<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Priebežné tabuľky zväzov

Exportovať zväzové tabuľky do excelu

Muži-60 m

Por. Výkon Vietor Por. Hala Meno a priezvisko Naroden Oddiel Miesto Dátum
1 06.55 3 H Ján Volko 02.11.96 Naša atletika Bratislava Madrid ESP 2102
2 06.84 3 H Jakub Benda 14.07.00 Naša atletika Bratislava Bratislava 2202
3 06.87 1fA H Miroslav Marček 26.08.95 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0902
4 07.00 1iA H Filip Federič 10.02.04 Naša atletika Bratislava Bratislava 2501
5 07.04 1r02 H Erik Rigler 04.10.94 Atletika Bratislava Bratislava 1801
6 07.04 7 H Mário Hanic 17.09.99 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2202
7 07.05 3=bC H Samuel Sloboda 22.08.01 Naša atletika Bratislava Bratislava 2601
8 07.10 4 H Samuel Beladič 30.01.02 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0703
9 07.11 4b01 H Tomáš Košík 30.05.00 Naša atletika Bratislava Bratislava 0902
10 07.15 5fA H Jakub Filo 12.11.00 AK Inter-SC Bratislava Bratislava 0902
11 07.15 6fA H Adam Igaz 09.07.02 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0902
12 07.20 3r04 H Denis Bendžela 17.09.98 ŠK Vital Bratislava Bratislava 2202
13 07.20 2r02 H Samuel Cerula 21.11.01 Atletika Bratislava Bratislava 0703
14 07.26 1fD H Martin Bielopotocký 19.04.92 Atletika Bratislava Bratislava 2601
15 07.36 5bE H Pavol Antolík 17.06.99 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2601
16 07.37 7iA H Jakub Ďurdina 16.04.01 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2501
17 07.38 6bE H Lukáš Mészáros 10.05.95 Atletika Bratislava Bratislava 2601
18 07.39 1fF H Adriano Perrone 22.08.01 Atletika Bratislava Bratislava 2601
19 07.40 6iA H Martin Sviták 28.02.03 Atletický klub ZTS Martin Bratislava 2501
20 07.41 3b03 H Marco Adrien Drozda 19.10.94 AK Slávia UK Bratislava Bratislava 0902
21 07.42 2fF H Šimon Kostolný 17.09.03 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2601
22 07.43 1r07 H Roman Haraslin 18.09.03 Naša atletika Bratislava Ostrava CZE 0702
23 07.46 7r03 H Andrej Adamovič 24.06.86 Atletika Bratislava Bratislava 2202
24 07.51 1 H Levente Máté Kosár 07.02.03 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2801
25 07.54 4fF H Matej Cidorík 16.04.00 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2601
26 07.58 3iA H Adam Ilgo 15.08.05 ŠK Vital Bratislava Bratislava 2501
27 07.60 2b04 H Martin Mizner 01.11.01 AK Slávia UK Bratislava Bratislava 2501
28 07.60 6r02 H Martin Bugár 13.02.02 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0703
29 07.60 7r04 H Lucas Špacír 27.08.03 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0703
30 07.65 6r04 H Martin Liptaj 16.04.04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 0103
31 07.67 3fA H Jakub Drobný 07.04.03 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0902
32 07.70 1bB H Matúš Klas 25.01.05 Atletický klub AC Malacky Bratislava 2601
33 07.77 7r03 H Dominik Ruman 02.02.01 ŠK Vital Bratislava Bratislava 0703
34 07.78 4 H Timotej Filip Janáč 18.06.05 Naša atletika Bratislava Bratislava 0803
35 07.79 5b01 H Nicolas Gazdič 26.02.04 Atletický klub AC Malacky Bratislava 0902
36 07.82 7r02 H Dávid Janík 04.12.03 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0703
37 07.83 6b01 H Ján Kocián 16.04.03 Atletika Bratislava Bratislava 0902
38 07.91 4fG H Martin Cisár 05.09.03 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2601
39 07.92 7b04 H Martin Belluš 20.04.04 Naša atletika Bratislava Bratislava 2501
40 07.93 3iD H Richard Baďura 27.12.04 ŠK Vital Bratislava Bratislava 2501
41 07.98 1b05 H Dávid Šimek 03.06.04 Individuálny člen SAZ Bratislava 2501
42 07.99 4 H Rastislav Čupka 03.09.03 ŠK Vital Bratislava Bratislava 2801
43 07.99 2 H Ivan Sedlák 31.03.04 Atletický klub AC Malacky Bratislava 2302
44 08.03 3r04 H Adam Gašpar 10.03.06 Atletický klub AC Malacky Bratislava 0803
45 08.06 5 H Matej Singhoffer 21.09.01 ŠK Vital Bratislava Bratislava 2801
46 08.17 4 H Samuel Kromka 22.04.02 ŠK Vital Bratislava Bratislava 2801
47 08.18 4b05 H Matúš Majerčík 30.06.04 Naša atletika Bratislava Bratislava 2501
48 08.21 3b02 H Peter Šuran 29.07.81 AK Slávia UK Bratislava Bratislava 2202
49 08.23 3 H Štefan Šutý 10.03.04 Naša atletika Bratislava Bratislava 2302
50 08.29 3i01 H René Petrezsél 09.08.05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 0702
51 08.30 3i01 H Alex Drahoš 18.08.05 Atletický klub AC Malacky Bratislava 0702
52 08.31 3b01 H Jakub Vámoši 25.07.05 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0902
53 08.34 2b03 H Martin Antala 21.08.06 Atletický klub AC Malacky Bratislava 0902
54 08.35 5fA H Martin Petrakovič 23.03.06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 0902
55 08.36 5i01 H Jakub Elšík 15.05.06 Atletický klub AC Malacky Bratislava 0702
56 08.38 2b01 H Oskar Hummel 25.05.05 AK Inter-SC Bratislava Bratislava 2801
57 08.41 2i02 H Filip Banetka 09.11.06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 0702
58 08.42 8fA H Adam Ferianc 10.06.06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 0902
59 08.42 5b02 H Tibor Kakaš 29.12.78 Lesky´s runners Bratislava 2202
60 08.49 4iB H Miroslav Frývaldský 09.09.05 Atletický klub AC Malacky Bratislava 2501
61 08.50 1fB H Tomáš Mikloš 21.05.05 AK Slávia UK Bratislava Bratislava 2801
62 08.51 2r01 H Adam Lelkes 06.09.07 AK Veterán Bratislava Bratislava 2601
63 08.52 4 H Daniel Hudec 12.08.03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 2302
64 08.54 3bA1 H Teodor Volek 27.06.08 Atletický klub AC Malacky Bratislava 2902
65 08.58 3b02 H Oliver Štefan 28.09.03 Naša atletika Bratislava Bratislava 0902
66 08.61 6i02 H Tomáš Mišura 26.08.05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 0702
67 08.66 5i02 H Eric Houndjo 15.06.06 Atletický klub AC Malacky Bratislava 0702
68 08.66 2bB1 H Tomáš Kmeť 15.07.08 KĽŠ KRYHA Bratislava Bratislava 2902
69 08.71 1fA H Martin Pistovčák 20.01.08 AK Inter-SC Bratislava Bratislava 0902
70 08.72 3b03 H Šimon Pelikán 20.11.06 KĽŠ KRYHA Bratislava Bratislava 0902
71 08.73 6b01 H Jakub Tondra 23.05.06 Atletický klub Puma Senec Bratislava 0902
72 08.75 7i02 H Adam Kling 29.12.06 AK Inter-SC Bratislava Bratislava 0702
73 08.82 3i01 H Samuel Bobovský 22.04.08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok Bratislava 0702
74 08.83 4fA H Fedor Polák 22.07.07 Naša atletika Bratislava Bratislava 1901
75 08.85 7bG H Benjamín Erban 16.01.89 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 2601
76 08.86 3fA H Richard Machata 19.05.08 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0902
77 08.88 1b01 H Martin Strapáč 17.06.09 Atletický klub Puma Senec Bratislava 1901
78 08.88 3b02 H Dávid Salát 03.06.06 AK Inter-SC Bratislava Bratislava 2801
79 08.88 4bA1 H Adam Boškovič 08.11.07 Atletický klub AC Malacky Bratislava 2902
80 08.91 5b01 H Alex Kristin 11.11.08 AK Run For Fun Bratislava Bratislava 1901
81 08.92 3b01 H Matej Knapčok 17.07.08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok Bratislava 0902
82 08.95 101 H Teodor Bobák 21.02.07 AK Inter-SC Bratislava Bratislava 2302
83 08.95 6bA1 H Martin Ďuriš 22.05.08 Naša atletika Bratislava Bratislava 2902
84 09.02 3b02 H Juraj Kvasnička 26.02.06 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0902
85 09.04 4b02 H Matej Brezina 30.10.06 ŠK Vital Bratislava Bratislava 0902
86 09.05 5b02 H Oliver Koronthály 27.10.06 KĽŠ KRYHA Bratislava Bratislava 0902
87 09.06 1fB H Adam Daniel Donoval 20.12.07 Naša atletika Bratislava Bratislava 1901
88 09.09 5i03 H Juraj Fekete 30.11.06 AK Inter-SC Bratislava Bratislava 0702
89 09.11 2 H Milan Beliansky 07.11.44 AK Veterán Bratislava Jablonec n.N.CZE 0703
90 09.16 1b03 H Gregor Haberland 31.12.09 AO TJ Slávia STU Bratislava Bratislava 0902
91 09.16 6fA H Juraj Kratochvíl 07.02.08 AK Run For Fun Bratislava Bratislava 0902
92 09.18 4b03 H Michal Záhorák 18.08.05 Atletický klub Puma Senec Bratislava 0902
93 09.19 2b03 H Juraj Ivák 20.07.08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava Bratislava 1901
94 09.19 5r01 H Jozef Považan 31.01.07 ŠK Vital Bratislava Bratislava 2601
95 09.20 1fA H Matias Michalovič 10.01.10 Atletický klub AC Malacky Bratislava 2302
96 09.22 6bA2 H Matúš Bachratý 02.10.08 Atletický klub AC Malacky Bratislava 2902
97 09.25 5 H Dominik Cich 16.03.06 Atletický klub Puma Senec Bratislava 2302
98 09.26 3b03 H Matúš Brach 04.10.07 KĽŠ KRYHA Bratislava Bratislava 1901
99 09.26 5b03 H Filip Tondra 06.06.05 Atletický klub Puma Senec Bratislava 0902
100 09.29 1fC H Tomáš Meško 21.03.07 Naša atletika Bratislava Bratislava 1901