<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých, Bratislava, 10. 2. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Behro Martin 89 Športový klub o.z. Beluša 07.95
M 60 m Bolcár Andrej 98 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 07.53
M 60 m Hajník Ľubomír 98 MŠK Vranov nad Topľou
M 60 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 06.93
M 60 m Kuchta Tomáš 93 Športový klub o.z. Beluša 07.42
M 60 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 07.81
M 200 m Bolcár Andrej 98 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 24.25
M 200 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 24.25
M 200 m Hajník Ľubomír 98 MŠK Vranov nad Topľou
M 200 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 21.12
M 200 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 26.59
M 200 m Zschäbitz Adam 99 Akademik TU Košice 23.93
M 400 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 52.81
M 400 m Zschäbitz Adam 99 Akademik TU Košice
M 800 m Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné 2:21.51
M 800 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ 2:10.76
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠŠK-Junior Prešov 2:13.32
M 1500 m Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné 4:43.65
M 3000 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09:07.42
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:42.38
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 320
M žrď Krajňák Tomáš 89 Akademik TU Košice 475 475
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 380
M diaľka Hajník Ľubomír 98 MŠK Vranov nad Topľou 631
M diaľka Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 560
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 16.59
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 12.52
J 60 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.10
J 60 m Dulina Samuel 01 Akademik TU Košice 07.51
J 60 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
J 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.10
J 60 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.06
J 60 m Makara Vladimír 01 MŠK 1895 Kežmarok
J 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.84
J 60 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.04
J 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.92
J 60 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.63
J 60 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 60 m Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 07.59
J 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.24
J 200 m Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 22.18
J 200 m Dulina Samuel 01 Akademik TU Košice 22.74
J 200 m Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice
J 200 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 22.90
J 200 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.63
J 200 m Makara Vladimír 01 MŠK 1895 Kežmarok
J 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 23.06
J 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 25.69
J 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 24.87
J 400 m Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice
J 400 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 55.85
J 400 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
J 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 57.80
J 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.56
J 800 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:11.11
J 800 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:10.37
J 800 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 2:16.57
J 1500 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 4:19.75
J 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:30.40
J 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:43.88
J 60 m pr. 99,1 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.16
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 435
J diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 688
J diaľka Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 631
J trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 13.74
Dci 60 m Bačišin Ján 02 1.Atletický klub Humenné 08.17
Dci 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 08.04
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.50
Dci 60 m Fiala Patrik 03 1.Atletický klub Humenné 08.76
Dci 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.74
Dci 60 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 60 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 07.65
Dci 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.74
Dci 60 m Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 08.44
Dci 60 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 07.54
Dci 60 m Németh Ján Daniel 02 Akademik TU Košice 07.76
Dci 60 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 07.94
Dci 60 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice 07.89
Dci 60 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 08.14
Dci 60 m Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa 08.44
Dci 60 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 07.30
Dci 60 m Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 60 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 07.72
Dci 60 m Varga Šimon 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.81
Dci 200 m Bačišin Ján 02 1.Atletický klub Humenné 27.33
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 24.89
Dci 200 m Fiala Patrik 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 24.93
Dci 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Kurty Matej 03 Akademik TU Košice
Dci 200 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 28.29
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.99
Dci 200 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 25.13
Dci 200 m Novák Dávid 03 ŠŠK-Junior Prešov
Dci 200 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 200 m Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 26.55
Dci 200 m Varga Šimon 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 400 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Fiala Patrik 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Hreščo Róbert 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 56.47
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 400 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 400 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit
Dci 400 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 57.63
Dci 400 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 58.31
Dci 60 m pr. 91,4 Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 60 m pr. 91,4 Kurty Matej 03 Akademik TU Košice
Dci 60 m pr. 91,4 Németh Ján Daniel 02 Akademik TU Košice 08.66
Dci 60 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 09.44
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 165
Dci výška Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou 165
Dci výška Hermanovský Samuel 02 MŠK Vranov nad Topľou 177
Dci výška Hreščo Róbert 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
Dci výška Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 177
Dci výška Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 166
Dci výška Medveď Michal 02 AK Mostáreň Brezno 165
Dci výška Novák Dávid 03 ŠŠK-Junior Prešov 130
Dci výška Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 165
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 360
Dci žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 381
Dci diaľka Bačišin Ján 02 1.Atletický klub Humenné 499
Dci diaľka Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 489
Dci diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 632
Dci diaľka Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa 358
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 551
Dci diaľka Varga Šimon 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 536
Dci trojskok Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Dci guľa 5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 08.93
Dci guľa 5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou 13.74
Dci guľa 5 kg Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou
Dci guľa 5 kg Hermanovský Samuel 02 MŠK Vranov nad Topľou
Dci guľa 5 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.93
Dci guľa 5 kg Medveď Michal 02 AK Mostáreň Brezno 12.97
Dci guľa 5 kg Novák Dávid 03 ŠŠK-Junior Prešov
Dci guľa 5 kg Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci guľa 5 kg Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 60 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 08.42
Žci 60 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.30
Žci 60 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.10
Žci 60 m Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 08.31
Žci 60 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 08.10
Žci 60 m Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.50
Žci 60 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 08.17
Žci 60 m Hančár Dominik 04 1.Atletický klub Humenné 08.88
Žci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.05
Žci 60 m Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.20
Žci 60 m Kubáni Samuel 04 Akademik TU Košice 08.87
Žci 60 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.55
Žci 60 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Lichvár Adam 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 08.26
Žci 60 m Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Žci 60 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.5
Žci 60 m Olejár Martin 04 ŠŠK-Junior Prešov 09.58
Žci 60 m Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Žci 60 m Packo Tomáš 05 1.Atletický klub Humenné 09.00
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 09.10
Žci 60 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 60 m Sklenčár Jozef 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 60 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 07.77
Žci 60 m Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 07.96
Žci 60 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 07.88
Žci 60 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 08.80
Žci 60 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.30
Žci 60 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 08.34
Žci 60 m Zajac Martin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.97
Žci 150 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 150 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 21.05
Žci 150 m Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 21.14
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 19.18
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 19.38
Žci 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.37
Žci 150 m Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 150 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 22.60
Žci 150 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.72
Žci 150 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Lichvár Adam 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 150 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 20.85
Žci 150 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.29
Žci 150 m Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.67
Žci 150 m Packo Tomáš 05 1.Atletický klub Humenné 23.00
Žci 150 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 23.30
Žci 150 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 150 m Sklenčár Jozef 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 150 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 19.44
Žci 150 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 21.98
Žci 150 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.10
Žci 150 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 22.41
Žci 150 m Vajda Richard 05 Atletika Košice o.z. 22.13
Žci 150 m Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov 22.64
Žci 150 m Zajac Martin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.21
Žci 300 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 45.22
Žci 300 m Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov 54.63
Žci 300 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 41.04
Žci 300 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 300 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 42.03
Žci 300 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 44.38
Žci 300 m Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Žci 300 m Packo Tomáš 05 1.Atletický klub Humenné 58.21
Žci 300 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 42.56
Žci 300 m Serenčko Sebastián 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 300 m Sklenčár Jozef 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 41.44
Žci 300 m Vajda Richard 05 Atletika Košice o.z.
Žci 300 m Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m Zajac Martin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.13
Žci 800 m Bujdoš Adam 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:24.41
Žci 800 m Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 800 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 2:38.56
Žci 800 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 2:17.64
Žci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice
Žci 800 m Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 3000 m Mrúz Michal 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 3000 m Olejár Martin 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m Rosinský Denis 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12:02.79
Žci 3000 m Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m pr. 83,8 Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m pr. 83,8 Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.07
Žci 60 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m pr. 83,8 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 09.28
Žci 60 m pr. 83,8 Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m pr. 83,8 Hančár Dominik 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 60 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 09.52
Žci 60 m pr. 83,8 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m pr. 83,8 Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.71
Žci 60 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Žci 60 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.32
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 155
Žci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 169
Žci výška Mezei Marco 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 155
Žci výška Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 155
Žci výška Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 142
Žci žrď Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 265
Žci žrď Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Žci žrď Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 498
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 480
Žci diaľka Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 540
Žci diaľka Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 450
Žci diaľka Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Hančár Dominik 04 1.Atletický klub Humenné
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 551
Žci diaľka Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 506
Žci diaľka Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 445
Žci diaľka Kekeľ Viktor 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 392
Žci diaľka Kubáni Samuel 04 Akademik TU Košice 407
Žci diaľka Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 495
Žci diaľka Mezei Marco 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 479
Žci diaľka Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci diaľka Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Žci diaľka Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 381
Žci diaľka Selecký Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 424
Žci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 523
Žci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 565
Žci diaľka Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 455
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 09.47
Žci guľa 4 kg Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci guľa 4 kg Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Kekeľ Viktor 04 ŠŠK-Junior Prešov 09.05
Žci guľa 4 kg Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.26
Žci guľa 4 kg Serenčko Sebastián 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.30
Žci guľa 4 kg Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.68
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.68
Žci chôdza 2000 m Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci chôdza 2000 m Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov 13:56.08
Žci chôdza 2000 m Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 2000 m Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 12:50.81
Žci chôdza 2000 m Žofčin Dominik 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice 09.13
Mžci 60 m Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa
Mžci 60 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.24
Mžci 60 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.37
Mžci 60 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 09.90
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.88
Mžci 60 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.32
Mžci 60 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.49
Mžci 60 m Kiss Florián 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60 m Kiss Marko 08 AK Slávia TU Košice 10.18
Mžci 60 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.44
Mžci 60 m Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.16
Mžci 60 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.20
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.27
Mžci 60 m Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 10.13
Mžci 60 m Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Páll Dávid 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60 m Palos Erik 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.00
Mžci 60 m Rácz Viliam 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60 m Rerko Peter 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60 m Sitáš Aron 09 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60 m Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.90
Mžci 60 m Sobota Matej 08 AK Slávia TU Košice 10.89
Mžci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.46
Mžci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Mžci 150 m Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 21.60
Mžci 150 m Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa
Mžci 150 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.80
Mžci 150 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 23.00
Mžci 150 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.82
Mžci 150 m Kiss Florián 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 150 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 24.30
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 23.11
Mžci 150 m Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 24.70
Mžci 150 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Páll Dávid 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 150 m Palos Erik 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 150 m Rácz Viliam 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 150 m Rerko Peter 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 150 m Sitáš Aron 09 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 150 m Sobota Matej 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20.45
Mžci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.26
Mžci 600 m Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice 2:09.95
Mžci 600 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:09.08
Mžci 600 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 600 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 2:25.51
Mžci 600 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:14.84
Mžci 600 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:11.90
Mžci 600 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:59.07
Mžci 600 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:12.16
Mžci 600 m Rácz Viliam 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 600 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 600 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:44.82
Mžci 600 m Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:06.00
Mžci 1500 m Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 1500 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 5:14.33
Mžci 1500 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 5:50.72
Mžci 1500 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 1500 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 132
Mžci výška Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 125
Mžci výška Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 122
Mžci výška Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci výška Palos Erik 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci výška Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 115
Mžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice 319
Mžci diaľka Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa
Mžci diaľka Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 362
Mžci diaľka Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 409
Mžci diaľka Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 344
Mžci diaľka Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 325
Mžci diaľka Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 363
Mžci diaľka Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 404
Mžci diaľka Kiss Florián 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci diaľka Kiss Marko 08 AK Slávia TU Košice 309
Mžci diaľka Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 368
Mžci diaľka Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 410
Mžci diaľka Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 408
Mžci diaľka Páll Dávid 10 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci diaľka Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 405
Mžci diaľka Sitáš Aron 09 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 432
Mžci guľa 3 kg Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 07.99
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 07.02
Mžci guľa 3 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.08
Mžci guľa 3 kg Rerko Peter 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci guľa 3 kg Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 05.88
Mžci guľa 3 kg Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci chôdza 2000 m Komjáti Roland 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 15:03.32
Mžci chôdza 2000 m Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 12:53.05
Mžci chôdza 2000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 14:09.63
Mžci chôdza 2000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12:39.63
Mžci chôdza 2000 m Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 15:02.88
Mžci chôdza 2000 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Ž 60 m Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice
Ž 60 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 07.84
Ž 60 m Vargová Miroslava 96 AO Športové gymnázium Košice
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.50
Ž 200 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 25.70
Ž 800 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice 10.38
Ž guľa 4 kg Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice
Ž guľa 4 kg Vargová Miroslava 96 AO Športové gymnázium Košice 10.13
Jky 60 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.25
Jky 60 m Máziková Natália 00 Akademik TU Košice
Jky 60 m Svitanová Patricia 00 AO Športové gymnázium Košice
Jky 200 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 27.78
Jky 200 m Máziková Natália 00 Akademik TU Košice 28.36
Jky guľa 4 kg Svitanová Patricia 00 AO Športové gymnázium Košice 09.13
Dky 60 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 09.10
Dky 60 m Belišová Radka 02 AK Slávia TU Košice
Dky 60 m Benčeková Tatiana 03 AK Slávia TU Košice
Dky 60 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.87
Dky 60 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 60 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 08.27
Dky 60 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice 09.14
Dky 60 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 08.40
Dky 60 m Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice
Dky 60 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 08.80
Dky 60 m Nemešová Raisa 03 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.91
Dky 60 m Nováková Dominika 03 ŠŠK-Junior Prešov 08.65
Dky 60 m Rohályová Diana 02 Atletika Košice o.z. 08.66
Dky 60 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice
Dky 60 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Benčeková Tatiana 03 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
Dky 200 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 28.60
Dky 200 m Chovanová Viktória 03 Atletika Košice o.z. 30.76
Dky 200 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 25.83
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 29.68
Dky 200 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit
Dky 200 m Nemešová Raisa 03 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
Dky 200 m Nováková Dominika 03 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 200 m Rohályová Diana 02 Atletika Košice o.z. 27.62
Dky 400 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 61.98
Dky 400 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 71.45
Dky 800 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 2:38.46
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:33.84
Dky 1500 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 5:43.82
Dky 1500 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Chovanová Viktória 03 Atletika Košice o.z.
Dky 3000 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 11:10.34
Dky 60m p 76,2-8,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 09.48
Dky 60m p 76,2-8,5 Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky výška Hollá Zuzana 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Dky výška Nováková Dominika 03 ŠŠK-Junior Prešov 148
Dky výška Pilníková Diana 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 135
Dky žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 210
Dky diaľka Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 476
Dky diaľka Hollá Zuzana 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 418
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 458
Dky diaľka Nemešová Raisa 03 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 421
Dky diaľka Pilníková Diana 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 430
Dky guľa 3 kg Belišová Radka 02 AK Slávia TU Košice 06.34
Dky guľa 3 kg Jacková Anna Nathália 02 AO Športové gymnázium Košice
Dky guľa 3 kg Kočerhová Katarína 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.72
Dky guľa 3 kg Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Dky guľa 3 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 10.33
Dky guľa 3 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice 13.17
Dky guľa 3 kg Lischková Ulrlika 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.50
Žky 60 m Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Žky 60 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 09.72
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Žky 60 m Ďuďáková Natália 04 SOPKA Seňa
Žky 60 m Henczová Viktória 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 60 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 60 m Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 60 m Iľašová Zoja 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.94
Žky 60 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 08.50
Žky 60 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Žky 60 m Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.55
Žky 60 m Kvasňáková Alica 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.64
Žky 60 m Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.58
Žky 60 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 08.98
Žky 60 m Pavliková Denisa 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.71
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.90
Žky 60 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 09.43
Žky 60 m Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.24
Žky 60 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.10
Žky 60 m Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.73
Žky 60 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 09.38
Žky 60 m Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 08.90
Žky 150 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.52
Žky 150 m Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 21.41
Žky 150 m Ďuďáková Natália 04 SOPKA Seňa
Žky 150 m Henczová Viktória 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 150 m Iľašová Zoja 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.38
Žky 150 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Žky 150 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 22.73
Žky 150 m Kvasňáková Alica 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.89
Žky 150 m Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 150 m Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 21.16
Žky 150 m Pavliková Denisa 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.66
Žky 150 m Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 22.28
Žky 150 m Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.20
Žky 150 m Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.43
Žky 150 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 19.40
Žky 150 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 23.23
Žky 150 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 21.66
Žky 150 m Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov 21.30
Žky 300 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 49.04
Žky 300 m Bežovská Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 49.28
Žky 300 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 52.64
Žky 300 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 300 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Žky 300 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.74
Žky 300 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Lenková Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.59
Žky 300 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 52.79
Žky 300 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 50.26
Žky 800 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 800 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:32.91
Žky 800 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:35.91
Žky 800 m Lenková Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:44.05
Žky 800 m Paľovčíková Hana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:37.73
Žky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:45.85
Žky 800 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 2:42.37
Žky 800 m Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 2:34.28
Žky 2000 m Bežovská Daniela 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 8:52.02
Žky 2000 m Laporčáková Daniela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 8:10.54
Žky 2000 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 2000 m Preverčiková Dominika 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 2000 m Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov 8:44.86
Žky 60m p 76,2-8,2 Bežovská Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 60m p 76,2-8,2 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky 60m p 76,2-8,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 10.56
Žky 60m p 76,2-8,2 Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60m p 76,2-8,2 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice
Žky 60m p 76,2-8,2 Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60m p 76,2-8,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 09.42
Žky 60m p 76,2-8,2 Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno
Žky 60m p 76,2-8,2 Veselská Sandra 04 Naša atletika 09.58
Žky výška Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 140
Žky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 143
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 145
Žky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 146
Žky výška Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky výška Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 138
Žky výška Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 144
Žky žrď Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 200
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 250
Žky diaľka Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 351
Žky diaľka Henczová Viktória 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky diaľka Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 324
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 518
Žky diaľka Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov 343
Žky diaľka Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 343
Žky diaľka Pavliková Denisa 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 398
Žky diaľka Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Žky diaľka Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 416
Žky diaľka Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 411
Žky diaľka Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 437
Žky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika 530
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.55
Žky guľa 3 kg Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 07.67
Žky guľa 3 kg Ďuďáková Natália 04 SOPKA Seňa
Žky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 05.42
Žky guľa 3 kg Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.44
Žky guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.54
Žky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.90
Žky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.18
Žky guľa 3 kg Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov 06.31
Žky guľa 3 kg Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 09.53
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.68
Žky guľa 3 kg Žaludeková Emília 04 ŠŠK-Junior Prešov 07.94
Žky chôdza 2000 m Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.77
Mžky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 09.00
Mžky 60 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 10.04
Mžky 60 m Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Mžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.18
Mžky 60 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.98
Mžky 60 m Filipová Petra 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.13
Mžky 60 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.90
Mžky 60 m Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.80
Mžky 60 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.30
Mžky 60 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.44
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.71
Mžky 60 m Kissová Nikoletta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.33
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.76
Mžky 60 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.06
Mžky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 09.04
Mžky 60 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 09.75
Mžky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 08.31
Mžky 60 m Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 09.23
Mžky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 10.79
Mžky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.00
Mžky 60 m Péter Kitty 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.17
Mžky 60 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 10.50
Mžky 60 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 11.60
Mžky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.65
Mžky 60 m Sciranková Henrieta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Spišáková Liana 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.93
Mžky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 09.47
Mžky 60 m Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.06
Mžky 60 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.35
Mžky 60 m Tovarňáková Gabriela 07 1.Atletický klub Humenné 10.52
Mžky 60 m Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 09.29
Mžky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
Mžky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.90
Mžky 150 m Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 150 m Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Mžky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 23.15
Mžky 150 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.30
Mžky 150 m Filipová Petra 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.06
Mžky 150 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.66
Mžky 150 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 23.75
Mžky 150 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Mžky 150 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 24.98
Mžky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 23.31
Mžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 25.14
Mžky 150 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 26.91
Mžky 150 m Kissová Nikoletta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.31
Mžky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.10
Mžky 150 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 23.08
Mžky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 22.18
Mžky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.69
Mžky 150 m Péter Kitty 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 26.42
Mžky 150 m Sciranková Henrieta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 150 m Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Spišáková Liana 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 150 m Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 26.00
Mžky 150 m Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 22.89
Mžky 150 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.90
Mžky 150 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 27.70
Mžky 150 m Tovarňáková Gabriela 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.62
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.41
Mžky 150 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.37
Mžky 600 m Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 600 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:15.23
Mžky 600 m Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:21.37
Mžky 600 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:56.53
Mžky 600 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:08.32
Mžky 600 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 1:49.18
Mžky 600 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 2:24.50
Mžky 600 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:09.78
Mžky 600 m Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 600 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 2:03.75
Mžky 600 m Sciranková Henrieta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 600 m Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 600 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 600 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 2:06.04
Mžky 600 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 1500 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 1500 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 6:11.25
Mžky 1500 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 1500 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 1500 m Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 1500 m Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bendová Ema 07 Naša atletika 10.40
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 13.72
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 13.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 10.67
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky výška Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 140
Mžky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 150
Mžky výška Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 127
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Mžky výška Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit
Mžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 361
Mžky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 461
Mžky diaľka Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky diaľka Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky diaľka Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Mžky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 394
Mžky diaľka Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 384
Mžky diaľka Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 411
Mžky diaľka Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 381
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 336
Mžky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 400
Mžky diaľka Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 436
Mžky diaľka Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 440
Mžky diaľka Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 265
Mžky diaľka Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 367
Mžky diaľka Péter Kitty 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 276
Mžky diaľka Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 300
Mžky diaľka Spišáková Liana 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky diaľka Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 348
Mžky diaľka Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 333
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 398
Mžky diaľka Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 343
Mžky diaľka Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 401
Mžky diaľka Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky diaľka Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 368
Mžky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 463
Mžky guľa 3 kg Bendová Ema 07 Naša atletika
Mžky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.03
Mžky guľa 3 kg Kissová Nikoletta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 04.97
Mžky guľa 3 kg Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice
Mžky guľa 3 kg Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z.
Mžky guľa 3 kg Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 06.89
Mžky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 05.27
Mžky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 04.70
Mžky guľa 3 kg Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 3 kg Vargová Gabriela 06 AK Slávia TU Košice
Mžky chôdza 2000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 13:32.88
Mžky chôdza 2000 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:32.37
Mžky chôdza 2000 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 13:36.04
Mžky chôdza 2000 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky chôdza 2000 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 13:55.91