<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, Bratislava, 2. 3. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.74
Žci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 08.28
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.57
Žci 60 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 08.22
Žci 60 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.64
Žci 60 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.99
Žci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika 07.30
Žci 60 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 09.19
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.46
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.92
Žci 60 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 07.97
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 08.26
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.12
Žci 60 m Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 07.57 07.57
Žci 60 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 09.78
Žci 60 m Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta 07.79
Žci 60 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.32
Žci 60 m Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 08.31
Žci 60 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.76
Žci 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.14
Žci 60 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 08.45
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.39
Žci 60 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.45
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.70
Žci 60 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.38
Žci 60 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Žci 60 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 07.92
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.77
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.61
Žci 60 m Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.18
Žci 60 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 07.89
Žci 60 m Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta 08.23
Žci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.31
Žci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.93
Žci 60 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 07.70
Žci 60 m Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 08.43
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.60
Žci 60 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.47
Žci 60 m Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 09.43
Žci 60 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 19.33
Žci 150 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 20.54
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.64
Žci 150 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 20.54
Žci 150 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18.22
Žci 150 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.35
Žci 150 m Federič Filip 04 Naša atletika 17.47
Žci 150 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 23.03
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.26
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 19.04
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 20.2
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 19.15
Žci 150 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 18.07
Žci 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.30
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.65
Žci 150 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 22.24
Žci 150 m Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 19.17 19.17
Žci 150 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 24.39
Žci 150 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 20.56
Žci 150 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 20.31
Žci 150 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 20.41
Žci 150 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 19.12
Žci 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.32
Žci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.09
Žci 150 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 18.95
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 17.82
Žci 150 m Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 19.64
Žci 150 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 23.45
Žci 150 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.04
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.57
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.71
Žci 150 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Žci 150 m Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.17
Žci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20.05
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 19.25 19.45
Žci 150 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 18.81
Žci 150 m Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 21.09
Žci 150 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.48
Žci 150 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 40.99
Žci 300 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 45.19
Žci 300 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 44.79
Žci 300 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 45.17
Žci 300 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 41.27
Žci 300 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 41.34
Žci 300 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 36.65
Žci 300 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 40.89
Žci 300 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 37.32
Žci 300 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 49.09
Žci 300 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 43.07
Žci 300 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 49.44
Žci 300 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce 54.91
Žci 300 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 44.33
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 42.75
Žci 300 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 51.44
Žci 300 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.76
Žci 300 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 42.35
Žci 300 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 38.64
Žci 300 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 45.20
Žci 300 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 45.80
Žci 300 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 40.66
Žci 300 m Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.51
Žci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 50.76
Žci 800 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:44.42
Žci 800 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 800 m Bulko Tomáš 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 800 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 2:33.52
Žci 800 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 2:24.82
Žci 800 m Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 2:36.90
Žci 800 m Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Gaži Ján 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 800 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:59.48
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.75
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:26.09
Žci 800 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.03
Žci 800 m Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:27.01
Žci 800 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:44.93
Žci 800 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:15.05
Žci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 2:32.56 2:32.56
Žci 800 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.67
Žci 800 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 2:35.97
Žci 800 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:25.74
Žci 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:13.39
Žci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:29.18
Žci 800 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 2:34.51
Žci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:16.40
Žci 800 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 2:17.64
Žci 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:16.26
Žci 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin
Žci 800 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:25.15
Žci 800 m Salazar Francesco 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 800 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 2:42.26
Žci 800 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky 2:38.14
Žci 800 m Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 2:35.98
Žci 3000 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 11:14.60
Žci 3000 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11:00.86
Žci 3000 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 11:13.84
Žci 3000 m Emil Bezecny (AUT) 04 HSV Marathon Wiener Neustadt 09:26.42
Žci 3000 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra 10:12.93
Žci 3000 m Hezký Rajmund 05 Slovan Duslo Šaľa 11:59.70
Žci 3000 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:52.40
Žci 3000 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina 11:09.42
Žci 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 11:17.84
Žci 3000 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 10:04.59
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:23.92
Žci 3000 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 3000 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Žci 3000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11:20.40
Žci 3000 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10:27.20
Žci 60 m pr. 83,8 Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 60 m pr. 83,8 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.42
Žci 60 m pr. 83,8 Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 60 m pr. 83,8 Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.97
Žci 60 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 10.34
Žci 60 m pr. 83,8 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 08.87
Žci 60 m pr. 83,8 Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 10.16
Žci 60 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 10.45
Žci 60 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Žci 60 m pr. 83,8 Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 60 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 09.21
Žci 60 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 10.44
Žci 60 m pr. 83,8 Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 60 m pr. 83,8 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 60 m pr. 83,8 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 11.76
Žci 60 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.71
Žci 60 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 08.78
Žci 60 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 10.19
Žci 60 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.57
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 163
Žci výška Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 158
Žci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 160
Žci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 178
Žci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Žci výška Jurina Matúš 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 145 145
Žci výška Jurina Pavol 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 160 160
Žci výška Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 155
Žci výška Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 145
Žci výška Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 155
Žci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 160
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 153
Žci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 145
Žci žrď Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 290
Žci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 200
Žci žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 230
Žci žrď Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 250
Žci žrď Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 200
Žci diaľka Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 400
Žci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 549
Žci diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 476
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 498
Žci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 589
Žci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 626
Žci diaľka Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec 512
Žci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 578
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 551
Žci diaľka Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 505
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 509
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 492
Žci diaľka Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 517
Žci diaľka Liška Dávid 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 535
Žci diaľka Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 486
Žci diaľka Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 522
Žci diaľka Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 551
Žci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 515
Žci diaľka Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 399
Žci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 534
Žci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 425
Žci diaľka Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 472
Žci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 620
Žci diaľka Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 446
Žci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 550
Žci diaľka Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 387
Žci guľa 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 08.62
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 10.00
Žci guľa 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.10
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 08.73
Žci guľa 4 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 11.40
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 10.82
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.51
Žci guľa 4 kg Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.12
Žci guľa 4 kg Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci guľa 4 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.04
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11.50
Žci guľa 4 kg Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 09.88 09.88
Žci guľa 4 kg Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina 07.61
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 11.13
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.24
Žci guľa 4 kg Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci guľa 4 kg Pavelica Marek 05 AC Victoria Turany nad Váhom 08.55
Žci guľa 4 kg Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.04
Žci guľa 4 kg Turčan Marco 04 AC Victoria Turany nad Váhom 13.40
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.58
Žci 4 x 200 m kluby Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 200 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 200 m kluby Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky (A)
Žci 4 x 200 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 200 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 200 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 200 m kluby Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 200 m kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky (A)
Žci 4 x 200 m kluby Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 200 m kluby Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky (B)
Žci 4 x 200 m kluby Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 200 m kluby Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 200 m kluby Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 200 m kluby Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 200 m kluby Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky (A)
Žci 4 x 200 m kluby Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 200 m kluby Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 200 m kluby Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 4 x 200 m kluby Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky (A)
Žci 4 x 200 m kluby Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60 m Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.97
Žky 60 m Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Žky 60 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 08.24
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.50
Žky 60 m Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.89
Žky 60 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.58
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika 08.20
Žky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.87
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.24
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.05
Žky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.41
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.75
Žky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Žky 60 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.06
Žky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.91
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.70
Žky 60 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.90
Žky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 08.80
Žky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.91
Žky 60 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 08.32
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.90
Žky 60 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.72
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.93
Žky 60 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 08.50
Žky 60 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 08.5
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.28
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 09.48
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 08.65
Žky 60 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.33
Žky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.8
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.41
Žky 60 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.12
Žky 60 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.80
Žky 60 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Machová Lenka 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.57
Žky 60 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.76
Žky 60 m Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 08.64
Žky 60 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.69
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 08.78
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 08.31
Žky 60 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.15
Žky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.00
Žky 60 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 08.45
Žky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.69
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.39
Žky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.5
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 09.16
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.84
Žky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.57
Žky 60 m Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.24
Žky 60 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 09.48
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.62
Žky 60 m Smolková Ema 04 TJ Orava Dolný Kubín 08.34 08.34
Žky 60 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 09.00
Žky 60 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.69
Žky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 09.19
Žky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 08.56
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Žky 60 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 08.71
Žky 60 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.67
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.42
Žky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 08.22
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.58
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.97
Žky 60 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 08.95
Žky 150 m Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 22.38
Žky 150 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.46
Žky 150 m Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.60
Žky 150 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 22.11
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.34
Žky 150 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.44
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.84
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.90
Žky 150 m Ďurmeková Adela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.32
Žky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.64
Žky 150 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.76
Žky 150 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.55
Žky 150 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.66
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23
Žky 150 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 20.33
Žky 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 22.57
Žky 150 m Hrubá Adriana 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.82
Žky 150 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.82
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 22.79
Žky 150 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.07
Žky 150 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 21.43
Žky 150 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 20.70
Žky 150 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 22.90
Žky 150 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit 22.75
Žky 150 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.23
Žky 150 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 21.39
Žky 150 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.51
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 21.66
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 23.58
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 21.43
Žky 150 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 19.22
Žky 150 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.98
Žky 150 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.62
Žky 150 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.10
Žky 150 m Machová Lenka 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.31
Žky 150 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 22.17
Žky 150 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21.29
Žky 150 m Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 21.42
Žky 150 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 21.42
Žky 150 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 20.54
Žky 150 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.45
Žky 150 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.25
Žky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.60
Žky 150 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 21.14
Žky 150 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 21.08
Žky 150 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 21.7
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 21.69
Žky 150 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 20.37
Žky 150 m Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.20
Žky 150 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 22.01
Žky 150 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 22.09
Žky 150 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.99
Žky 150 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 20.82
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 22.99
Žky 150 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21.51
Žky 150 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.34
Žky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.41
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 22.00
Žky 150 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 22.04 22.04
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.80
Žky 300 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 42.75
Žky 300 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 49.04
Žky 300 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.59
Žky 300 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 51.39
Žky 300 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 43.90
Žky 300 m Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 58.28
Žky 300 m Dolníková Nina 05 Naša atletika 47.05
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 49.31
Žky 300 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 51.79
Žky 300 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.48
Žky 300 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 46.52
Žky 300 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 46.06
Žky 300 m Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica 48.17
Žky 300 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Žky 300 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit 49.65
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.04
Žky 300 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 48.58
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 49.64
Žky 300 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 47.14
Žky 300 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 50.33
Žky 300 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 47.95
Žky 300 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 44.20
Žky 300 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina
Žky 300 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 46.59
Žky 300 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 42.67
Žky 300 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 56.84
Žky 300 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 51.6
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 44.24
Žky 300 m Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom 47.61
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.13
Žky 300 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 47.69
Žky 300 m Sobolová Viktória 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 48.94
Žky 300 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 45.54
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 44.46
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 47.53
Žky 300 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 44.30
Žky 300 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 48.36
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 48.48
Žky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 42.79
Žky 800 m Beke Ema 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:33.06
Žky 800 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:00.29
Žky 800 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 800 m Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 800 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 2:39.30
Žky 800 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.34
Žky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:38.93
Žky 800 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:43.29
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:32.28
Žky 800 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:32.91
Žky 800 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:32.67
Žky 800 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 2:32.30
Žky 800 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:49.77
Žky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:35.46
Žky 800 m Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:20.77
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:45.05
Žky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 TJ Družba Piešťany 2:28.77
Žky 800 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 2:21.98
Žky 800 m Salazar Stefania 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:38.91
Žky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 3:03.76
Žky 800 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 2:40.52
Žky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:40.62
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Žky 800 m Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 2:34.28
Žky 800 m Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 2:45.16
Žky 2000 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 8:13.97
Žky 2000 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7:42.61
Žky 2000 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 7:21.62
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 8:23.46
Žky 2000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:31.29
Žky 2000 m Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 8:29.24
Žky 2000 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 2000 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 7:23.68
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 8:16.74
Žky 2000 m Mojžišová Margaréta 06 Atletický klub Krupina
Žky 2000 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 8:11.98
Žky 2000 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 8:08.87
Žky 2000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 7:10.57
Žky 2000 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 9:02.06
Žky 2000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:29.06
Žky 2000 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 7:33.60
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10:23.63
Žky 2000 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 7:58.25
Žky 2000 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 7:11.73
Žky 2000 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 9:02.23
Žky 60m p 76,2-8,2 Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 60m p 76,2-8,2 Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 09.22 09.39
Žky 60m p 76,2-8,2 Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 60m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.25
Žky 60m p 76,2-8,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.11
Žky 60m p 76,2-8,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 12.29
Žky 60m p 76,2-8,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 12.12
Žky 60m p 76,2-8,2 Juráková Lea 04 TJ Orava Dolný Kubín 11.13
Žky 60m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 12.43
Žky 60m p 76,2-8,2 Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60m p 76,2-8,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 10.47
Žky 60m p 76,2-8,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 12.75
Žky 60m p 76,2-8,2 Lauffová Nina 04 Akademik TU Košice
Žky 60m p 76,2-8,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 11.83
Žky 60m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 11.49
Žky 60m p 76,2-8,2 Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06
Žky 60m p 76,2-8,2 Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 60m p 76,2-8,2 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 09.01
Žky 60m p 76,2-8,2 Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.85
Žky 60m p 76,2-8,2 Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60m p 76,2-8,2 Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 13.15
Žky 60m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.67
Žky 60m p 76,2-8,2 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 11.68
Žky 60m p 76,2-8,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 08.99
Žky 60m p 76,2-8,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 11.07
Žky 60m p 76,2-8,2 Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 10.11
Žky 60m p 76,2-8,2 Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 10.54
Žky 60m p 76,2-8,2 Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 13.61
Žky 60m p 76,2-8,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 11.17
Žky 60m p 76,2-8,2 Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 10.13
Žky 60m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.06
Žky 60m p 76,2-8,2 Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 138
Žky výška Benkovicsová Laura 04 TJ Olympia Galanta 150
Žky výška Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 151
Žky výška Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 135
Žky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 01.50 150
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 156
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 139
Žky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 140
Žky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 150
Žky výška Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 151
Žky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 146
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 155
Žky výška Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 138
Žky výška Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 150
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 152
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 150
Žky výška Veselská Sandra 04 Naša atletika 158
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Žky výška Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 130
Žky žrď Lauffová Nina 04 Akademik TU Košice
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 180
Žky žrď Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 200
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 250
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Žky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika 240
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 220
Žky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 261
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 430
Žky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 539
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 519
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 513
Žky diaľka Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 471
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.52 484
Žky diaľka Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 522
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Žky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 442
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 449
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 518
Žky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 474
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 423
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 463
Žky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 04.46 446
Žky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 420
Žky diaľka Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 451
Žky diaľka Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 439
Žky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 485
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 426
Žky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 555
Žky diaľka Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom 452
Žky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 03.89 389
Žky diaľka Smolková Ema 04 TJ Orava Dolný Kubín 05.02 502
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 430
Žky diaľka Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 424
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 482
Žky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika 534
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.77 577
Žky diaľka Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 465
Žky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 405
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 519
Žky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.62 08.62
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.02
Žky guľa 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Žky guľa 3 kg Čermáková Natália 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.33
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.55
Žky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 07.04
Žky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 09.67
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.50
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.18
Žky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.74
Žky guľa 3 kg Juráková Lea 04 TJ Orava Dolný Kubín 08.53 08.53
Žky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.98 08.98
Žky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.47 08.47
Žky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.34
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 06.27
Žky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.56
Žky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 06.94
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 09.41
Žky guľa 3 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen
Žky guľa 3 kg Voleková Rebeka 04 Atletický klub AC Malacky 08.03
Žky 4 x 200 m kluby Bačová Michaela 04 Naša atletika (B)
Žky 4 x 200 m kluby Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 4 x 200 m kluby Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika (B)
Žky 4 x 200 m kluby Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 200 m kluby Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika (B)
Žky 4 x 200 m kluby Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Dolníková Nina 05 Naša atletika (A)
Žky 4 x 200 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 200 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 4 x 200 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky (B)
Žky 4 x 200 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 200 m kluby Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 200 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 200 m kluby Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 200 m kluby Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 4 x 200 m kluby Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 200 m kluby Hrubá Adriana 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 200 m kluby Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 4 x 200 m kluby Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 200 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky (B)
Žky 4 x 200 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 200 m kluby Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 200 m kluby Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika (A)
Žky 4 x 200 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky (B)
Žky 4 x 200 m kluby Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 200 m kluby Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 200 m kluby Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 200 m kluby Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika (A)
Žky 4 x 200 m kluby Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 200 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 200 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 200 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky (A)
Žky 4 x 200 m kluby Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 200 m kluby Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky (B)
Žky 4 x 200 m kluby Sobolová Viktória 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 200 m kluby Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 200 m kluby Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 4 x 200 m kluby Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 200 m kluby Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 200 m kluby Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice
Žky 4 x 200 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika (B)
Žky 4 x 200 m kluby Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 200 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika (A)
Žky 4 x 200 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 200 m kluby Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 200 m kluby Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1