<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva, Banská Bystrica, 11. 2. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 150 m Kakaš Viliam 08 ŠAK športový AK Komárno
M 600 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
M 1000 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Mžci 60 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.49
Mžci 60 m Boldog Oliver 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžci 60 m Cvik Roman 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Fajna Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 08.21
Mžci 60 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Hlúbik Matúš 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Jakuš Michal 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 09.16
Mžci 60 m Kudlička Ondrej 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.63
Mžci 60 m Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Mžci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.57
Mžci 60 m Sidor Nikolas 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 09.41
Mžci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 10.08
Mžci 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Valko Juraj 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Záviš Richard 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 21.91
Mžci 150 m Cvik Roman 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 22.21
Mžci 150 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 19.82
Mžci 150 m Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Henček Ján 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 23.17
Mžci 150 m Jakuš Michal 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžci 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžci 300 m Kudlička Ondrej 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžci 600 m Balent Samuel 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžci 600 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžci 600 m Boldog Oliver 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 2:31.03
Mžci 600 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 1:50.64
Mžci 600 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 600 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra 2:11.18
Mžci 600 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1000 m Sidor Nikolas 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 1500 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m Baláž Maroš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 1500 m Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m Hezký Rajmund 05 Slovan Duslo Šaľa
Mžci 1500 m Hulka Alex 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m pr. 76,2 Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m pr. 76,2 Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m pr. 76,2 Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.25
Mžci 60 m pr. 76,2 Plačko Lukáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m pr. 76,2 Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžci 60 m pr. 76,2 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Mžci 60 m pr. 76,2 Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany
Mžci výška Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Baláž Maroš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Balent Samuel 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 438
Mžci diaľka Boldog Oliver 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 390
Mžci diaľka Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 440
Mžci diaľka Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 400
Mžci diaľka Hlúbik Matúš 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany
Mžci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 410
Mžci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 437
Mžci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci diaľka Plačko Lukáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 425
Mžci diaľka Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci diaľka Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Záviš Richard 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžci guľa 3 kg Henček Ján 06 ŠK ŠOG Nitra 06.21
Mžci guľa 3 kg Packa Lukáš 06 AK Danica Zvolen
Mžci guľa 3 kg Plačko Lukáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 07.24
Mžci guľa 3 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 10.97
Mžky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Čudaiová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Čuga Eva 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžky 60 m Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 09.04
Mžky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Dobrovodská Sára 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.57
Mžky 60 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.58
Mžky 60 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.81
Mžky 60 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince 09.91
Mžky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Maniačková Magdaléna 08 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.20
Mžky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 10.15
Mžky 60 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.09
Mžky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Slezáková ViktóriaMart 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Vetríková Vanesa 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Vreteničková Paula 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 150 m Čudaiová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 21.27
Mžky 150 m Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 22.12
Mžky 150 m Foldešiová Viktória 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžky 150 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.09
Mžky 150 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince
Mžky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 24.27 24.27
Mžky 150 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 27.00
Mžky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 23.40
Mžky 150 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 22.47
Mžky 150 m Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 21.25
Mžky 600 m Čuga Eva 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžky 600 m Čuvalová Megan 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Dobrovodská Sára 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 2:03.03
Mžky 600 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 600 m Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra 1:57.61
Mžky 600 m Vreteničková Paula 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Zmeková Kristína 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžky 1000 m Maniačková Magdaléna 08 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžky 1000 m Vetríková Vanesa 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžky 1500 m Chladoňová Viktória 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Seidlová Simona 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 1500 m Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m pr. 76,2 Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 60 m pr. 76,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 11.52
Mžky 60 m pr. 76,2 Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m pr. 76,2 Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 12.98
Mžky 60 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m pr. 76,2 Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica 12.83
Mžky 60 m pr. 76,2 Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince 12.51
Mžky 60 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 60 m pr. 76,2 Plšeková Alexandra 06 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.62
Mžky 60 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.60
Mžky 60 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m pr. 76,2 Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky 60 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 10.15
Mžky výška Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 143
Mžky výška Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 137
Mžky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 135
Mžky výška Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 120
Mžky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 134
Mžky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 143
Mžky diaľka Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky diaľka Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Mžky diaľka Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 404
Mžky diaľka Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 449
Mžky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 384
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 382
Mžky diaľka Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 350
Mžky diaľka Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica 383
Mžky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 400
Mžky diaľka Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 309
Mžky diaľka Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Mžky diaľka Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica 398
Mžky diaľka Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky guľa 2 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Mžky guľa 3 kg Čermáková Natália 05 Atletika ŠK Skalica 09.51
Mžky guľa 3 kg Foldešiová Viktória 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 07.37
Nžci 60 m Blaško Matej 07 AK Danica Zvolen 10.29
Nžci 60 m Bogár Viktor 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Cimba Jakub 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 10.40
Nžci 60 m Drábik Filip 08 ŠK ŠOG Nitra 09.84
Nžci 60 m Fischer Martin Danie 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.54
Nžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 09.82
Nžci 60 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Horný Jakub 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Kubica Michal 07 Atletika ŠK Skalica 09.46
Nžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Nemes Peter 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Regináč Timotej 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.92
Nžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.83
Nžci 60 m Tóth Tomáš 07 ŠK ŠOG Nitra 09.84
Nžci 60 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Horný Jakub 07 Slávia športové gymnázium Trenčín 27.26
Nžci 150 m Némethy Samuel 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Blaško Matej 07 AK Danica Zvolen
Nžci 600 m Bogár Viktor 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:13.19
Nžci 600 m Drábik Filip 08 ŠK ŠOG Nitra 2:10.33
Nžci 600 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra 2:20.00
Nžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 2:19.44
Nžci 600 m Špaček Samuel 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 2:16.59
Nžci 600 m Tóth Tomáš 07 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
Nžci 1000 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice
Nžci 1000 m Nemes Peter 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Repta Roman 08 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Nžci 60 m pr. 76,2 Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
Nžci výška Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
Nžci výška Fischer Martin Danie 08 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžci výška Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Blaško Matej 07 AK Danica Zvolen 320
Nžci diaľka Cimba Jakub 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 332
Nžci diaľka Fischer Martin Danie 08 Slávia športové gymnázium Trenčín 345
Nžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 321
Nžci diaľka Horný Jakub 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Kubica Michal 07 Atletika ŠK Skalica 407
Nžci diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 436
Nžci diaľka Némethy Samuel 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Bartošíková Lola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Blanáriková Viktoria 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Čudaiová Viktória 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.46
Nžky 60 m Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica 09.94
Nžky 60 m Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 10.74
Nžky 60 m Harceková Nikola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 10.89
Nžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 10.06
Nžky 60 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Nžky 60 m Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Jursová Magdaléna 07 Atletika ŠK Skalica 10.19
Nžky 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Lauková Beata 07 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.95
Nžky 60 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 12.09
Nžky 60 m Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Svatíková Tamara 07 Atletika ŠK Skalica 09.43
Nžky 60 m Sýkorová Linda 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžky 60 m Šebestová Sára 07 ŠK ŠOG Nitra 09.73
Nžky 60 m Šulíková Karolína 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 10.73
Nžky 60 m Vendžúrová Hana 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Blanáriková Viktoria 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m Harceková Nikola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 2:26.80
Nžky 600 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 2:22.85
Nžky 600 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 2:24.19
Nžky 600 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Nžky 600 m Jursová Magdaléna 07 Atletika ŠK Skalica 2:23.39
Nžky 600 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 600 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m Svatíková Tamara 07 Atletika ŠK Skalica 2:09.29
Nžky 600 m Sýkorová Linda 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžky 600 m Šebestová Sára 07 ŠK ŠOG Nitra 2:12.83
Nžky 600 m Šulíková Karolína 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Vendžúrová Hana 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Bartošíková Lola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice
Nžky 1000 m Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice
Nžky 1000 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice
Nžky 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky 1000 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Nžky 60 m pr. 76,2 Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Ďurišová Petra 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 113
Nžky diaľka Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Ďurišová Petra 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 306
Nžky diaľka Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 289
Nžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 337
Nžky diaľka Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Nžky diaľka Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Lauková Beata 07 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 246
Nžky diaľka Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Sýkorová Linda 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžky diaľka Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky