<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Vianočná žiacka hala

Banská Bystrica (29. 11. 2018)

60 m - Starší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.96
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.97
3 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.35

60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.84
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09
3 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.31

60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.34
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.43
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.87

60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kmeť MichalKmeť Michal 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21
2 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.34
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.67

60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.07

60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.27
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.43
3 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.73

60 m - Staršie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.74
2 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.29

60 m - Staršie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.78
2 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.08
3 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.28

60 m - Staršie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.58
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.09
3 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.55

60 m - Staršie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.52
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.61
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.71

60 m - Staršie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.62
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.68
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.84

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.43
2 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.52

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.02
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.05
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.61

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.16
2 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.97

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.23
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 09.39
3 Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.52

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.33
2 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 09.41
3 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10.76

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.52
2 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.76
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.78

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.07
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.11
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.18

60 m - Miniprípravka-chlapci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Kaštiel RichardKaštiel Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.93
3 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11.01

60 m - Miniprípravka-chlapci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.61
3 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12.55

60 m - Miniprípravka-chlapci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.72
2 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.81
3 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.91

60 m - Miniprípravka-chlapci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.48
3 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.68

60 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.18
3 Badáni MarekBadáni Marek 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.79

60 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.16
3 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.79

60 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.57

60 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.32
2 Hassan HenryHassan Henry 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.34
3 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.67

60 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.91
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.55

60 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.81
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.94
3 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37

60 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.82
3 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.72

60 m - Miniprípravka-dievčatá (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.11
3 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11.11

60 m - Miniprípravka-dievčatá (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.02
3 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10.57

60 m - Miniprípravka-dievčatá (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.79
2 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11.82

60 m - Miniprípravka-dievčatá (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.51
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.78
3 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.03

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.28
2 Gálová KristínaGálová Kristína 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.41
3 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.92

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.06
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.64
3 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.18

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.44
3 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.77

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.17
2 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.95
3 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.96

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.71
2 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.06
3 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10.41

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.85
2 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.51
3 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.58

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.09
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.16

60 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.49

150 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 20.2
2 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 20.3
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 21.2

150 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22.1
3= Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.3
3= Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.3

150 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.8
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 22.1
3 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.3

150 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22.5
2 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.6
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.1

300 m - Starší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 45.6
2 Pindeš PeterPindeš Peter 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 45.8
3 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 47.3

300 m - Staršie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 46.3
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 46.8
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 48.4

600 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:51.1
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:54.2
3 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:56.1

600 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1:52.7
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1:56.1

600 m - Najmladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dančo LucianDančo Lucian 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:08.3
3 Svorad OliverSvorad Oliver 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:12.5

600 m - Najmladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:57.2
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:06.5

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.85
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 09.91
3 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.72

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Staršie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11.34
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.55
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12.16

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.11.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.28
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12.15
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12.61