<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-VsAZ v cezpoľnom behu, Moldava nad Bodvou, 6. 11. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M PBeh míliari Červeňák Michal 92 AC Michalovce
Dci cezpoľný beh Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci cezpoľný beh Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Kassay Arthur 03 1.Atletický klub Humenné
Mžci cezpoľný beh Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci cezpoľný beh Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Horvath Richard 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Radik Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci cezpoľný beh Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci cezpoľný beh Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci cezpoľný beh Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky cezpoľný beh Krajniková Hanka 04 1.Atletický klub Humenné
Žky cezpoľný beh Lenková Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky cezpoľný beh Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice
Žky cezpoľný beh Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Ádámová Patríca 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky cezpoľný beh Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Zástěrová Bianka 06 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžci cezpoľný beh Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky cezpoľný beh Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky cezpoľný beh Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky cezpoľný beh Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky cezpoľný beh Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky cezpoľný beh Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou