M |
200 m |
|
Adamovič Andrej |
86 |
Atletika Bratislava |
|
23.83 |
23.83 |
M |
200 m |
|
Apalovič Ondrej |
03 |
Atletika Bratislava |
|
25.52 |
25.52 |
M |
200 m |
|
Dubček Michal |
05 |
Atletika Inter Bratislava |
|
25.68 |
25.68 |
M |
200 m |
|
Haramia Nicolas |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
25.92 |
M |
200 m |
|
Ilgo Adam |
05 |
Atletika Bratislava |
|
23.88 |
23.37 |
M |
200 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
23.27 |
23.27 |
M |
200 m |
|
Jursa Filip |
03 |
Naša atletika Bratislava |
|
24.79 |
24.79 |
M |
200 m |
|
Kondela Pavol |
05 |
ŠK Vital Bratislava |
|
|
|
M |
200 m |
|
Labo David |
00 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
23.23 |
22.83 |
M |
200 m |
|
Lančarič Roman |
70 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.49 |
25.49 |
M |
200 m |
|
Michalek Juraj |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
22.92 |
22.92 |
M |
200 m |
|
Mikloš Tomáš |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
25.10 |
25.10 |
M |
200 m |
|
Sedlák Ivan |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.64 |
24.31 |
M |
200 m |
|
Sojka Tomáš |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
27.71 |
27.71 |
M |
200 m |
|
Špacír Nicolas |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.64 |
23.64 |
M |
200 m |
|
Talajka Samuel |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
M |
800 m |
|
Hercog Patrik |
04 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:06.47 |
|
M |
800 m |
|
Jablokov Alexander |
91 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
1:56.40 |
1:52.15 |
M |
800 m |
|
Jakal Dalibor |
00 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
1:57.57 |
1:57.57 |
M |
800 m |
|
Krútek Šimon |
04 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:19.08 |
2:19.08 |
M |
800 m |
|
Melo Pavol |
99 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
1:58.19 |
1:58.19 |
M |
800 m |
|
Mizner Martin |
01 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
2:05.13 |
M |
800 m |
|
Peško Miroslav |
72 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:10.24 |
2:10.24 |
M |
800 m |
|
Púchy Gregor |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:07.76 |
2:07.76 |
M |
800 m |
|
Sadloň Michal |
78 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:46.15 |
2:39.84 |
M |
800 m |
|
Straka Ján |
65 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:54.00 |
2:54.00 |
M |
800 m |
|
Šnirc Ján |
82 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:14.58 |
2:10.67 |
M |
3000 m |
|
Almási Marián |
70 |
AK Veterán Bratislava |
|
|
10:32.32 |
M |
3000 m |
|
Dubravík Šimon |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
M |
3000 m |
|
Holly Matus |
05 |
Realiz sport team |
|
|
|
M |
3000 m |
|
Jakal Adrián |
05 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
11:13.60 |
M |
3000 m |
|
Kabina Andrej |
88 |
AK Veterán Bratislava |
|
09:36.90 |
09:36.90 |
M |
3000 m |
|
Karch Peter |
91 |
Klub orientačného behu Sokol Pezinok |
|
10:39.58 |
10:39.58 |
M |
3000 m |
|
Knapčok Martin |
77 |
AK Veterán Bratislava |
|
09:57.63 |
09:53.10 |
M |
3000 m |
|
Lenčéš Marek |
88 |
Športový klub polície Bratislava |
|
08:47.94 |
08:46.49 |
M |
3000 m |
|
Padyšák Matúš |
96 |
Realiz sport team |
|
|
|
M |
3000 m |
|
Salva Michal |
80 |
AK Veterán Bratislava |
|
|
09:39.93 |
M |
3000 m |
|
Šmotlák Martin |
76 |
AK Veterán Bratislava |
|
10:07.94 |
09:54.29 |
M |
diaľka |
|
Bician Andrej |
84 |
Atletika Bratislava |
|
587 |
710 |
M |
diaľka |
|
Haramia Nicolas |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
601 |
601 |
M |
diaľka |
|
Ilgo Adam |
05 |
Atletika Bratislava |
|
610 |
610 |
M |
diaľka |
|
Sedlák Ivan |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
511 |
511 |
M |
diaľka |
|
Talajka Samuel |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
M |
diaľka |
|
Tóth Bence |
05 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
614 |
614 |
J |
60 m pr. 99,1 |
|
Haramia Nicolas |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.77 |
09.77 |
J |
60 m pr. 99,1 |
|
Ilgo Adam |
05 |
Atletika Bratislava |
|
08.21 |
08.21 |
J |
60 m pr. 99,1 |
|
Sedlák Ivan |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.57 |
10.57 |
Dci |
200 m |
|
Bayer Matúš |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Boškovič Adam |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Brezina Matej |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Gašpar Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.45 |
24.45 |
Dci |
200 m |
|
Houndjo Eric |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.59 |
25.59 |
Dci |
200 m |
|
Koronthály Oliver |
06 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Krajčík Michal |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Kummer Andy |
07 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
26.66 |
26.66 |
Dci |
200 m |
|
Lelkes Adam |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
24.60 |
24.60 |
Dci |
200 m |
|
Nehyba Matúš |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.69 |
24.69 |
Dci |
200 m |
|
Plassmann Lucas |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Procházka Denis |
07 |
Atletika Inter Bratislava |
|
24.73 |
24.73 |
Dci |
200 m |
|
Roman Martin |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Yan Michal |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Krajčík Michal |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:11.05 |
2:11.05 |
Dci |
800 m |
|
Lipka Martin |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Poltársky Patrik |
07 |
Realiz sport team |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Cesnak Martin |
07 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Malatschek Max |
06 |
Realiz sport team |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Syrový Tomáš |
06 |
Klub orientačného behu Sokol Pezinok |
|
|
|
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Boškovič Adam |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.38 |
09.38 |
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Brezina Matej |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.14 |
09.14 |
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
07.87 |
07.87 |
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Gašpar Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.67 |
08.67 |
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Houndjo Eric |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.67 |
08.67 |
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Láznička Jindřich |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.23 |
09.23 |
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Nehyba Matúš |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.33 |
09.33 |
Dci |
60 m pr. 91,4 |
|
Pelikán Šimon |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.31 |
08.31 |
Dci |
diaľka |
|
Boškovič Adam |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
571 |
571 |
Dci |
diaľka |
|
Brezina Matej |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
521 |
521 |
Dci |
diaľka |
|
Houndjo Eric |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
561 |
561 |
Dci |
diaľka |
|
Láznička Jindřich |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
577 |
577 |
Dci |
diaľka |
|
Pavčo Samuel |
06 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
496 |
496 |
Dci |
diaľka |
|
Pelikán Šimon |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
569 |
569 |
Dci |
diaľka |
|
Yan Michal |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
418 |
418 |
Žci |
300 m |
|
Babeľa Dominik |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
43.20 |
43.20 |
Žci |
300 m |
|
Fleško Timotej |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Holts Timofij |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Kasana Fedor |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Kolek Bohuslav |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Lacko Benjamín |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
42.39 |
42.39 |
Žci |
300 m |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
41.39 |
41.39 |
Žci |
300 m |
|
Proňuk Tomáš |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
54.75 |
Žci |
300 m |
|
Rutai Martin |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
42.23 |
42.23 |
Žci |
300 m |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
51.49 |
51.49 |
Žci |
300 m |
|
Ťapuš Michal |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
49.85 |
Žci |
300 m |
|
Tceliuk Vladislav (C) |
09 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Volek Teodor |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
37.22 |
37.22 |
Žci |
3000 m |
|
Ivančík Dominik |
08 |
Bratislava runners |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Jakubets Hlib (C) |
08 |
Realiz sport team |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Kadlečík Tobias |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Knapčok Matej |
08 |
AK Veterán Bratislava |
|
09:35.02 |
09:35.02 |
Žci |
3000 m |
|
Kostoláni Alexander |
09 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Lenghart Markus |
09 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Mihaľov Maxim |
08 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Nemček Daniel Jozef |
09 |
Klub orientačného behu Sokol Pezinok |
|
|
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Babeľa Dominik |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Ďuriš Martin |
08 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
09.22 |
09.22 |
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Houndjo Alex |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.47 |
09.47 |
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.48 |
12.48 |
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Volek Teodor |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.28 |
09.28 |
Žci |
diaľka (1/1) |
|
Ballesteros Marco |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
480 |
480 |
Žci |
diaľka |
|
Bezák Dominik |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
474 |
474 |
Žci |
diaľka |
|
Danovský David |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
391 |
391 |
Žci |
diaľka |
|
Fleško Timotej |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
451 |
451 |
Žci |
diaľka |
|
Holts Timofij |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
457 |
457 |
Žci |
diaľka |
|
Houndjo Alex |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
531 |
531 |
Žci |
diaľka |
|
Ivák Juraj |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
511 |
511 |
Žci |
diaľka |
|
Kolek Bohuslav |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
424 |
424 |
Žci |
diaľka |
|
Lacko Benjamín |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
487 |
487 |
Žci |
diaľka |
|
Molnár Ladislav |
08 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
522 |
522 |
Žci |
diaľka |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
573 |
573 |
Žci |
diaľka |
|
Proňuk Tomáš |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
309 |
357 |
Žci |
diaľka |
|
Roest Sebastian |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Rutai Martin |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
520 |
520 |
Žci |
diaľka |
|
Tceliuk Vladislav (C) |
09 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
451 |
451 |
Žci |
diaľka |
|
Vojtko Peter |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
423 |
423 |
Žci |
diaľka |
|
Vyparina Marko |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
453 |
453 |
Žci |
diaľka |
|
Zachar Peter |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Babeľa Dominik |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Ballesteros Marco |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Bezák Dominik |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Holts Timofij |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Houndjo Alex |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Ivák Juraj |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Kasana Fedor |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Lacko Benjamín |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (2/4) |
|
Roest Sebastian |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Rutai Martin |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Tceliuk Vladislav (C) |
09 |
AK Slávia UK Bratislava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (2/3) |
|
Vojtko Peter |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Volek Teodor |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Vyparina Marko |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Zachar Peter |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
1:59.08 |
1:59.08 |
Mžci |
600 m |
|
Brňák David |
11 |
3klub Šamorín |
|
1:59.89 |
1:55.35 |
Mžci |
600 m |
|
Búci Marek |
10 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
2:05.53 |
Mžci |
600 m |
|
Haba Krištof |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1:54.72 |
1:54.72 |
Mžci |
600 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:46.12 |
1:46.12 |
Mžci |
600 m |
|
Horváth Theodor |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
1:59.40 |
1:59.40 |
Mžci |
600 m |
|
Jaško Andrej |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžci |
600 m (1/1) |
|
Kováč Šimon |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Melichar Maxim |
10 |
Atletický klub Puma Senec |
|
1:54.10 |
1:54.10 |
Mžci |
600 m |
|
Méry Maroš |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
1:59.75 |
1:59.75 |
Mžci |
600 m |
|
Ontkoc Jakub |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:50.03 |
1:50.03 |
Mžci |
600 m |
|
Študenc Filip |
11 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
14.34 |
14.34 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Baláž Michal |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/3) |
|
Belvončík Ondrej |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.63 |
11.63 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bzdúch Marek |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/1) |
|
Kováč Šimon |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Vanečko Jakub |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
14.59 |
Mžci |
výška |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
115 |
115 |
Mžci |
výška (2/3) |
|
Baláž Michal |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Haba Krištof |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
120 |
120 |
Mžci |
výška |
|
Matliak Adam |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
výška (2/3) |
|
Pazdernatý Martin |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Baláž Michal |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Danovský Damian |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Haba Krištof |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
06.31 |
06.31 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Horváth Samuel |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Jány Leo |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kňažek David |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Pazdernatý Martin |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.24 |
07.24 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/1) |
|
Tokoš Teo |
11 |
AK Slávia UK Bratislava (A) |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Vanečko Jakub |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Dubina Adam |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Farkaš David |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Huorka Viliam |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Keseli Filip |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Michalovič Matias |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2236 |
2236 |
Mžci |
pätboj h |
|
Nehyba Šimon |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1944 |
1944 |
Mžci |
pätboj h |
|
Ondreáš Jakub |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Pilka Filip |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Sivý Lukáš |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
pätboj h |
|
Veselý Alexander |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (4/1) |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Baláž Michal |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Belvončík Ondrej |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Danovský Damian |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Jány Leo |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Kňažek David |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Kováč Šimon |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Méry Maroš |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Pazdernatý Martin |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Pelikán Peter |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Schmidtmayer Andrej |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Vanečko Jakub |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Antušeková Martina |
00 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
25.76 |
25.76 |
Ž |
200 m |
|
Behúňová Tamara |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
29.08 |
28.78 |
Ž |
200 m |
|
Domonkosová Tímea |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
27.59 |
27.59 |
Ž |
200 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
24.18 |
24.18 |
Ž |
200 m |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.39 |
26.39 |
Ž |
200 m |
|
Kekeliová Sarah |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
27.20 |
27.20 |
Ž |
200 m |
|
Kodnárová Klaudia |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
27.78 |
27.78 |
Ž |
200 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
26.77 |
25.93 |
Ž |
200 m |
|
Miklová Natália |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
27.91 |
27.91 |
Ž |
200 m |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
27.49 |
27.28 |
Ž |
200 m |
|
Petřvalská Valentína |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
26.72 |
26.72 |
Ž |
200 m |
|
Piešťanská Lucia |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
29.38 |
29.38 |
Ž |
200 m |
|
Predajnianska Lenka |
00 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
26.80 |
26.24 |
Ž |
200 m |
|
Sabová Kristína |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Salayová Michaela |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
28.33 |
28.33 |
Ž |
200 m |
|
Slezáková Rebecca |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.81 |
24.81 |
Ž |
200 m |
|
Švecová Andrea |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
26.13 |
25.09 |
Ž |
200 m |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.23 |
25.73 |
Ž |
800 m |
|
Laceková Adriana |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:46.14 |
2:46.14 |
Ž |
800 m |
|
Lacková Viktoria |
05 |
AK Veterán Bratislava |
|
|
2:39.80 |
Ž |
800 m |
|
Luptáková Petra |
80 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:40.15 |
2:37.45 |
Ž |
800 m |
|
Trulíková Vladimíra |
97 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
2:25.98 |
2:25.82 |
Ž |
3000 m |
|
Ibošová Laura |
00 |
Realiz sport team |
|
|
|
Ž |
3000 m |
|
Konrádová Miriama |
95 |
Bratislava runners |
|
|
|
Ž |
3000 m |
|
Kováčová Zuzana |
02 |
Klub orientačného behu Sokol Pezinok |
|
10:16.77 |
10:16.77 |
Ž |
3000 m |
|
Kridlová Katarína |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Ž |
3000 m |
|
Neštepná Alžbeta |
80 |
Realiz sport team |
|
|
|
Ž |
3000 m |
|
Špitková Kristína |
01 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
|
|
Ž |
60 m pr. 83,8 |
|
Imrichová Liliana |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
11.03 |
11.03 |
Ž |
60 m pr. 83,8 |
|
Králiková Romana |
00 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.27 |
09.27 |
Ž |
60 m pr. 83,8 |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.00 |
12.00 |
Ž |
60 m pr. 83,8 |
|
Piešťanská Lucia |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.61 |
10.61 |
Ž |
60 m pr. 83,8 |
|
Slezáková Rebecca |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.67 |
08.67 |
Ž |
60 m pr. 83,8 |
|
Tési Evelin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.71 |
09.71 |
Ž |
diaľka |
|
Bošmanská Simona |
05 |
ŠK Vital Bratislava |
|
461 |
461 |
Ž |
diaľka |
|
Citovická Karolína |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
507 |
511 |
Ž |
diaľka |
|
Čederlová Ela |
04 |
Naša atletika Bratislava |
|
546 |
546 |
Ž |
diaľka |
|
Kolozsváryová Jana |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
518 |
529 |
Ž |
diaľka |
|
Mejsnarová Veronika |
05 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
469 |
488 |
Ž |
diaľka |
|
Mikuličková Ina |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
451 |
Ž |
diaľka |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
415 |
435 |
Ž |
diaľka |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
447 |
447 |
Ž |
diaľka |
|
Ufnárová Michaela |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
573 |
573 |
Ž |
diaľka |
|
Veselská Sandra |
04 |
Naša atletika Bratislava |
|
461 |
593 |
Dky |
200 m |
|
Baková Tamara |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Balážová Nina |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
32.42 |
32.42 |
Dky |
200 m |
|
Beňová Tereza |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.62 |
24.62 |
Dky |
200 m (1/4) |
|
Čerepkaiova Daniela |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
200 m (1/4) |
|
Grebečiová Valika |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Grígelová Karen |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
27.60 |
27.52 |
Dky |
200 m |
|
Hutníková Sára |
06 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Chlpáňová Katarína |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Jeskova Daniela |
07 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
29.45 |
29.45 |
Dky |
200 m |
|
Krajčovičová Bibiana |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Michalovičová Timea |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Moravčíková Martina |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Ort-Mertlová Pavlína |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Simon Klaudia |
06 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Šturdíková Zuzana |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
30.77 |
Dky |
200 m |
|
Wye Anna |
06 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Gerátová Nina |
07 |
Atletický klub Čadca |
|
2:32.53 |
2:28.07 |
Dky |
800 m |
|
Lukašíková Beáta |
06 |
Atletický klub Čadca |
|
2:23.47 |
2:23.11 |
Dky |
800 m |
|
Snováková Bibiana |
07 |
Bratislava runners |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Dunajská Diana |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Mináriková Nicoleta |
07 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Dky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Moravčíková Martina |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.93 |
10.93 |
Dky |
60m p 76,2-8,5 |
|
Ort-Mertlová Pavlína |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.75 |
10.75 |
Dky |
diaľka |
|
Grígelová Karen |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
488 |
488 |
Dky |
diaľka |
|
Haramiová Katarína |
07 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
441 |
441 |
Dky |
diaľka |
|
Hutníková Sára |
06 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
419 |
419 |
Dky |
diaľka |
|
Michalovičová Timea |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
426 |
426 |
Dky |
diaľka |
|
Moravčíková Martina |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
399 |
417 |
Dky |
diaľka |
|
Ort-Mertlová Pavlína |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
417 |
435 |
Dky |
diaľka |
|
Simon Klaudia |
06 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
445 |
445 |
Žky |
300 m |
|
Antúšeková Adela |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
61.65 |
Žky |
300 m |
|
Bertoková Barbora |
08 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
46.60 |
46.60 |
Žky |
300 m |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
53.37 |
Žky |
300 m |
|
Bortlíková Lucia |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
42.29 |
42.29 |
Žky |
300 m |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
47.10 |
47.10 |
Žky |
300 m (3/4) |
|
Guttmannová Johanka |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
57.20 |
57.20 |
Žky |
300 m |
|
Heveši Elisa |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
63.61 |
Žky |
300 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
43.69 |
43.69 |
Žky |
300 m |
|
Lubelan Liliane |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
44.65 |
44.65 |
Žky |
300 m |
|
Mejsnarová Dominika |
08 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Palkova Veronika |
09 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Žky |
300 m (1/4) |
|
Perknovská Laura |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
55.31 |
Žky |
300 m |
|
Polačiková Aneta |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Rončkevičová Radka |
08 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
43.01 |
43.01 |
Žky |
300 m |
|
Rusnáková Linda |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Šegitová Nelka |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
62.28 |
Žky |
300 m |
|
Šerešová Sofia Lea |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Tatarková Nikola |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
47.82 |
47.82 |
Žky |
300 m |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
45.97 |
45.97 |
Žky |
300 m |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
45.50 |
45.50 |
Žky |
300 m (2/4) |
|
Žovicová Ela |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
52.18 |
52.18 |
Žky |
2000 m |
|
Balazs Edit |
09 |
Realiz sport team |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Balážová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
9:14.79 |
9:14.79 |
Žky |
2000 m |
|
Habová Vanda |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
7:53.30 |
7:53.30 |
Žky |
2000 m (1/4) |
|
Kalmárová Martina |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
9:26.86 |
9:26.86 |
Žky |
2000 m |
|
Kamenišťáková Sofia |
08 |
Atletický klub Čadca |
|
8:43.70 |
8:43.70 |
Žky |
2000 m |
|
Marková Ema |
09 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
7:06.62 |
7:06.62 |
Žky |
2000 m |
|
Mozolová Romana |
08 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Mozolová Simona |
09 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Neštepná Tereza |
08 |
Realiz sport team |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Slivoňová Sofia |
08 |
AK Veterán Bratislava |
|
|
8:02.0 |
Žky |
2000 m |
|
Stachová Alexandra |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Vavricová Alica |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
8:06.78 |
8:06.78 |
Žky |
2000 m |
|
Zajačková Sabina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Dugátová Agáta |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Hustá Dominika |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.84 |
10.84 |
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.94 |
10.94 |
Žky |
60m p 76,2-8,2 (2/2) |
|
Lázničková Simona |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Nemethova Eliška |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
10.98 |
10.98 |
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Segéňová Alexandra |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.32 |
10.32 |
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.68 |
10.68 |
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Šerešová Sofia Lea |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 (3/4) |
|
Valette Laura Eva Isabelle |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.53 |
09.53 |
Žky |
60m p 76,2-8,2 |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.13 |
11.13 |
Žky |
diaľka |
|
Balážová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
357 |
380 |
Žky |
diaľka |
|
Balnová Nataša |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
382 |
382 |
Žky |
diaľka |
|
Borza Adriana |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
384 |
384 |
Žky |
diaľka |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
388 |
388 |
Žky |
diaľka |
|
Dinková Emma |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
438 |
Žky |
diaľka |
|
Dubinová Diana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
440 |
450 |
Žky |
diaľka |
|
Dugátová Agáta |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
381 |
381 |
Žky |
diaľka |
|
Flórez Romero Izabela |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Hustá Dominika |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
467 |
467 |
Žky |
diaľka |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
445 |
445 |
Žky |
diaľka |
|
Jeskova Kristina |
09 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
404 |
404 |
Žky |
diaľka |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
512 |
512 |
Žky |
diaľka |
|
Kňažeková Tereza |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
454 |
454 |
Žky |
diaľka |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
454 |
454 |
Žky |
diaľka |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
523 |
523 |
Žky |
diaľka |
|
Lubelan Liliane |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
441 |
441 |
Žky |
diaľka |
|
Mejsnarová Dominika |
08 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
410 |
410 |
Žky |
diaľka |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
382 |
382 |
Žky |
diaľka |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
462 |
462 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Perknovská Laura |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
433 |
433 |
Žky |
diaľka |
|
Psársky Nicole |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
494 |
494 |
Žky |
diaľka |
|
Segéňová Alexandra |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
552 |
552 |
Žky |
diaľka |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
462 |
462 |
Žky |
diaľka |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
461 |
461 |
Žky |
diaľka |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
426 |
426 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Svobodová Nela |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
445 |
445 |
Žky |
diaľka |
|
Šerešová Sofia Lea |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
362 |
362 |
Žky |
diaľka |
|
Vavricová Alica |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
399 |
399 |
Žky |
diaľka |
|
Zajačková Sabina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žky |
diaľka (2/4) |
|
Žovicová Ela |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
374 |
374 |
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Bortlíková Lucia |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/1) |
|
Dinková Emma |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Dubinová Diana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/1) |
|
Dugátová Agáta |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/3) |
|
Grebeči Amy Bell |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (4/2) |
|
Guttmannová Johanka |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Heveši Elisa |
08 |
Atletický klub Puma Senec (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Hustá Dominika |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/2) |
|
Kalmárová Martina |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Kňažeková Tereza |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/3) |
|
Lázničková Simona |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Lubelan Liliane |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Nemethova Eliška |
08 |
Atletický klub Puma Senec (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Palkova Veronika |
09 |
Atletický klub Puma Senec (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Perknovská Laura |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/4) |
|
Plavuchová Zuzana |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Psársky Nicole |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Segéňová Alexandra |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/2) |
|
Stachová Alexandra |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Svobodová Nela |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Šegitová Nelka |
08 |
Atletický klub Puma Senec (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/4) |
|
Valette Laura Eva Isabelle |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Barathová Dominika |
10 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
2:11.02 |
2:11.02 |
Mžky |
600 m |
|
Beličáková Klára |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bolebruchova Zuzana |
10 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Mžky |
600 m (1/3) |
|
Borošová Katarína |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Búzeková Laura |
10 |
Realiz sport team |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Búzeková Lucia |
11 |
Realiz sport team |
|
|
|
Mžky |
600 m (2/4) |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
1:44.82 |
1:44.82 |
Mžky |
600 m |
|
Fialová Viktória |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:10.63 |
2:10.63 |
Mžky |
600 m |
|
Gažová Anabela |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Grmanová Nelly |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Hoštáková Olívia |
11 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Mžky |
600 m (1/1) |
|
Hvožďarová Nataša |
10 |
AK Slávia UK Bratislava (A) |
|
2:27.09 |
2:27.09 |
Mžky |
600 m |
|
Chrenková Martina |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:14.59 |
2:12.07 |
Mžky |
600 m |
|
Janegová Tatiana |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
1:50.49 |
1:50.49 |
Mžky |
600 m |
|
Kamenišťáková Soňa |
11 |
Atletický klub Čadca |
|
2:09.59 |
2:09.59 |
Mžky |
600 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
1:55.74 |
1:55.74 |
Mžky |
600 m (1/4) |
|
Kristová Stella |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kubičková Karolína |
11 |
Individuálny člen SAZ |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kuhnová Diana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Mravcová Olívia |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Ovčíková Martina |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:17.08 |
2:14.82 |
Mžky |
600 m (1/4) |
|
Pelikánová Lara |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:07.72 |
2:06.85 |
Mžky |
600 m (1/3) |
|
Porovčáková Alexandra |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Praženicová Michaela |
10 |
Atletický klub Puma Senec |
|
1:55.13 |
1:55.13 |
Mžky |
600 m |
|
Spišáková Ella |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:06.62 |
2:06.62 |
Mžky |
600 m |
|
Spišáková Mia |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:09.72 |
2:09.72 |
Mžky |
600 m |
|
Šnegoňová Nela |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:05.32 |
2:05.32 |
Mžky |
600 m |
|
Šupáková Kristína Helen |
11 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Tarnovská Lucia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:17.63 |
2:17.63 |
Mžky |
600 m |
|
Tomášová Anna |
10 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
2:07.71 |
2:07.71 |
Mžky |
600 m |
|
Tumová Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:02.94 |
2:02.94 |
Mžky |
600 m |
|
Vališová Lucia |
10 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
1:53.84 |
1:53.84 |
Mžky |
600 m |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
1:55.26 |
1:55.26 |
Mžky |
600 m |
|
Virágová Natália |
11 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
2:32.31 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Beličáková Klára |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/3) |
|
Borošová Katarína |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (2/4) |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.46 |
12.46 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Holkovičová Paulína |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/3) |
|
Königsmarková Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Kristová Stella |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kučinská Barbora |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.22 |
11.22 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Masarovičová Gréta Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/2) |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
12.67 |
12.67 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mravcová Olívia |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mrázová Andrea |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.57 |
12.37 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/2) |
|
Novotná Lea |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
12.50 |
12.50 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Slimáková Nikol |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.27 |
11.27 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
13.52 |
12.93 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vališová Lucia |
10 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
12.65 |
12.65 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Kučinská Barbora |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
130 |
130 |
Mžky |
