19.62
15 Hruška PeterHruška Peter 031007 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 16 19.70
16 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 030519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 19.78
17 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18 19.82
18 Rojka TomášRojka Tomáš 040601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 19.83
19 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 19.90
20 Klement BranislavKlement Branislav 040324 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 21 19.92
21 Paško AdamPaško Adam 030625 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22 20.01
22 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 23 20.42
23= Lopúch AdamLopúch Adam 031018 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24 20.51
23= Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 030930 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 25 20.51
25 Hajdu MarekHajdu Marek 030228 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 26 20.63
26 Nikodém MichalNikodém Michal 030418 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 27 20.88
27 Chodelka JakubChodelka Jakub 030513 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 29 21.03
28 Karol TimotejKarol Timotej 030914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 21.09
29 Haraslin RomanHaraslin Roman 030917 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 31 21.20
30 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 32 21.40
31 Čmelka MarkoČmelka Marko 040613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 33 21.57
32 Káčer AndrejKáčer Andrej 040516 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 34 21.65
33 Savolt PatrikSavolt Patrik 040913 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 35 21.76
34 Kubík FilipKubík Filip 031013 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36 21.81
35 Valentovič DavidValentovič David 040804 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 37 21.89
36 Beharka AdriánBeharka Adrián 031001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 38 22.16
37 Petrovič NatanPetrovič Natan 060402 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 39 22.72
38 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 40 23.17
39 Komora AndrejKomora Andrej 040205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 41 23.92
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040629 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 28 DNS
Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031015 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 DNF
Celkom 41 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.02
2 Farkas LeaFarkas Lea 030429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.16
MS Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.52
MS Bučková BenitaBučková Benita 040927 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.12
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.20
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.55
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040418 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.11
MS Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 21.58
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040909 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.77
MS Galušková KristínaGalušková Kristína 030723 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 20.92
3 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040926 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.97
4 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030624 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.42
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.06
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.14
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.25
4 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.69
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.57
2 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.74
3 Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 22.03
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.47
MS Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.14
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.20
MS Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.66
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050529 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.33
2 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 040803 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.37
3 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 22.91
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040418 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.38
2 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050531 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.87
3 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.28
Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050418 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.70
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030923 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.09
3 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.27
4 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040513 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.44
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.55
2 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.93
3 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.08
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.60
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 22.35
2 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 22.61
3 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.86
4 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.74
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.37
2 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.26
3 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.23
4 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.31
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.09
2 Koričárová AnnaKoričárová Anna 040705 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.61
3 Janíková LuciaJaníková Lucia 041001 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.72
4 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.01
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.09
2 Lečková EmaLečková Ema 030909 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 23.59
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.51
4 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.59
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magnerová PetraMagnerová Petra 050718 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.44
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.53
3 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.03
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.20
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.79
2 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 040925 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 22.38
3 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.52
Mišová LuciaMišová Lucia 040106 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 17 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.50
2 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030731 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.59
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050824 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.58
4 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030414 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.60
Celkom 4 pretekári
Beh 18 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 22.42
2 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030915 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.95
3 Roštárová EmaRoštárová Ema 040830 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.39
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040626 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.45
Celkom 4 pretekári
Beh 19 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.06
2 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.31
3 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.71
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050926 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 20 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.64
2 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 23.95
Celkom 2 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19.02
2 Farkas LeaFarkas Lea 030429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.16
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.20
4 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.52
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.55
6 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.70
7 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040909 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.77
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.79
9 Galušková KristínaGalušková Kristína 030723 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 20.92
10 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040926 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20.97
11 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.06
12 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030923 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.09
13 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040418 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 21.11
14 Bučková BenitaBučková Benita 040927 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.12
15 Švachová MartinaŠvachová Martina 030620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.14
16 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.25
17 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030624 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.42
18 Morávková TimeaMorávková Timea 040412 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21.47
19 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.50
20 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21.57
21 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 21.58
22 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 030731 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21.59
23 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.69
24 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.74
25 Repová KristínaRepová Kristína 050716 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 22.03
26 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.14
27 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.20
28 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050529 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.33
29 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 22.35
30= Kosmálová SimonaKosmálová Simona 040803 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.37
30= Hudeková AgathaHudeková Agatha 040509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.37
32= Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 040925 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 22.38
32= Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.38
34 Ščepková EmmaŠčepková Emma 050319 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 22.42
35 Magnerová PetraMagnerová Petra 050718 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.44
36 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.52
37 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 22.53
38 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.55
39 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22.61
40 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.66
41 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.86
42 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050531 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.87
43 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 22.91
44 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 030915 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.95
45 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.06
46= Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.09
46= Jenčová EmaJenčová Ema 040210 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.09
48 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.28
49 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.31
50 Roštárová EmaRoštárová Ema 040830 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.39
51 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050824 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.58
52 Lečková EmaLečková Ema 030909 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.59
53 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030414 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.60
54 Koričárová AnnaKoričárová Anna 040705 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.61
55 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.64
56 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.71
57 Janíková LuciaJaníková Lucia 041001 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.72
58 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.93
59 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.95
60 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 040806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.01
61 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24.08
62 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.26
63 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061023 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.27
64 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040513 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.44
65 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040626 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.45
66 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.51
67 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.60
68 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.74
69 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.03
70 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.20
71 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.23
72 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.31
73 Madáková LauraMadáková Laura 051215 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.59
Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050418 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050926 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Mišová LuciaMišová Lucia 040106 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040418 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava DNS
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... DNS
Celkom 78 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.73
MS Bendžela DenisBendžela Denis 980916 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.37
MS Lúža MarošLúža Maroš 000522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.78
Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 960908 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schnek RichardSchnek Richard 000501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.02
MS Drblík VladimírDrblík Vladimír 001004 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 25.20
MS Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.93
MS Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 30.40
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košík MatúšKošík Matúš 000523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.47
MS Hergott PeterHergott Peter 000602 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.84
3 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.03
Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Niko JozefNiko Jozef 700513 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.40
MS Mitru BranislavMitru Branislav 000811 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 25.65
Mečíř AdamMečíř Adam 990425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991029 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.47
MS Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 24.92
3 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.07
4 Valent OndrejValent Ondrej 000705 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.86
Celkom 4 pretekári

200 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.73
2 Bendžela DenisBendžela Denis 980916 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 23.37
3 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991029 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.47
4 Lúža MarošLúža Maroš 000522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
5 Schnek RichardSchnek Richard 000501 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.02
6 Melo PavolMelo Pavol 990110 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 24.92
7 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001004 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 25.20
8 Niko JozefNiko Jozef 700513 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.40
9 Košík MatúšKošík Matúš 000523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.47
10 Mitru BranislavMitru Branislav 000811 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 25.65
11 Hergott PeterHergott Peter 000602 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.84
12 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.93
13 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.03
14 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.07
15 Valent OndrejValent Ondrej 000705 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.86
16 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 30.40
Mečíř AdamMečíř Adam 990425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 960908 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 19 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.25
MS Dudáš AdamDudáš Adam 010515 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.70
3 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.75
MS Lazar MarekLazar Marek 011024 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.22
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 24.79
2 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.25
MS Drábek MichalDrábek Michal 020923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.26
MS Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.39
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 25.37
MS Kromka SamuelKromka Samuel 020421 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.06
3 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.21
4 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.38
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.92
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.23
3 Ručka PhilippRučka Philipp 020921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.60
4 Proksa IvanProksa Ivan 010327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.54
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 23.25
2 Dudáš AdamDudáš Adam 010515 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.70
3 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.75
4 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.79
5 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.92
6 Lazar MarekLazar Marek 011024 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.22
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.23
8 Bleščák TomášBleščák Tomáš 021012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.25
9 Drábek MichalDrábek Michal 020923 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 25.26
10 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 10 25.37
11 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 25.39
12 Ručka PhilippRučka Philipp 020921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 25.60
13 Kromka SamuelKromka Samuel 020421 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13 27.06
14 Krkoška FilipKrkoška Filip 010823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 27.21
15 Laca MatejLaca Matej 020508 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 27.38
16 Proksa IvanProksa Ivan 010327 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 29.54
Celkom 16 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990407 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.15
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000728 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.41
3 Tomková DášaTomková Dáša 000615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.80
4 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.79
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.99
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.08
3 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970923 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.01
4 Vraníková ErikaVraníková Erika 990523 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.72
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.91
2 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000623 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.91
3 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 000326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.20
Celkom 3 pretekári

200 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 990407 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.15
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000728 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.41
3 Tomková DášaTomková Dáša 000615 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.80
4 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26.99
5 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.08
6 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28.79
7 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 000223 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.91
8 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000623 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 29.91
9 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970923 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.01
10 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 000326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 30.20
11 Vraníková ErikaVraníková Erika 990523 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 30.72
Celkom 11 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010501 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.23
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020407 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.74
3 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.03
Ácsová PaulaÁcsová Paula 021001 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.70
MS Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.02
3 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011024 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.19
Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.38
MS Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 29.84
3 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.96
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.19
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020627 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.77
2 Ladányiová TerezaLadányiová Tereza 020919 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 32.67
Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stachová AnitaStachová Anita 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 29.34
MS Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.78
Štefková ValériaŠtefková Valéria 011205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 DNS
Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010614 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010501 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.23
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020407 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.74
3 Húsková NinaHúsková Nina 020923 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.70
4 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.02
5 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.38
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020627 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.77
7 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.03
8 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011024 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 29.19
9 Stachová AnitaStachová Anita 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 29.34
10 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 021202 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 29.78
11 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12 29.84
12 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 29.96
13 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 30.19
14 Ladányiová TerezaLadányiová Tereza 020919 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 32.67
Štefková ValériaŠtefková Valéria 011205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 20 DNS
Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 DNS
Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 020624 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 DNS
Ácsová PaulaÁcsová Paula 021001 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010614 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 DNF
Celkom 20 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.06
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.09
3 Drobný JakubDrobný Jakub 030406 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42.10
4 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030629 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 46.43
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031015 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 41.63
2 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.75
3 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 44.08
4 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040527 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 46.04
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 41.93
2 Beharka AdriánBeharka Adrián 031001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.87
3 Dolný MarekDolný Marek 040924 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 49.07
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 49.83
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 42.42
2 Kopček JakubKopček Jakub 031005 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 44.68
3 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 45.81
4 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 47.81
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Niko AdrianNiko Adrian 040423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 43.23
2 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030829 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 44.79
3 Mikloš AndrejMikloš Andrej 041207 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 46.80
4 Petrík MatejPetrík Matej 040918 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 50.28
5 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 52.97
Njambi SamuelNjambi Samuel 030605 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 43.32
2 Prochác FilipProchác Filip 030629 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.37
3 Šintal MariánŠintal Marián 030404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 46.08
4 Valentovič DavidValentovič David 040804 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 48.65
5 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.41
Celkom 5 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 031008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.06
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031015 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.63
3 Čery MatúšČery Matúš 040404 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.75
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 41.93
5 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.09
6 Drobný JakubDrobný Jakub 030406 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 42.10
7 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 42.42
8 Niko AdrianNiko Adrian 040423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.23
9 Rojka TomášRojka Tomáš 040601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.32
10 Prochác FilipProchác Filip 030629 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.37
11 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 44.08
12 Kopček JakubKopček Jakub 031005 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.68
13 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030829 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 44.79
14 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 45.81
15 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040527 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46.04
16 Šintal MariánŠintal Marián 030404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 46.08
17 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030629 AK Junior HoličAK Junior Holič 46.43
18 Mikloš AndrejMikloš Andrej 041207 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 46.80
19 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 47.81
20 Beharka AdriánBeharka Adrián 031001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.87
21 Valentovič DavidValentovič David 040804 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.65
22 Dolný MarekDolný Marek 040924 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 49.07
23 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 49.41
24 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 49.83
25 Petrík MatejPetrík Matej 040918 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 50.28
26 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 52.97
Njambi SamuelNjambi Samuel 030605 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava DNS
Celkom 27 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 00.0
Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletick&