<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán, Bratislava, 24. 11. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 150 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 18.81
Žci 150 m Becker Patrik 04 zsgroslingova
Žci 150 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 20.54
Žci 150 m Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 150 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 18.21
Žci 150 m Kukučka Ján 03 ZŠ Bojničky 150
Žci 150 m Majerčík Matúš 04 ZŠ Hubeného 25, Bratislava
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 ZŠ Bojničky 150
Žci 150 m Terlanda Matej 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 300 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 40.67
Žci 300 m Becker Patrik 04 zsgroslingova
Žci 300 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 40.71
Žci 300 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 37.32
Žci 300 m Kukučka Ján 03 ZŠ Bojničky 150
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Rojka Tomáš 04 ZŠ Bojničky 150
Žci 600 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:51.31
Žci 600 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
Žci 600 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:42.01
Žci 600 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 600 m Špacir Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 ZŠ Hubeného 25, Bratislava
Žci diaľka Terlanda Matej 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci diaľka Titka Adam 04 zsgroslingova
Žci guľa 4 kg Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci guľa 4 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 10.74
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.51
Žci guľa 4 kg Hložek Jakub Ján 04 ZŠ Novohradská, Bratislava
Žci guľa 4 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 16.86
Žci guľa 4 kg Titka Adam 04 zsgroslingova
Žci guľa 4 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.96
Mžci 150 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 20.92
Mžci 150 m Andris Martin 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Mžci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 20.89
Mžci 150 m Barát Tomáš 05 Detský atletický klub Tlmače
Mžci 150 m Barnáš Adam 05 zsgroslingova
Mžci 150 m Bučko Norbert 05 ZŠ Bojničky 150
Mžci 150 m Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 23.13
Mžci 150 m Kilian Evan 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Mžci 150 m Kopča Peter 06 Spojená škola de La Salle, Čachtická 14
Mžci 150 m Kopča Peter (SVK) 06 Spojena škola Jana de La Salle
Mžci 150 m Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 150 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 150 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20.37
Mžci 150 m Novotová Martina 06 AK pri ZŠ Mojmírova Zlaté Moravce
Mžci 150 m Pasternák Lukáš 05 ZŠ Bojničky 150
Mžci 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.49
Mžci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 21.48
Mžci 150 m Šebesta Sebastián 06 zsgroslingova
Mžci 150 m Špoták Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 150 m Zbyňovský Viliam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 300 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 300 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 48.39
Mžci 600 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 1:43.34
Mžci 600 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:55.33
Mžci 600 m Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.27
Mžci 600 m Dostál Benjamin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:58.06
Mžci 600 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:24.91
Mžci 600 m Salazar Francesco 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Sklenár Tomáš 05 zsgroslingova
Mžci 1000 m Očkai Dávid 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1000 m Sklenár Tomáš 05 zsgroslingova
Mžci 1500 m Kopča Peter 06 Spojená škola de La Salle, Čachtická 14
Mžci 1500 m Kopča Peter (SVK) 06 Spojená škola de La Salle, Čachtická 14 7:30.28
Mžci diaľka Andris Martin 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Mžci diaľka Barnáš Adam 05 zsgroslingova
Mžci diaľka Bučko Norbert 05 ZŠ Bojničky 150
Mžci diaľka Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 428
Mžci diaľka Kilian Evan 06 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Mžci diaľka Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 371
Mžci diaľka Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 375
Mžci diaľka Novotová Martina 06 AK pri ZŠ Mojmírova Zlaté Moravce
Mžci diaľka Pasternák Lukáš 05 ZŠ Bojničky 150
Mžci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 522
Mžci diaľka Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 405
Mžci diaľka Špoták Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 473
Mžci diaľka Zbyňovský Viliam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci guľa 3 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 10.16
Mžci guľa 3 kg Šebesta Sebastián 06 zsgroslingova
Žky 150 m Bačová Michaela 04 Gymnázium Metodova 2, Bratislava 19.99
Žky 150 m Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.72
Žky 150 m Čederlová Ela 04 ZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
Žky 150 m Danková Katarína 03 Atletický klub Zlaté Moravce 22.27
Žky 150 m Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 22.86
Žky 150 m Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Sokolová Sofia 04 zsgroslingova
Žky 150 m Štifnerová Chiara 03 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 C.S.Lewis, Haanova 28, 85104 Bratislava
Žky 150 m Veselská Sandra Nina 04 GLN, Tomášiková 2, Bratislava
Žky 300 m Danková Katarína 03 Atletický klub Zlaté Moravce 56.42
Žky 300 m Galvánková Nikola 04 zsgroslingova
Žky 300 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 55.96
Žky 300 m Štifnerová Chiara 03 Atletický club Nové Zámky
Žky 600 m Beke Ema 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 600 m Kudlicska Lilli 05 Maraton AC Rača 2:10.36
Žky 600 m Sošková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 600 m Tonkovičová Paulína 04 ZŠ Bojničky 150
Žky 600 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 1000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 1000 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky diaľka Bačová Michaela 04 Gymnázium Metodova 2, Bratislava
Žky diaľka Čederlová Ela 04 ZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
Žky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 495
Žky diaľka Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 C.S.Lewis, Haanova 28, 85104 Bratislava
Žky diaľka Veselská Sandra Nina 04 GLN, Tomášiková 2, Bratislava
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.31
Žky guľa 3 kg Bérešová Daniela 04 ZŠ Nevädzova 2, Bratislava
Žky guľa 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Žky guľa 3 kg Galvánková Nikola 04 zsgroslingova
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.07
Žky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.95
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 08.53
Žky guľa 3 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.20
Žky guľa 3 kg Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.53
Žky guľa 3 kg Sokolová Sofia 04 zsgroslingova
Žky guľa 3 kg Sokolová Sofia 04 zsgroslingova
Žky guľa 3 kg Sošková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Adamovičová Viktória 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 22.38
Mžky 150 m Beňadiková Veronika 06 zsgroslingova
Mžky 150 m Debnárová Ema 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Dolníková Nina 05 Gymnázium Metodova 2, Bratislava
Mžky 150 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 150 m Fischerová Gréta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Gallová Carolína 05 ZŠ Nevädzova 4, Bratislava
Mžky 150 m Hodáňová Bára 05 zsgroslingova
Mžky 150 m Horváthová Daria 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 25.93
Mžky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.56
Mžky 150 m Karabová Eliška 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Kolozsváryová Jana 05 ZŠ Ostredkova 14, Bratislava
Mžky 150 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.98
Mžky 150 m Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.06
Mžky 150 m Mešková Andrea 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.30
Mžky 150 m Mikuličková Ina 05 ZŠ Jeséniová, Bratislava
Mžky 150 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 23.16
Mžky 150 m Polláková Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Rychtáriková Anna 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 150 m Semančáková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.85
Mžky 150 m Skalníková Anabela 05 zsgroslingova
Mžky 150 m Slobodová Diana 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Tonkovičová Miriam 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Trgová Viktória 06 ZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
Mžky 150 m Turlíková Terézia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 21.10
Mžky 150 m Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Vozárová Lenka 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Woloszyn Tamara 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.32
Mžky 300 m Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 300 m Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 56.58
Mžky 300 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 52.78
Mžky 300 m Mešková Andrea 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 300 m Semančáková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 48.58
Mžky 300 m Vozárová Lenka 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 300 m Woloszyn Tamara 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 300 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 600 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 1:54.31
Mžky 600 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:13.9
Mžky 600 m Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:11.7
Mžky 600 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 1:59.79
Mžky 600 m Plavúchová Lucia 06 ZŠ Nevädzova 2, Bratislava
Mžky 600 m Salazar Stefania 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Slobodová Diana 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky 600 m Stańová Patrícia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 600 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:13.54
Mžky 600 m Tonkovičová Miriam 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky 600 m Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:56.85
Mžky 1000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 1000 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 1000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky diaľka Adamovičová Viktória 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Beňadiková Veronika 06 zsgroslingova
Mžky diaľka Cepková Lýdia 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Debnárová Ema 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Dolníková Nina 05 Gymnázium Metodova 2, Bratislava
Mžky diaľka Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 447
Mžky diaľka Fischerová Gréta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky diaľka Gallová Carolína 05 ZŠ Nevädzova 4, Bratislava
Mžky diaľka Hodáňová Bára 05 zsgroslingova
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 360
Mžky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 474
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Kolozsváryová Jana 05 ZŠ Ostredkova 14, Bratislava
Mžky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky diaľka Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky diaľka Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 344
Mžky diaľka Mikuličková Ina 05 ZŠ Jeséniová, Bratislava
Mžky diaľka Novosadová Sophia 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Skalníková Anabela 05 zsgroslingova
Mžky diaľka Trgová Viktória 06 ZŠ Bachova 4, 82103 Bratislava
Mžky diaľka Turlíková Terézia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.62
Mžky guľa 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 03.96
Mžky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 07.76
Mžky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ZŠ Bojničky 150
Mžky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky guľa 3 kg Matejčíková Nikola 05 Atletický klub ZZO Čadca 05.68
Mžky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 05.67
EleHm 150 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleHm 150 m Bezák Alex 10 ZŠ Gercenova 10, Bratislava
EleHm 150 m Bezák Marcus 10 ZŠ Gercenova 10, Bratislava
EleHm 150 m Cviková Alexandra 12 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleHm 150 m Čupka Michal 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 26.36
EleHm 150 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 150 m Gálik Ondrej 09 ZŠ Bojničky 150
EleHm 150 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 150 m Grófik Róbert 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 150 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleHm 150 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače
EleHm 150 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 24.65
EleHm 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 150 m Liška Jakub 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 150 m Matušík Lukáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 150 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 150 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.99
EleHm 150 m Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 150 m Sliš Marko 10 ZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava
EleHm 150 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 25.44
EleHm 150 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače
EleHm 150 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 150 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca
EleHm 600 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleHm 600 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleHm 600 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 2:09.83
EleHm 600 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače
EleHm 1000 m Cvik Matej 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleHm diaľka Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 270
EleHm diaľka Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka Matušík Lukáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm diaľka Streška Filip 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 317
EleHm diaľka Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci 150 m Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 150 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 23.00
Nžci 150 m Bozó Andrej 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 24.11
Nžci 150 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.28
Nžci 150 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky 25.72
Nžci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Janek Ján 07 Gymnázium Skalická, Bratislava
Nžci 150 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.86
Nžci 150 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 22.50
Nžci 150 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 24.67
Nžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 21.61
Nžci 150 m Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.31
Nžci 150 m Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 150 m Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.03
Nžci 150 m Minárik Martin 07 ZŠ Gessayova 2, Bratislava
Nžci 150 m Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 25.50
Nžci 150 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 150 m Nemec Lukáš Ulrich 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.04
Nžci 150 m Polák Fedor 07 ZŠ Nevädzova 2, Bratislava
Nžci 150 m Regina Róbert 08 ZŠ Bojničky 150
Nžci 150 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Rotter Richard 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky 23.20
Nžci 150 m Salák Matúš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Sedliak Jakub 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 150 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 25.51
Nžci 150 m Šarmír Samuel 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 26.87
Nžci 150 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Vančo Gregor 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Nžci 150 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 150 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 600 m Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 600 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky 2:03.07
Nžci 600 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 600 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:04.77
Nžci 600 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:01.00
Nžci 600 m Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 600 m Lipský Filip 07 zsgroslingova
Nžci 600 m Mészáros Patrik 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Nžci 600 m Meško Tomáš 07 GLN, Tomášiková 2, Bratislava
Nžci 600 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:17.47
Nžci 600 m Paľovská Ella 07 ZŠ LACHOVA 1
Nžci 600 m Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Rotter Richard 08 Atletický club Nové Zámky 2:39.42
Nžci 600 m Spasič Viliam 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 600 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:22.35
Nžci 600 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci 600 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:25.58
Nžci 1000 m Halász Matúš 07 zsgroslingova
Nžci 1000 m Paľovská Ella 07 ZŠ LACHOVA 1
Nžci diaľka Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 370
Nžci diaľka Bozó Andrej 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 380
Nžci diaľka Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Janek Ján 07 Gymnázium Skalická, Bratislava
Nžci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 358
Nžci diaľka Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 389
Nžci diaľka Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 384
Nžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 438
Nžci diaľka Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 332
Nžci diaľka Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Mészáros Patrik 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Nžci diaľka Meško Tomáš 07 GLN, Tomášiková 2, Bratislava
Nžci diaľka Minárik Martin 07 ZŠ Gessayova 2, Bratislava
Nžci diaľka Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 355
Nžci diaľka Nemec Lukáš Ulrich 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 322
Nžci diaľka Polák Fedor 07 ZŠ Nevädzova 2, Bratislava
Nžci diaľka Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 330
Nžci diaľka Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Salák Matúš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Šarmír Samuel 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 377
Nžci diaľka Vančo Gregor 07 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
Nžci diaľka Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Alaksová Aneta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Antonova Seratima 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Bašnáková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače
EleZm 150 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27.52
EleZm 150 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 150 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 30.48
EleZm 150 m Durasová Michaela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Glončáková Júlia 10 C.I.S Uprkova 3, 811 04 Bratislava
EleZm 150 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 150 m Grosová Terézia 09 ZŠ Bojničky 150
EleZm 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
EleZm 150 m Hanáková Liana 09 ZŠ Bojničky 150
EleZm 150 m Holková Natália 10 ZŠ Bojničky 150
EleZm 150 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Kačmarčiková Romana 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Kaňová Marianna 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 150 m Kilian Emma 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Kopicová Saskia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 150 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 150 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 150 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
EleZm 150 m Lehotová Laura 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm 150 m Marková Karolína 09 ZŠ Za kasárňou, Bratislava
EleZm 150 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Miháliková Katarína 10 ZŠ Bojničky 150
EleZm 150 m Michálková Katarína 09 ZŠ Bojničky 150
EleZm 150 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Mrhalová Anna 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 150 m Sedliaková Zuzana 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 150 m Segéňová Alexandra 09 ZŠ Nevädzova 2, Bratislava
EleZm 150 m Senická Ela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 29.70
EleZm 150 m Szabová Viktória 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Šimončičová Lujza 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm 150 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Topoľská Žofia 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Vašková Adela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Vicianová Natália 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm 600 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače
EleZm 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 600 m Farkasová Mária 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm 600 m Holková Natália 10 ZŠ Bojničky 150
EleZm 600 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
EleZm 600 m Koštalová Timea 09 TJ Družba Piešťany
EleZm 600 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 600 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 2:38.22
EleZm 600 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZm 600 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky
EleZm 600 m Vicianová Natália 10 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm 1000 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 4:40.08
EleZm 1000 m Kublová Eliška 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm diaľka Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Glončáková Júlia 10 C.I.S Uprkova 3, 811 04 Bratislava
EleZm diaľka Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
EleZm diaľka Kačmarčiková Romana 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Kaňová Marianna 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 305
EleZm diaľka Kilian Emma 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 250
EleZm diaľka Kublová Eliška 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka Lehotová Laura 09 ZŠ Malokarpatské nám. 1, Lamač
EleZm diaľka Marková Karolína 09 ZŠ Za kasárňou, Bratislava
EleZm diaľka Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 278
Nžky 150 m Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.88
Nžky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 21.14
Nžky 150 m Baníková Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Barátová Janka 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Beckerová Ema 07 zsgroslingova
Nžky 150 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Bendová Ema 07 ZŠ Česká 10, Bratislava
Nžky 150 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.70
Nžky 150 m Bortlíková Lucia 08 ZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava
Nžky 150 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.13
Nžky 150 m Bromová Ema 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 25.33
Nžky 150 m Budiaková Anna 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Budiaková Martina 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 25.44
Nžky 150 m Ďurmeková Karla 07 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 150 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 27.10
Nžky 150 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 23.59
Nžky 150 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 150 m Goliašová Dominika 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 23.89
Nžky 150 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 25.07
Nžky 150 m Grajciarová Michaela 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Halásová Nikola 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Hlaváčová Rebeka 07 ZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava
Nžky 150 m Holková Liliana 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 25.52
Nžky 150 m Iakovlieva Sofiia 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.65
Nžky 150 m Kretová Natália 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 23.41
Nžky 150 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Marková Júlia 07 ZŠ Za kasárňou, Bratislava
Nžky 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.67
Nžky 150 m Mešková Nela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Miháliková Emma 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Minariková Iveta 08 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.72
Nžky 150 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.29
Nžky 150 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 24.27
Nžky 150 m Střelcová Ema 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Šafranko Anaztázia 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 150 m Topoľská Lýdia 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 22.99
Nžky 150 m Valentová Sarah 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Zacharová Zoja 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 600 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 600 m Glončáková Sofia 07 C.I.S Uprkova 3, 811 04 Bratislava
Nžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 2:18.97
Nžky 600 m Holková Liliana 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Koštalová Karolína 07 TJ Družba Piešťany 2:06.15
Nžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m Mešková Nela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m Miháliková Emma 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 600 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:36.95
Nžky 600 m Šafranko Anaztázia 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Pastieriková Alexandra 08 ZŠ Bojničky 150
Nžky diaľka Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 347
Nžky diaľka Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 288
Nžky diaľka Baníková Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Bendová Ema 07 ZŠ Česká 10, Bratislava
Nžky diaľka Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 390
Nžky diaľka Bortlíková Lucia 08 ZŠ Cádrová23, 83101 Bratislava
Nžky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 370
Nžky diaľka Bromová Ema 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 322
Nžky diaľka Budiaková Anna 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Budiaková Martina 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 402
Nžky diaľka Ďurmeková Karla 07 Atletický klub ZZO Čadca 307
Nžky diaľka Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 365
Nžky diaľka Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 333
Nžky diaľka Glončáková Sofia 07 C.I.S Uprkova 3, 811 04 Bratislava
Nžky diaľka Goliašová Dominika 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 348
Nžky diaľka Halásová Nikola 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky diaľka Hlaváčová Rebeka 07 ZŠ Hlboká 4, 81104 Bratislava
Nžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 381
Nžky diaľka Iakovlieva Sofiia 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 331
Nžky diaľka Kretová Natália 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 388
Nžky diaľka Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 345
Nžky diaľka Marková Júlia 07 ZŠ Za kasárňou, Bratislava
Nžky diaľka Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 326
Nžky diaľka Minariková Iveta 08 ZŠ Bojničky 150
Nžky diaľka Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 347
Nžky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 365
Nžky diaľka Střelcová Ema 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky diaľka Topoľská Lýdia 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky diaľka Valentová Sarah 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka Zacharová Zoja 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky diaľka Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 330