<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie U18 CZE-HUN-SLO-SVK

Trnava (13. 7. 2019)

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:20) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Kubelík EduardKubelík Eduard 021008 Czech RepublicCzech Republic 3 11.12 0.159 9.00
2 169 Skočir AndrejSkočir Andrej 030419 SloveniaSlovenia 5 11.15 0.147 7.00
3 2 Ayeni DavidAyeni David 020205 Czech RepublicCzech Republic 7 11.19 0.201 6.00
4 235 Nemec JakubNemec Jakub 030205 SlovakiaSlovakia 6 11.19 0.172 5.00
5 78 Halász KristófHalász Kristóf 020314 HungaryHungary 8 11.34 0.171 4.00
6 158 Jazbec ŽanJazbec Žan 030426 SloveniaSlovenia 1 11.35 0.178 3.00
7 212 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 SlovakiaSlovakia 2 11.40 0.162 2.00
81 Illovszky DominikIllovszky Dominik 020104 HungaryHungary 4 DNF 0.206
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:10) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Novotná AdélaNovotná Adéla 030326 Czech RepublicCzech Republic 2 11.83 0.155 9.00
2 246 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 SlovakiaSlovakia 5 11.97 0.177 7.00
3 46 Kubíčková EvaKubíčková Eva 030603 Czech RepublicCzech Republic 6 11.97 0.186 6.00
4 187 Istenič ZalaIstenič Zala 020523 SloveniaSlovenia 4 12.09 0.158 5.00
5 253 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 SlovakiaSlovakia 1 12.13 0.185 4.00
6 132 Skrívan BíborSkrívan Bíbor 030112 HungaryHungary 3 12.29 0.269 3.00
7 127 Nagy Vanessza NoémiNagy Vanessza Noémi 030322 HungaryHungary 7 12.39 0.165 2.00
8 206 Topler DenisaTopler Denisa 030902 SloveniaSlovenia 8 12.51 0.342 1.00
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 13:30) official Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Farkas BenceFarkas Bence 020406 HungaryHungary 6 21.40 0.247 9.00
2 16 Kubelík EduardKubelík Eduard 021008 Czech RepublicCzech Republic 5 22.11 0.159 7.00
3 78 Halász KristófHalász Kristóf 020314 HungaryHungary 2 22.33 0.200 6.00
4 212 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 SlovakiaSlovakia 4 22.34 0.170 5.00
5 153 Gumilar JernejGumilar Jernej 030929 SloveniaSlovenia 3 22.50 0.157 4.00
6 18 Medáček PatrikMedáček Patrik 030421 Czech RepublicCzech Republic 1 22.52 0.313 3.00
7 221 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 SlovakiaSlovakia 8 22.65 0.145 2.00
8 158 Jazbec ŽanJazbec Žan 030426 SloveniaSlovenia 7 23.28 0.400 1.00
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 13:20) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Novotná AdélaNovotná Adéla 030326 Czech RepublicCzech Republic 8 23.96 0.176 9.00
2 246 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 SlovakiaSlovakia 3 24.51 0.205 7.00
3 257 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 SlovakiaSlovakia 7 24.60 0.202 6.00
4 64 Šplechtnová BarboraŠplechtnová Barbora 020731 Czech RepublicCzech Republic 4 24.77 0.162 5.00
5 210 Istenič ZalaIstenič Zala 020523 SloveniaSlovenia 2 25.08 0.186 4.00
6 110 Dobi Larina AdriennDobi Larina Adrienn 030223 HungaryHungary 5 25.36 0.277 3.00
7 107 Bognár AnnaBognár Anna 030910 HungaryHungary 1 25.72 0.154 2.00
8 188 Kaučič AjdaKaučič Ajda 031128 SloveniaSlovenia 6 25.73 0.231 1.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Plaček TadeášPlaček Tadeáš 030322 Czech RepublicCzech Republic 3 48.80 0.170 9.00
2 95 Steigerwald ErnőSteigerwald Ernő 020528 HungaryHungary 4 49.36 0.155 7.00
3 4 Bix DavidBix David 020417 Czech RepublicCzech Republic 7 49.76 0.175 6.00
4 157 Janža MajJanža Maj 031208 SloveniaSlovenia 5 50.73 0.189 5.00
5 221 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 SlovakiaSlovakia 6 51.51 0.154 4.00
6 140 Arnuš MatjažArnuš Matjaž 020904 SloveniaSlovenia 1 51.98 0.192 3.00
7 90 Normann MártonNormann Márton 020515 HungaryHungary 8 52.38 0.174 2.00
