<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva, Banská Bystrica, 20. 1. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Badáni Marek 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.79
Mžci 60 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.76
Mžci 60 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.78
Mžci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 09.04
Mžci 60 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 09.28
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.41
Mžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.37
Mžci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 09.42
Mžci 60 m Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra 10.30
Mžci 60 m Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.14
Mžci 60 m Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.89
Mžci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.77
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.88
Mžci 60 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 09.48
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.43
Mžci 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.77
Mžci 60 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.07
Mžci 60 m Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 09.30
Mžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.16
Mžci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.85
Mžci 60 m Požgaj Jurguš 07 ŠK ŠOG Nitra 10.03
Mžci 60 m Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.06
Mžci 60 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 09.09
Mžci 60 m Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 09.33
Mžci 60 m Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.55
Mžci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 08.79
Mžci 60 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.60
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci 150 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 22.76
Mžci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 23.69
Mžci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 22.34
Mžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 23.27
Mžci 150 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.17
Mžci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 23.45
Mžci 150 m Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 22.01
Mžci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 24.05
Mžci 150 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 21.83
Mžci 150 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 24.33
Mžci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.87
Mžci 150 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice
Mžci 150 m Požgaj Jurguš 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 23.21
Mžci 150 m Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 26.21
Mžci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 22.00
Mžci 150 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 23.94
Mžci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.80
Mžci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 23.81
Mžci 600 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 600 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 2:09.73
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.06
Mžci 600 m Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky 2:16.99
Mžci 600 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:04.02
Mžci 600 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 1500 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:17.52
Mžci 1500 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice
Mžci 1500 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:20.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11.12
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky 13.03
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci výška Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 133
Mžci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 135
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 132
Mžci diaľka Badáni Marek 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 313
Mžci diaľka Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci diaľka Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava 411
Mžci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 362
Mžci diaľka Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 409
Mžci diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 436
Mžci diaľka Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 400
Mžci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 432
Mžci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 402
Mžci diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 448
Mžci diaľka Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 400
Mžci diaľka Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 400
Mžci diaľka Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 348
Mžci diaľka Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 419
Mžci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 423
Mžci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 550
Mžci guľa 3 kg Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci guľa 3 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 08.45
Mžci guľa 3 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 07.40
Mžci guľa 3 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 07.33
Mžci guľa 3 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci guľa 3 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.59
Mžci guľa 3 kg Šilhavý Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 60 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.02
Mžky 60 m Ballová Lina 06 ŠK ŠOG Nitra 10.11
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 09.56
Mžky 60 m Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Mžky 60 m Brezovská Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.80
Mžky 60 m Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra 09.13
Mžky 60 m Černá Melánia 07 ŠK ŠOG Nitra 10.15
Mžky 60 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.39
Mžky 60 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.62
Mžky 60 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 10.07
Mžky 60 m Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.54
Mžky 60 m Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.03
Mžky 60 m Ďuricová Daniela 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.21
Mžky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.75
Mžky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.10
Mžky 60 m Dušková Karolína 06 ŠK ŠOG Nitra 10.32
Mžky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.74
Mžky 60 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 09.70
Mžky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.00
Mžky 60 m Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.10
Mžky 60 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 09.18
Mžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.39
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 09.15
Mžky 60 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 10.02
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.44
Mžky 60 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.62
Mžky 60 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.45
Mžky 60 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica
Mžky 60 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 10.98
Mžky 60 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 10.11
Mžky 60 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.88
Mžky 60 m Michaličková Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 10.96
Mžky 60 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.44
Mžky 60 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.91
Mžky 60 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.54
Mžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.15
Mžky 60 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.61
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.84
Mžky 60 m Odlerová Mária 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 09.27
Mžky 60 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.29
Mžky 60 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica
Mžky 60 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 10.45
Mžky 60 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 09.20
Mžky 60 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 10.65
Mžky 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.88
Mžky 60 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.53
Mžky 60 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 10.97
Mžky 60 m Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 09.87
Mžky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 10.08
Mžky 60 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 60 m Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.28
Mžky 60 m Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.26
Mžky 60 m Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 09.87
Mžky 60 m Suchánková Sára 06 ŠK Jablonica 10.08
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 09.28
Mžky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.24
Mžky 60 m Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 09.23
Mžky 60 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 09.52
Mžky 60 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.49
Mžky 60 m Tomková Ema 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.12
Mžky 60 m Tomková Sára 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 60 m Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 09.84
Mžky 60 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 10.11
Mžky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.29
Mžky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.54
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.97
Mžky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.26
Mžky 60 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.69
Mžky 150 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 23.45
Mžky 150 m Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Bonová Zoé 06 ŠAK športový AK Komárno 23.17
Mžky 150 m Brezovská Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 24.53
Mžky 150 m Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra 22.04
Mžky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.00
Mžky 150 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 25.05
Mžky 150 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.45
Mžky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.64
Mžky 150 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 24.20
Mžky 150 m Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 22.31
Mžky 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 22.57
Mžky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 22.25
Mžky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 25.35
Mžky 150 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 24.76
Mžky 150 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica 25.98
Mžky 150 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 30.00
Mžky 150 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 27.09
Mžky 150 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 150 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 24.82
Mžky 150 m Michaličková Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 26.57
Mžky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 25.04
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.30
Mžky 150 m Odlerová Mária 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica 26.83
Mžky 150 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 28.38
Mžky 150 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 24.47
Mžky 150 m Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 24.75
Mžky 150 m Suchánková Sára 06 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.91
Mžky 150 m Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 22.16
Mžky 150 m Tomková Ema 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 24.62
Mžky 150 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 26.01
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 22.00
Mžky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Mžky 150 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Ballová Lina 06 ŠK ŠOG Nitra 2:07.18
Mžky 600 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 600 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 2:15.50
Mžky 600 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Bonová Zoé 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 600 m Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.43
Mžky 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.92
Mžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 2:07.24
Mžky 600 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:12.59
Mžky 600 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 2:10.34
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 600 m Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 2:23.87
Mžky 600 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 2:18.89
Mžky 600 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.49
Mžky 600 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:00.52
Mžky 600 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 2:10.53
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:05.88
Mžky 600 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:09.57
Mžky 600 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:03.42
Mžky 600 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 2:20.44
Mžky 600 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.47
Mžky 600 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 1:57.36
Mžky 600 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 1:59.79
Mžky 600 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 1:57.59
Mžky 600 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 2:00.37
Mžky 600 m Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:12.11
Mžky 600 m Tomková Sára 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 600 m Tonkovičová Miriam 06 Atletický klub Bojničky 2:04.10
Mžky 600 m Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 1500 m Blihárová Soňa 07 Turiec.run (o.z.), Turč. Teplice
Mžky 1500 m Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 1500 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:22.57
Mžky 1500 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 6:25.68
Mžky 1500 m Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:31.07
Mžky 1500 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 1500 m Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 1500 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Pilková Saša 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:46.14
Mžky 1500 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Mžky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:10.20
Mžky 60m p 76,2-7,5 Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 14.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bonová Zoé 06 ŠAK športový AK Komárno 13.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 13.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.23
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 12.27
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.89
Mžky 60m p 76,2-7,5 Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 13.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.48
Mžky 60m p 76,2-7,5 Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.49
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.75
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.18
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 126
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 115
Mžky výška Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 135
Mžky výška Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Semeníková Lara 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 105
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky diaľka Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky diaľka Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky diaľka Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 340
Mžky diaľka Černá Melánia 07 ŠK ŠOG Nitra 325
Mžky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 377
Mžky diaľka Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 297
Mžky diaľka Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 420
Mžky diaľka Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 345
Mžky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 414
Mžky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 345
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 366
Mžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 371
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 435
Mžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 381
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 391
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 336
Mžky diaľka Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 353
Mžky diaľka Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 380
Mžky diaľka Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Pilková Saša 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 423
Mžky diaľka Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 335
Mžky diaľka Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 343
Mžky diaľka Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 383
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 277
Mžky diaľka Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 275
Mžky diaľka Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 323
Mžky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 421
Mžky diaľka Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Tomková Ema 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 391
Mžky diaľka Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 285
Mžky diaľka Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 374
Mžky diaľka Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 391
Mžky diaľka Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 363
Mžky guľa 3 kg Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Dušková Karolína 06 ŠK ŠOG Nitra 06.65
Mžky guľa 3 kg Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.90
Mžky guľa 3 kg Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 04.96
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.30
Mžky guľa 3 kg Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.58
Mžky guľa 3 kg Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 05.49
Mžky guľa 3 kg Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 10.13
Nžci 60 m Cimba Jakub 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.37
Nžci 60 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 60 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 10.42
Nžci 60 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.82
Nžci 60 m Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra 10.18
Nžci 60 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 10.13
Nžci 60 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 10.22
Nžci 60 m Horňák Lukáš 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.34
Nžci 60 m Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 09.10
Nžci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.07
Nžci 60 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.31
Nžci 60 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 09.78
Nžci 60 m Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 60 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54
Nžci 60 m Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.87
Nžci 60 m Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno 10.80
Nžci 60 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.83
Nžci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.69
Nžci 60 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 60 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 60 m Šilhavý Michal 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.45
Nžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa
Nžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 60 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.94
Nžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:01.42
Nžci 600 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Húsenica Milan 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra 2:22.64
Nžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.37
Nžci 600 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 2:00.34
Nžci 600 m Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače 2:18.11
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.85
Nžci 600 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače 2:06.76
Nžci 600 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 2:11.85
Nžci 600 m Šilhavý Michal 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.96
Nžci 600 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:35.32
Nžci 1000 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 1000 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 4:18.21
Nžci 1000 m Repta Roman 08 CVČ Brezová pod Bradlom 4:35.82
Nžci 1000 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno 3:45.85
Nžci 60m p 76,2-7,5 Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 14.17
Nžci 60m p 76,2-7,5 Janega Lukáš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.24
Nžci 60m p 76,2-7,5 Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.23
Nžci 60m p 76,2-7,5 Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa
Nžci 60m p 76,2-7,5 Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 13.10
Nžci výška Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci výška Horňák Lukáš 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci výška Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci výška Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci výška Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci diaľka Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 350
Nžci diaľka Cimba Jakub 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 338
Nžci diaľka Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 215
Nžci diaľka Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Janega Lukáš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 336
Nžci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 367
Nžci diaľka Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno 280
Nžci diaľka Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 328
Nžci diaľka Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci diaľka Šilhavý Michal 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 377
Nžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 11.86
Nžky 60 m Barlíková Barbora 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.88
Nžky 60 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 10.02
Nžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.18
Nžky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.23
Nžky 60 m Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany
Nžky 60 m Dobošová Kamila 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.15
Nžky 60 m Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.15
Nžky 60 m Fogelová Emilie 08 Pohybko Sereď 09.43
Nžky 60 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 11.18
Nžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 10.38
Nžky 60 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Hanáková Liana 09 Atletický klub Bojničky 10.79
Nžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.50
Nžky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.26
Nžky 60 m Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra 11.22
Nžky 60 m Juráková Adela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 10.02
Nžky 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 09.47
Nžky 60 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Konrádová Grétka 09 ŠK ŠOG Nitra 10.28
Nžky 60 m Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 60 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 09.03
Nžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Novotná Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.34
Nžky 60 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 11.14
Nžky 60 m Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.49
Nžky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.80
Nžky 60 m Páldyová Ninka 08 Slovan Duslo Šaľa 10.51
Nžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.05
Nžky 60 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.63
Nžky 60 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 11.20
Nžky 60 m Peštová Sarah 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 60 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.95
Nžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra 10.08
Nžky 60 m Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra 11.14
Nžky 60 m Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 60 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.51
Nžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.88
Nžky 60 m Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 12.05
Nžky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 10.07
Nžky 60 m Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 60 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 10.20
Nžky 60 m Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 11.52
Nžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 10.68
Nžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 2:37.07
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:16.25
Nžky 600 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Dobošová Kamila 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.70
Nžky 600 m Fogelová Emilie 08 Pohybko Sereď 2:07.50
Nžky 600 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.48
Nžky 600 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Juráková Adela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:12.20
Nžky 600 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Lelovská Alexandra 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:22.88
Nžky 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:25.08
Nžky 600 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 600 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 2:17.55
Nžky 600 m Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžky 600 m Ťureková Andrea 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 2:35.82
Nžky 600 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 1000 m Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 1000 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 1000 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 4:28.43
Nžky 1000 m Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 3:52.89
Nžky 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice
Nžky 1000 m Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 14.47
Nžky 60m p 76,2-7,5 Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 14.59
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 15.15
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 14.17
Nžky 60m p 76,2-7,5 Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60m p 76,2-7,5 Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 12.39
Nžky 60m p 76,2-7,5 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 15.28
Nžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 129
Nžky výška Peštová Sarah 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky diaľka Barlíková Barbora 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 277
Nžky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 394
Nžky diaľka Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 278
Nžky diaľka Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany
Nžky diaľka Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 304
Nžky diaľka Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 267
Nžky diaľka Hanáková Liana 09 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 237
Nžky diaľka Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 385
Nžky diaľka Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra 250
Nžky diaľka Juráková Adela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 337
Nžky diaľka Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Konrádová Grétka 09 ŠK ŠOG Nitra 283
Nžky diaľka Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 327
Nžky diaľka Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 215
Nžky diaľka Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 283
Nžky diaľka Páldyová Ninka 08 Slovan Duslo Šaľa 312
Nžky diaľka Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 312
Nžky diaľka Peštová Sarah 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky diaľka Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 280
Nžky diaľka Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra 267
Nžky diaľka Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 264
Nžky diaľka Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava