<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

MSR v chôdzi juniorov, junioriek, st. žiakov, st. žiačok , Banská Bystrica, 4. 1. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J chôdza 5000 m Hamzič Alan 00 ŠK ŠOG Nitra 23:19.34
J chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 21:14.79
J chôdza 5000 m Kubiš Ľubomír 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20:59.46
J chôdza 5000 m Nemčok Patrik 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:40.10
Žci chôdza 2000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:11.63
Žci chôdza 2000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:09.38
Žci chôdza 2000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
Žci chôdza 2000 m Mikita Juraj 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci chôdza 2000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin
Žci chôdza 2000 m Očkai Dávid 05 Atletický club Nové Zámky 13:49.60
Žci chôdza 2000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12:39.63
Žci chôdza 2000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:42.83
Jky chôdza 3000 m Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:34.29
Jky chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 15:39.85
Jky chôdza 3000 m Hubcejová Laura 03 Atletický klub ZTS Martin 18:31.26
Jky chôdza 3000 m Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom 19:39.01
Jky chôdza 3000 m Masaryková Annamária 02 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19:30.93
Jky chôdza 3000 m Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15:10.83
Jky chôdza 3000 m Rusková Lucia 01 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:09.54
Jky chôdza 3000 m Ševčíková Nikoleta 01 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:37.51
Jky chôdza 3000 m Vargová Svetlana 00 ŠK ŠOG Nitra 19:00.6
Jky chôdza 3000 m Zemková Klára 02 Atletický klub ZTS Martin 17:10.42
Žky chôdza 2000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 10:23.19
Žky chôdza 2000 m Beličková Michaela 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:58.59
Žky chôdza 2000 m Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:37.65
Žky chôdza 2000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 10:54.33
Žky chôdza 2000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 09:52.96
Žky chôdza 2000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 13:15.10
Žky chôdza 2000 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky chôdza 2000 m Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 12:47.92
Žky chôdza 2000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:24.02