<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán, Bratislava, 24. 10. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 150 m Aksamit Jozef (SVK) 01 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 150 m Andraščík Kristián 02 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 150 m Blažek Boris (SVK) 01 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 150 m Borčin Patrik 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci 150 m Escher Samuel 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci 150 m Frohlich Pavol 02 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 150 m Gajdoš Adam (SVK) 02 CIS Úprkova 3 Bratislava
Dci 150 m Golej Roman 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 150 m Hrúz Luis (SVK) 02 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 150 m Ivanek Denis 02 Gym.Skalická
Dci 150 m Kiss Tomáš 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 150 m Kohút Martin 02 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Dci 150 m Kostelný David 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 150 m Kromka Samuel 02 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Dci 150 m Kubovič Dávid (SVK) 01 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 150 m Niton Adam 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 150 m Niton Adam 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 150 m Rácz Filip (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dci 150 m Ruman Dominik 01 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Dci 150 m Ukropec Lukáš 02 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 150 m Záriš Tomáš 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 300 m Andraščík Kristián 02 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 300 m Blanár Adam (SVK) 02 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 300 m Bučič Matej (SVK) 02 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 300 m Bušniak Matúš 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci 300 m Gajdoš Adam (SVK) 02 CIS Úprkova 3 Bratislava
Dci 300 m Hrúz Luis (SVK) 02 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 300 m Kubovič Dávid (SVK) 01 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 500 m Aksamit Jozef (SVK) 01 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 500 m Blažek Boris (SVK) 01 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci 500 m Jakuš Tadeáš 02 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 500 m Kirchner Rudolf 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci 1500 m Balog Jozef (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dci 1500 m Čačík Matej 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci 1500 m Čáčik Matej (SVK) 02 AK Veterán BA
Dci 1500 m Jakuš Tadeáš 02 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 1500 m Kimlička David (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dci 1500 m Lovecký Jakub 02 Gym.Skalická
Dci 1500 m Pastorák Marko 02 Gym.Skalická
Dci výška Aidi Edward 02 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Dci výška Borčin Patrik 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci výška Bučič Matej (SVK) 02 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci výška Bušniak Matúš 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci výška Kiss Tomáš 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci výška Števaňák Branislav 02 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Dci výška Záriš Tomáš 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci diaľka Balog Jozef (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dci diaľka Blanár Adam (SVK) 02 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Dci diaľka Escher Samuel 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci diaľka Kimlička David (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dci diaľka Kirchner Rudolf 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dci diaľka Poleacová Anamária (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dci diaľka Racz Filip (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dci diaľka Racz Filip (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova, Ba
Žci 150 m Almáši Matúš 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Bajteková Veronika 03 ZŠ Sokolíkova 2, Bratislava (A)
Žci 150 m Beňadik Jakub 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 150 m Benedikt Oliver 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 150 m Borková Mária 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Brna Marek 04 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Bubán Branislav 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 150 m Ciger Lukáš 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Cigerová Viktória 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Časnocha Róbert 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci 150 m Daníček Dávid 03 Gymn Haanova 28 Bratislava
Žci 150 m Dupaľ Adrián (SVK) 03 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Žci 150 m Ehrenstein Filip 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 150 m Futák Viktor 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Hečko Richard 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 150 m Herdová Nicol 04 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Herény Michal 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 150 m Hummel Jakub 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 150 m Janák Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 150 m Jančárek Ernest 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Janík David 03 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci 150 m Klačko Jakub 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 150 m Kopálek Matej 04 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Kormanovič Juraj (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 150 m Krnáč Matúš (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 150 m Kudlička Adrián 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Kurta Matej 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 150 m Lanprecht Richard 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 150 m Lupták Matej Jakub 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 150 m Magát Tobiáš (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 150 m Molčan Matúš 03 Gym.Skalická
Žci 150 m Nagy Andrej 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Nemec Tomáš (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 150 m Novák Daniel 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Olšiak Ondrej 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 150 m Petrovič Leo 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 150 m Plučinský Sebastián 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Pollák Ivan 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Svrčková Jessika 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Svrčková Renée 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Šimáková Natália 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Šrámek Daniel 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Tonhauzer Ivan 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 150 m Tóth Darius 04 Gym.Skalická
Žci 150 m Tóthová Ema 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 150 m Tyko Samuel (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 150 m Varmuža Artur (SVK) 03 CIS Úprkova 3 Bratislava
Žci 150 m vlk Tomáš (SVK) 03 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Žci 150 m Vollek Christian 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 150 m Voroš Gabriel 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Žilák Šimon (SVK) 03 CIS Úprkova 3 Bratislava
Žci 300 m Beluš Martin 04 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 300 m Beňadik Jakub 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 300 m Ehrenstein Filip 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 300 m Gbelský lukáš 03 Gym.Skalická
Žci 300 m Janík David 03 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci 300 m Kudlička Adrián 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 300 m Kurta Matej 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 300 m Levický Peter 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci 300 m Lupták Matej Jakub 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 300 m Petrovič Leo 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 300 m Plučinský Sebastián 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 300 m Špaňár Ondrej 04 Gym.Skalická
Žci 300 m Titka Adam 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 300 m Tonhauzer Ivan 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 300 m Varmuža Artur (SVK) 03 CIS Úprkova 3 Bratislava
Žci 300 m Vollek Christian 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 500 m Brna Marek 04 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 500 m Časnocha Róbert 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci 500 m Daníček Dávid 03 Gymn Haanova 28 Bratislava
Žci 500 m Fraňo Patrik (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Herdová Nicol 04 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 500 m Kleinert Patrik 04 ZŠ Sokolíkova 2, Bratislava (A)
Žci 500 m Králik Samuel (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Kubík Maximilián 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 500 m Levický Peter 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci 500 m Mičko Adam (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Mihálka Mário 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci 500 m Michalek Juraj 03 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Žci 500 m Nemec Tomáš (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Novák Daniel 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci 500 m Ruffíni Robert 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 1500 m Abdullaev Ander 04 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Žci 1500 m Bielik Adam 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 1500 m Bubán Branislav 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 1500 m Herény Michal 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 1500 m Hudec Daniel 03 ZŠ Sokolíkova 2, Bratislava (A)
Žci 1500 m Hummel Jakub 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 1500 m Chekalov Ilya (SVK) 03 CIS Úprkova 3 Bratislava
Žci 1500 m Janák Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 1500 m Januška Tomáš 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 1500 m Janyík Matej (SVK) 03 CIS Úprkova 3 Bratislava
Žci 1500 m Kubík Maximilián 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 1500 m Lanprecht Richard 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 1500 m Minárik Marián 04 ZŠ Ružová dolina 29 Bratislava
Žci 1500 m Okres Krištof 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žci 1500 m Olšiak Ondrej 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 1500 m Šimon Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 1500 m Šušota Patrik 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci výška Baďura Richard 04 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Žci výška Fraňo Patrik (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci výška Hudec Daniel 03 ZŠ Sokolíkova 2, Bratislava (A)
Žci výška Klačko Jakub 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci výška Krčmár Marko 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žci výška Krnáč Matúš (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci výška Mihálka Mário 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci výška Pollák Ivan 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci výška Ruffíni Robert 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci výška Silva Martin 03 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žci výška Sládek Peter 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci výška Tóthová Ema 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci výška Tyko Samuel (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci výška Vlk Tomáš (SVK) 03 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Žci výška Wittgrúber Peter (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Bajteková Veronika 03 ZŠ Sokolíkova 2, Bratislava (A)
Žci diaľka Beluš Martin 04 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci diaľka Benedikt Oliver 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Bielik Adam 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Borková Mária 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci diaľka Dupaľ Adrián (SVK) 03 SOŠ Sklenárova 1, Bratislava
Žci diaľka Hečko Richard 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci diaľka Januška Tomáš 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Kleinert Patrik 04 ZŠ Sokolíkova 2, Bratislava (A)
Žci diaľka Kormanovič Juraj (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Králik Samuel (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Magát Tobiáš (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Mičko Adam (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Silva Martin 03 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žci diaľka Sládek Peter 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žci diaľka Šimon Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Šrámek Daniel 03 ZŠ Kulíškova 8 Bratislava
Žci diaľka Titka Adam 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žci diaľka Wenzl Martin 04 ZŠ Ružová dolina 29 Bratislava
Žci diaľka Wittgrúber Peter (SVK) 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžci 150 m Černý Šimon 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Ďuráková Laura 06 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 150 m Ďurišin Matúš 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci 150 m Frívaldský Miroslav 05 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžci 150 m Fuksa Miroslav (SVK) 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 18.27
Mžci 150 m Hatina Simon 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžci 150 m Houndjo Erik 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžci 150 m Chochol Oliver 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci 150 m Jurika Filip 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Kardoš Markus 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Kelbel Marko 05 Gym.Skalická
Mžci 150 m Klas Matúš 05 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžci 150 m Mesároš Juraj 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Mikuličková Ina 05 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 150 m Mravec Šimon 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Sklenár Tomáš 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci 150 m Spišák Michal 06 ZŠ Ružová dolina 29 Bratislava
Mžci 150 m Stejskal Samuel 06 ZŠ Vývojová 228 Bratislava (A)
Mžci 150 m Šablatúra Daniel 06 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžci 150 m Šajben Adrián 05 Gym.Skalická
Mžci 150 m Ševčik Tomáš 06 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžci 150 m Šilhavík Kamil 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžci 150 m Šimovič Jakub 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Šoltýs Samuel 06 Gym.Skalická
Mžci 150 m Tatár Viktor 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžci 150 m Tibenský Matúš 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Učeň Martin 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Valíček Martin 05 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžci 150 m Varga Ján 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžci 150 m Varchola Zoran 06 Gym.Skalická
Mžci 150 m Viňaš Martin 06 ZŠ Ružová dolina 29 Bratislava
Mžci 300 m Ďurišin Matúš 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci 300 m Fesyuk Davyd 05 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 300 m Fiedor Dominik 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžci 300 m Fuksa Miroslav (SVK) 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 40.32
Mžci 300 m Houndjo Erik 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžci 300 m Chochol Oliver 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci 300 m Šablatúra Daniel 06 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžci 300 m Zmlava Juraj 06 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 500 m Bacigal Dominik 06 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžci 500 m Brezina Matej 06 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžci 500 m Dlhoš Damian 06 Gym.Skalická
Mžci 500 m Fiedor Dominik 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžci 500 m Frívaldský Miroslav 05 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžci 500 m Hatina Simon 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžci 500 m Józsa Mikuláš 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci 500 m Koiš Vladimír 06 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžci 500 m Považan Jozef 06 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžci 500 m Ševčik Tomáš 06 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžci 500 m Tatár Viktor 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžci 1500 m Černý Šimon 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 1500 m Fesyuk Davyd 05 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 1500 m Marko Maximilián 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 1500 m Mesároš Juraj 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 1500 m Mravec Šimon 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 1500 m Sklenár Tomáš 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci 1500 m Šilhavík Kamil 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžci 1500 m Tibenský Matúš 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 1500 m Urban Marek 05 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžci výška Ilgo Adam 05 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžci diaľka Fabryova Paula 05 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci diaľka Ihring Walter 05 Gym.Skalická
Mžci diaľka Józsa Mikuláš 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžci diaľka Jurika Filip 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Kardoš Markus 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Klas Matúš 05 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžci diaľka Kováčová Lenka (SVK) 06 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžci diaľka Marko Maximilián 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Mikuličková Ina 05 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci diaľka Šimovič Jakub 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Učeň Martin 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Valentinová Ella 06 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci diaľka Varga Ján 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Dky 150 m Bajusová Júlia 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky 150 m Dziaková Alžbeta 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky 150 m Heindlová Jasmína (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova., Ba
Dky 150 m Nemčeková Lucia 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 150 m Ovčarenko Olexsandra 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 150 m Ožvaldová Nikola (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dky 150 m Poleacová Anamária (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova, Ba
Dky 150 m Polleacová Anamária (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova, Ba
Dky 150 m Uhrová Katarína (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dky 300 m Firtová Ema 01 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky 300 m Nemčeková Lucia 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 300 m Ovčarenko Olexsandra 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 300 m Uhrová Katarína (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova, Ba
Dky 500 m Bazalová Katarína (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova, Ba
Dky 500 m Hajzoková Erika 01 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky 500 m Ožvaldová Nikola (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova, Ba
Dky 1500 m Bazalová Katarína (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dky 1500 m Kostercová Viktória 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky 1500 m Kukuľová Helena 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky výška Firtová Ema 01 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky diaľka Bajusová Júlia 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky diaľka Dziaková Alžbeta 02 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky diaľka Hajzoková Erika 01 Gymn Haanova 28 Bratislava
Dky diaľka Heindlová Jasmína (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dky diaľka Kadlečíková Lucia (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dky diaľka Ožvaldová Nikola (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Bratislava
Dky diaľka Poleacová Anamária (SVK) 01 SOŠ Svätoplukova, Ba
Žky 150 m Boldocká Nina 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Branecká Klaudia 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky 150 m Féherváryová Monika 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky 150 m Hromadová Nina 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Klimecká Sára 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky 150 m Koleková Alexandra 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky 150 m Magáthová Simona 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky 150 m Matanin Nina 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Melicherová Natália 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Mišíková Sofia 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Pistovčáková Zuzana 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky 150 m Rusnáková Tereza (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky 150 m Rybová Laura 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Sobihardova Natália 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky 150 m Sokolová Sofia 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 Gymn Haanova 28 Bratislava
Žky 300 m Apparicio Andrea 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 300 m Brandisová Nikola 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 300 m Drnáková Emília 03 Gym.Skalická
Žky 300 m Klimecká Sára 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky 300 m Koleková Alexandra 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky 300 m Koňariková Simona 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žky 300 m Polakovičová Simona 04 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Žky 300 m Šafránková Natália 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky 300 m Šimeková Mária 03 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 300 m Šimková Lenka 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 300 m tahy nina 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava (A)
Žky 300 m Trenčianska Kristína 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky 500 m Apparicio Andrea 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Brandisová Nikola 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Branecká Klaudia 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky 500 m Buociková Laura (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky 500 m Capayová Mária 03 Gym.Skalická
Žky 500 m Fecková Kristína (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky 500 m Gašparovičová Rebeka (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky 500 m Šimeková Mária 03 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Šimková Lenka 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Tahy Nina 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žky 1500 m Čermáková Adela 03 Gym.Skalická
Žky 1500 m Fančovičová Hana 04 Gymn Haanova 28 Bratislava
Žky 1500 m Malá Kristína 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky 1500 m Sobihardova Natália 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky výška Gašparovičová Rebeka (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky výška Sandtnerová Sabína (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky výška Šipulová Soňa 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky výška Včelková Barbora 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žky diaľka Boldocká Nina 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Buociková Laura (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Fecková Kristína (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Féherváryová Monika 03 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky diaľka Hromadová Nina 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Koňariková Simona 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Žky diaľka Magáthová Simona 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky diaľka Matanin Nina 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Melicherová Natália 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Mišíková Sofia 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky diaľka Polakovičová Simona 04 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Žky diaľka Rusnáková Tereza (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Rybová Laura 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Sandtnerová Sabína (SVK) 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Sokolová Sofia 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky diaľka Šafránková Natália 04 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Žky diaľka Šipulová Soňa 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky diaľka Trenčianska Kristína 04 ZS Vazovova 4 Bratislava
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Gymn Haanova 28 Bratislava
Žky diaľka Včelková Barbora 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžky 150 m Bošmanská Simona 05 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 150 m Cabadová Suzanna Eleanor 05 ZŠ Ružová dolina 29 Bratislava
Mžky 150 m Ďuriková Nina 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Grígelová Karen 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžky 150 m Grygerová Natália 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Gunárová Emma 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 150 m Határová Linda 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky 150 m Hodáňová Bára 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky 150 m Jakabová Eli 06 Gym.Skalická
Mžky 150 m Janošková Hana 06 Gym.Skalická
Mžky 150 m Kottlík Peter 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžky 150 m Kovaríková Barbora 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžky 150 m Krajčírová Tereza 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Lachová Leila (SVK) 05 CIS Úprkova 3 Bratislava
Mžky 150 m Pappová Tamara 06 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžky 150 m Puzanková Karina 05 CIS Úprkova 3 Bratislava
Mžky 150 m Skalníková Anabela 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky 150 m Srncová Sofia 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžky 150 m Stefáková Simona 05 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžky 150 m Šipošová Alexandra 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Tiikkaja Siiri (SVK) 06 CIS Úprkova 3 Bratislava
Mžky 150 m Tománková Lenka (SVK) 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky 150 m Tomková Alžbeta 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Valušiaková Tereza 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Večerová Klaudia 05 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 150 m Wilsch Terézia 05 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 300 m Baranova Laura 05 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžky 300 m Čajková Izabela 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 300 m Frčková Sára 05 ZŠ Ružová dolina 29 Bratislava
Mžky 300 m Grígelová Karen 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžky 300 m Kottlík Peter 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžky 300 m Lachová Leila (SVK) 05 CIS Úprkova 3 Bratislava
Mžky 300 m Puzanková Karina 05 CIS Úprkova 3 Bratislava
Mžky 300 m Skalníková Anabela 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky 300 m Tiikkaja Siiri (SVK) 06 CIS Úprkova 3 Bratislava
Mžky 300 m Véghová Laura 05 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 300 m Wilsch Terézia 05 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 500 m Ahmed Ema 06 Gym.Skalická
Mžky 500 m Baranova Laura 05 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžky 500 m Čajková Izabela 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 500 m Čajkovská Anastasia 05 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Mžky 500 m Gunárová Emma 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 500 m Jančušková Simona 06 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 500 m Kováčová Lenka (SVK) 06 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky 500 m Kovarčíková Katarína 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 500 m Kovaríková Barbora 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžky 500 m Krištofová Diana 06 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Mžky 500 m Náčinová Matilda 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky 500 m Pappová Tamara 06 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžky 500 m Stefáková Simona 05 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Mžky 500 m Šimonovičová Romana (SVK) 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky 500 m Timková Alexandra 06 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 1500 m Boldocká Hana 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Čilijaková Viktória 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Herna Nicole 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Herna Rebecca 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Jecková Ella 06 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 1500 m Kozárová Ivana 05 Gym.Skalická
Mžky 1500 m Krajčírová Tereza 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Lauková Paulína 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Mihálová Simona 05 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky 1500 m Srncová Sofia 05 ZŠ Komenského 8 Palárikovo
Mžky 1500 m Sýkorová Sára 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky 1500 m Tomková Alžbeta 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Valušiaková Tereza 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 1500 m Veal Lea 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky výška Grygerová Natália 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky výška Jančušková Simona 06 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky výška Jonášová Simona 05 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžky výška Sýkorová Sára 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky výška Šťastná Adela 05 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžky výška Tiková Tamara 05 ŠG Ostredková 10 Bratislava
Mžky výška Tománková Lenka (SVK) 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky výška Veal Lea 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky diaľka Kováčová Lenka (SVK) 06 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky diaľka Šimonovičová Romana (SVK) 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky diaľka z miesta Boldocká Hana 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Bošmanská Simona 05 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky diaľka z miesta Čilijaková Viktória 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Ďuriková Nina 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Határová Linda 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Herna Nicole 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Herna Rebecca 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Hodáňová Bára 05 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Krištofová Diana 06 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Lauková Paulína 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Náčinová Matilda 06 ZŠ Grosslingová 48 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Nemčovičová Eva 06 ZS Vazovova 4 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Šipošová Alexandra 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka z miesta Večerová Klaudia 05 ZS Vazovova 4 Bratislava
Nžci 150 m Bartoň Bruno 08 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci 150 m Boškovič Adam 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 150 m Guziová Tatiana 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci 150 m Houndjo Alex 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 150 m Perin Alessandro 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 150 m Ščepán Michal 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 300 m Hlavatý Martin 07 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Nžci 300 m Váleková Katarína 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci 300 m Vavrušek Marko 08 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci 500 m Boškovič Adam 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 500 m Gajdoš Dominik 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci 500 m Hlavatý Martin 07 ZŠ Vývojová 228 Bratislava
Nžci 500 m Houndjo Alex 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 500 m Perin Alessandro 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 500 m Pomichalová Karolína 08 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci 500 m Ščepán Michal 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžci 1500 m Gajdoš Dominik 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci 1500 m Paľovská Ella 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci výška Petrovič Alex 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci výška Pomichalová Karolína 08 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci diaľka Bartoň Bruno 08 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci diaľka Paľovská Ella 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžci diaľka Váleková Katarína 07 ZŠ Lachova 1 Bratislava
Nžky 150 m Hirnerová Viktória 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 150 m Petrášová Nikola 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 150 m Ruffíni Martina 07 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Nžky 150 m Sedláková Laura 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 150 m Studeničová Simona 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 150 m Svobodová Eliška 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 300 m Halasová Hana 07 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Nžky 300 m Hirnerová Viktória 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 300 m Morssi Tamara 07 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Nžky 300 m Petrášová Nikola 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 300 m Studeničová Simona 08 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 300 m Svobodová Eliška 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 500 m Sedláková Laura 07 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Nžky 500 m Sviteková Magdaléna 07 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava
Nžky výška Ruffíni Martina 07 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Nžky diaľka Sviteková Magdaléna 07 ZŠ Prokofievova 5 Bratislava