výška (1/2) |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Mravcová Olívia |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
115 |
115 |
Mžky |
výška |
|
Mrázová Andrea |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
132 |
132 |
Mžky |
výška (1/4) |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
140 |
140 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Kosorínová Nikol |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Kučinská Barbora |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.50 |
09.50 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Lešková Alexandra |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Mrázová Andrea |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
03.05 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Saláková Michaela |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Slimáková Nikol |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
07.20 |
07.20 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
05.45 |
05.45 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Šnegoňová Nela |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
05.02 |
05.02 |
Mžky |
pätboj h |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h (1/1) |
|
Čierna Alexandra |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1450 |
1450 |
Mžky |
pätboj h |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Hasenovičová Karolína |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Chovanová Kristína |
11 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Chrenová Veronika |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Jamrichová Zuzka |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h (1/3) |
|
Kaliská Barbora |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Kasanová Nataša |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
1810 |
1810 |
Mžky |
pätboj h |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1960 |
1960 |
Mžky |
pätboj h |
|
Kuchta Stella Anika |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Libichová Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Lopatková Valentína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1160 |
1160 |
Mžky |
pätboj h |
|
Príkopská Lucia |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Rajecová Gabriela |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Stašková Nela |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1817 |
1817 |
Mžky |
pätboj h |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1108 |
1108 |
Mžky |
pätboj h |
|
Šelcová Alexandra |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
0893 |
0893 |
Mžky |
pätboj h |
|
Šturdíková Hana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2109 |
2109 |
Mžky |
pätboj h |
|
Tkáčová Bianca |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Vladárová Laura |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Zábranská Viktória |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
pätboj h |
|
Začková Zoja |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (2/1) |
|
Adamčíková Kristína |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (2/2) |
|
Badurová Kristína |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Borošová Katarína |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Fialová Viktória |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Janegová Tatiana |
11 |
Atletický klub Puma Senec (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (2/2) |
|
Kaluzinska Nina |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (3/1) |
|
Kosorínová Nikol |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Kuhnová Diana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (2/1) |
|
Lešková Alexandra |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Novotná Lea |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Porovčáková Alexandra |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Praženicová Michaela |
10 |
Atletický klub Puma Senec (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Saláková Michaela |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Slimáková Nikol |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Spišáková Ella |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Spišáková Mia |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Tkáčová Bianca |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Tondrová Paulína |
10 |
Atletický klub Puma Senec (A) |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Alexík Adam |
12 |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok |
|
27.74 |
27.74 |
Nžci |
150 m |
|
Amirineni Sam Shantanu |
14 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Babiak Hugo |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
24.94 |
24.94 |
Nžci |
150 m |
|
Baňás Filip |
12 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Beličák Matej |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Božík Štefan |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.46 |
25.46 |
Nžci |
150 m |
|
Capek Timotej |
13 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Casanova Arthur |
12 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Dvonč Martin |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
25.98 |
25.98 |
Nžci |
150 m |
|
Fülöp Lukáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.93 |
22.93 |
Nžci |
150 m |
|
Gatyáš Matej |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Gažovič Karol |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
27.46 |
27.46 |
Nžci |
150 m |
|
Griač Jakub |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
28.47 |
28.47 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Hanušiak Michal |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
24.41 |
24.41 |
Nžci |
150 m |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
22.75 |
22.75 |
Nžci |
150 m |
|
Hilčík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hulík Marcel |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Jančo Tomáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
24.97 |
Nžci |
150 m |
|
Jasnický Matúš |
15 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Kosorín Juraj |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Košovský Peter |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Krajčík Filip |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Kuhajda Bohumil |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kulík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
27.42 |
27.42 |
Nžci |
150 m |
|
Kurucz Matias |
14 |
Triathlon mood, o.z. |
|
31.24 |
31.24 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Lobpreis Matúš |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Lopatník Alex |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
27.36 |
27.36 |
Nžci |
150 m |
|
Lopatník Tomáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.04 |
24.04 |
Nžci |
150 m |
|
Majerech Matej |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Martinez Cristobal Rafael Jimmy |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Masaryk Šimon |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
29.75 |
29.75 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Mihók Matej |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Mráz Richard |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.02 |
22.02 |
Nžci |
150 m |
|
Ontkoc Matúš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.32 |
26.32 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Paculík Dávid |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Palkovič Matej |
12 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Pelikán Ivan |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
26.30 |
26.30 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Polák Artur |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Psota David |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.99 |
23.99 |
Nžci |
150 m |
|
Rehák Richard |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.44 |
24.44 |
Nžci |
150 m |
|
Sanchez Alejandro |
13 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Sklenár Lukáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Slovák Dominik |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
30.74 |
30.74 |
Nžci |
150 m |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
25.72 |
25.72 |
Nžci |
150 m |
|
Straský Viliam |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.58 |
22.58 |
Nžci |
150 m |
|
Šiška Viliam |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
25.88 |
25.88 |
Nžci |
150 m |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.70 |
22.70 |
Nžci |
150 m |
|
Tomovič Matúš |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Tuleja Tomáš |
13 |
3klub Šamorín |
|
25.47 |
25.47 |
Nžci |
150 m |
|
Varga Tomáš |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
29.21 |
29.21 |
Nžci |
150 m |
|
Veselý Oliver |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
26.71 |
26.71 |
Nžci |
150 m |
|
Vysudil Boris |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.88 |
25.88 |
Nžci |
1000 m |
|
Amirineni Sam Shantanu |
14 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Babiak Hugo |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Baňás Filip |
12 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Beličák Matej |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Capek Timotej |
13 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Casanova Arthur |
12 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Gažovič Karol |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Hanušiak Michal |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Haršány Cyril |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Hilčík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Jančo Tomáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
3:53.59 |
3:53.59 |
Nžci |
1000 m |
|
Janko Teodor |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
3:41.01 |
3:41.01 |
Nžci |
1000 m |
|
Jaroš Matej |
13 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Jasnický Matúš |
15 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Krajčík Filip |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Kubánek Matej |
12 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Kulík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Lopatník Alex |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Lopatník Tomáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
3:39.20 |
3:39.20 |
Nžci |
1000 m |
|
Nagy Martin |
13 |
3klub Šamorín |
|
|
3:50.40 |
Nžci |
1000 m |
|
Ontkoc Matúš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
3:45.61 |
3:45.61 |
Nžci |
1000 m |
|
Palkovič Matej |
12 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Rehák Richard |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Slovák Dominik |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Študenc Jakub |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Tomovič Matúš |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Varga Tomáš |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Veselý Oliver |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Vysudil Boris |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
3:37.00 |
3:37.00 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Božík Štefan |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Dvonč Martin |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
12.99 |
12.99 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Fülöp Lukáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.61 |
11.61 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Gažovič Karol |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Hanušiak Michal |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Haršány Cyril |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.95 |
14.95 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
11.64 |
11.64 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Janko Teodor |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
13.29 |
13.29 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Kuhajda Bohumil |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Mráz Richard |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.85 |
11.85 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Paculík Dávid |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Pelikán Ivan |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
18.42 |
18.42 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Rehák Richard |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Sklenár Lukáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
12.28 |
12.28 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Slovák Dominik |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Straský Viliam |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.12 |
12.12 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.49 |
11.49 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Vysudil Boris |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.23 |
12.23 |
Nžky |
150 m |
|
Albertová Karin |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Amirineni Nela Shravani |
12 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.73 |
24.73 |
Nžky |
150 m |
|
Barčáková Simona |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bartíková Nela |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bartíková Nikol |
15 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Belanová Tereza |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Bezáková Júlia |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.98 |
25.98 |
Nžky |
150 m |
|
Búzeková Linda |
15 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Castaneda Kristína |
14 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Deáková Anetka |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.22 |
26.22 |
Nžky |
150 m |
|
Ďuračková Nina |
13 |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok |
|
25.64 |
25.64 |
Nžky |
150 m |
|
Foltýnová Eliška |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.06 |
30.06 |
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
24.40 |
24.40 |
Nžky |
150 m |
|
Geletová Lucia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
27.77 |
27.77 |
Nžky |
150 m |
|
Habová Marianna |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
28.09 |
27.67 |
Nžky |
150 m |
|
Habová Romana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
27.59 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Hammerová Anežka |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hložková Kristína |
12 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Holkovičová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
31.49 |
31.49 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Holubeková Natália |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
23.43 |
23.43 |
Nžky |
150 m |
|
Horníková Petra |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Hudečková Gréta |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.69 |
24.69 |
Nžky |
150 m |
|
Iskrová Veronika |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
27.65 |
27.65 |
Nžky |
150 m |
|
Jánošíková Martina |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Jeskova Jana |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
31.72 |
31.72 |
Nžky |
150 m |
|
Jeskova Julia |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
25.31 |
25.31 |
Nžky |
150 m |
|
Katlovská Mária |
12 |
Triathlon mood, o.z. |
|
27.32 |
27.32 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Kočí Lucia |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
28.57 |
28.57 |
Nžky |
150 m |
|
Kubičárová Miriama |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
28.33 |
28.33 |
Nžky |
150 m |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.91 |
24.91 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
23.18 |
23.18 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Nagyová Nela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
34.05 |
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Obtulovičová Ella |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Oravcová Ella |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Orgonová Diana |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Ovčíková Kristína |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
25.53 |
25.53 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Pavešicová Alexandra |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Polohová Daniela |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
32.63 |
32.01 |
Nžky |
150 m |
|
Prachárová Natália |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
29.36 |
29.36 |
Nžky |
150 m |
|
Rolková Ema |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
25.17 |
25.17 |
Nžky |
150 m |
|
Rolníkova Lucia |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.17 |
26.17 |
Nžky |
150 m |
|
Rybnikárová Ria |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.54 |
28.54 |
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Rybos Natasza |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.41 |
25.41 |
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Sarr Mareme Maguette |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.57 |
26.57 |
Nžky |
150 m |
|
Sedilekova Eliska |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
29.60 |
Nžky |
150 m |
|
Slotíková Karolína |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.34 |
25.34 |
Nžky |
150 m |
|
Slotíková Viktória |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
27.17 |
27.17 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Sojáková Sofia Rita |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Šišková Adela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
29.25 |
29.25 |
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Šlesárová Nina |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.50 |
26.50 |
Nžky |
150 m |
|
Šmerdová Simona |
13 |
Simona Šmerdová |
23.87 |
|
|
Nžky |
150 m |
|
Šmerdová Simona (CZE) |
13 |
SK Speed Brno |
23.87 |
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Šurganová Marcela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
27.33 |
27.33 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Tanková Tiffany |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
26.22 |
26.22 |
Nžky |
150 m |
|
Točeková Linda |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
27.60 |
27.60 |
Nžky |
150 m |
|
Točeková Vanda |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
25.47 |
25.47 |
Nžky |
150 m |
|
Trubačová Alica |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
26.98 |
26.98 |
Nžky |
150 m |
|
Usačevová Táňa |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
31.70 |
31.70 |
Nžky |
150 m |
|
Van Knippenbergh Tara |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
24.01 |
24.01 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Zburová Beáta |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
27.23 |
27.23 |
Nžky |
150 m |
|
Zimulova Chiara |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Amirineni Nela Shravani |
12 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Bartíková Nela |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Búzeková Linda |
15 |
Realiz sport team |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ďuračková Nina |
13 |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Gažová Daniela |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Habová Romana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
4:03.70 |
4:03.70 |
Nžky |
1000 m |
|
Hložková Kristína |
12 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Horníková Petra |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Jánošíková Martina |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Katlovská Mária |
12 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kľučárová Tereza |
12 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Marková Miroslava |
12 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
3:59.21 |
3:59.21 |
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
3:53.59 |
3:53.59 |
Nžky |
1000 m |
|
Netoušková Eliška |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ontkocová Kristína |
15 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ovčíková Kristína |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Potančoková Eva |
14 |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Rolníkova Lucia |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Rybnikárová Ria |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Sedilekova Eliska |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Susková Adela |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Šlesárová Nina |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Tanková Tiffany |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
4:46.96 |
4:46.96 |
Nžky |
1000 m |
|
Usačevová Táňa |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Barčáková Simona |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Belanová Tereza |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Deáková Anetka |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Foltýnová Eliška |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.29 |
15.29 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Habová Marianna |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
15.15 |
15.15 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Hudečková Gréta |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.52 |
12.52 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Netoušková Eliška |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Ontkocová Kristína |
15 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Polohová Daniela |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Rolková Ema |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Rybos Natasza |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
13.24 |
13.24 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Sarr Mareme Maguette |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
14.49 |
14.49 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Susková Adela |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Šlesárová Nina |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Van Knippenbergh Tara |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
12.13 |
12.13 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.48 |
12.48 |