<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

MSR v chôdzi mužov a žien, dorastencov a dorasteniek , Bratislava, 27. 1. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M chôdza 3000 m Vojtíšek Tomáš 73 AC Moravská Slavia Brno 15:51.70
M chôdza 5000 m Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:23.36
M chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 21:14.79
M chôdza 5000 m Kubiš Ľubomír 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20:59.46
M chôdza 5000 m Rizek Milan (SVK) 78 ASK SKalica
Dci chôdza 3000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci chôdza 3000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:44.11
Dci chôdza 3000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:58.87
Dci chôdza 3000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci chôdza 3000 m Nemčok Patrik 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:10.59
Dci chôdza 3000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 19:31.60
Dci chôdza 3000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:58.05
Dci chôdza 3000 m Simons Brook 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:01.59
V chôdza 3000 m Baďura Jozef 55 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:06.22
V chôdza 3000 m Černý Jaroslav 72 Atletika Nové Mesto nad Váhom 20:25.08
V chôdza 3000 m Krestianko Boris 64 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
V chôdza 3000 m Zámečník Peter 74 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Ž chôdza 3000 m Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:34.29
Ž chôdza 3000 m Czaková Mária 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12:34.29
Ž chôdza 3000 m Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky 17:25.42
Ž chôdza 3000 m Ševčíková Nikoleta 01 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:37.51
Dky chôdza 3000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 15:18.31
Dky chôdza 3000 m Beličková Michaela 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:23.50
Dky chôdza 3000 m Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:23.36
Dky chôdza 3000 m Cvečková Kristína 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dky chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 15:39.85
Dky chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 15:31.36
Dky chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dky chôdza 3000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 17:25.63
Dky chôdza 3000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky
Dky chôdza 3000 m Hubcejová Laura 03 Atletický klub ZTS Martin 18:31.26
Dky chôdza 3000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 16:18.31
Dky chôdza 3000 m Lapinová Michaela 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 3000 m Masaryková Annamária 02 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:49.63
Dky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 20:44.13
Dky chôdza 3000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 3000 m Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15:04.15
Dky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 3000 m Zemková Klára 02 Atletický klub ZTS Martin 17:10.42
Dky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Vky chôdza 3000 m Černá Dana 73 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18:52.45