8 213 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 SlovakiaSlovakia 2 53.54 0.293 1.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 272 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 SlovakiaSlovakia 5 56.18 0.221 9.00
2 131 Simon VirágSimon Virág 020313 HungaryHungary 3 56.50 0.185 7.00
3 175 Bezgovšek LaraBezgovšek Lara 030606 SloveniaSlovenia 4 56.93 0.592 6.00
4 65 Štanclová VendulaŠtanclová Vendula 030214 Czech RepublicCzech Republic 6 57.76 0.615 5.00
5 63 Šlapáková MagdalénaŠlapáková Magdaléna 030420 Czech RepublicCzech Republic 2 58.69 0.386 4.00
6 207 Trupej AljaTrupej Alja 030930 SloveniaSlovenia 8 1:00.09 0.235 3.00
7 126 Muszil ÁgnesMuszil Ágnes 030206 HungaryHungary 7 1:00.40 0.428 2.00
256 Kicová SáraKicová Sára 030902 SlovakiaSlovakia 1 DNF 0.419
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Kolín JakubKolín Jakub 021209 Czech RepublicCzech Republic 5 1:56.53 9.00
2 7 Eliáš MatějEliáš Matěj 030522 Czech RepublicCzech Republic 1 1:56.78 7.00
3 237 Revaj FilipRevaj Filip 020613 SlovakiaSlovakia 4 1:56.82 6.00
4 174 Vacik TimVacik Tim 020929 SloveniaSlovenia 7 1:57.14 5.00
5 83 Makovinyi AttilaMakovinyi Attila 030905 HungaryHungary 2 1:57.58 4.00
6 165 Požgaj Svit AnžePožgaj Svit Anže 030217 SloveniaSlovenia 3 1:59.50 3.00
MS 156 Jakofčič Smrekar Simon.Jakofčič Smrekar Simon. 020830 SloveniaSlovenia 7 2:00.15
8 92 Pintér-Horváth MátyásPintér-Horváth Mátyás 030512 HungaryHungary 6 2:02.44 2.00
9 230 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 SlovakiaSlovakia 8 2:06.61 1.00
Celkom 9 pretekárov

800 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 179 Dobovšek NikaDobovšek Nika 031031 SloveniaSlovenia 6 2:12.91 9.00
2 57 Porubčanová ZuzanaPorubčanová Zuzana 020509 Czech RepublicCzech Republic 4 2:14.31 7.00
3 39 Hluší NatálieHluší Natálie 021209 Czech RepublicCzech Republic 8 2:16.32 6.00
4 112 Gajdos DominikaGajdos Dominika 030119 HungaryHungary 1 2:16.73 5.00
5 117 K. Szabó GabriellaK. Szabó Gabriella 020918 HungaryHungary 5 2:18.35 4.00
6 176 Cukjati KarinCukjati Karin 020301 SloveniaSlovenia 2 2:20.54 3.00
7 266 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 SlovakiaSlovakia 3 3:04.64 2.00
8 256 Kicová SáraKicová Sára 030902 SlovakiaSlovakia 7 3:04.67 1.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Řehula ŠimonŘehula Šimon 020425 Czech RepublicCzech Republic 7 4:04.14 9.00
2 1 Adensam Nicholas JanAdensam Nicholas Jan 020817 Czech RepublicCzech Republic 3 4:05.37 7.00
3 71 Biros BenedekBiros Benedek 020107 HungaryHungary 8 4:09.98 6.00
4 223 Janíček AdamJaníček Adam 020103 SlovakiaSlovakia 6 4:11.30 5.00
5 144 Bauman BorBauman Bor 030505 SloveniaSlovenia 5 4:15.07 4.00
6 97 Szinte BálintSzinte Bálint 030312 HungaryHungary 4 4:15.44 3.00
7 228 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 SlovakiaSlovakia 2 4:21.97 2.00
8 171 Sušec MatevžSušec Matevž 020215 SloveniaSlovenia 1 4:45.77 1.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Sasynová KarolínaSasynová Karolína 020704 Czech RepublicCzech Republic 6 4:39.15 9.00
2 271 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 SlovakiaSlovakia 5 4:40.61 7.00
3 135 Tegzes KataTegzes Kata 020823 HungaryHungary 3 4:47.35 6.00
4 119 Koncz KataKoncz Kata 030112 HungaryHungary 7 4:51.19 5.00
5 200 Sekavčnik ZalaSekavčnik Zala 031001 SloveniaSlovenia 4 4:53.93 4.00
6 47 Landsmannová EliškaLandsmannová Eliška 030114 Czech RepublicCzech Republic 2 4:54.10 3.00
7 186 Ilar UlaIlar Ula 030206 SloveniaSlovenia 8 4:54.36 2.00
8 255 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 SlovakiaSlovakia 1 5:32.15 1.00
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 142 Botolin VidBotolin Vid 020815 SloveniaSlovenia 7 08:37.53 9.00
2 148 Gaberšček TobiGaberšček Tobi 020224 SloveniaSlovenia 3 08:48.55 7.00
3 103 Zsetnyai ÁkosZsetnyai Ákos 020905 HungaryHungary 6 08:48.86 6.00
4 29 Šlapák DavidŠlapák David 030420 Czech RepublicCzech Republic 5 08:49.22 5.00
5 9 Habarta TomášHabarta Tomáš 030710 Czech RepublicCzech Republic 1 08:58.20 4.00
6 84 Max BalázsMax Balázs 020118 HungaryHungary 2 08:58.68 3.00
7 236 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 SlovakiaSlovakia 8 09:52.22 2.00
8 240 Hruška PeterHruška Peter 031008 SlovakiaSlovakia 4 10:26.30 1.00
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 124 Merényi PannaMerényi Panna 020829 HungaryHungary 5 10:14.53 9.00
2 139 Zatykó LucaZatykó Luca 020805 HungaryHungary 1 10:27.43 7.00
3 185 Haler LeaHaler Lea 030118 SloveniaSlovenia 6 10:37.97 6.00
4 258 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 SlovakiaSlovakia 3 10:41.59 5.00
5 193 Lobenwein VanesaLobenwein Vanesa 031130 SloveniaSlovenia 2 11:07.55 4.00
6 61 Stránská VendulkaStránská Vendulka 030416 Czech RepublicCzech Republic 4 11:13.75 3.00
7 55 Piknerová ZuzanaPiknerová Zuzana 030817 Czech RepublicCzech Republic 8 11:20.12 2.00
8 263 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 SlovakiaSlovakia 7 13:33.26 1.00
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:30) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Píchalová BarbaraPíchalová Barbara 020816 Czech RepublicCzech Republic 2 13.92 0.177 9.00
2 34 Babická TerezaBabická Tereza 030628 Czech RepublicCzech Republic 6 14.09 0.220 7.00
3 136 Tóth AnnaTóth Anna 031120 HungaryHungary 3 14.25 0.183 6.00
4 180 Dolenc NežaDolenc Neža 030207 SloveniaSlovenia 4 14.43 0.236 5.00
5 251 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 SlovakiaSlovakia 1 14.99 0.193 4.00
6 248 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 SlovakiaSlovakia 5 15.40 0.278 3.00
7 128 Petrozsényi JúliaPetrozsényi Júlia 020321 HungaryHungary 7 15.42 0.280 2.00
8 195 Navodnik Izabella HajdiNavodnik Izabella Hajdi 030609 SloveniaSlovenia 8 15.53 0.223 1.00
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:40) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 Czech RepublicCzech Republic 3 13.96 0.210 9.00
2 68 Almási OlivérAlmási Olivér 020126 HungaryHungary 4 14.17 0.166 7.00
3 227 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 SlovakiaSlovakia 6 14.23 0.179 6.00
4 164 Novak TilenNovak Tilen 020204 SloveniaSlovenia 5 14.54 0.145 5.00
5 8 Schneider SebastianSchneider Sebastian 020205 Czech RepublicCzech Republic 7 14.66 0.164 4.00
6 89 Nagy RichárdNagy Richárd 020510 HungaryHungary 8 14.72 0.175 3.00
7 232 Melega DominikMelega Dominik 020418 SlovakiaSlovakia 2 15.25 0.220 2.00
173 Ulčar TilenUlčar Tilen 020503 SloveniaSlovenia 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Holec JakubHolec Jakub 030412 Czech RepublicCzech Republic 5 54.45 0.189 9.00
2 91 Perge AttilaPerge Attila 021211 HungaryHungary 6 54.55 0.236 7.00
3 152 Guček Matic IanGuček Matic Ian 030920 SloveniaSlovenia 3 54.68 0.182 6.00
4 161 Lipovec NejcLipovec Nejc 020115 SloveniaSlovenia 7 56.02 0.195 5.00
5 12 Ježek DavidJežek David 030301 Czech RepublicCzech Republic 1 56.37 0.179 4.00
6 75 Galántai BenceGalántai Bence 020307 HungaryHungary 2 56.84 0.237 3.00
7 211 Bartek DenisBartek Denis 030504 SlovakiaSlovakia 4 57.94 0.224 2.00
8 241 Vanovský MariánVanovský Marián 030221 SlovakiaSlovakia 8 59.49 0.196 1.00
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Decker SzonjaDecker Szonja 020717 HungaryHungary 5 1:03.86 0.259 9.00
2 203 Šimenc KimŠimenc Kim 020907 SloveniaSlovenia 6 1:04.15 0.175 7.00
3 50 Navrátilová BarboraNavrátilová Barbora 021026 Czech RepublicCzech Republic 4 1:04.22 0.251 6.00
4 116 Hadnagy ZsókaHadnagy Zsóka 021119 HungaryHungary 1 1:04.41 0.268 5.00
5 259 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 SlovakiaSlovakia 7 1:05.73 0.211 4.00
6 37 Čihařová TerezaČihařová Tereza 020819 Czech RepublicCzech Republic 8 1:05.89 0.210 3.00
7 248 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 SlovakiaSlovakia 3 1:07.14 0.396 2.00
8 189 Kenda AnaKenda Ana 020308 SloveniaSlovenia 2 1:07.59 0.246 1.00
Celkom 8 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Hanyk MichalHanyk Michal 020122 Czech RepublicCzech Republic 3 6:22.90 9.00
2 17 Matolín MaximilianMatolín Maximilian 030129 Czech RepublicCzech Republic 7 6:28.88 7.00
3 101 Tóth MártonTóth Márton 030117 HungaryHungary 8 6:31.33 6.00
4 80 Horváth BarnabásHorváth Barnabás 020201 HungaryHungary 4 6:34.07 5.00
5 166 Rudman RokRudman Rok 020601 SloveniaSlovenia 1 6:50.34 4.00
6 168 Sešlar TomažSešlar Tomaž 031004 SloveniaSlovenia 5 6:55.20 3.00
7 225 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 SlovakiaSlovakia 6 7:04.40 2.00
8 219 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 SlovakiaSlovakia 2 7:33.82 1.00
Celkom 8 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 138 Varga GrétaVarga Gréta 031219 HungaryHungary 3 6:56.26 9.00
2 42 Hynková VeronikaHynková Veronika 021105 Czech RepublicCzech Republic 6 7:05.69 7.00
3 199 Sadek VeronikaSadek Veronika 030121 SloveniaSlovenia 4 7:07.70 6.00
4 121 Kovács ZsófiaKovács Zsófia 030317 HungaryHungary 7 7:11.66 5.00
5 53 Onderková EliškaOnderková Eliška 020614 Czech RepublicCzech Republic 2 7:32.91 4.00
6 204 Šurk HanaŠurk Hana 020620 SloveniaSlovenia 8 7:32.93 3.00
7 267 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 SlovakiaSlovakia 1 7:52.82 2.00
8 250 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 SlovakiaSlovakia 5 7:55.17 1.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 10:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 SlovakiaSlovakia 1 22:05.19 9.00
2 32 Zajíček AdamZajíček Adam 030509 Czech RepublicCzech Republic 5 23:37.16 7.00
3 20 Morávek JaromírMorávek Jaromír 030322 Czech RepublicCzech Republic 2 23:45.16 6.00
4 77 Gonda LeventeGonda Levente 030423 HungaryHungary 3 24:02.56 5.00
5 150 Grabner JakaGrabner Jaka 030919 SloveniaSlovenia 4 25:43.74 4.00
6 102 Bank LeonBank Leon 030425 HungaryHungary 6 26:51.89 3.00
143 Bellaqa EduardBellaqa Eduard 030712 SloveniaSlovenia 7 DNS
Poznámky:
102 ~~
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Martínková EliškaMartínková Eliška 020127 Czech RepublicCzech Republic 3 24:46.70 9.00
2 133 Spiller TizianaSpiller Tiziana 031223 HungaryHungary 4 25:42.28 7.00
3 269 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 SlovakiaSlovakia 2 25:53.73 6.00
4 38 Hlaváčová KláraHlaváčová Klára 030401 Czech RepublicCzech Republic 7 26:32.86 5.00
5 137 Tóth KatalinTóth Katalin 021107 HungaryHungary 8 27:01.12 4.00
6 244 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 SlovakiaSlovakia 6 27:17.00 3.00
7 202 Šikovc Marija ZilaŠikovc Marija Zila 030206 SloveniaSlovenia 5 32:44.78 2.00
184 Grešak BarbaraGrešak Barbara 020807 SloveniaSlovenia 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 237a 48 ~ 184 <<< 137 <
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 170175180184188192195198201203205207 Body
1 100 Török GergelyTörök Gergely
HungaryHungary
020313 4 201 ----oooxxooxxx 9.00
2 3 Bělík JakubBělík Jakub
Czech RepublicCzech Republic
020515 7 198 --o-oxxoxx-o-xxx 7.00
3 79 Hódossy-Takács SámuelHódossy-Takács Sámuel
HungaryHungary
020222 8 188 ---ooxxx 6.00
4 224 Kadák MárioKadák Mário
SlovakiaSlovakia
020704 6 180 -oxxoxxx 5.00
5 170 Spaseski Baburek RokoSpaseski Baburek Roko
SloveniaSlovenia
020530 1 180 xooxxoxxx 4.00
6 214 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
SlovakiaSlovakia
021012 2 180 oxxoxxoxxx 3.00
7 28 Škobránek LiborŠkobránek Libor
Czech RepublicCzech Republic
021127 3 175 -o-xxx 2.00
8 167 Selak JernejSelak Jernej
SloveniaSlovenia
020830 5 175 oxoxxx 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155159163167170175 Body
1 45 Krejčiříková KláraKrejčiříková Klára
Czech RepublicCzech Republic
020422 6 170 ---ooxoox- 9.00
2 41 Horváthová MichaelaHorváthová Michaela
Czech RepublicCzech Republic
020315 2 167 --oooxoxxx 7.00
3 105 Barna PatríciaBarna Patrícia
HungaryHungary
030916 7 163 -ooooxxx 6.00
4 261 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
SlovakiaSlovakia
020904 1 163 -oooxxoxxx 5.00
5 106 Bihari EmeseBihari Emese
HungaryHungary
020412 3 163 --xooxxoxxx 4.00
6 273 Tichá SimonaTichá Simona
SlovakiaSlovakia
031122 5 159 -ooxoxxx 3.00
7 205 Thaler MašaThaler Maša
SloveniaSlovenia
030822 8 150 oxxoxxx 2.00
8 208 Vogelnik AnaVogelnik Ana
SloveniaSlovenia
030514 4 145 xxoxxx 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 280300320340360380400410420430440450460470480490492 Body
1 72 Böndör MártonBöndör Márton
HungaryHungary
020119 2 470 ----------xo-xoxo--xxx 9.00
2 88 Nagy MarcellNagy Marcell
HungaryHungary
021022 6 450 -----------o-xxx 7.00
3 13 Kloud VojtěchKloud Vojtěch
Czech RepublicCzech Republic
020211 1 450 ------xo-oooxoxxx 6.00
4 33 Zuska DavidZuska David
Czech RepublicCzech Republic
020429 5 440 --------o-xoxxx 5.00
5 151 Gričar Vintar PeterGričar Vintar Peter
SloveniaSlovenia
020210 7 410 ----ooooxxx 4.00
6 226 Labuda DominikLabuda Dominik
SlovakiaSlovakia
030225 8 380 -----xoxxx 3.00
7 162 Makarovič MatevžMakarovič Matevž
SloveniaSlovenia
030610 3 380 ----xoxoxxx 2.00
214 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
SlovakiaSlovakia
021012 4 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260270280290300310320330340350360370380 Body
1 62 Šebáková VeronikaŠebáková Veronika
Czech RepublicCzech Republic
020928 4 370 --------ooxxoxo 9.00
2 122 Kulcsár BoglárkaKulcsár Boglárka
HungaryHungary
020729 5 370 -------xo-o-xxoxxx 7.00
3 56 Podlahová KarolínaPodlahová Karolína
Czech RepublicCzech Republic
030828 8 360 --------ooox 6.00
4= 265 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
SlovakiaSlovakia
021003 7 350 --------ooxxx 4.50
4= 113 Garamölgyi PetraGaramölgyi Petra
HungaryHungary
030927 1 350 --o-o-ooooxxx 4.50
6 196 Osolnik AjdaOsolnik Ajda
SloveniaSlovenia
021018 6 320 --o-xoooxxx 3.00
7 242 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
SlovakiaSlovakia
020329 3 320 --o-ooxoxxx 2.00
8 197 Rovan NajaRovan Naja
SloveniaSlovenia
030813 2 270 ooxxx 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Hriň AdamHriň Adam
SlovakiaSlovakia
020311 8 680 -1.3 m/s 391  -1.0680  -1.3675  +1.3680665  -1.3663  -1.7680  -1.1 9.00
2 163 Makuc RokMakuc Rok
SloveniaSlovenia
030724 7 659 -2.5 m/s 659  -2.5 -1.4 -0.7659 -0.9648  -2.0 -0.2 7.00
3 21 Navrátil ŠimonNavrátil Šimon
Czech RepublicCzech Republic
030620 1 659 -0.4 m/s 607  -2.2623  -1.9604  -1.3623644  -0.1640  -1.4659  -0.4 6.00
4 6 Doubek FrantišekDoubek František
Czech RepublicCzech Republic
020404 5 650 +0.0 m/s 609  -2.4642  -1.7650  +0.0650 -0.8638  -1.3642  -0.5 5.00
5 94 Smelka DánielSmelka Dániel
HungaryHungary
020717 6 641 -1.0 m/s 608  -1.3611  -1.7610  -1.3611624  +0.0641  -1.0630  -1.2 4.00
6 146 Duhovnik JanDuhovnik Jan
SloveniaSlovenia
030319 3 626 -1.6 m/s 601  -1.7 -2.4600  -0.9601590  -0.8 -1.1626  -1.6 3.00
7 216 Deák KrištofDeák Krištof
SlovakiaSlovakia
020126 4 621 -0.4 m/s 589  -2.1575  -2.4621  -0.4621572  -0.8595  -1.4- 2.00
8 69 Nabilek PéterNabilek Péter
HungaryHungary
030408 2 607 -3.1 m/s 607  -3.1567  -1.7580  +0.4607595  -1.1583  -0.4588  -2.1 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 134 Szűcs SzabinaSzűcs Szabina
HungaryHungary
020204 5 591 -0.5 m/s  +1.2591  -0.5589  +0.6591575  +0.4558  -2.3565  -2.2 9.00
