<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva, Banská Bystrica, 11. 2. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. Náhr.
M 150 m Kakaš Viliam 08 ŠAK športový AK Komárno
M 600 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
M 1000 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Žcm 60 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.49
Žcm 60 m Boldog Oliver 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 60 m Cvik Roman 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 60 m Fajna Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žcm 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 08.21
Žcm 60 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žcm 60 m Hlúbik Matúš 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žcm 60 m Jakuš Michal 05 ŠK ŠOG Nitra
Žcm 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 09.16
Žcm 60 m Kudlička Ondrej 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 60 m Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.63
Žcm 60 m Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žcm 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 60 m Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.57
Žcm 60 m Sidor Nikolas 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 60 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 09.41
Žcm 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 10.08
Žcm 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žcm 60 m Valko Juraj 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 60 m Varhaník Martin 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 60 m Záviš Richard 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 150 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žcm 150 m Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 21.91
Žcm 150 m Cvik Roman 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 150 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 22.21
Žcm 150 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra
Žcm 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 19.82
Žcm 150 m Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 150 m Henček Ján 06 ŠK ŠOG Nitra
Žcm 150 m Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 23.17
Žcm 150 m Jakuš Michal 05 ŠK ŠOG Nitra
Žcm 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra
Žcm 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žcm 150 m Varhaník Martin 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 300 m Kudlička Ondrej 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 600 m Balent Samuel 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 600 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 600 m Boldog Oliver 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 2:31.03
Žcm 600 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 1:50.64
Žcm 600 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 600 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žcm 600 m Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 600 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra 2:11.18
Žcm 600 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žcm 1000 m Sidor Nikolas 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 1500 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 1500 m Baláž Maroš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 1500 m Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 1500 m Hezký Rajmund 05 Slovan Duslo Šaľa
Žcm 1500 m Hulka Alex 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 60 m pr. 76,2 Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žcm 60 m pr. 76,2 Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 60 m pr. 76,2 Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.25
Žcm 60 m pr. 76,2 Plačko Lukáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 60 m pr. 76,2 Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 60 m pr. 76,2 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Žcm 60 m pr. 76,2 Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany
Žcm výška Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm diaľka Baláž Maroš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm diaľka Balent Samuel 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 438
Žcm diaľka Boldog Oliver 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 390
Žcm diaľka Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 440
Žcm diaľka Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 400
Žcm diaľka Hlúbik Matúš 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žcm diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany
Žcm diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 410
Žcm diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 437
Žcm diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm diaľka Plačko Lukáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm diaľka Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 425
Žcm diaľka Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žcm diaľka Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm diaľka Záviš Richard 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm guľa 3 kg Henček Ján 06 ŠK ŠOG Nitra 06.21
Žcm guľa 3 kg Packa Lukáš 06 AK Danica Zvolen
Žcm guľa 3 kg Plačko Lukáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 07.24
Žcm guľa 3 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 10.97
Žkm 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žkm 60 m Čudaiová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 60 m Čuga Eva 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 60 m Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 09.04
Žkm 60 m Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 60 m Dobrovodská Sára 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.57
Žkm 60 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.58
Žkm 60 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.81
Žkm 60 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince 09.91
Žkm 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 60 m Maniačková Magdaléna 08 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žkm 60 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.20
Žkm 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 60 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 10.15
Žkm 60 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.09
Žkm 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Slezáková ViktóriaMart 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žkm 60 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky
Žkm 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Žkm 60 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 60 m Vetríková Vanesa 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žkm 60 m Vreteničková Paula 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 150 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žkm 150 m Čudaiová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 21.27
Žkm 150 m Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 22.12
Žkm 150 m Foldešiová Viktória 06 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 150 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 150 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.09
Žkm 150 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince
Žkm 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 150 m Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 150 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 150 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 24.27 24.27
Žkm 150 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 27.00
Žkm 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 23.40
Žkm 150 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 150 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 150 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 22.47
Žkm 150 m Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 21.25
Žkm 600 m Čuga Eva 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 600 m Čuvalová Megan 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 600 m Dobrovodská Sára 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 600 m Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 600 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 600 m Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 600 m Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica
Žkm 600 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 600 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 600 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 2:03.03
Žkm 600 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 600 m Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 600 m Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra 1:57.61
Žkm 600 m Vreteničková Paula 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 600 m Zmeková Kristína 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žkm 1000 m Maniačková Magdaléna 08 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žkm 1000 m Vetríková Vanesa 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žkm 1500 m Chladoňová Viktória 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 1500 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 1500 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 1500 m Seidlová Simona 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 1500 m Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 60 m pr. 76,2 Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 60 m pr. 76,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 11.52
Žkm 60 m pr. 76,2 Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 60 m pr. 76,2 Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 60 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 12.98
Žkm 60 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 60 m pr. 76,2 Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica 12.83
Žkm 60 m pr. 76,2 Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince 12.51
Žkm 60 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 60 m pr. 76,2 Plšeková Alexandra 06 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.62
Žkm 60 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.60
Žkm 60 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 60 m pr. 76,2 Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 60 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 10.15
Žkm výška Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 143
Žkm výška Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 137
Žkm výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 135
Žkm výška Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 140
Žkm výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 120
Žkm výška Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 134
Žkm výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 145
Žkm výška Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 143
Žkm diaľka Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žkm diaľka Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm diaľka Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 404
Žkm diaľka Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 449
Žkm diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 384
Žkm diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 382
Žkm diaľka Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 350
Žkm diaľka Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica 383
Žkm diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 400
Žkm diaľka Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 309
Žkm diaľka Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žkm diaľka Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm diaľka Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Žkm diaľka Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica 398
Žkm diaľka Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm guľa 2 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm guľa 3 kg Čermáková Natália 05 Atletika ŠK Skalica 09.51
Žkm guľa 3 kg Foldešiová Viktória 06 ŠK ŠOG Nitra
Žkm guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 07.37
EleH 60 m Blaško Matej 07 AK Danica Zvolen 10.29
EleH 60 m Bogár Viktor 08 Atletický club Nové Zámky
EleH 60 m Cimba Jakub 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 10.40
EleH 60 m Drábik Filip 08 ŠK ŠOG Nitra 09.84
EleH 60 m Fischer Martin Danie 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.54
EleH 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleH 60 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 09.82
EleH 60 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
EleH 60 m Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleH 60 m Horný Jakub 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleH 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
EleH 60 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra
EleH 60 m Kubica Michal 07 Atletika ŠK Skalica 09.46
EleH 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
EleH 60 m Nemes Peter 08 Atletický club Nové Zámky
EleH 60 m Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
EleH 60 m Regináč Timotej 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.92
EleH 60 m Špaček Samuel 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.83
EleH 60 m Tóth Tomáš 07 ŠK ŠOG Nitra 09.84
EleH 60 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
EleH 150 m Horný Jakub 07 Slávia športové gymnázium Trenčín 27.26
EleH 150 m Némethy Samuel 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleH 600 m Blaško Matej 07 AK Danica Zvolen
EleH 600 m Bogár Viktor 08 Atletický club Nové Zámky
EleH 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:13.19
EleH 600 m Drábik Filip 08 ŠK ŠOG Nitra 2:10.33
EleH 600 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
EleH 600 m Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleH 600 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra 2:20.00
EleH 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 2:19.44
EleH 600 m Špaček Samuel 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 2:16.59
EleH 600 m Tóth Tomáš 07 ŠK ŠOG Nitra
EleH 600 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
EleH 1000 m Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
EleH 1000 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice
EleH 1000 m Nemes Peter 08 Atletický club Nové Zámky
EleH 1000 m Repta Roman 08 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
EleH 60 m pr. 76,2 Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
EleH výška Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
EleH výška Fischer Martin Danie 08 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleH výška Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
EleH diaľka Blaško Matej 07 AK Danica Zvolen 320
EleH diaľka Cimba Jakub 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 332
EleH diaľka Fischer Martin Danie 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 345
EleH diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleH diaľka Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 321
EleH diaľka Horný Jakub 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleH diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
EleH diaľka Kubica Michal 07 Atletika ŠK Skalica 407
EleH diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 436
EleH diaľka Némethy Samuel 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleH diaľka Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Bartošíková Lola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 60 m Blanáriková Viktoria 08 Atletika ŠK Skalica
EleZ 60 m Čudaiová Viktória 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 60 m Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.46
EleZ 60 m Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica 09.94
EleZ 60 m Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 10.74
EleZ 60 m Harceková Nikola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 60 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 10.89
EleZ 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 10.06
EleZ 60 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
EleZ 60 m Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra
EleZ 60 m Jursová Magdaléna 07 Atletika ŠK Skalica 10.19
EleZ 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
EleZ 60 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Lauková Beata 07 ŠK ŠOG Nitra
EleZ 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky
EleZ 60 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky
EleZ 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZ 60 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.95
EleZ 60 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 12.09
EleZ 60 m Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
EleZ 60 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 60 m Svatíková Tamara 07 Atletika ŠK Skalica 09.43
EleZ 60 m Sýkorová Linda 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
EleZ 60 m Šebestová Sára 07 ŠK ŠOG Nitra 09.73
EleZ 60 m Šulíková Karolína 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 10.73
EleZ 60 m Vendžúrová Hana 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 60 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
EleZ 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 150 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 600 m Blanáriková Viktoria 08 Atletika ŠK Skalica
EleZ 600 m Harceková Nikola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 600 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 2:26.80
EleZ 600 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 2:22.85
EleZ 600 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 2:24.19
EleZ 600 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
EleZ 600 m Jursová Magdaléna 07 Atletika ŠK Skalica 2:23.39
EleZ 600 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
EleZ 600 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 600 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ 600 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZ 600 m Svatíková Tamara 07 Atletika ŠK Skalica 2:09.29
EleZ 600 m Sýkorová Linda 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
EleZ 600 m Šebestová Sára 07 ŠK ŠOG Nitra 2:12.83
EleZ 600 m Šulíková Karolína 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 600 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
EleZ 600 m Vendžúrová Hana 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 600 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
EleZ 1000 m Bartošíková Lola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ 1000 m Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice
EleZ 1000 m Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice
EleZ 1000 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice
EleZ 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
EleZ 1000 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
EleZ 60 m pr. 76,2 Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
EleZ 60 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ výška Ďurišová Petra 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 113
EleZ diaľka Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ diaľka Ďurišová Petra 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 306
EleZ diaľka Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
EleZ diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 289
EleZ diaľka Harceková Nikola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
EleZ diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 337
EleZ diaľka Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ diaľka Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ diaľka Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
EleZ diaľka Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra
EleZ diaľka Lauková Beata 07 ŠK ŠOG Nitra
EleZ diaľka Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky
EleZ diaľka Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky
EleZ diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ diaľka Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZ diaľka Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 246
EleZ diaľka Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZ diaľka Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
EleZ diaľka Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava
EleZ diaľka Sýkorová Linda 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
EleZ diaľka Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky