<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán, Bratislava, 8. 12. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 60 m Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
J 60 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 07.28
J 60 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 07.81
J 300 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 35.64
J 300 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 300 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 40.42
J 300 m Vlkovič Tomáš (SVK) 00 KSŠ sv. Mikuláša, Prešov 39.65
J 500 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice
J 800 m Vlkovič Tomáš (SVK) 00 KSŠ sv. Mikuláša, Prešov 2:13.25
J 800 m Vlkovič Tomáš (SVK) 00 KSŠ sv. Mikuláša, Prešov 2:13.22
J 1500 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 4:50.63
J 60 m pr. 99,1 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.16
J výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 170
Dci 60 m Borčány Adam 01 Atletický klub Bojničky 07.49
Dci 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.32
Dci 60 m Habodász Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.79
Dci 60 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava
Dci 60 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 08.34
Dci 60 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice
Dci 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.95
Dci 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.92
Dci 60 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
Dci 300 m Borčány Adam 01 Atletický klub Bojničky 39.26
Dci 300 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 39.50
Dci 300 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
Dci 300 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 40.98
Dci 300 m Susík Jakub 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 500 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
Dci 500 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 1000 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany
Dci 1000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 2:39.20
Dci 1000 m Susík Jakub 02 Atletický club Nové Zámky
Dci diaľka Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 539
Dci diaľka Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 546
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.11
Dci guľa 5 kg Škandera Tomáš 02 ŠK Vital Bratislava 11.02
Žci 60 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava
Žci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 08.40
Žci 60 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 08.22
Žci 60 m Chen Jack 05 AK Junior Holič 08.72
Žci 60 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 08.05
Žci 60 m Kekeľ Viktor 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 08.60
Žci 60 m Matula Tomáš 05 AK Junior Holič
Žci 60 m Mráz Mário 03 AK Junior Holič 08.05
Žci 60 m Nemec Jakub (SVK) 03 Gymnázium Topoľčany 07.80
Žci 60 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m Olejár Martin 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 08.60
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.55
Žci 60 m Symonchuk Oleksii 04 AK Junior Holič
Žci 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.81
Žci 60 m švecová andrea (SVK) 03 Gymnázium Partizánske 07.96
Žci 60 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 08.64
Žci 300 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Chen Jack 05 AK Junior Holič 47.81
Žci 300 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 42.10
Žci 300 m Matula Tomáš 05 AK Junior Holič
Žci 300 m nemec jakub (SVK) 03 Gymnázium Topoľčany 40.01
Žci 300 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice 41.57
Žci 300 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 44.82
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 41.61
Žci 300 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 38.57
Žci 300 m švecová andrea (SVK) 03 Gymnázium Partizánske 39.96
Žci 300 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 39.69
Žci 500 m Bielek Filip 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 500 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 500 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 500 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:18.23
Žci 500 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Žci 500 m Kubík Maximilián 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:19.46
Žci 500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 1000 m Caletka Michal 04 AK Junior Holič
Žci 1000 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 3:10.84
Žci 1000 m Hrušecký Filip 03 AK Junior Holič 3:02.64
Žci 1000 m Olejár Martin 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 1000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 3:02.5
Žci 1000 m Sojka Viliam 03 ŠK Vital Bratislava 3:16.36
Žci 1500 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 2000 m Obrtlík Dominik 03 AK Junior Holič
Žci 60 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m pr. 83,8 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič
Žci 4 x 200 m kluby Hrušecký Filip 03 AK Junior Holič
Žci 4 x 200 m kluby Chen Jack 05 AK Junior Holič
Žci 4 x 200 m kluby Mráz Mário 03 AK Junior Holič
Žci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 174
Žci výška Kovalčin Richard 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Kovalčin Richard 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci guľa 4 kg Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.10
Žci guľa 4 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 14.30
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.51
Žci guľa 4 kg Kekeľ Viktor 04 ŠŠK-Junior Prešov 09.05
Žci guľa 4 kg Mráz Mário 03 AK Junior Holič 12.26
Žci guľa 4 kg Rusnák Richard 04 ŠK Vital Bratislava 06.81
Žci guľa 4 kg Symonchuk Oleksii 04 AK Junior Holič 10.22
Žci guľa 4 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.43
Žci guľa 4 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 13.02
Mžci 60 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 08.64
Mžci 60 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 08.48
Mžci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.30
Mžci 60 m Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.65
Mžci 60 m Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 08.50
Mžci 60 m Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.50
Mžci 60 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 60 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.34
Mžci 60 m Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.41
Mžci 60 m Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Mžci 60 m Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov 10.15
Mžci 60 m Ondruš Filip 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.77
Mžci 60 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.13
Mžci 60 m Terlanda Marek 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 60 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.30
Mžci 60 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.50
Mžci 60 m Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 08.62
Mžci 600 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 600 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:49.75
Mžci 600 m Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 600 m Brezina Matej 06 ŠG Ostredkova 10
Mžci 600 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 2:19.98
Mžci 600 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:12.45
Mžci 600 m Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov 1:51.16
Mžci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava
Mžci 800 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1000 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 3:23.7
Mžci 1000 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 3:48.27
Mžci 1000 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1000 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1000 m Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1000 m Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 115
Mžci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 153
Mžci výška Ondruš Filip 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 125
Mžci diaľka Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 396
Mžci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 480
Mžci diaľka Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 450
Mžci diaľka Gondkovič Ján 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 392
Mžci diaľka Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Mžci diaľka Terlanda Marek 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci diaľka Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 455
Mžci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 436
Mžci guľa 3 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 10.52
Mžci guľa 3 kg Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 06.78
Mžci guľa 3 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 11.79
Mžci guľa 3 kg Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.27
Mžci guľa 3 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.48
Mžci guľa 3 kg Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.66
Mžci guľa 3 kg Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.87
Mžci guľa 3 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.45
Mžci guľa 3 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.99
Mžci chôdza 1000 m Očkai Dávid 05 Atletický club Nové Zámky
Jky 60 m Šimeková Natália 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43
Jky 300 m Krasňanská Ľubica 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky guľa 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 08.63
Dky 60 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 08.84
Dky 60 m Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky
Dky 60 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 500 m Mydlárová Zuzana 02 AK Inter-SC Bratislava
Dky guľa 3 kg Szendyová Laura 02 ŠK Vital Bratislava 09.03
Žky 60 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Benčeková Tatiana 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Žky 60 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič
Žky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 10.05
Žky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 09.95
Žky 60 m Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahar 07 AK Junior Holič 10.15
Žky 60 m Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič
Žky 60 m Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 08.44
Žky 60 m Libičová Lea 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.27
Žky 60 m Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 08.94
Žky 60 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.49
Žky 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 07.98
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.84
Žky 60 m Šabíková Martina 03 AK Inter-SC Bratislava
Žky 60 m Šárkányová Viktória 04 ŠK Vital Bratislava 09.22
Žky 60 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 09.91
Žky 60 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 09.31
Žky 60 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava
Žky 60 m Tongeľová Sofia 09 AK Junior Holič
Žky 300 m Benčeková Tatiana 03 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Bučeková Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 42.91
Žky 300 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 50.81
Žky 300 m Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec
Žky 300 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 44.40
Žky 300 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 48.97
Žky 300 m Tongeľová Sofia 09 AK Junior Holič
Žky 500 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 500 m Gomonaiová Dominika 03 AK Slávia TU Košice
Žky 500 m Halásová Barbora 03 AK Inter-SC Bratislava
Žky 500 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 1:29.23
Žky 500 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Žky 1000 m Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Žky 1000 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 1500 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky 1500 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 7:31.70
Žky 2000 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 7:39.26
Žky 2000 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 6:54.80
Žky 60 m pr. 76,2 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.27
Žky 60 m pr. 76,2 Rumanovičová Terézia 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.66
Žky 4 x 200 m kluby Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 200 m kluby Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič
Žky 4 x 200 m kluby Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič
Žky 4 x 200 m kluby Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič
Žky výška Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 146
Žky výška Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Žky výška Kohoutová Christina Zahar 07 AK Junior Holič
Žky výška Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič
Žky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168
Žky výška Nováková Dominika 03 ŠŠK-Junior Prešov 148
Žky výška Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 140
Žky diaľka Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žky diaľka Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 476
Žky diaľka Nováková Dominika 03 ŠŠK-Junior Prešov 440
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Žky guľa 3 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 11.32
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 07.46
Žky guľa 3 kg Šárkányová Viktória 04 ŠK Vital Bratislava 07.37
Žky chôdza 1000 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky chôdza 2000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 10:48.43
Žky chôdza 2000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:28.4
Mžky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Mžky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava
Mžky 60 m Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.0
Mžky 60 m Drľová Júlia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.26
Mžky 60 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 60 m Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 09.92
Mžky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Mžky 60 m Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.58
Mžky 60 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 09.33
Mžky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 09.39
Mžky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.90
Mžky 60 m Rendeková Tamara 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Salagová Lucia 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.89
Mžky 60 m Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 09.22
Mžky 60 m Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 09.35
Mžky 60 m Trgová Viktória (SVK) 06 ZŠ Bachova 4, Bratislava 08.66
Mžky 60 m Vaculčiaková Nia 05 Gymnázium Partizánske
Mžky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
Mžky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.90
Mžky 60 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.58
Mžky 60 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 1:49.65
Mžky 600 m Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 600 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:52.85
Mžky 600 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.98
Mžky 600 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:13.94
Mžky 600 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice
Mžky 600 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 2:18.46
Mžky 600 m Rendeková Tamara 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Vaculčiaková Nia 05 Gymnázium Partizánske
Mžky 1000 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 1000 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 1000 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Mžky 1000 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 120
Mžky výška Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 125
Mžky výška Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 125
Mžky výška Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky výška Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov 125
Mžky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 140
Mžky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 151
Mžky diaľka Drľová Júlia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 408
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 391
Mžky diaľka Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov 330
Mžky diaľka Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 463
Mžky diaľka Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 360
Mžky diaľka Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky guľa 3 kg Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.33
Mžky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Mžky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 08.92
Mžky guľa 3 kg Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.40
Mžky guľa 3 kg Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.15
Mžky guľa 3 kg Petrová Henrieta 05 ŠŠK-Junior Prešov 06.23
Mžky guľa 3 kg Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 06.27
Mžky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 06.99
Mžky guľa 3 kg Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.26
Mžky chôdza 1000 m Bilibok Kinco Brigita 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur 6:20.76
Mžky chôdza 1000 m Smrtičová Nina 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur 5:50.33
EleHm 60 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleHm 60 m Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 60 m Čupka Michal 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice 09.93
EleHm 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.63
EleHm 60 m Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleHm 60 m Kaňa Ronald 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.75
EleHm 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Liška Jakub 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.37
EleHm 60 m Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 60 m Slovák Tobias 09 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko Sereď
EleHm 60 m Slovák Tobias 09 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko Sereď
EleHm 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleHm 60 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 600 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:45.22
EleHm 600 m Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 600 m Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice 2:14.31
EleHm 600 m Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleHm 600 m Macejka Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 600 m Slovák Tobias 09 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko Sereď
EleHm 600 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleHm 600 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 600 m Šišolák Adam 09 Atletický klub AC Malacky
EleHm 600 m Šišolák Dávid 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 800 m Čermák Jakub 09 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka Čermák Jakub 09 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka Macejka Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka Šišolák Adam 09 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka Šišolák Dávid 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.23
Nžci 60 m Bozó Andrej 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice 09.13
Nžci 60 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.54
Nžci 60 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 60 m Janek Ján 07 Gymnázium Skalická, Bratislava
Nžci 60 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m Košťál Matúš 07 Gymnázium Metodova 2, Bratislava
Nžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.82
Nžci 60 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.42
Nžci 60 m Nemec Lukáš Ulrich 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Považan Jozef 07 ŠG Ostredkova 10
Nžci 60 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.00
Nžci 60 m Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Sijka Michal 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Sobota Matej 08 AK Slávia TU Košice 10.89
Nžci 60 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 09.96
Nžci 600 m Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice
Nžci 600 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Janiga Tomáš 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 600 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:18.88
Nžci 600 m Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Sijka Michal 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 600 m Sobota Matej 08 AK Slávia TU Košice
Nžci 600 m Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:07.98
Nžci 600 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 800 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 1000 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 1000 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 3:22.29
Nžci výška Janek Ján 07 Gymnázium Skalická, Bratislava
Nžci výška Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 110
Nžci výška Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 115
Nžci výška Považan Jozef 07 ŠG Ostredkova 10
Nžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci výška Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 115
Nžci diaľka Janiga Tomáš 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 408
Nžci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 432
Nžci chôdza 1000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 6:34.26
EleZm 60 m Alaksová Aneta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 60 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
EleZm 60 m Bašnáková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 11.10
EleZm 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 60 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Fogelová Lea 10 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko Sereď
EleZm 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 10.50
EleZm 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Hanáková Liana 09 Atletický klub Bojničky 11.62
EleZm 60 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 10.91
EleZm 60 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
EleZm 60 m Kačmarčiková Romana 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Kaňová Marianna 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.86
EleZm 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.93
EleZm 60 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
EleZm 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 60 m Mrhalová Anna 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Szabová Viktória 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
EleZm 60 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 600 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 600 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
EleZm 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:26.21
EleZm 600 m Fogelová Lea 10 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko Sereď
EleZm 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
EleZm 600 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 2:25.84
EleZm 600 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 2:45.84
EleZm 600 m Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 600 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 2:33.24
EleZm 600 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
EleZm 600 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:39.81
EleZm 800 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
EleZm 1000 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
EleZm 1000 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 09.89
Nžky 60 m Fogelová Emilie 08 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko Sereď
Nžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.98
Nžky 60 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.13
Nžky 60 m Kretová Natália 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.76
Nžky 60 m Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 09.77
Nžky 60 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 10.08
Nžky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 09.54
Nžky 60 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.55
Nžky 60 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 60 m Valentová Sarah 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 10.29
Nžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 09.41
Nžky 600 m Fogelová Emilie 08 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko Sereď
Nžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 2:11.04
Nžky 600 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 2:10.81
Nžky 600 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:13.30
Nžky 600 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 600 m Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 600 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 2:07.30
Nžky 600 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 600 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 2:09.31
Nžky 600 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:14.96
Nžky 600 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:57.86
Nžky 600 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 2:30.07
Nžky 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 3:59.00
Nžky výška Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 120
Nžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 130
Nžky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 140
Nžky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 131
Nžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Nžky výška Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 124
Nžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 361
Nžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 366
Nžky diaľka Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 318
Nžky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 368
Nžky diaľka Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 387
Nžky diaľka Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 368
Nžky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 391
Nžky chôdza 1000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 6:08.0
Nžky chôdza 1000 m Petrášová Karolína 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur 8:12.16
Nžky chôdza 1000 m Radochová Agáta 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur 6:39.9
Nžky chôdza 1000 m Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 7:08.76
Nžky chôdza 1000 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky chôdza 1000 m Vicenová Silvia 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur 7:06.46