<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Olympijské nádeje V4, Bratislava, 26. 1. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 60 m Antal Kristóf (HUN) 01 ARAK 07.42
J 60 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.10
J 60 m Dohňanský Viliam 01 Atletika Bratislava 08.25
J 60 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 07.53
J 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.32
J 60 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.54
J 60 m Kolunbán Kristóf (HUN) 01 Haladás VSE 07.25
J 60 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.44
J 60 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra 07.86
J 60 m Kuzma Luka (SLO) 01 AK Pomurje Murska Sobota 07.67
J 60 m Kvíčala Lukáš 01 AC Čáslav z.s. 07.39
J 60 m Lah Luka (SLO) 01 AK Velenje
J 60 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.06
J 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.84
J 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.92
J 60 m Pešek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 07.36
J 60 m Rab Ákos (HUN) 01 PSN Zrt. 07.41
J 60 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.63
J 60 m Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 60 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.93
J 60 m Šalamon Timotej (SLO) 01 AK Velenje
J 60 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 60 m Šima Patrik 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.74
J 60 m Šuštar Nik (SLO) 01 AD Štajerska 07.42
J 60 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 07.27
J 60 m Ules Vid (SLO) 01 AD Štajerska 07.51
J 60 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 07.22
J 300 m Antal Kristóf (HUN) 01 ARAK 38.26
J 300 m Čech Martin 01 AC Čáslav z.s. 39.00
J 300 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
J 300 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 36.72
J 300 m Galambos Martin (HUN) 00 Haladás VSE 35.90
J 300 m Kolunbán Kristóf (HUN) 01 Haladás VSE 36.65
J 300 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 300 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra
J 300 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 300 m Kuzma Luka (SLO) 01 AK Pomurje Murska Sobota 39.04
J 300 m Kvíčala Lukáš 01 AC Čáslav z.s. 37.90
J 300 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 300 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.09
J 300 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 35.95
J 300 m Pešek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 37.50
J 300 m Podaný Jakub 01 AC Čáslav z.s. 37.50
J 300 m Rab Ákos (HUN) 01 PSN Zrt.
J 300 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 37.68
J 300 m Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 36.89
J 300 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 39.56
J 300 m Šalamon Timotej (SLO) 01 AK Velenje
J 300 m Šima Patrik 01 AK AŠK Slávia Trnava 38.71
J 300 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 39.27
J 300 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 37.00
J 300 m Zajíc Tomáš 01 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 35.96
J 500 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
J 500 m Majerčák Jakub 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 1:05.66
J 500 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
J 500 m Podaný Jakub 01 AC Čáslav z.s. 1:12.00
J 500 m Zajíc Tomáš 01 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 1:06.61
J 800 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 2:25.02
J 800 m Križnik Filip (SLO) 01 AD Štajerska 2:14.74
J 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.93
J 800 m Lazić Miloš (SLO) 00 AK Poljane Maribor 2:08.28
J 800 m Lengyel Gábor (HUN) 01 Pegazus Atlétika 2:03.00
J 800 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 2:01.27
J 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠŠK Junior Prešov
J 1500 m Felber Balázs (HUN) 01 SVSE 4:11.00
J 1500 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 4:27.35
J 1500 m Háder Olivér (HUN) 01 TSC-Geotech 4:11.10
J 1500 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
J 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:30.86
J 1500 m Paleček Ondřej 01 Atletika Hvězda Pardubice 4:16.21
J 1500 m Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. 4:08.00
J 1500 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 4:36.87 4:36.87
J 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra
J 1500 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 4:43.73
J 1500 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:10.58
J 60 m pr. 99,1 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.25
J 60 m pr. 99,1 Beneš Matěj 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 08.42
J 60 m pr. 99,1 Čech Martin 01 AC Čáslav z.s. 09.91
J 60 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 60 m pr. 99,1 Merta Sebastian 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.19
J 60 m pr. 99,1 Pospíšil Kryštof 00 TJ Šumperk z.s. 08.24
J 60 m pr. 99,1 Romanchenkov Nikolay 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 08.58
J 60 m pr. 99,1 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 09.99
J diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 607
J diaľka Dohňanský Viliam 01 Atletika Bratislava
J diaľka Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 643
J diaľka Homonnai Dávid (HUN) 01 ARAK 612
J diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 703
J diaľka Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 509
J trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.31
J trojskok Homonnai Dávid (HUN) 01 ARAK 13.04
J trojskok Lachkovics Joshua 01 SVS-Leichtathletik 12.83
J trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 13.90
J trojskok Pospíšil Kryštof 00 TJ Šumperk 13.72
J trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.97
J guľa 6 kg Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J guľa 6 kg Guňovský Marek 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.55
J guľa 6 kg Lah Luka (SLO) 01 AK Velenje
J guľa 6 kg Mečiar Samuel 00 ŠK ŠOG Nitra 12.37
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra
J guľa 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.75
Dci 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.31
Dci 60 m Blažič Erik (SLO) 03 AK Velenje
Dci 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.73
Dci 60 m Buráň Ondřej 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 07.31
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.50
Dci 60 m Erát Kristóf (HUN) 03 PSN Zrt. 07.56
Dci 60 m Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 07.30
Dci 60 m Galántai Bence (HUN) 02 TSC-Geotech 07.38
Dci 60 m Habodász Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.71
Dci 60 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 07.34
Dci 60 m Igler Matthias 02 SVS-Leichtathletik 07.59
Dci 60 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 60 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.70
Dci 60 m Kocbek Bratina Valentin (SLO) 02 AD Štajerska 07.43
Dci 60 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 07.72
Dci 60 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.59
Dci 60 m Kovács Bence (HUN) 03 ARAK 07.56
Dci 60 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 07.61 07.66
Dci 60 m Krejan Nejc (SLO) 02 AK Velenje
Dci 60 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 08.02
Dci 60 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 60 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 08.05
Dci 60 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.33
Dci 60 m Magula Marek 02 BŠK Banská Bystrica
Dci 60 m Marinčič Rok Rozman (SLO) 03 AK Poljane Maribor 07.64
Dci 60 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 08.29
Dci 60 m Mohácsi Hunor (HUN) 03 Haladás VSE 07.37
Dci 60 m Muszka-Kalló Péter (HUN) 02 ARAK 07.52
Dci 60 m Nahler Nicolaus 03 SVS-Leichtathletik 07.99
Dci 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.66
Dci 60 m Németh Bence (HUN) 03 Haladás VSE 07.96
Dci 60 m Očovský Filip 03 Atletický klub Krupina
Dci 60 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 07.64
Dci 60 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.96
Dci 60 m Paško Adam 03 Naša atletika 08.03
Dci 60 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 07.71
Dci 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.21
Dci 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.52
Dci 60 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 07.40
Dci 60 m Turinek Tomaž (SLO) 03 AK Velenje
Dci 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.58
Dci 60 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 07.68
Dci 300 m Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 41.31
Dci 300 m Březka Ivo 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 40.89
Dci 300 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 40.33
Dci 300 m Galántai Bence (HUN) 02 TSC-Geotech 37.80
Dci 300 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 40.71
Dci 300 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 40.99
Dci 300 m Hrušík Dominik 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 300 m Janža Maj (SLO) 03 AK Pomurje 35.87
Dci 300 m Károlyi Soma (HUN) 03 ARAK 39.24
Dci 300 m Krejan Nejc (SLO) 02 AK Velenje
Dci 300 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 41.78
Dci 300 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky 43.93
Dci 300 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 38.46
Dci 300 m Lazar Jon (SLO) 03 AK Velenje
Dci 300 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 300 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.65
Dci 300 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m Mohácsi Hunor (HUN) 03 Haladás VSE 36.82
Dci 300 m Nahler Nicolaus 03 SVS-Leichtathletik 41.80
Dci 300 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 37.65 37.65
Dci 300 m Němeček Ondřej 03 AC Čáslav z.s. 39.60
Dci 300 m Németh Bence (HUN) 03 Haladás VSE 41.18
Dci 300 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 39.67
Dci 300 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 43.08
Dci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 41.61
Dci 300 m Paško Adam 03 Naša atletika 42.01
Dci 300 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 300 m Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. 38.90
Dci 300 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 39.23
Dci 300 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 300 m Turinek Tomaž (SLO) 03 AK Velenje
Dci 300 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 36.53
Dci 300 m Vidovič Valentin (SLO) 03 AD Štajerska 37.17
Dci 300 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 40.69
Dci 500 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 500 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 1:17.37
Dci 500 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 500 m Hrušík Dominik 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 500 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 500 m Sojka Viliam 03 ŠK Vital Bratislava
Dci 800 m Bachan Petr 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 2:04.87
Dci 800 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 800 m Čižič Erik (SLO) 03 AK Poljane Maribor 2:15.93
Dci 800 m Denin Lunja (BIH) 02 AK Sarajevo 2:13.00
Dci 800 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 2:11.53
Dci 800 m Homšak Jakob (SLO) 03 AK Poljane Maribor 2:14.19
Dci 800 m Játékos Ádám (HUN) 02 TSC-Geotech 2:09.10
Dci 800 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 2:13.24
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.68
Dci 800 m Németh Márk (HUN) 03 Haladás VSE 2:06.42
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:15.51
Dci 800 m Surový Samuel 02 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.23
Dci 800 m Trunk Staš (SLO) 03 AK Poljane Maribor 2:11.02
Dci 1500 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 04.26 4:26.81
Dci 1500 m Habarta Tomáš 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 4:06.80
Dci 1500 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 4:51.05
Dci 1500 m Hegedűs Kristóf (HUN) 03 TSC-Geotech 4:39.10
Dci 1500 m Hurik Tibor 03 Športový klub polície Žilina
Dci 1500 m Kramberger Miha (SLO) 02 AD Štajerska 4:25.97
Dci 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:41.88
Dci 1500 m Perner Michal 02 AC Čáslav z.s. 4:15.00
Dci 1500 m Pippis Tine Martin (SLO) 03 AD Štajerska 4:35.46
Dci 1500 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 4:24.80
Dci 1500 m Suchý Dalibor 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1500 m Suchý Dávid 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1500 m Tóth Márton (HUN) 03 SVSE 4:16.50
Dci 1500 m Zsetnyai Ákos (HUN) 02 SVSE 4:03.06
Dci 60 m pr. 91,4 Bolla Gergő (HUN) 03 ARAK 09.22
Dci 60 m pr. 91,4 Březka Ivo 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.97
Dci 60 m pr. 91,4 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 09.26
Dci 60 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.39
Dci 60 m pr. 91,4 Igler Matthias 02 SVS-Leichtathletik 09.55
Dci 60 m pr. 91,4 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 60 m pr. 91,4 Károlyi Soma (HUN) 03 ARAK 09.20
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.94
Dci 60 m pr. 91,4 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 08.90
Dci 60 m pr. 91,4 Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.62
Dci 60 m pr. 91,4 Nahler Nicolaus 03 SVS-Leichtathletik 09.55
Dci 60 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 60 m pr. 91,4 Vincellér Martin (HUN) 02 ARAK 09.14
Dci diaľka Blažič Erik (SLO) 03 AK Velenje
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 590
Dci diaľka Bolla Gergő (HUN) 03 ARAK 592
Dci diaľka Buráň Ondřej (SVK) 03 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 641
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 585
Dci diaľka Igler Matthias 02 SVS-Leichtathletik 05.88
Dci diaľka Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 446
Dci diaľka Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 06.32 632
Dci diaľka Paško Adam 03 Naša atletika 518
Dci diaľka Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 544
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 560
Dci diaľka Vincellér Martin (HUN) 02 ARAK 596
Dci trojskok Igler Matthias 02 SVS-Leichtathletik 11.55
Dci trojskok Muszka-Kalló Péter (HUN) 02 ARAK 13.01
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 11.03
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci guľa 5 kg Balogh Ervin (HUN) 03 BEAC 12.99
Dci guľa 5 kg Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 11.12
Dci guľa 5 kg Drev Gašper (SLO) 03 AD Štajesrka
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 11.00
Dci guľa 5 kg Juhart Gašper (SLO) 02 AK Velenje
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.60
Dci guľa 5 kg Krejan Nejc (SLO) 02 AK Velenje
Dci guľa 5 kg Laczkó Márk (HUN) 02 BEAC 13.20
Dci guľa 5 kg Očovský Filip 03 Atletický klub Krupina
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
Dci guľa 5 kg Škandera Tomáš 02 ŠK Vital Bratislava 10.96
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 16.04
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 09.47
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.74
Žci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika 07.30
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.48
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 08.88
Žci 60 m Krajnc Lara (SLO) 05 AK Poljane Maribor 08.32
Žci 60 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina
Žci 60 m Mitanová Karolína 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 07.94
Žci 60 m Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 07.82
Žci 60 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.97
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.55
Žci 60 m Schmidt Bence (HUN) 04 PSN Zrt. 07.30
Žci 60 m Skaza Tijan (SLO) 04 AK Velenje
Žci 60 m Skaza Tijan (SLO) 04 AK velenje 39.40
Žci 60 m Skaza Tijan (SVK) 04 AK velenje
Žci 60 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 09.34
Žci 300 m Bah Kristjan (SLO) 04 AK Velenje 41.20
Žci 300 m Skaza Tijan (SLO) 04 AK Velenje
Žci 500 m Bah Kristjan (SLO) 04 AK Velenje
Žci 500 m Skornšek Luka (SLO) 04 AK Velenje
Žci 1500 m Árvai Róbert (HUN) 05 TSC-Geotech
Žci 1500 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:54.23
Žci 1500 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:52.68
Žci 1500 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra
Žci 1500 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 5:11.32
Žci 1500 m Kovács Ferenc Soma (HUN) 04 Budaörsi DSE 4:28.57
Žci 1500 m Kovács Máté (HUN) 05 MVSI
Žci 1500 m Kravárik Oliver 04 AK AŠK Slávia Trnava 5:04.99
Žci 1500 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina
Žci 1500 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:15.79
Žci 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:10.41
Žci 1500 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Žci 1500 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 549 530
Žci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 566
Žci diaľka Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 347
Žci diaľka Kos Aljaž (SLO) 04 AK Velenje 550
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Žci diaľka Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 551
Žci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 518
Jky 60 m Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 08.97
Jky 60 m Boštjančič Nika (SLO) 00 AD Štajerska
Jky 60 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 08.60 08.74
Jky 60 m Črček Monika (SLO) 01 AD Slovenska Bistrica 08.09
Jky 60 m Heinrih Eva (SLO) 00 AD Štajerska 08.78
Jky 60 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 08.44
Jky 60 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 08.84
Jky 60 m Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 60 m Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 08.29
Jky 60 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 60 m Krasňanská Ľubica 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.63
Jky 60 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.99
Jky 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.98
Jky 60 m Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 09.11
Jky 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 08.04
Jky 60 m Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 60 m Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 08.47
Jky 60 m Šimeková Natália 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43
Jky 60 m Tibola Zsófia (HUN) 01 TSC-Geotech 08.32
Jky 60 m Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. 08.08
Jky 300 m Heinrih Eva (SLO) 00 AD Štajerska 45.84
Jky 300 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. 39.90
Jky 300 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 43.28
Jky 300 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra
Jky 300 m Lorenčíková Adéla 00 AC Čáslav z.s. 41.00
Jky 300 m Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 300 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 45.50
Jky 300 m Prosen Rene (SLO) 00 AD Štajerska 44.22
Jky 300 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika
Jky 300 m Špániková Denisa 01 AC Čáslav z.s. 41.00
Jky 300 m Tibola Zsófia (HUN) 01 TSC-Geotech 42.80
Jky 300 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno, spolek 45.74
Jky 300 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno 45.74
Jky 500 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 500 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno 85.69
Jky 500 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno, spolek 85.69
Jky 800 m Jencaková Luciána 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 2:47.30
Jky 800 m Kaiser Klara (SLO) 01 AD Štajerska 02.25
Jky 800 m Sernc Maruša (SLO) 00 AD Štajerska 02.23
Jky 800 m Vydržalová Simona 00 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 2:25.80
Jky 1500 m Gonza Špela (SLO) 01 AD Štajerska 04.45
Jky 1500 m Gonza Špela (SLO) 01 AD Štajerska
Jky 1500 m Šimenk Oven Neja (SLO) 01 AK Velenje
Jky 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:15.29
Jky 1500 m Štramcar Lara (SLO) 01 AK Velenje
Jky 1500 m Zákányi Panna (HUN) 00 MVSI
Jky 60 m pr. 83,8 Dvoršak Maša (SLO) 01 AD Slovenska Bistrica 09.30
Jky 60 m pr. 83,8 Jencaková Luciána 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 10.01
Jky 60 m pr. 83,8 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 60 m pr. 83,8 Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. 09.25
Jky 60 m pr. 83,8 Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 11.17
Jky 60 m pr. 83,8 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 60 m pr. 83,8 Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 60 m pr. 83,8 Tvrdoňová Bibiana (SVK) 01 Bratislava
Jky diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 424
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 524
Jky diaľka Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 469
Jky diaľka Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 542
Jky diaľka Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. 05.23
Jky trojskok Hložková Barbora 00 Univerzitní sportovní klub Praha
Jky trojskok Pfeiffer Patricia 01 SVS-Leichtathletik 10.15
Jky trojskok Pfeiffer Patricia (AUT) 01 Austria 10.20
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Jky guľa 4 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 08.80
Jky guľa 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.22
Jky guľa 4 kg Rotniki Tina (SLO) 00 AK Velenje
Jky guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.37
Jky guľa 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 08.76
Dky 60 m Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.70
Dky 60 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra 09.49
Dky 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.83
Dky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.20
Dky 60 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 08.78
Dky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.99
Dky 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.95
Dky 60 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 08.12
Dky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Dky 60 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 08.25
Dky 60 m Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 60 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.18
Dky 60 m Hrovat Laura (SLO) 02 AK Velenje
Dky 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 08.14
Dky 60 m Jenko Nika (SLO) 02 AK Velenje
Dky 60 m Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky 08.58
Dky 60 m Kampuš Nika (SLO) 02 AK Poljane Maribor 08.73
Dky 60 m Kovačevič Nina (SLO) 03 AK Velenje
Dky 60 m Krajnc Danaja (SLO) 03 AK Poljane Maribor 08.68
Dky 60 m Kralj Nika (SLO) 03 AK Poljane Maribor 08.46
Dky 60 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 08.27
Dky 60 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 08.27
Dky 60 m Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 08.47
Dky 60 m Magrič Tea (SLO) 03 AK Velenje
Dky 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
Dky 60 m Merhar Tjaša (SLO) 02 AK Poljane Maribor 08.59
Dky 60 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.02
Dky 60 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.53
Dky 60 m Pertoci Zarja (SLO) 03 AK Pomurje Murska Sobota 08.40
Dky 60 m Pokorná Valentína 02 ŠK Vital Bratislava 08.84
Dky 60 m Puzrlová Vendula 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.69
Dky 60 m Ranca Živa (SLO) 03 AK Pomurje Murska Sobota 09.03
Dky 60 m Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 09.44
Dky 60 m Roethel Lara-Sophie 02 SVS-Leichtathletik 08.60
Dky 60 m Rudolf Nadja (SLO) 02 AD Štajerska 08.67
Dky 60 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.70
Dky 60 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.60
Dky 60 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava 09.47
Dky 60 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 08.95
Dky 60 m Zemljič Vernik Nuša (SLO) 02 AD Štajerska 09.21
Dky 300 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 42.80 42.75
Dky 300 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 300 m Dolníková Nina 05 Naša atletika 46.50 47.05
Dky 300 m Domonkoš Nuša (SLO) 02 AK Velenje 43.20
Dky 300 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 300 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 44.14
Dky 300 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 45.36
Dky 300 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 50.81
Dky 300 m Havlíčková Tereza 03 AC Čáslav z.s. 45.20
Dky 300 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 42.11
Dky 300 m Kovačevič Nina (SLO) 03 AK Velenje
Dky 300 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 41.75
Dky 300 m Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. 41.00
Dky 300 m Pertoci Zarja (SLO) 03 AK Pomurje Murska Sobota 45.99
Dky 300 m Ranca Živa (SVK) 03 AK Pomurje 49.07
Dky 300 m Rudolf Nadja (SLO) 02 AD Štajerska 45.25
Dky 300 m Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 300 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.59
Dky 300 m Škodnik Lana (SLO) 03 AK Pomurje Murska Sobota 47.51
Dky 300 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 44.28
Dky 300 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 50.04
Dky 500 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 1:29.40
Dky 500 m Kočárková Milada 03 Univerzitní sportovní klub Praha 78.50
Dky 500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 500 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 500 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 1:31.35
Dky 500 m Trupej Alja (SLO) 03 AK Velenje
Dky 800 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 800 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:44.06
Dky 800 m Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 2:30.89
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Dky 800 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 2:31.41
Dky 800 m Kampuš Nika (SLO) 02 AK Poljane Maribor
Dky 800 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 2:42.06
Dky 800 m Kovács Anna (HUN) 03 Haladás VSE
Dky 800 m Ortmann Anna (HUN) 03 PSN Zrt.
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky 800 m Roš Ela (SLO) 03 AK Pomurje Murska Sobota
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:34.53
Dky 800 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 2:38.46
Dky 800 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 2:37.94
Dky 800 m Trupej Alja (SLO) 03 AK Velenje
Dky 800 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 2:23.20
Dky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 5:12.61
Dky 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:06.93
Dky 1500 m Lobenwein Vanesa (SLO) 03 AD Štajerska
Dky 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:41.56
Dky 1500 m Schmölcz Sára (HUN) 02 TSC-Geotech 50.22
Dky 1500 m Šmerc Sandra (SLO) 03 AK Velenje
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Dky 60m p 76,2-7,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 09.22
Dky 60m p 76,2-7,5 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.34
Dky 60m p 76,2-7,5 Fatty Celina 02 SVS-Leichtathletik 09.44
Dky 60m p 76,2-7,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.27
Dky 60m p 76,2-7,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 09.63
Dky 60m p 76,2-7,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.95
Dky 60m p 76,2-7,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 11.59
Dky 60m p 76,2-7,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Dky 60m p 76,2-7,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.65
Dky 60m p 76,2-7,5 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 09.97
Dky 60m p 76,2-7,5 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-7,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Dky 60m p 76,2-7,5 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 60m p 76,2-7,5 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60m p 76,2-7,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.32
Dky diaľka Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 470
Dky diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 530
Dky diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 555
Dky diaľka Fatty Celina 02 SVS-Leichtathletik 05.06
Dky diaľka Fatty Celina (AUT) 02 Austria 05.10
Dky diaľka Ginzburg Dunja (BIH) 02 AK Sarajevo 05.37
Dky diaľka Hahn Julia 03 SVS-Leichtathletik 04.61
Dky diaľka Jenko Nika (SLO) 02 AK Velenje
Dky diaľka Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky 510
Dky diaľka Kovačevič Nina (SLO) 03 AK Velenje
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 483 483
Dky diaľka Roethel Lara-Sophie 02 SVS-Leichtathletik 05.06
Dky diaľka Sulejmanovič Tia (SLO) 03 AK Velenje
Dky trojskok Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky trojskok Fatty Celina 02 SVS-Leichtathletik 11.42
Dky trojskok Fatty Celina (AUT) 02 Austria 11.40
Dky trojskok Jenko Nika (SLO) 02 AK velenje
Dky trojskok Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky
Dky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 10.15
Dky trojskok Puzrlová Vendula 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 10.51
Dky trojskok Roethel Lara-Sophie 02 SVS-Leichtathletik 10.01
Dky trojskok Sulejmanovič Tia (SLO) 03 AK Velenje
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky guľa 3 kg Berregi Bernadett (HUN) 03 BEAC 12.75
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.86
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.39
Dky guľa 3 kg Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 08.72
Dky guľa 3 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 10.38
Žky 60 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 08.22 08.24
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.68
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.24
Žky 60 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 08.0
Žky 60 m Catic Hana (BIH) 04 AK Sarajevo 08.42
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.11
Žky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.41
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Žky 60 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.06
Žky 60 m Frangež Maja (SLO) 05 AK Poljane Maribor 08.67
Žky 60 m Gerič Nina (SLO) 04 AK Pomurje Murska Sobota 08.36
Žky 60 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 08.32
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.28
Žky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.59
Žky 60 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 08.11
Žky 60 m Könyves Kitti (HUN) 04 VEDAC 08.32
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 08.65 08.65
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.41
Žky 60 m Marovt Hana (SLO) 04 AK Velenje
Žky 60 m Mitanová Karolína 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 07.94
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 08.83
Žky 60 m Mojžišová Margaréta 06 Atletický klub Krupina
Žky 60 m Páll Emma (HUN) 05 VEDAC 08.70
Žky 60 m Pavlidu Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 07.90
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.41
Žky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.5
Žky 60 m Róka Bora (HUN) 05 Szombathelyi SI 08.45
Žky 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 07.98
Žky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 09.13
Žky 60 m Švihálková Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.35
Žky 60 m Turčin Iva (SLO) 05 AK Poljane Maribor 08.91
Žky 60 m Vadászi Bíborka (HUN) 04 VEDAC 08.21
Žky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 09.07
Žky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 08.22
Žky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika 08.40
Žky 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žky 300 m Fekete Júlia (HUN) 05 VEDAC 42.70
Žky 300 m Gerič Nina (SLO) 04 AK Pomurje Murska Sobota 46.78
Žky 300 m Gulyás Zóra (HUN) 05 Szombathelyi SI 46.86
Žky 300 m Horvat Leoni (SLO) 05 AK Pomurje Murska Sobota 48.23
Žky 300 m Horvat Leoni (SVK) 05 AK Pomurje Murska Sobota 48.24
Žky 300 m Marovt Hana (SLO) 04 AK Velenje 43.20
Žky 300 m Maučec Julija (SLO) 05 AK Pomurje Murska Sobota 47.48
Žky 300 m Mitanová Karolína 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 41.47
Žky 300 m Róka Bora (HUN) 05 Szombathelyi SI 45.12
Žky 300 m Standi Laura (HUN) 05 Szombathelyi SI 46.21
Žky 300 m Tóth Emma (HUN) 05 Szombathelyi SI 46.97
Žky 1500 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 5:31.69
Žky 1500 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 05.01 5:01.03
Žky 1500 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 6:02.79
Žky 1500 m Iker Natália (HUN) 05 Szombathelyi SI
Žky 1500 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 5:27.27
Žky 1500 m Kovács Marianna (HUN) 04 TSC-Geotech
Žky 1500 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra
Žky 1500 m Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 05.13
Žky 1500 m Mojžišová Margaréta 06 Atletický klub Krupina
Žky 1500 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 5:23.77 5:23.77
Žky 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 5:21.12
Žky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 539
Žky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 477
Žky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 469
Žky diaľka Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 529
Žky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 470
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.54 452
Žky diaľka Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 511
Žky diaľka Fekete Júlia (HUN) 05 VEDAC 05.21
Žky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 474
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 04.44 444
Žky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 04.44 409
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika 04.49 421
Žky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 503
Žky diaľka Páll Emma (HUN) 05 VEDAC 04.92
Žky diaľka Pavlidu Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 05.10
Žky diaľka Poharanszki Anna (HUN) 04 VEDAC 05.83
Žky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 553
Žky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 410
Žky diaľka Švihálková Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí 05.02
Žky diaľka Turčin Iva (SLO) 05 AK Poljane Maribor 04.51
Žky diaľka Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 396
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 480
Žky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika 530
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.61 561
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 514
Žky guľa 3 kg Nišič Naida (SLO) 05 AK Velenje
Žky guľa 3 kg Skornšek Lara (SLO) 04 AK Velenje
Mžky 60 m Matjašec Zala (SLO) 06 AK Pomurje 08.47
Mžky 300 m Matjašec Zala (SLO) 06 AK Pomurje 48.08
Mžky 1500 m Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek 04.59
Mžky 1500 m Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4:59.04