<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros - Finále, Dubnica nad Váhom - Letisko Slávnica, 19. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Bumberová Eliška 12 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Faragó Denis 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Filčák Filip 11 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Jakabová Liana 12 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kendický Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Kis Vince 12 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kopecký Matej 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Košta Lukáš 12 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kovács Réka 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Krčová-Šeberová Ema 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Papcun Jakub 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Repčíková Linda 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Smolka Simon 13 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Sojka Michal 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Táborský Samuel 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Tuma Robin 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Vančo Lukáš 11 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Varga Nikolas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Vašková Zuzana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky