<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek, Bratislava, 24. 2. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Bačišin Ján 02 1.Atletický klub Humenné 07.91
Dci 60 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 07.70
Dci 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.76
Dci 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.30
Dci 60 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 07.49
Dci 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.62
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.37
Dci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.57
Dci 60 m Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 07.86
Dci 60 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 07.21
Dci 60 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.64
Dci 60 m Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 07.30
Dci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika 07.30
Dci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.46
Dci 60 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 07.34
Dci 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.26
Dci 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.46
Dci 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.57
Dci 60 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 08.02
Dci 60 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 08.06
Dci 60 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 07.54
Dci 60 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 07.59
Dci 60 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.47
Dci 60 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.48
Dci 60 m Krokavec Roman 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca 07.26
Dci 60 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 07.61
Dci 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.57
Dci 60 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 07.84
Dci 60 m Magula Marek 02 BŠK Banská Bystrica 07.53
Dci 60 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 07.29
Dci 60 m Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec 07.46
Dci 60 m Mráz Mário 03 AK Junior Holič 08.05
Dci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.39
Dci 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.33
Dci 60 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 08.03
Dci 60 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 07.64
Dci 60 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.95
Dci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Dci 60 m Paško Adam 03 Naša atletika 08.03
Dci 60 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Dci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Dci 60 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 07.89
Dci 60 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 07.30
Dci 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.21
Dci 60 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 07.64
Dci 60 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 07.40
Dci 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.61
Dci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.93
Dci 60 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 07.70
Dci 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.58
Dci 60 m Vrťo Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.74
Dci 60 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 07.62
Dci 200 m Bačišin Ján 02 1.Atletický klub Humenné 26.65
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 26.07
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 26.34
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.27
Dci 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.63
Dci 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.07
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 24.15
Dci 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.98
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 24.16
Dci 200 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 200 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.43
Dci 200 m Chen Jack 05 AK Junior Holič
Dci 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
Dci 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 24.93
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 26.43
Dci 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 26.69
Dci 200 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 24.82
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.72
Dci 200 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.43
Dci 200 m Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 26.92
Dci 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 26.23
Dci 200 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 24.39
Dci 200 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.62
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 23.23 22.99
Dci 200 m Mráz Mário 03 AK Junior Holič
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 27.81
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 23.64 23.64
Dci 200 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 25.13
Dci 200 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 27.61
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 25.08
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.44
Dci 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 24.32
Dci 200 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 24.41
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 24.47
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.09
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 24.72
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
Dci 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.08
Dci 200 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 26.10
Dci 200 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 26.57
Dci 200 m Vrťo Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.08
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 24.72
Dci 400 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 58.99
Dci 400 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 61.84
Dci 400 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.46
Dci 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.22
Dci 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 54.49
Dci 400 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 59.43
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 57.04
Dci 400 m Hrušík Dominik 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 63.52
Dci 400 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.94
Dci 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 56.47
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 60.83
Dci 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.21
Dci 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 55.04
Dci 400 m Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 57.63
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 58.62
Dci 400 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 61.83
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 57.33
Dci 400 m Revaj Filip (SVK) 02 AK Svetlošák B.Bystrica 52.16
Dci 400 m Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 62.01
Dci 400 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 52.88
Dci 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 400 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.00
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.78
Dci 400 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 58.31
Dci 400 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 57.12
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 57.15
Dci 800 m Ambruš Ondrej 02 Atletický klub Bojničky 2:25.79
Dci 800 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.43
Dci 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:08.11
Dci 800 m Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 2:36.90
Dci 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.06
Dci 800 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 2:23.05
Dci 800 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 2:19.92
Dci 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:10.97
Dci 800 m Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:27.01
Dci 800 m Kassay Arthur 03 1.Atletický klub Humenné 2:22.80
Dci 800 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 800 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:18.68
Dci 800 m Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra 2:06.48
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:15.51
Dci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:31.21
Dci 800 m Revaj Filip 02 AK Svetlošák Banská Bystrica 1:54.29 1:54.29
Dci 800 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 1500 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1500 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 5:02.17
Dci 1500 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 5:01.27
Dci 1500 m Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:42.12
Dci 1500 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:36.27
Dci 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 4:50.12
Dci 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:15.39
Dci 1500 m Kassay Arthur 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 1500 m Kubík Filip 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 1500 m Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:49.76
Dci 1500 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:49.60
Dci 1500 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 4:50.63
Dci 3000 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 11:14.60
Dci 3000 m Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 3000 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 09:52.59
Dci 3000 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 10:13.62
Dci 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 09:56.29
Dci 3000 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:06.08
Dci 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:49.38
Dci 3000 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 3000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Dci 3000 m Suchý Dávid 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 3000 m Surový Samuel 02 AK AŠK Slávia Trnava 10:29.82
Dci 3000 m Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 09:42.92
Dci 3000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11:20.40
Dci 3000 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10:27.20
Dci 60 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.39
Dci 60 m pr. 91,4 Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 10.96
Dci 60 m pr. 91,4 Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 09.55
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.57
Dci 60 m pr. 91,4 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 08.26
Dci 60 m pr. 91,4 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 08.75
Dci 60 m pr. 91,4 Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.62
Dci 60 m pr. 91,4 Németh Ján Daniel 02 Akademik TU Košice 08.66
Dci 60 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 09.54
Dci 60 m pr. 91,4 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom 10.77
Dci 60 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.97
Dci 60 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 09.34
Dci 60 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 09.60
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 181
Dci výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 187
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 165
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
Dci výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 178
Dci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 178
Dci výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 188
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
Dci výška Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 177
Dci výška Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 157
Dci výška Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 166
Dci výška Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 175
Dci výška Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 170
Dci výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 184
Dci výška Šefčík Oliver 02 AK Junior Holič 176
Dci výška Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 176
Dci žrď Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 300
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
Dci žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 381
Dci diaľka Bačišin Ján 02 1.Atletický klub Humenné 537
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 592
Dci diaľka Cvik Jakub 02 Atletický klub Šurany 539
Dci diaľka Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 517
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 589
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 570
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 585
Dci diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 687
Dci diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 615
Dci diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 632
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 576
Dci diaľka Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 483
Dci diaľka Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Dci diaľka Paško Adam 03 Naša atletika 564
Dci diaľka Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 561
Dci diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 590
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 530
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 551
Dci trojskok Cvik Jakub 02 Atletický klub Šurany 10.77
Dci trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 12.15
Dci trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.10
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 11.92
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.74
Dci guľa 5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.03
Dci guľa 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 10.86
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 15.34
Dci guľa 5 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 15.35
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.33
Dci guľa 5 kg Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.59
Dci guľa 5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.85
Dci guľa 5 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.54
Dci guľa 5 kg Medveď Michal 02 AK Mostáreň Brezno 13.89
Dci guľa 5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 09.80
Dci guľa 5 kg Michalec Igor 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.11
Dci guľa 5 kg Mráz Mário 03 AK Junior Holič
Dci guľa 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 09.83
Dci guľa 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 11.13 11.13
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 13.53
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 12.53
Dci guľa 5 kg Prokein Jozef 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.51
Dci guľa 5 kg Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.85
Dci guľa 5 kg Škandera Tomáš 02 ŠK Vital Bratislava 11.74
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 16.04
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci 4 x 200 m kluby Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Bujna Ľubomír 02 Naša atletika
Dci 4 x 200 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 200 m kluby Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Fáber René 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika
Dci 4 x 200 m kluby Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 4 x 200 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika
Dci 4 x 200 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 200 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 200 m kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 200 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 200 m kluby Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika
Dci 4 x 200 m kluby Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 200 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 4 x 200 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 200 m kluby Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Vrťo Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Dky 60 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.58
Dky 60 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra 09.30
Dky 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.76
Dky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.24
Dky 60 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 08.0
Dky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.99
Dky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Dky 60 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.05
Dky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Dky 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.95
Dky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.92
Dky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.63
Dky 60 m Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.41
Dky 60 m Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.29
Dky 60 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.66
Dky 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Dky 60 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 08.55
Dky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.28
Dky 60 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 08.27
Dky 60 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.85 07.85
Dky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.8
Dky 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
Dky 60 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 09.21
Dky 60 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 08.50
Dky 60 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.02
Dky 60 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.21
Dky 60 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 08.07
Dky 60 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 08.45
Dky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.71
Dky 60 m Petrovičová Sofia 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.44
Dky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.39
Dky 60 m Plichtová Patrícia 03 Naša atletika 08.51
Dky 60 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.89
Dky 60 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 09.25
Dky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.57
Dky 60 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.87
Dky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.62
Dky 60 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.70
Dky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 09.07
Dky 60 m Turičíková Mária 03 AO Olympia Považská Bystrica 08.17
Dky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.42
Dky 60 m Vida Lilla 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.75
Dky 60 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 08.82
Dky 200 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra 31.40
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.25
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.45
Dky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.15
Dky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.52
Dky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Dky 200 m Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.00
Dky 200 m Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 27.18
Dky 200 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 28.08
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.22
Dky 200 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 29.78
Dky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.92
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 28.18
Dky 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.96 24.96
Dky 200 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 200 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina
Dky 200 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 30.83
Dky 200 m Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina 29.24
Dky 200 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 28.29
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 28.43
Dky 200 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 30.95
Dky 200 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 29.85
Dky 200 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 28.74
Dky 200 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 29.12
Dky 200 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.65
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 28.30
Dky 200 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 31.02
Dky 200 m Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.12
Dky 200 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.49
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 29.56
Dky 400 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 1:02.98
Dky 400 m Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 64.72
Dky 400 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň Brezno 63.51
Dky 400 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 65.56
Dky 400 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 72.20
Dky 400 m Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 61.41
Dky 400 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 61.98
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 68.93
Dky 400 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 65.06
Dky 400 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 62.77
Dky 400 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 71.45
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 67.74
Dky 400 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 68.62
Dky 400 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 65.10
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.78
Dky 400 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 800 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:27.82
Dky 800 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 2:40.91
Dky 800 m Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 2:30.89
Dky 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:41.51
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Dky 800 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:24.04
Dky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:40.52
Dky 800 m Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:34.02
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:35.91
Dky 800 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 2:37.76
Dky 800 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 2:32.30
Dky 800 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 2:39.21
Dky 800 m Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:20.77
Dky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:19.13
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:25.85
Dky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:41.87
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:32.42
Dky 800 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:11.76
Dky 800 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 2:36.32
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:33.84
Dky 800 m Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 2:34.28
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:37.64
Dky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 5:07.38
Dky 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 5:23.85
Dky 1500 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 5:58.51
Dky 1500 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 1500 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:25.47
Dky 1500 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Dky 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 5:17.66
Dky 1500 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 4:59.57
Dky 3000 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 12:42.33
Dky 3000 m Čellárová Veronika 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky 3000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 14:02.14
Dky 3000 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:02.03
Dky 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 11:13.41
Dky 3000 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11:12.77
Dky 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:29.40
Dky 3000 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-7,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.65
Dky 60m p 76,2-7,5 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 09.01
Dky 60m p 76,2-7,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 10.12
Dky 60m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 09.41
Dky 60m p 76,2-8,5 Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 60m p 76,2-8,5 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.15
Dky 60m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.48
Dky 60m p 76,2-8,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 09.48
Dky 60m p 76,2-8,5 Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Dky 60m p 76,2-8,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.93
Dky 60m p 76,2-8,5 Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 09.54
Dky 60m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 09.86
Dky 60m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.37
Dky 60m p 76,2-8,5 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 60m p 76,2-8,5 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 10.12
Dky 60m p 76,2-8,5 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 09.0
Dky 60m p 76,2-8,5 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.88
Dky 60m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.28
Dky 60m p 76,2-8,5 Turičíková Mária 03 AO Olympia Považská Bystrica 10.96
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165
Dky výška Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 146
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 160
Dky výška Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 170
Dky výška Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 161
Dky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 155
Dky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Vilhanová Wanda 02 MAC REDOX Lučenec 160
Dky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Dky žrď Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 340
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 210
Dky žrď Kuníková Marianna 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 250
Dky žrď Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 300
Dky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 345
Dky žrď Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 200
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 220
Dky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 261
Dky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 539
Dky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 479
Dky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 469
Dky diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 539
Dky diaľka Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 529
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 487
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 454 455
Dky diaľka Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 414
Dky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 474
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 476
Dky diaľka Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 458
Dky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 545
Dky diaľka Petrovičová Sofia 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 483
Dky diaľka Plichtová Patrícia 03 Naša atletika 470
Dky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 553
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 389 389
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 506
Dky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 419
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Dky diaľka Vida Lilla 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 577 577
Dky trojskok Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.09
Dky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.22
Dky trojskok Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 11.10
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.49
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.46
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19 10.19
Dky guľa 3 kg Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 07.04
Dky guľa 3 kg Dulinová Valéria 03 Atletický klub Bojničky 12.21
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 AC Stavbár Nitra 13.80
Dky guľa 3 kg Feriancová Alena 04 AK Danica Zvolen 05.97
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.50
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.61
Dky guľa 3 kg Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.72
Dky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.74
Dky guľa 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 10.81
Dky guľa 3 kg Jacková Anna Nathália 02 AO Športové gymnázium Košice 09.86
Dky guľa 3 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 07.54
Dky guľa 3 kg Králiková Kristína 02 ŠK ŠOG Nitra 11.87
Dky guľa 3 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 11.32
Dky guľa 3 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 10.86
Dky guľa 3 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice 13.17
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.47 08.47
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.90
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.46
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.41
Dky guľa 3 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 10.44
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 09.41
Dky 4 x 200 m kluby Bačová Michaela 04 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 200 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 200 m kluby Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 4 x 200 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Gallová Karolína 05 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dky 4 x 200 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 200 m kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 200 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 200 m kluby Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dky 4 x 200 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 200 m kluby Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 200 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 200 m kluby Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 200 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 200 m kluby Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 200 m kluby Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dky 4 x 200 m kluby Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 200 m kluby Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 200 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Petrovičová Sofia 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dky 4 x 200 m kluby Plichtová Patrícia 03 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 200 m kluby Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 200 m kluby Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 200 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina
Dky 4 x 200 m kluby Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 200 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 200 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky