<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR veteránov, Bratislava, 16. 2. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Béres Sándor (HUN) 70 TFSE 07.33
M 60 m Bodnár Gábor (HUN) 56 TFSE 08.10
M 60 m Česák Josef 65 AC Pardubice 08.04
M 60 m Gonaus Eduard (AUT) 70 Union St. Pölten 07.66
M 60 m Hallósy Zsolt (HUN) 71 TITÁN TC 07.77
M 60 m Janko Ivan (SVK) 77 RTVS 07.90
M 60 m Koltai Péter (HUN) 69 ZENIT 07.80
M 60 m Kuzmiak Ján (SVK) 55 Slávia Prešov
M 60 m Lačok Ján 54 SBK Novinárska BA
M 60 m Landgraf Helmut 59 TSV St. Georgen/Gusen 08.63
M 60 m Listóczky János (HUN) 72 ZENIT 07.50
M 60 m Mester Miklós (HUN) 59 FTC Budapest
M 60 m Schiefermayer Christopher (AUT) 66 Austria 09.14
M 60 m Szilágyi Tamás (HUN) 72 ZENIT 07.91
M 200 m Béres Sándor (HUN) 70 TFSE 07.33
M 200 m Bodnár Gábor (HUN) 56 TFSE 26.10
M 200 m Česák Josef 65 AC Pardubice 28.29
M 200 m Gonaus Eduard (AUT) 70 Union St. Pölten 24.25
M 200 m Hallósy Zsolt (HUN) 71 TITÁN TC 24.70
M 200 m Koltai Péter (HUN) 69 ZENIT 25.00
M 200 m Kuzmiak Ján (SVK) 55 Slávia Prešov
M 200 m Lačok Ján 54 SBK Novinárska BA 28.90
M 200 m Landgraf Helmut 59 TSV St. Georgen/Gusen 28.62
M 200 m Lisztóczky János (HUN) 72 ZENIT 23.90
M 200 m Mester Miklós (HUN) 59 Budapesti Honvéd SE
M 200 m Müller László (DEU) 56 Zenit SE 26.58
M 200 m Reiter Ernst 55 TSV St. Georgen/Gusen 30.43
M 200 m Szilágyi Tamás (SVK) 72 ZENIT 26.72
M 200 m Vanková Silvia (SVK) 73 ATU Košice 30.67
M 400 m Bori Ján (SVK) 73 CNS Academy
M 400 m Březina Radomír 67 BK Ludgeřovice
M 400 m Čeredejev Ivan (SVK) 85 AK Veterán Bratislava
M 400 m Gajdos Tamás (HUN) 58 Ikarus BSE 60.90
M 400 m Ondrovič Peter (SVK) 84 AK Inter-SC Bratislava
M 400 m Reiter Ernst 55 TSV St. Georgen/Gusen 69.67
M 400 m Zeller Zsolt (HUN) 65 Csepeli DAC 61.30
M 800 m Čeredejev Ivan (SVK) 85 AK Veterán Bratislava
M 800 m Gajdos Tamás (HUN) 58 Ikarus BSE 2:16.00
M 800 m Kačáni Peter (SVK) 83 Atleti BS
M 800 m Martin Bobrík (SVK) 76 KUBIN
M 800 m Reiter Ernst 55 TSV St. Georgen/Gusen 2:40.88
M 800 m Serafin Milan 65 SK Aritma Praha 2:12.23
M 800 m Stano Milan (SVK) 56 Ak MŠK Žiar nad hronom
M 800 m Szabados Károly (HUN) 70 SVSE 2:21.00
M 800 m Zeller Zsolt (HUN) 65 Csepeli DAC 2:18.00
M 1500 m Boros Gábor (HUN) 75 BEAC
M 1500 m Kačáni Peter (SVK) 83 Atleti BS
M 1500 m Prieschl Wolfgang 62 PSV Linz 5:21.00
M 1500 m Simak Gergo (HUN) 80 PEGAZUS AC 4:45.19
M 1500 m Stano Milan (SVK) 56 Ak MŠK Žiar nad hronom
M 1500 m Telek András (HUN) 60 Zenit SE
M 1500 m Zsoldos Imre 51 Kecskemét FSDE 5:50.00
M 3000 m Březina Radomír 67 BK Ludgeřovice
M 3000 m Dubašák Jozef 77 AK STEEPLE POPRAD 09:30.00
M 3000 m Dubašák Jozef 77 AK STEEPLE POPRAD
M 3000 m Dubašák Jozef (SVK) 77 AK STEEPLE POPRAD 09:15.00
M 3000 m Kačáni Peter (SVK) 83 Atleti BS
M 3000 m Stano Milan (SVK) 56 Ak MŠK Žiar nad hronom
M 3000 m Zima Jozef (SVK) 68 AC Stavbár Nitra
M 3000 m Zoltan Szerdahelyi (HUN) 62 HVSE Hungary
M 3000 m Zsoldos Imre 51 Kecskemét FSDE 12:28.00
M 60 m pr. 83,8 Mester Miklós (HUN) 59 FTC Budapest
M 60m p 76,2-7,5 Schiefermayer Christopher (AUT) 66 Austria
M výška Schiefermayer Christopher (AUT) 66 Austria 160
M výška Szibilla Ladislav (SVK) 63 Aktívne vykopávky Prievidza
M výška Ziman Ján (SVK) 66 Veterán Banská Bystrica 155
M diaľka Kuzmiak Ján (SVK) 55 Slávia Prešov
M diaľka Landgraf Helmut 59 TSV St. Georgen/Gusen 435
M diaľka Schiefermayer Christopher (AUT) 66 Austria 535
M trojskok Körösi István (HUN) 50 Budapesti Honvéd
M guľa 5 kg Bodnár Gábor (HUN) 56 TFSE 12.16
M guľa 6 kg Schiefermayer Christopher (AUT) 66 Austria 12.78
M guľa 6 kg Tulik Ľuboš (SVK) 68 Aktívne vykopávky Prievidza
M guľa 7,26 kg Tkáč Robert 74 AK Veterán Bratislava
V 60 m Beliansky Milan 44 AK Veterán Bratislava 09.07 08.94
V 60 m Binka Roman 74 Atletický club Nové Zámky 08.04
V 60 m Kontar Miroslav 65 Atletický klub Bojničky
V 60 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.79
V 60 m Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín
V 60 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 07.81
V 60 m Stanko Vladimír 61 TJ Družba Piešťany 08.83
V 60 m Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 09.40
V 60 m Výbošťok Vladimír 47 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.44
V 200 m Binka Roman 74 Atletický club Nové Zámky 26.28
V 200 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.38
V 200 m Niko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.24
V 200 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 26.59
V 200 m Stanko Vladimír 61 TJ Družba Piešťany 29.65
V 200 m Zavadil Tomáš 81 ŠK Jablonica
V 400 m Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín
V 400 m Jendreják Peter 80 AK Veterán Bratislava 61.31
V 400 m Niko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.46
V 400 m Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava 71.14
V 400 m Seman Ivan 42 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
V 400 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava
V 400 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 61.19
V 400 m Zavadil Tomáš 81 ŠK Jablonica
V 400 m Žember Ondrej 81 AK Veterán Bratislava
V 800 m Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín
V 800 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:13.38
V 800 m Jančovič Peter 83 TJ Družba Piešťany
V 800 m Janovčík Miroslav 59 Atletický club Nové Zámky
V 800 m Majerovič Stanislav 79 Atletický klub AC Malacky
V 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:20.94
V 800 m Sládek Augustín 57 AK Veterán Bratislava
V 800 m Tabak Matej 80 BŠK Banská Bystrica 2:11.36
V 800 m Tvrdoň Ján 69 AK Veterán Bratislava 2:49.02
V 800 m Žember Ondrej 81 AK Veterán Bratislava 2:55.55
V 1500 m Bachratý Roman 82 ŠK Jablonica 5:26.86
V 1500 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 4:18.81
V 1500 m Havlík Michal 77 Atletický klub AC Malacky 4:57.87
V 1500 m Jakubčiak Miloš 67 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
V 1500 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 4:50.62
V 1500 m Mráz Jozef 80 AK Veterán Bratislava 4:51.76
V 1500 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 4:45.46
V 1500 m Vančo Jan 59 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
V 3000 m Bernáth František 59 Atletický club Nové Zámky
V 3000 m Capík Ľubomír 72 MBO Strážske
V 3000 m Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava 10:07.06
V 3000 m Kontar Miroslav 65 Atletický klub Bojničky
V 3000 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina 10:00.97
V 3000 m Murgaš Miroslav 77 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
V 3000 m Plevák Milan 72 Bežecký klub Lysá pod Makytou 10:06.92
V 3000 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 11:40.37
V 3000 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 10:57.29
V 60 m pr. 99,1 Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín
V 60 m pr. 99,1 Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 09.15
V 60 m pr. 83,8 Beliansky Milan 44 AK Veterán Bratislava 10.36
V 60m p 76,2-7,5 Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín
V výška Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 160
V výška Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
V výška Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín
V výška Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 153
V výška Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 185
V žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 350
V žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
V žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 320
V diaľka Bachratý Roman 82 ŠK Jablonica
V diaľka Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 523
V diaľka Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen 353
V diaľka Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 560
V diaľka Zavadil Tomáš 81 ŠK Jablonica 505
V trojskok Seman Ivan 42 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
V guľa 4 kg Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen 08.86
V guľa 4 kg Seman Ivan 42 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
V guľa 4 kg Zlocha Stanislav 46 Bežecký klub Lysá pod Makytou 10.54
V guľa 5 kg Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín 10.17
V guľa 5 kg Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 11.13
V guľa 6 kg Velčík Igor 70 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
V guľa 7,26 kg Kliment Henrich 76 MAC REDOX Lučenec
V guľa 7,26 kg Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 08.24
V guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 12.52
Ž 60 m Anzinger Silvia 61 ATSV Linz
Ž 60 m Márkus Erika (HUN) 78 ZENIT
Ž 60 m Szibillová Viera (SVK) 70 Aktívne vykopávky prievidza
Ž 60 m Tarnócai Éva 63 FTC 125
Ž 60 m Vanková Silvia (SVK) 73 ATU Košice 09.33
Ž 60 m Zimová Kubošová Anna (SVK) 67 AC Stavbár Nitra
Ž 200 m Anzinger Silvia 61 ATSV Linz
Ž 200 m Márkus Erika (SVK) 78 ZENIT
Ž 200 m Szibillová Viera (SVK) 70 Aktívne vykopávky
Ž 200 m Vanková Silvia (SVK) 73 ATU Košice 30.67
Ž 400 m Bátori Noémi (HUN) 70 FTC Budapest
Ž 800 m Komka Zsuzsanna (HUN) 67 SAC
Ž 60m p 76,2-7,5 Česáková Jana 69 AC Pardubice 00.00
Ž 60m p 76,2-8,2 Simon-Balla Andrea (HUN) 69 FTC Budapest
Ž výška MAGÓ DÁVIDNÉ (HUN) 54 Kecskemét FSDE
Ž výška Tarnócai Éva (HUN) 63 FTC Budapest
Ž výška Tarnócai Éva (SVK) 63 FTC 01.25
Ž žrď Tarnócai Éva (HUN) 63 FTC 01.25
Ž diaľka Anzinger Silvia 61 ATSV Linz
Ž diaľka Česáková Jana 69 AC Pardubice 04.15
Ž diaľka Simon-Balla Andrea (HUN) 69 FTC Budapest
Ž guľa 3 kg Tarnócai Éva 63 FTC 09.20
Ž guľa 3 kg Tarnócai Éva (HUN) 63 FTC
Ž guľa 3 kg Tarnócai Éva (HUN) 63 FTC Budapest
Ž guľa 4 kg Szibillová Viera (SVK) 70 Aktívne vykopávky Prievidza
Vky 60 m Fialová Mária 51 AK Veterán Bratislava
Vky 60 m Golianová Marcela 77 MAC REDOX Lučenec
Vky 60 m Jakabovičová Juraja 70 Atletický club Nové Zámky
Vky 60 m Martišová Michala 83 ŠK Jablonica
Vky 60 m Schumichrastová Anna 52 Atletický club Nové Zámky 10.66
Vky 60 m Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky
Vky 60 m Zíšková Miroslava 75 ŠK Jablonica
Vky 200 m Golianová Marcela 77 MAC REDOX Lučenec
Vky 200 m Martišová Michala 83 ŠK Jablonica 30.06
Vky 200 m Zíšková Miroslava 75 ŠK Jablonica
Vky 400 m Blattner Terézia 61 AK Maratón Rožňava (A) 79.19
Vky 400 m Filkornová Silvia 79 AK Veterán Bratislava 79.58
Vky 400 m Golianová Marcela 77 MAC REDOX Lučenec
Vky 400 m Litváková Viera 70 AK Veterán Bratislava
Vky 400 m Perceová Kristína 84 AK Veterán Bratislava
Vky 800 m Blattner Terézia 61 AK Maratón Rožňava (A) 3:09.52
Vky 800 m Litváková Viera 70 AK Veterán Bratislava
Vky 800 m Michalcová Martina 80 AO Slávia ŽU Žilina 2:37.83
Vky 800 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 2:45.92
Vky 1500 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 5:23.02
Vky 1500 m Perceová Kristína 84 AK Veterán Bratislava
Vky 1500 m Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky
Vky 3000 m Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 12:21.79
Vky 3000 m Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky 14:01.07
Vky 3000 m Zíšková Miroslava 75 ŠK Jablonica
Vky 60m p 76,2-8,2 Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany
Vky výška Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany 127
Vky diaľka Martišová Michala 83 ŠK Jablonica
Vky diaľka Michalcová Martina 80 AO Slávia ŽU Žilina
Vky diaľka Schumichrastová Anna 52 Atletický club Nové Zámky
Vky trojskok Michalcová Martina 80 AO Slávia ŽU Žilina 09.91
Vky guľa 2 kg Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen 04.87
Vky guľa 2 kg Schumichrastová Anna 52 Atletický club Nové Zámky
Vky guľa 3 kg Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany 09.73
Vky guľa 3 kg Sokolíková Danica 46 AK Danica Zvolen 05.32
Vky guľa 4 kg Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 10.17