<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Priebežné tabuľky zväzov

Exportovať zväzové tabuľky do excelu

Muži-100 m

Por. Výkon Vietor Por. Hala Meno a priezvisko Naroden Oddiel Miesto Dátum
1 10.23 +1.8 2b1 Ján Volko 96 Naša atletika Bratislava logo Eisenstadt (AUT) 2507
2 10.67 +0.4 4b2 Filip Federič 04 Naša atletika Bratislava logo Eisenstadt (AUT) 2507
3 10.73 +1.1 8 Tomáš Košík 00 Naša atletika Bratislava logo Šamorín 1006
4 10.78 +1.1 3 Samuel Beladič 02 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Trnava 2506
5 10.90 -0.3 1b2 Jakub Benda 00 Naša atletika Bratislava logo Banská Bystrica 0506
6 10.92 +0.5 4fA Štefan Bellus 02 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Opava (CZE) 1405
7 10.96 +1.6 2r2 Miroslav Marček 95 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Třebíč (CZE) 1405
8 11.06 +1.9 2r1 Rudolf Hudec 94 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Trnava 2506
9 11.08 +1.1 3 Timotej Filip Janáč 05 Naša atletika Bratislava logo Banská Bystrica 1106
10 11.10 +1.9 1r2 Adam Igaz 02 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Uherské Hradiště (CZ 1308
11 11.23 -0.6 7b1 Oliver Murcko 01 AK Inter-SC Bratislava logo Banská Bystrica 0506
12 11.34 -0.5 6b1 Roman Haraslin 03 Naša atletika Bratislava logo Košice 2105
13 11.51 +0.7 1 Juraj Michalek 03 ŠK Vital Bratislava logo Bratislava 2905
14 11.53 +0.6 7b1 David Labo 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava logo Bratislava 0805
15 11.56 +1.1 8 Jindřich Láznička 06 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Banská Bystrica 1106
16 11.58 +1.2 1fB Marek Valo 03 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Frýdek-Místek (CZE) 2805
17 11.72 +0.5 1b1 Nicolas Haramia 04 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 1805
18 11.73 +1.9 6r1 Michal Nehyba 04 Atletický klub AC Malacky logo Trnava 2506
19 11.81 -0.9 5b4 Adam Ilgo 05 Atletika Bratislava logo Banská Bystrica 0506
20 11.83 +1.9 7r1 Nicolas Špacír 05 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Trnava 2506
21 11.92 +0.6 8b1 Lucas Špacír 03 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Bratislava 0805
22 11.93 -0.9 6b4 Andrej Adamovič 86 Atletika Bratislava logo Banská Bystrica 0506
23 11.99 +0.7 3b2 Ivan Sedlák 04 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 0805
24 11.99 +0.8 3r3 Adam Gašpar 06 Atletický klub AC Malacky logo Banská Bystrica 1106
25 12.03 +1.5 4r2 Denis Procházka 07 AK Inter-SC Bratislava logo Banská Bystrica 1106
26 12.18 +0.5 4b1 Matúš Nehyba 06 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 1805
27 12.19 -1.9 3b1 Tomáš Mišura 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava logo Bratislava 2905
28 12.32 -2.4 2b2 Šimon Pelikán 06 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Székesfehérvár (HUN) 2906
29 12.34 -0.1 4b4 Ivan Janko 77 Naša atletika Bratislava logo Košice 2105
30 12.35 +1.5 6r2 Tomáš Mikloš 05 AK Slávia UK Bratislava logo Banská Bystrica 1106
31 12.38 +0.8 1b3 Michal Hatrik 08 AK Slávia UK Bratislava logo Břeclav (CZE) 0308
32 12.40 -0.9 2r2 Teodor Volek 08 Atletický klub AC Malacky logo Schwechat (AUT) 0506
33 12.43 -0.1 1b2 Rastislav Čupka 03 ŠK Vital Bratislava logo Bratislava 1805
34 12.46 +0.1 3b3 Šimon Ďurák 03 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 0805
35 12.49 -0.1 2b2 Šimon Javorský 07 Atletický klub Puma Senec logo Bratislava 1805
36 12.49 +1.2 MSr2 Eric Houndjo 06 Atletický klub AC Malacky logo Znojmo (CZE) 2105
37 12.49 +1.5 7r2 Jakub Patócs 08 AK Slávia UK Bratislava logo Banská Bystrica 1106
38 12.50 +1.0 13 Pavol Chovan 71 AK Veterán Bratislava logo Tampere (FIN) 3006
39 12.54 +1.0 3b2 Matej Kľuska 05 Naša atletika Bratislava logo Bratislava 2905
40 12.60 +1.0 4b2 Pavol Kondela 05 ŠK Vital Bratislava logo Bratislava 2905
41 12.62 +0.1 4=b3 František Fritzman 00 AK Inter-SC Bratislava logo Bratislava 0805
42 12.64 +0.0 4b1 Tomáš Slotík 83 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Nitra 1607
43 12.67 -0.1 4b2 Matej Brezina 06 ŠK Vital Bratislava logo Bratislava 1805
44 12.73 +0.1 6b3 Peter Jedinák 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava logo Bratislava 0805
45 13.05 -0.9 4r2 Adam Boškovič 07 Atletický klub AC Malacky logo Schwechat (AUT) 0506
46 13.16 -0.1 6b2 Adam Babeľa 06 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 1805
47 13.37 -0.2 MSb3 Daniel Šimek 08 AK Inter-SC Bratislava logo Skalica 1505
48 13.51 -0.4 4r1 Alex Houndjo 08 Atletický klub AC Malacky logo Schwechat (AUT) 0506
49 13.66 +0.0 2b4 Michal Ťapuš 08 AK Slávia UK Bratislava logo Bratislava 0805
50 13.78 +1.3 1b3 Pavol Maštalír 67 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Nitra 1607
51 13.85 3 Timotej Fleško 08 Atletický klub Puma Senec logo Bratislava 1806
52 13.91 +0.0 8b1 Peter Mráz 82 Bratislava runners Nitra 1607
53 14.31 +0.0 4b4 Benjamín Erban 89 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Bratislava 0805
54 15.13 +1.3 4b4 Milan Leskovský 65 Lesky´s runners logo Nitra 1607
55 15.51 +1.3 2b3 Milan Belianský 44 AK Veterán Bratislava logo Nitra 1607
56 22.98 +1.3 3b3 Vladimír Mokrý 38 AK Veterán Bratislava logo Nitra 1607