<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-ZsAZ v cezpoľnom behu, Nové Zámky, 4. 11. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M cezpoľný beh Bachratý Roman 82 Atletika ŠK Skalica
M cezpoľný beh Kamenčík Jozef 83 Atletický klub Bojničky
M cezpoľný beh Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra
M cezpoľný beh Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M cezpoľný beh Mészaros Jakub 91 Atletický club Nové Zámky
M cezpoľný beh Miskolczi Róbert 84 Atletický club Nové Zámky
M cezpoľný beh Polák Samuel 96 Atletický club Nové Zámky
M cezpoľný beh Rusznyák Ľudovít 86 Atletický club Nové Zámky
M cezpoľný beh Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M cezpoľný beh Valachovič Jakub 85 AC Stavbár Nitra
M cezpoľný beh Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M cezpoľný beh Zavadil Tomáš 81 Atletika ŠK Skalica
J cezpoľný beh Kašík František 00 Atletický club Nové Zámky
J cezpoľný beh Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky
J cezpoľný beh Šajter Roman 00 ŠK ŠOG Nitra
J cezpoľný beh Vatter Michal 99 Atletický klub Bojničky
Dci cezpoľný beh Bršel Samuel 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
Dci cezpoľný beh Slivka Pavol 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci cezpoľný beh Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci cezpoľný beh Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky
Žci cezpoľný beh Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci cezpoľný beh Kravárik Oliver 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Kuruc Mário 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Mokráš Boris 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Poracký Libor 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci cezpoľný beh Srnec Damián 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Tóth Tibor 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci cezpoľný beh Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky
Mžci cezpoľný beh Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Hezký Rajmund 05 Slovan Duslo Šaľa
Mžci cezpoľný beh Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Kubík Samuel 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžci cezpoľný beh Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž cezpoľný beh Hezká Zdenka 80 Slovan Duslo Šaľa
Ž cezpoľný beh Martišová Michala 83 Atletika ŠK Skalica
Ž cezpoľný beh Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky
Ž cezpoľný beh Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky
Jky cezpoľný beh Grolmusová Bibiana 99 Atletický club Nové Zámky
Jky cezpoľný beh Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky
Jky cezpoľný beh Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky 35:44
Jky cezpoľný beh Zsideková Erika 00 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Hegedusová Tímea 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Jurkáčková Lucia 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Kálmánová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Nemcová Adriana 02 Atletika ŠK Skalica
Dky cezpoľný beh Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky cezpoľný beh Švejdová Zuzana 02 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Žky cezpoľný beh Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Holzeiová Diana 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Hrajnohová Simona 03 Atletika ŠK Skalica
Žky cezpoľný beh Laktišová Eliška 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra
Žky cezpoľný beh Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Poláčková Sabína 03 Atletika ŠK Skalica
Žky cezpoľný beh Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Režnáková Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Žky cezpoľný beh Rybáriková Natália 04 Atletika ŠK Skalica
Žky cezpoľný beh Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Žky cezpoľný beh Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Žky cezpoľný beh Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra
Žky cezpoľný beh Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Bednáriková Barbora 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Bonová Zoé 06 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Cvečková Kristína 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky cezpoľný beh Čuvalová Megan 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky cezpoľný beh Daňková Karolína 05 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky cezpoľný beh Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky cezpoľný beh Haulíková Paulína 05 ŠK Atóm Levice
Mžky cezpoľný beh Havírová Michaela 06 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky cezpoľný beh Hodúrová Natália 06 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Jakubíková Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky cezpoľný beh Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky cezpoľný beh Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Stern Lily 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Taricsová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky cezpoľný beh Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky cezpoľný beh Zmeková Kristína 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky cezpoľný beh Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci cezpoľný beh Drábik Filip 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci cezpoľný beh Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice (A)
Nžci cezpoľný beh Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice (A)
Nžci cezpoľný beh Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice (A)
Nžci cezpoľný beh Mikuška Richard 08 ŠK Atóm Levice (A)
Nžci cezpoľný beh Repta Roman 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci cezpoľný beh Straňovský Nico 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky cezpoľný beh Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice (A)
Nžky cezpoľný beh Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Jursová Magdaléna 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Králiková Dominika 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Kuglérová Tiana 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice (A)
Nžky cezpoľný beh Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice
Nžky cezpoľný beh Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky cezpoľný beh Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky cezpoľný beh Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice (A)
Nžky cezpoľný beh Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice (A)
Nžky cezpoľný beh Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky cezpoľný beh Pavelková Bibiana 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Poláčková Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice (A)
Nžky cezpoľný beh Sláviková Paulína 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice
Nžky cezpoľný beh Svatíková Tamara 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Šebestová Sára 07 ŠK ŠOG Nitra
Nžky cezpoľný beh Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky cezpoľný beh Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky cezpoľný beh Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky cezpoľný beh Zavadilová Nina 09 Atletika ŠK Skalica