2 129 Rácz ViktóriaRácz Viktória
HungaryHungary
020816 1 570 +0.9 m/s 568  -0.8570  +0.9568  -0.2570548  -0.9559  -1.5558  -1.9 7.00
3 183 Grajžl AnaGrajžl Ana
SloveniaSlovenia
030320 2 564 +0.0 m/s 553  -0.9564  +0.0531  -1.2564439  -0.8541  -1.9 -1.3 6.00
4 67 Volná DanielaVolná Daniela
Czech RepublicCzech Republic
020613 8 558 -0.4 m/s 558  -0.4 -0.5 +0.9558280  -2.3548  -2.7 -1.8 5.00
5 194 Navodnik Hana PaulinaNavodnik Hana Paulina
SloveniaSlovenia
030609 6 538 +1.0 m/s 529  -0.8 -2.1538  +1.0538 -2.0 -0.8 -3.0 4.00
6 58 Rappová FrantiškaRappová Františka
Czech RepublicCzech Republic
030518 4 535 -0.7 m/s 535  -0.7 +1.0530  +0.0535 -0.6 -1.3 -1.6 3.00
7 260 Lehenová MonikaLehenová Monika
SlovakiaSlovakia
020423 7 534 -1.2 m/s  -1.0 -1.3524  +0.6524534  -1.2 +0.4531  -2.5 2.00
8 256 Kicová SáraKicová Sára
SlovakiaSlovakia
021003 3 479 +0.3 m/s 469  -1.6472  +0.2477  -0.8477469  -0.4479  +0.3453  -2.4 1.00
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Klofutar MihaKlofutar Miha
SloveniaSlovenia
030119 5 14.59 +2.6 m/s 13.54  +3.014.59  +2.614.26  +3.614.59 +1.911.18  +2.413.49  +2.3 9.00
2 93 Rivasz MartinRivasz Martin
HungaryHungary
020825 8 14.07 +2.0 m/s 14.07  +2.013.95  +3.813.97  +2.514.0713.69  +2.313.58  +0.913.70  +2.1 7.00
3 31 Veselý MartinVeselý Martin
Czech RepublicCzech Republic
020215 7 13.96 +3.2 m/s 13.88 +1.6 m/s 13.88  +1.613.96  +3.213.92  +2.813.9613.59  +2.413.12  +3.713.16  +0.4 6.00
4 23 Petrjanoš JakubPetrjanoš Jakub
Czech RepublicCzech Republic
020408 3 13.96 +2.9 m/s 12.47  +2.413.96  +2.913.84  +4.713.96 +4.913.39  +2.9 +3.7 5.00
5 217 Grieš MatúšGrieš Matúš
SlovakiaSlovakia
021129 6 12.87 +1.8 m/s 12.53  +2.312.79  +3.312.87  +1.812.87 +3.912.84  +2.912.35  +2.0 4.00
6 87 Monoki BenjaminMonoki Benjamin
HungaryHungary
030309 4 12.67 +1.8 m/s 12.47  +2.412.41  +3.2 +2.812.47 +3.912.67  +1.8 +3.8 3.00
7 141 Arsić LukaArsić Luka
SloveniaSlovenia
030109 1 12.65 +2.8 m/s  +3.012.29  +3.5 +2.612.2912.44  +2.412.65  +2.812.51  +2.2 2.00
216 Deák KrištofDeák Krištof
SlovakiaSlovakia
020126 2 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Ningerová KláraNingerová Klára
Czech RepublicCzech Republic
030125 6 11.88 +2.0 m/s 11.81  +3.011.81  +2.011.88  +2.011.88- +3.010.35  +2.2 9.00
2 120 Kónya EnikőKónya Enikő
HungaryHungary
020401 7 11.77 +4.1 m/s 11.15  +2.710.83  +2.9 +3.311.1511.77  +4.111.58  +4.011.42  +2.1 7.00
3 194 Navodnik Hana PaulinaNavodnik Hana Paulina
SloveniaSlovenia
030609 8 11.73 +2.6 m/s 11.17  +2.711.57  +2.211.51  +2.711.5711.73  +2.611.62  +2.811.70  +2.2 6.00
4 130 Radócz ViktóriaRadócz Viktória
HungaryHungary
020816 3 11.66 +3.8 m/s 11.54 +1.6 m/s  +2.111.13  +1.711.58  +2.211.58 +2.911.66  +3.811.54  +1.6 5.00
5 247 Fotulová MiaFotulová Mia
SlovakiaSlovakia
030607 1 11.50 +1.4 m/s 11.23  +1.611.02  +2.711.50  +1.411.50 +2.211.06  +2.6 +2.5 4.00
6 66 Vlčková TerezaVlčková Tereza
Czech RepublicCzech Republic
020701 2 11.43 +2.3 m/s 11.10 +2.0 m/s 09.61  +1.711.10  +2.011.00  +4.211.1011.09  +2.9 +2.611.43  +2.3 3.00
7 190 Kopač LinaKopač Lina
SloveniaSlovenia
020226 4 11.33 +3.0 m/s  +3.011.33  +3.011.13  +2.611.3311.17  +3.211.17  +2.911.26  +2.3 2.00
8 260 Lehenová MonikaLehenová Monika
SlovakiaSlovakia
020423 5 10.74 +2.4 m/s  +2.5 +2.3 +2.70.0 +3.2 +2.510.74  +2.4 1.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
Czech RepublicCzech Republic
030206 6 16.51 14.50x16.5116.5115.30x16.21 9.00
2 118 Kling RékaKling Réka
HungaryHungary
030516 3 14.72 14.3414.3713.8014.3714.7214.13x 7.00
3 123 Losonczi BlankaLosonczi Blanka
HungaryHungary
021218 7 14.48 12.6314.48x14.4814.0613.8814.36 6.00
4 44 Králová LucieKrálová Lucie
Czech RepublicCzech Republic
021118 2 13.99 x13.99x13.99xx13.34 5.00
5 209 Zajc TjašaZajc Tjaša
SloveniaSlovenia
020320 8 13.53 13.0613.0413.5313.53x13.37x 4.00
6 262 Lenková DenisaLenková Denisa
SlovakiaSlovakia
020114 1 13.47 12.8912.7013.0213.0213.47xx 3.00
7 245 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
SlovakiaSlovakia
031212 5 13.33 12.2912.66x12.6613.33xx 2.00
8 182 Fister NežaFister Neža
SloveniaSlovenia
020714 4 12.12 x10.9310.4310.9310.9712.12x 1.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Taután DominikTaután Dominik
HungaryHungary
020207 8 17.34 15.0917.3415.9517.3415.93xx 9.00
2 239 Šula KarelŠula Karel
SlovakiaSlovakia
031001 2 17.08 15.0016.8216.6516.8216.2417.0816.86 7.00
3 218 Haborák MilanHaborák Milan
SlovakiaSlovakia
021115 6 16.55 16.3816.4716.4516.4716.5516.20x 6.00
4 74 Gábor TamásGábor Tamás
HungaryHungary
021107 4 16.19 15.83x15.7115.8315.7316.1915.51 5.00
5 25 Ponížil MartinPonížil Martin
Czech RepublicCzech Republic
020626 3 15.88 x14.8315.8815.8815.69x14.52 4.00
6 27 Šanda JiříŠanda Jiří
Czech RepublicCzech Republic
030220 7 15.06 14.1615.06x15.06x-- 3.00
7 145 Drev GašperDrev Gašper
SloveniaSlovenia
030808 5 14.99 14.6914.7014.9914.9914.5413.5214.84 2.00
8 172 Šajn KrištofŠajn Krištof
SloveniaSlovenia
030923 1 12.89 11.5811.9611.6811.9612.3811.7812.89 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Losonczi BlankaLosonczi Blanka
HungaryHungary
021218 1 40.66 xx40.6640.66x35.8839.74 9.00
2 114 Giczi EszterGiczi Eszter
HungaryHungary
020407 5 40.01 36.2136.0736.3436.34x40.0135.40 7.00
3 49 Morbitzerová KarolínaMorbitzerová Karolína
Czech RepublicCzech Republic
020710 4 39.80 39.8038.70x39.8036.6736.7338.36 6.00
4 177 Cunk ZalaCunk Zala
SloveniaSlovenia
020522 6 38.94 36.9437.7637.4937.7638.9437.5436.61 5.00
5 36 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
Czech RepublicCzech Republic
030206 8 38.74 xx37.9237.9238.74xx 4.00
6 264 Palanská LenkaPalanská Lenka
SlovakiaSlovakia
021007 7 33.34 x27.0831.8231.82xx33.34 3.00
7 201 Skornšek LaraSkornšek Lara
SloveniaSlovenia
040729 2 32.85 x32.0432.8532.85xx32.59 2.00
8 270 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
SlovakiaSlovakia
030429 3 24.99 24.99xx24.9921.41xx 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Strigencz ZalánStrigencz Zalán
HungaryHungary
021225 6 53.76 48.2952.8150.3352.8152.1153.5453.76 9.00
2 74 Gábor TamásGábor Tamás
HungaryHungary
021107 2 50.31 50.3149.9447.9650.3150.0247.08x 7.00
3 5 Doležálek JanDoležálek Jan
Czech RepublicCzech Republic
020523 5 47.31 44.4247.3142.8847.3143.8343.7141.01 6.00
4 218 Haborák MilanHaborák Milan
SlovakiaSlovakia
021115 8 46.03 43.3945.7445.1545.7445.14x46.03 5.00
5 27 Šanda JiříŠanda Jiří
Czech RepublicCzech Republic
030220 1 44.57 44.57xx44.57xxx 4.00
6 239 Šula KarelŠula Karel
SlovakiaSlovakia
031001 4 43.93 x42.1840.3342.1843.2243.9342.59 3.00
7 155 Horvatinovič AžbeHorvatinovič Ažbe
SloveniaSlovenia
030911 3 39.15 37.5339.1538.2339.15xxx 2.00
8 149 Gosnik NaceGosnik Nace
SloveniaSlovenia
020910 7 38.95 xx38.9538.95xx38.94 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 114 Giczi EszterGiczi Eszter
HungaryHungary
020407 5 64.20 61.8461.7864.2064.2063.6061.5657.03 9.00
2 104 Albert BlankaAlbert Blanka
HungaryHungary
030408 1 56.56 55.7355.2056.5656.5656.4653.86x 7.00
3 178 Đekanović LauraĐekanović Laura
SloveniaSlovenia
030512 2 52.44 51.83x52.0852.0852.44xx 6.00
4 40 Holečková VendulaHolečková Vendula
Czech RepublicCzech Republic
030214 8 51.83 50.1451.8347.8751.8348.5647.6149.00 5.00
5 35 Bruková HanaBruková Hana
Czech RepublicCzech Republic
020720 4 50.60 x50.21x50.21x50.6048.40 4.00
6 181 Drolc JaninaDrolc Janina
SloveniaSlovenia
031120 6 48.65 47.3346.3345.9547.3346.6647.2948.65 3.00
7 243 Danielová ChiaraDanielová Chiara
SlovakiaSlovakia
030906 7 41.09 40.41x41.0141.01x41.0939.82 2.00
8 254 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
SlovakiaSlovakia
030530 3 40.70 32.8337.2440.1440.14xx40.70 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Katavics BalázsKatavics Balázs
HungaryHungary
021130 6 75.23 73.3473.6673.1573.6675.2374.2373.57 9.00
2 5 Doležálek JanDoležálek Jan
Czech RepublicCzech Republic
020523 5 72.38 70.0672.38x72.3871.3172.13x 7.00
3 98 Sztupák LászlóSztupák László
HungaryHungary
020107 2 71.28 66.9870.82x70.8271.2371.2871.03 6.00
4 147 Emberšič JanEmberšič Jan
SloveniaSlovenia
030406 7 65.91 65.8865.91x65.91xx62.25 5.00
5 30 Špilháček MichalŠpilháček Michal
Czech RepublicCzech Republic
020716 1 64.99 x61.10x61.1063.4464.99x 4.00
6 154 Henigman UrbanHenigman Urban
SloveniaSlovenia
020410 3 62.21 xx57.6057.6059.4362.2156.68 3.00
7 238 Sanitra DominikSanitra Dominik
SlovakiaSlovakia
031005 8 45.46 42.5544.9445.4645.4644.9042.6744.10 2.00
8 215 Čermák VladislavČermák Vladislav
SlovakiaSlovakia
030103 4 43.55 43.5542.48x43.5542.97xx 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Kotkolíková EliškaKotkolíková Eliška
Czech RepublicCzech Republic
020314 2 48.50 45.1445.7248.5048.5047.77x43.36 9.00
2 191 Lamut AlssyaLamut Alssya
SloveniaSlovenia
030529 8 47.70 47.7042.43x47.7042.47xx 7.00
3 60 Sičaková PetraSičaková Petra
Czech RepublicCzech Republic
030414 6 47.39 42.8738.7842.8542.8747.3944.5444.43 6.00
4 249 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
SlovakiaSlovakia
020624 5 46.86 41.4242.9646.8646.86xx41.66 5.00
5 115 Gulyás JohannaGulyás Johanna
HungaryHungary
020611 3 46.48 43.2544.8345.3845.3846.4844.64x 4.00
6 111 Eszenyi NapsugárEszenyi Napsugár
HungaryHungary
020111 7 44.42 36.9744.4240.7244.4241.8643.5743.36 3.00
7 192 Likar AjdaLikar Ajda
SloveniaSlovenia
030720 4 35.05 x35.05x35.05xxx 2.00
8 252 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
SlovakiaSlovakia
021019 1 33.95 32.5833.4633.9533.95xx31.61 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Mihajlovic AlexMihajlovic Alex
HungaryHungary
020314 8 64.59 63.6763.79x63.7964.3462.2064.59 9.00
2 15 Kopeček JakubKopeček Jakub
Czech RepublicCzech Republic
031115 7 63.04 60.9062.2163.0463.0457.02xx 7.00
3 19 Menčík MartinMenčík Martin
Czech RepublicCzech Republic
030909 3 61.56 61.5654.9358.9361.5659.8457.19x 6.00
4 76 Gálpál ZsomborGálpál Zsombor
HungaryHungary
030726 4 60.34 57.3660.34x60.3457.71x59.36 5.00
5 231 Medveď MichalMedveď Michal
SlovakiaSlovakia
030802 6 46.23 46.2344.58x46.23x45.20x 4.00
6 159 Juhart GašperJuhart Gašper
SloveniaSlovenia
020906 5 46.16 xxx0.045.1245.4246.16 3.00
7 229 Martinka EduardMartinka Eduard
SlovakiaSlovakia
020912 2 44.23 x44.23x44.23x43.6841.25 2.00
8 146 Duhovnik JanDuhovnik Jan
SloveniaSlovenia
030319 1 42.18 39.1538.23x39.1542.1840.79x 1.00
Celkom 8 pretekárov

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Almási, Farkas, Bánóczi, Molnár Almási, Farkas, Bánóczi, Molnár HungaryHungary 4 1:53.57 0.185 5.00
2 16 Ayeni, Kubelík, Plaček, Bix Ayeni, Kubelík, Plaček, Bix Czech RepublicCzech Republic 3 1:57.04 0.188 3.00
3 212 Igaz, Beladič, Hrudkay, Bellus Igaz, Beladič, Hrudkay, Bellus SlovakiaSlovakia 6 1:59.42 0.185 2.00
4 153 Skočir, Gumilar, Arnuš, Janža Skočir, Gumilar, Arnuš, Janža SloveniaSlovenia 5 2:00.27 0.203 1.00
Celkom 4 pretekári

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Kubíčková, Šplechtnová, Novotná, Štanclová Kubíčková, Šplechtnová, Novotná, Štanclová Czech RepublicCzech Republic 6 2:11.41 0.191 5.00
2 107 Skrívan, Bognár, Mohai, Dávid Skrívan, Bognár, Mohai, Dávid HungaryHungary 3 2:14.70 0.233 3.00
3 257 Forster, Kišková, Švecová, Kusyová Forster, Kišková, Švecová, Kusyová SlovakiaSlovakia 5 2:15.18 0.196 2.00
4 188 Topler, Kaučič, Dolenc, Dobovšek Topler, Kaučič, Dolenc, Dobovšek SloveniaSlovenia 4 2:15.31 0.377 1.00
Celkom 4 pretekári